Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16201) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ezer éve nem ittam ízesített fehérjét, de mivel csak holnap jön meg az új myprotkó szállítmányom, így beugrottam délután egy biotechbe venni egy zacsis adagot. Hát, ez ízorgia a myproteinhez képest. Lehet vissza kéne szoknom rá, kb olyan volt, mintha mekis séket szopogatnék :)

less qq more pewpew!

(#16202) Coccolino_O válasza shteer (#16195) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Akinek kockahasa van az már kigyúrt. Ha esetleg van egy kis melle is, akkor meg undorítóan izmos, ha az átlagembert kérdezed.

(#16203) Mikuland válasza Polacheck (#16201) üzenetére


Mikuland
tag

Ugye, hogy el lehet csábulni? :C A vanília a kedvenc, évek óta meki környékén nem voltam, de ez emlékeztet.

Wood: pózoltál is a sarjadó szőrös mellkassal? :DDD

[ Szerkesztve ]

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#16204) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na vótam a Bibby ajánlotta Polgár gymben, de qrva jó volt :C felüdülés volt egy terem ahol voltak kézisúlyzók és nem tarcsaval kell oldalemelni, nem is voltak sokan bedurrantam mint állat még 20 kiló izom és -10 kg zsir és faxa leszek :D ;] .

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16205) Mikuland


Mikuland
tag

Egy uccsó....shop?

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#16206) wertigo1984 válasza shteer (#16195) üzenetére


wertigo1984
őstag

Fővezér honnan szeded ezeket az új smile-kat? :Y

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#16207) Radnix válasza koxx (#16123) üzenetére


Radnix
senior tag

Azt nevezem, van benned erő! :R
Képet toltál-é már, nem emlékszem :F

(#16208) Zomb€€ válasza koxx (#16181) üzenetére


Zomb€€
őstag

Viccvót [link] ;)

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#16209) shteer válasza wertigo1984 (#16206) üzenetére


shteer
titán

carstyling fórum

..szerintem jónak tűnik

(#16210) wertigo1984 válasza shteer (#16209) üzenetére


wertigo1984
őstag

merszíverísöön :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#16211) RexpecT


RexpecT
addikt

(#16212) koxx válasza Zomb€€ (#16208) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Itt már sosem lehet tudni :DDD ok

(#16213) Radnix


Radnix
senior tag

Múlt héten ért véget a móka.
Itt az előtte kép (felsőtest edzés után készült): [link]
Itt a mai kép (láb meg has volt): [link]

Erő gyütt, kis izom is, meg víz, meg kis zsír :D
Legközelebb majd jobban összehasonlítható képek lesznek, ha lesznek valaha, (ja és a hajam még rondább már mint a before képen) :DDD

+ 1 vicces kép (nem rólam, meg lehet nyitni, no para) :D

[ Szerkesztve ]

(#16214) Dexar007 válasza Radnix (#16213) üzenetére


Dexar007
veterán

Juuj látszik a kukijaaa

Give me your cum,bull!

(#16215) RexpecT válasza Dexar007 (#16214) üzenetére


RexpecT
addikt

Ha te azt nézed ott már bajok vannak :D.( mondjuk egy öreg nénitől mit is várna az ember...)

Radnix:
Jó a forma :K

[ Szerkesztve ]

(#16216) Radnix válasza Dexar007 (#16214) üzenetére


Radnix
senior tag

(#16217) Dexar007


Dexar007
veterán

,,Várlak szerettel, BodyBuilder Gym, 1138 Bp. Marina sétány 1. bemész, szólsz a recepciósnak hogy te vagy a tejes kisköcsög, engem vársz, elég hamar odaérek és hidd el, simán pofánbaszlak. Hergeld be magad köcsög és gyere, hajrá! Küldjek vonatjegyet?" :DDD

Give me your cum,bull!

(#16218) shteer válasza Dexar007 (#16217) üzenetére


shteer
titán

szakadok bazzeg

..szerintem jónak tűnik

(#16219) Zomb€€ válasza Radnix (#16213) üzenetére


Zomb€€
őstag

Holnap fodrász!

;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#16220) spammer válasza Dexar007 (#16217) üzenetére


spammer
veterán

Cirkuszt a népnek! Na most elolvasom, mi a fax ez ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16221) Radnix válasza Zomb€€ (#16219) üzenetére


Radnix
senior tag

igen apu! :DDD

bunnis téma: marha unalmas ahogy a két jómadár dobálja egymásra a szart :D
(persze én nightmare-el vagyok hisz ő topictag, és a bunnit jobban rühellem :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#16222) shteer válasza spammer (#16220) üzenetére


shteer
titán

én meg beillesztem ide, mert holnap törli :D

Kérdés
Én értem mi az anyádról beszélsz és te is érted, hogy én mire célzok ne add a hülyét. Adjunk teret a többieknek is.
McCart

Válasz 2013-04-16 22:48:49
Szerintem a kurva anyádról beszélek, más ötletem most nincs. Gyere szarjankó, várlak!

A többieknek: holnap majd kitörlöm ezt a gané férget, nyilvánvaló, hogy nem szarhatja össze senki a rovatot.
Bunny

Kérdés
Ismétlem, amit az elsőben írtam azt tartom, azzal a megfogalmazással ahogy írtam. Azóta már csak a te szarjaidra válaszolgatok, bár bevallom ezt az utolsót már nem olvastam el csak címszavakban, mert ugyanaz a vergődés folyik benne mint a többiben. A látens homokosság még mindig süt rajta ezen változtass mert minden második szitokszavad a buzihoz és a faszhoz kapcsolódik, te kis fogyatékos kisfaszú ratyi. Ennyi, egyszer pont elég lenne, egyszer, akkor senki nemtűnnél búzának. Megköszönheted az ingyen cirkuszt hisz itt ezért tartanak kisköcsög. Felőlem kitörölhetted abszolút nem izgat, a véleményem már megalkottam és ki is fejeztem, el is olvastad, ennyi pont elég. De ha már elolvastad ezek szerint akkor ismerős az őseink életmódja folytán kialakult képességünk, igaz? Ennyit az életképességről, a laktázról a többi az írásban és kommentekben is unalomig ismételt értetlen és értelmetlen zagyvaság a műtrágyáról,tejporokról és a többi szarságról abszolút irreleváns, fogyatékos butaköcsög. Te vered magad itt még mindig, csak tudnám minek. A lófaszt nem szerep, csak itt vagy ilyen mocskosszájú mert az általad generált kép ezt megköveteli. Azzal, hogy egymás faszságaira válaszolgatunk mindketten egyfajta szerepet játszunk, de ha te még nem unod nekem ok. A lófaszt baszol te pofán bárkit, ahogy én sem, tudom hol a terem, elcsodálkoznál ha azt mondanám, hogy találkoztunk már.
McCart

Válasz 2013-04-16 22:47:47
Te barom, az evolúció nem ezer év alatt megy vége. A társadalmi változások, miszerint a hulladék szarokat mint te, nem basszák le tajgetoszról, az nem jelenti, hogy az emésztőrendszer megváltozott.

Látens homokosság? Tényleg ezt bírtad kitalálni? Nem erőltetted meg magad remélem nagyon.

Mivan a műtrágyával buzi? Az te vagy, nem?

Vagy azt nem érted gyökér, hogy a műtrágyézott föld növényeit zabáló állat teje azért nem az az egészségügyi tökély, mint aminek beállítják?

Én nem verem itt magam, te szar. Ez az én rovatom. Azt csinálok, amit akarok. Most szórakozom, téged szopatlak.

A véleményedet megalkottad? Hűha, és? Ki nem szarja le? Ki a faszom vagy te kis szarjancsi a lófasz véleményeddel?

Ha találkoztunk már buzika, akkor még jobb, mert igazi alattomos kis szar vagy. Személyesen miért nem verted magad? Legközelebb ne felejts el bemutakozni, majd meglátjuk a lófaszt. Legyél bátor, gyávaszar, ne csak annyira, mint amennyire most vagy, hogy anonim jártatod a pofádat. Told már ide a fényképedet, fasszopó, felismerlek-e?
Bunny

Kérdés
Nem csalódtam, újfent, kisköcsög. Igazából akkora vehemenciával ömlik a szar a szádból, hogy azt se tudom hova kapjam a fejem.:D Igen, tudjuk, te is, én is és az is aki épp most épp ezt olvassa, hogy a rovatra azért kapta fel anno mindenki a fejét , mert jogos-jogtalan, okos-buta, releváns-irreleváns vádakra/reakciókra/megjegyzésekre paraszt módon kikelve magadból adtál ilyen-olyan reakciót, mivel a gyökér vagy mondhatni k. anyád, hogy leszálljak a szintedre láthatóan nem fárasztotta magát a taníttatásoddal. (gy.k.: a gyerekszoba és annak hiánya) És mikor épp erre van az embernek ingerenciája, leül, olvassa, röhög és szánakozik. Azt az alapot amit tudni akart az ember azt az alapismeretekből elsajátíthatta, ami kellő alapossággal érinti a témákat, ha te írtad, szép munka. Ehhez nem kell \CIA-s médiaszakember\nek lenni, takarjon maga a kifejezés bármit is. :D A tej annak van tele allergénekkel, aki allergiás rá. Tehát a hozzád hasonló nyomorult fasznak aki az ebből fakadó szánalmas komplexusaikat próbálják levezetni \dedócikkekkel\, szó szerint, jól sikerült címválasztás. :D Lehet, hogy nem értek vagyok a tejiparhoz, de én nem is hordok össze róla mindenféle faszságot amit innen onnan összeollóztam és nem verem magam rá. Azt írtam nem vagyok kicsi, ebből hogy hoztad ki a kicsinyítő képzőt? Látens homokosok nem veszik ennyiszer szájukra a buzikat, csak nem , kis buzi. De, téged pont érdekellek úgy tűnik, különben nem erőlködnél ennyit, te szar. Ennyire futja a tudomány is, ha ezekkel kezded, látszik is. Az elképzelt szabályzatod elteheted oda ahova mindketten gondoljuk, azért ide írtam, mert ott voltál olyan beszari senkiházi nyomi, hogy sietve letiltottad őket. A cél az volt, hogy elmondjam a véleményem, hogy megjelenteted-e már a te dolgod volt, de biztos voltam benne hisz mindig kell az ingyen cirkusz. Mint ahogy abban is, hogy ha utalok az előzőben arra, hogy úgysem fogod kitenni az mintegy katalizátorként az ellenkezőjét fogja eredményezni, könnyű befolyásolni a hozzád hasonló butabarmokat, na, ez van. Hogy ezzel mit kezdesz úgyszintén leszarom, csinálsz amit akarsz. Amúgy meg adod itt a keménykedő, fogrugdaló, buta,nyomi, kokszos ősparasztot de a valóságban egyáltalán nem ilyen ember vagy, csak ez kell a szerephez, drugs bunnyhoz, ez hozza a kattintást , kb. ahogy én a trollt, ugyanaz a sztori. Az elsőben leírt véleményemet tartom az ide való stílussal együtt, azért jó volt dumálni, a színvonalat hoztuk mind a ketten, egy élmény volt. Ha egyszer összefutunk a teremben folytatjuk. :D
McCart

Válasz 2013-04-16 21:15:30
Te semmihez sem értesz te szar. Még ahhoz sem, hogy megértsd hogy szopatod magad.

Kicsi vagy. A szar kicsi, én is szarok minden nap, az olvsók is, a lányok is, olyat kb. mint te: nem túl nagy.

Honnan tudod barom, hogy allergiás vagy-e a tejre, amíg nem lesznek tüneket? Allergéne vannak benne, pont. Ez tény, barom, elég vicces tény az egészséges legendához képest. A csirkében mennyi allergén van a tejhez képest?

Te beszélsz komplexusról? Én irogatok a te rovatodba napok óta kisbuzi, vagy te az enyémbe?

A buzi szó, te szánalom, nem a homoszexualitást jelöli, hanem a viselkedést. A jelentéktelen, vergődő kis szarok hasonlítanak arra az affektáló rinyapicsa stílusra, amir a homokosok vélhetően csak kisebb része művel. És amit te is.

Okos vagy buzi, hogy megtaláltál egy 5 éves cikket, amiről "sietve letiltottam" a kommenteket 5 éve. Mivel nem emlékeztem, mi az anyádról beszélsz szánalom, kikerestem és most ki is töröltem minden kommentet. Csak hogy ki tud verni a kis faszodat. Megint igazad van, az ember leül és szánakozi, apró szépséghiba, hogy rajtad.

Nem ingyen cirkusz kell, hanem móka és kacagás. Ezt pedig simán generálják a hozzád hasonló kis köcsögök.

Te nem tudsz leszarni semmit, szerencsétlen. Itt remegsz az izgalomtól, hogy hú, te aztán beszóltál. Ha leszarnád, nem erőlködél, gyökér. Nem tudom érted-e ennyi ésszel: te itt görcsölsz, én szopatlak és rajtad röhögnek. Kevés vagy köcsög, tíz éve csinálom, láttam már nálad nagyobb barmot is. Pl. itt volt jó régen Epik, a buzi, na az hiozzád hasonlít, csak az nem a tejjel vergődött, hanem meg volt győződve, hogy mindenki buzi és ezért buziképeket rakosgatott a fórumba.

Addig olvasd el a wikipédiát buzi, amíg holnap vagy holnapután címlapon lesz az új tejes cikk, köszi az ötletet, meg is írtam gyorsan.

Pl. ezt: "a tejfogyasztás növeli a prosztatarák kialakulásának veszélyét, és a tej magas zsír-, koleszterol- és cukortartalma nagy szerepet játszik az elhízásban és a szívbetegségek kialakulásában.

Laktózérzékenység Régóta ismert probléma a hasfájással, hasmenéssel, rosszulléttel járó, az emberiség háromnegyedét érintő laktóz érzékenység: a feketék, ázsiaiak szinte teljes egésze, az amerikai indiánok, a spanyolok és a fehérbőrűek 15%-a nem bír a laktóz megemésztéséhez szükséges enzimmel"

Olvasd vissza az előző válaszaimat értetlen butaköcsög, mert csak ugyanazt a szart hajtogatod.

A Drugsbunny nem szerep ám annyira, mint hiszed, csak akadnak néha fogyatékosok, akik nem bírják felfogni az írott szöveg és az élőszó közötti különbségeket, pl. az intonációt. Várlak szerettel, BodyBuilder Gym, 1138 Bp. Marina sétány 1. bemész, szólsz a recepciósnak hogy te vagy a tejes kisköcsög, engem vársz, elég hamar odaérek és hidd el, simán pofánbaszlak. Hergeld be magad köcsög és gyere, hajrá! Küldjek vonatjegyet?

Bunny

..szerintem jónak tűnik

(#16223) littlelion21 válasza Radnix (#16213) üzenetére


littlelion21
addikt

Kg, méretek mit változtak?

(#16224) Coccolino_O válasza spammer (#16220) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Stresszelik a mentorod. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16225) S e t h


S e t h
nagyúr

Lassan belezavarodok, hogy a drogos nyúl tényleg fasz, vagy csak nagyon jól adja a faszt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#16226) Zomb€€ válasza S e t h (#16225) üzenetére


Zomb€€
őstag

Vagy csak fasz... :D

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#16227) spammer válasza Coccolino_O (#16224) üzenetére


spammer
veterán

Nem a mentorom te konteós :P ;]

De ez a cirkusz, röhej. Oké, hogy olvasottság meg faxom, de ez már sok. Elküldi a pitsába humorosan, az még oké, de ezek a féloldalas anyázások, köpködések... :( Felesleges már ilyen szintre süllyedni.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16228) Radnix válasza littlelion21 (#16223) üzenetére


Radnix
senior tag

durván 9 kg plusz
kar: 39 -> 41,5
derék (köldöknél): 86 (ha jól emlékszem) -> 87,5
comb érzésre jött tuti min 3 centit
vádli talán 1 milimétert :DDD

edzőtársnál vannak a mérések.

(#16229) .HUman válasza Polacheck (#16145) üzenetére


.HUman
csendes tag

Ház bazdmeg (ne haragudj érte) ez durván kicsapta nálam a biztosítékot. Tényleg ennyire vevők az emberek a marktingbullshitre, hogy a csávókám ebből röhögve megél? :U

Nahh, ideje lenne kotyvasztani egy ph!-s szupermátrixot, kimondottan kockák számára aztán hardveraprón beizzítani a bizniszt! Milyen összetevőket javasoltok? ;]

.

(#16230) Coccolino_O válasza S e t h (#16225) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Full kreténben nyomja.

(#16231) wertigo1984 válasza shteer (#16222) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nem olvasom a fórumát mert nem érdekel, csak azokat amiket ide bebiggyesztetek de nem semmi ahogy beszél az emberekkel. Biztos unja hogy mindig ugyanazt kérdezik tőle, de akkor miért nem tud normális választ írni hogy ''ott az első 100 hsz, minden le van írva...'' vagy valami hasonlót?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#16232) macikos


macikos
addikt

Visszakanyarodva a BMW-s témához, a BMW-sek tényleg nem beképzelt, kivagyok-mivagyok emberek.

Már 20 évvel ezelőtt a tengerentúlon sem voltak azok: [link]

;]

(#16233) meroly válasza Radnix (#16213) üzenetére


meroly
veterán

Fasza a forma papa :R
De mintha menet közben toltál volna be egy nagyobbat is, nem?

(#16214) Dexar007: te tényleg boozy vagy ;]

Impossible is nothing

(#16234) Casanova*


Casanova*
veterán

ez a Carnivor marhahús protein über jó cucc! ettől nem pattogok ki,nem puffaszt semmit,nem fingok annyit. :DDD most hogy nem iszok annyi tejsavót,múlnak el a kis pattanásaim. :) aki érzékeny a tejsavóra,az igyon marhahús proteint! :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16235) penene válasza shteer (#16222) üzenetére


penene
őstag

Melyikőtök a McCart? ;]

(#16236) wertigo1984 válasza Casanova* (#16234) üzenetére


wertigo1984
őstag

Bizony az egyik legjobb, nalam az elso 3ban benne van. :C Meg kell kostold az MM Carnivor liquid shot-ot 50 gr protein van egy ampullaban. :Y es nagyon finom. En narancsosban probaltam.

Meroly: :D :C

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#16237) #11527168


#11527168
törölt tag

Ezt a Carnivort 300ert merik a teremben. Ki kene probalni ha tenyleg olyan jo

Radnix nem rossz de tartom hogy ezt lehet hozni naturalban is. Ha nem is siman de szerintem kivitelezheto. De a te dolgod, nem ugatok be es attol meg jol sikerult. A friss kepen gyengebb a feny azert mutat mast meroly

[ Szerkesztve ]

(#16238) Casanova* válasza wertigo1984 (#16236) üzenetére


Casanova*
veterán

Carnivor Liquid Protein Shot 12 db 11.290 Ft. Egy ampullába 50 g fehérje van :Y . szerintem ez még gyorsabban felszívódik,mint a por. na akkor úgy fogom csinálni,hogy reggel és lefekvés előtt 1-1 adag por. edzés után 1 ampulla. :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16239) Shadowbull


Shadowbull
addikt

na, itt arcoskodtam nehany napja hogy nekem nem szokott izomlazam lenni, erre hetfon csinaltam nehany roman felhuzast a hatso combra, combhajlitas helyett. Hat nagyon odavert, minden lepesnel erzem a combom hatso reszet :)

vettem nehany napja egy uj kazeint ejszakara, mar probaltam Scitec-et, ON-t, mind szar volt, suru allagu. Ez az uj viszont finom, es jobb az allaga is. Aki ilyet keres probalja ki: Peak Micellar Casein, epres. Es meg olcsobb is mint a tobbi. Hogy hol van a csalas, meg nem tudom :)

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#16240) wertigo1984 válasza Casanova* (#16238) üzenetére


wertigo1984
őstag

En ugy fogom hogy reggel 1 adag ON, edzes utan egy ampulla, este egy oriasi mutans adag por.

Aydan: ha mar ketten eskuszunk ra, akkor az rossz nem lehet. Ha tudod kostold meg. ;)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#16241) Jim-X válasza macikos (#16232) üzenetére


Jim-X
őstag

:C

És látod nem kell szarakodni az öltözővel... Csak kiszállsz a kocsiból és nyomatni ;]

A játék az nem játék!

(#16242) wertigo1984 válasza Casanova* (#16238) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nalatok majdnem 13 rugo? Proteinbuilder.hu-n 9500.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#16243) deniro2


deniro2
senior tag

Na, látom, hogy azért nem fognak csődbe menni a tápkieg gyártók a méregdrága parasztvakító termékeikkel... ;]
50g fehérje 1 ezresért... :Y

(#16244) Casanova* válasza wertigo1984 (#16242) üzenetére


Casanova*
veterán

9500Ft.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16245) spammer válasza Casanova* (#16244) üzenetére


spammer
veterán

"Anabolikus Nitrogén Megtartás Technológia (ANRT)"

:DD

12 rugó 12 adag, benne van a mátrix rendesen ;]

szerk: közben linkcsere volt, még 9,5k is durva, de ha izmosak lesztek tőle, akkor minden fillért megér :Y :D

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16246) Casanova* válasza spammer (#16245) üzenetére


Casanova*
veterán

:DD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16247) Tamoo válasza Radnix (#16228) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Te hogy összegzed? Megérte?
Ennyit vártál ettől az egésztől, vagy többet?

[ Szerkesztve ]

(#16248) Casanova* válasza spammer (#16245) üzenetére


Casanova*
veterán

tesztó kúra alatt érdemes ilyen jó cuccokat szedni. 2 hónapig. :P

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16249) Woodslave válasza #11527168 (#16237) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha nem volt nagyon durva kúra és semmi mellékhatása nem volt, akkor szép eredmény.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16250) meroly válasza #11527168 (#16237) üzenetére


meroly
veterán

Lehetséges.
Visszakerestem, azért nem csak a fények mások, itt nagyobb volt [link]
Mondjuk amit Radnix elért natúrálban, az is irigylésre méltó :K

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.