Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17651) meroly válasza Casanova* (#17647) üzenetére


meroly
veterán

Fél év, de sport nélkül ment le, úgyhogy nem túl jó példa, bár a semminél jobb, sokan ezt se bírják megcsinálni, pedig csak akarat kérdése.

Impossible is nothing

(#17652) Woodslave válasza Ijk (#17648) üzenetére


Woodslave
nagyúr

elkésett már van ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17653) Ijk válasza Casanova* (#17650) üzenetére


Ijk
nagyúr

Tényleg le a kalappal előtte, ő már elért valamit az életben.

Woodslave: Akkor a 3-at. :D

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#17654) spammer


spammer
veterán

Itt mindenkinek sittes haverjai vannak? Múltkor is volt valaki, nem? Kezdek félni tőletek ;] :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#17655) Dexar007 válasza spammer (#17654) üzenetére


Dexar007
veterán

Mondtam én,hogy bmw-s köcsög az összes.. ;]

Give me your cum,bull!

(#17656) Casanova*


Casanova*
veterán

na ő volt a cellatársa. Mosab Amrani. holland és nem francia. :) na ez a srác mondta a ,,kajautánneigyál,, :D
őt oltogassátok,ne engem! :D

asszem rendőrt vert meg,azért került sittre..

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17657) Dexar007 válasza Casanova* (#17656) üzenetére


Dexar007
veterán

Ja,de ő mondta azt is,hogy szálkásításhoz a legjobb a bokszzsák püfölése.. ;]

Give me your cum,bull!

(#17658) Blackhole13 válasza Woodslave (#17616) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Ne aggódj, a magas húgysav a sok hús fogyasztástól van, szerintem semmi köze a vesekőhöz, ami a kevés folyadék, sok ásványi anyag beviteltől lesz. Magas húgysavtól főleg köszvényed lehet, fasza ízületi gyulladás, de azt meg nem mondom, hogy tudod csökkenteni az értéket.

(#17659) Casanova* válasza fesii (#17638) üzenetére


Casanova*
veterán

ha tényleg fogyni akarsz sokat. rosszalkodj,csinálj valami bűncselekményt,de ne haljon meg senki! és akkor a sitten garantáltan lefogyhatsz! :D ezt tudom ajánlani neked! :)

Dexar: az a legjobb, szerintem! próbáld ki! :K nagyon kemény! persze diétával.. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17660) Tamoo válasza Dexar007 (#17657) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Egyébként az tényleg jó szerintem is. Jó kis kardiót/aerobot lehet nyomni vele. Bár fél-1óráig nehéz püfölni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17661) Casanova* válasza Dexar007 (#17657) üzenetére


Casanova*
veterán

biztos úgy értette,hogy annak legalább van haszna. keményebb,szívósabb leszel,megtanulsz verekedni. nem úgy értette,hogy jobban le tudsz fogyni úgy. érted?! :)

(#17660) Tamoo: fél óra püfölés után, fél óra rúgdalás :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17662) Shadowbull válasza Blackhole13 (#17658) üzenetére


Shadowbull
addikt

http://www.webbeteg.hu/cikkek/adattar/4867/hugysav---laboreredmenyek

"A húgysav nemcsak az ízületekben képes lerakódni, felhalmozódhat a vesében és vesekő formájában okozhat megbetegedést."

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#17663) Tamoo válasza Blackhole13 (#17658) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Orvos max annyit mondd rá, hogy "minimalizáld"/csökkentsd a hús, fehérje fogyasztást. Amúgy nekem is egy kicsivel az "ajánlott" fölött volt.

[ Szerkesztve ]

(#17664) Casanova*


Casanova*
veterán

ebbe sok fehérje van!! :K Süti, ami nem hizlal

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17665) shteer válasza Casanova* (#17664) üzenetére


shteer
titán

Szoval ebbol beverhetek 2 tepsivel vacsora utan? :)

..szerintem jónak tűnik

(#17666) Casanova* válasza shteer (#17665) üzenetére


Casanova*
veterán

edzés után erősen ajánlott! :D

Egy nagyobb kocka süteményben:
Kcal:107 Szénhidrát: 8,5 g Fehérje: 11 g Zsír: 4 g. nem rossz! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17667) Woodslave válasza Casanova* (#17664) üzenetére


Woodslave
nagyúr

magyarázd már el ezt a hízlal-nem hízlal elméletet. Ami gyors ch az hízlal? Hogyan? Mi a szerepe az inzulinnak stb. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17668) Casanova* válasza Woodslave (#17667) üzenetére


Casanova*
veterán

ez most hogy jön ide? :D ezt nem tudom elmagyarázni,annyira nem értek ehhez. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17669) Szaky


Szaky
tag

Na nekem is megjött a vérkepém, minden ok, kivéve a Karbamid-ot. Soha nem volt vele gondom, doki azt kérdezte hogy iszom e rendesen, mondtam, hogy igen napi 3-4 litert biztos. Mondta, hogy nem ilyen szar ballonos vizet kéne inni, mint ami a cégnél van, hanem ásványvizet. Meg sós levest.

Neten is ránéztem még a fehérjedús táplálkozásnak is lehet a magas Karbamid szint az eredménye. Másnak nem volt ezzel gondja?

(#17670) Woodslave válasza Casanova* (#17668) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja jóvan, csak ez a fehérrizs a hasra megy, meg süti ami nem hízlal miatt érdekelt volna.

Pl vkinek napi kalóriaszükséglete 2000 kcal ezt beviszi majd eszik egy ilyen sütit, akkor sem hízlal? :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17671) Casanova* válasza Woodslave (#17670) üzenetére


Casanova*
veterán

süti nem hízlal,nem én találtam ki. cikk címe az. ;) azért ez nagyon faja süti. hétvégenként lehet enni ilyet. te is ennél ilyen fincsi sütit,nem? aki szigorúan diétázik,az tényleg ne egyen fehér rizst. hisz magas a GI értéke. A fehér rizs növeli a diabétesz kialakulásának esélyét! ezt sem én találtam ki. :U

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17672) hrvp válasza Casanova* (#17671) üzenetére


hrvp
aktív tag

(#17673) Casanova* válasza hrvp (#17672) üzenetére


Casanova*
veterán

ómájjgád :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17674) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Mi a tökömről tudtok ~200 hsz-t idefosni fél nap alatt?

less qq more pewpew!

(#17675) philoxenia válasza Polacheck (#17674) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azt még ki se tárgyalták, az újabb 200 hsz. lesz...... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17676) spammer válasza Polacheck (#17674) üzenetére


spammer
veterán

cigi + fehér rizs + evés után ivás = halálos kombó

ja meg a hízással nincs gond, csak ne hasra jönne a zsír....

Tömören ennyi ;]

Casanova az új melory :C ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#17677) Casanova* válasza spammer (#17676) üzenetére


Casanova*
veterán

őszintén ,,fehér rizs + evés után ivás,,...ezeket hülyeségnek tartod?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17678) Polacheck válasza Casanova* (#17677) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

less qq more pewpew!

(#17679) Casanova* válasza Polacheck (#17678) üzenetére


Casanova*
veterán

most mi van?? mi nem tetszik?

nem értelek titeket srácok! ezeket nem én találtam ki. belinkeltem a cikkeket. mi itt a probléma? :U ha valakinek nem tetszik,az lapozzon tovább! nem oltogatni kell!

(#17680) spammer: drágább a barna rizs. és akkor mi van? aki szigorúan diétázik az ne egyen fehér rizst. ez hülyeség?? nagyon nem! :N próbáljátok ki! ne egyetek jó darabig fehér rizst! fogyni fogtok. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17680) spammer válasza Casanova* (#17677) üzenetére


spammer
veterán

Nem számít a véleményem, mert nem vagyok izmos :D

szerk: a barna rizs egyébként tényleg jobb, érezhetően, csak ízre szarabb meg 2x annyiba kerül.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#17681) meroly válasza Casanova* (#17664) üzenetére


meroly
veterán

Jó ez a süti, bár én már teljesen leszoktam az édességről.

Kőrözöttről vélemény?

(#17680) spammer: attól akkor már izmos lettél végre? ;]

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#17682) hrvp válasza Casanova* (#17679) üzenetére


hrvp
aktív tag

De attól, hogy 10x belinkeled a nőklapjás cikket még nem lesz értelmes. Hiába magas a fehér rizs GI-je, nem magában eszed...
Amúgy szerintem a barna rizs sokkal finomabb!

(#17683) Casanova*


Casanova*
veterán

sokszor nem válaszoltok értelmesen,csak a picsogás,oltogatás megy! bravó srácok! :C

(#17682) hrvp : szigorú diéta mellett akkor se együnk fehér rizst! :P itt pár srác picsog,hogy nem tudnak leszálkásodni.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17684) Dexar007 válasza Casanova* (#17679) üzenetére


Dexar007
veterán

,,Míg a két vizsgált ország, Japán és Kína lakosai átlagosan naponta négyszer is fogyasztanak rizst, addig az amerikai és ausztrál népesség körében csak heti öt adag a jellemző."

Mi akkor már tiszteletbeli japók is lehetnénk. :)

Give me your cum,bull!

(#17685) Polacheck válasza Casanova* (#17679) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Én is találtam egy fasza cikket, két dolgot ki is emelnék, ezzel lehet igazán fogyni!

Egyél meleg reggelit ébredés után!
Soha ne egyél a dobozból!
[link]

less qq more pewpew!

(#17686) Casanova* válasza Polacheck (#17685) üzenetére


Casanova*
veterán

érdekes a cikk! érdemes kipróbálni...

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17687) hrvp válasza Polacheck (#17685) üzenetére


hrvp
aktív tag

Legjobb kimaradt:
Neked milyen hizlaló szokásod van?
Nem alszom eleget.

(#17688) Casanova* válasza Dexar007 (#17684) üzenetére


Casanova*
veterán

de azok az emberek nem diétáznak. mit nem lehet ezen érteni. én csak a szigorú diétához mondtam ,ne egyetek fehér rizst!

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17689) Szaky válasza Casanova* (#17677) üzenetére


Szaky
tag

Ezt az evés után neigyak cikket tudnád linkelni, érdekelne...

(#17690) Casanova* válasza Szaky (#17689) üzenetére


Casanova*
veterán

[link]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17691) _NCT


_NCT
őstag

Van itt olyan akinek a kreatin segített valamit az edzésében (placebo hatáson kívül)? Érdemes egyáltalán így lassan (nyáron) elkezdeni a kreatint tolni, főleg futás mellé?

[ Szerkesztve ]

(#17692) Woodslave válasza Polacheck (#17685) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mindig elfog a méreg amikor ilyen baromságokat olvasok a 21. században, pedig tudom nem kéne :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17693) Casanova* válasza _NCT (#17691) üzenetére


Casanova*
veterán

ha 25 évet betöltötted, tesztófokozó kúrát nyomj,ne kreatint szedjél!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17694) Shadowbull válasza Casanova* (#17683) üzenetére


Shadowbull
addikt

figyi, en nagyon tisztelem azt a lelkesedest, ahogy ezt a temat porgeted, de a gond az, hogy kabe nulla hattertudassal linkelgetsz be cikkeket olyan embereknek, akik nalad sokszorosan tobbet tudnak ezekrol a dolgokrol, es mar a cimbol is latjak hogy egy hulyeseg az egesz. ez a baja az internetnek, hogy nem tudhatod ki ul a zsinor masik vegen, es nem biztos hogy olyan szinten all ahogy te.

Az oltogatas meg facepalmok azt akarjak neked mondani, hogy elobb tegyel szert nemi ismeretre, es csak utana probalj meg nagyon okos lenni. Es persze senki sem akar megbantani azzal, hogy kimondja azt amit gondol.

A feherrizses tema, az edzes utani ivas, meg a hasonlok mind ilyenek. Az ebben a kornyezetben nem eleg hogy "probaljatok ki, erdemes". Ettol tobb kell, es meg akkor is lesznek joparan akik nem fognak veled egyeterteni, mert raadasul minden dolognak, dontesnek, megoldasnak ezer meg egy aspektusa van, elonyei es hatranyai, es mindenki aszerint dont, hogyan sulyozza egyenileg ezeket a szempontokat.

Szoval en azt javaslom neked, hogy hasonlo lelkesedessel folytasd, de inkabb tobbet olvass, es kevesebb tanacsot adj :)

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#17695) spammer válasza Shadowbull (#17694) üzenetére


spammer
veterán

Wood is linkelgette régebben itt a tanulmányokat, aztán senki nem hitt neki :O ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#17696) Woodslave válasza spammer (#17695) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a meg nem értett zsenik sorsa. Ugye Casa :O

;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17697) Casanova* válasza Shadowbull (#17694) üzenetére


Casanova*
veterán

kaja után ne igyál-t a személyi edző ismerősöm is mondja. tele van internet vele. ez tényleg nem hülyeség. ez nekem nagyon bevált. fehér rizs valóban hízlal,nem hiszem el,hogy nem hiszitek el. az legyen a ti bajotok! :) azt tudod,hogy aminek magas a GI értéke az hízlal. azt hogy a szigorú diétában ne együnk fehér rizst,az kurvára nem hülyeség! na de mindegy! én csak jót akartam! ;)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17698) meroly válasza _NCT (#17691) üzenetére


meroly
veterán

Saját tapasztalatból és tök őszintén mondom, nem tudom a placebo vagy sem, de nekem sokat adott. Mivel tömegelek, így lassan a vége felé mondhatom, hogy 2,5kg jött fel, erőben is dobott, 5-10%-ot tudtam emelni mindenen és azóta is növelem.

De te most épp diétán vagy nem? A kettő nem nagyon fér össze....

Impossible is nothing

(#17699) spammer válasza meroly (#17698) üzenetére


spammer
veterán

Miért nem jó diétában a kreatin? :F

--

Most kajáltam (good ol' chicken) és ittam rá vizet :W :D

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#17700) _NCT válasza meroly (#17698) üzenetére


_NCT
őstag

Dehogy vagyok :D Tömegelek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.