Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17251) Dexar007 válasza spammer (#17250) üzenetére


Dexar007
veterán

Mindenhol mást olvasok,úgyhogy de. Ide úgyis csak okosak járnak. ;] Meg egyébként is vízivás volt a téma.

Give me your cum,bull!

(#17252) BÁ Nutrition válasza Ijk (#17247) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

hát kb :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#17253) spammer válasza Dexar007 (#17251) üzenetére


spammer
veterán

Megiszod a turmixot:

- "Tele a hasad", nyilván adagfüggő, de akkor is....
- Emészteni kezdesz
- Ha CH-t is teszel még a turmixba, akkor rontod az aerob "hatását", ami ugye hatékonyabb, ha alacsony a vércukor (lásd reggel éhgyomorra aerobozás)

De persze az is lehet, hogy ez mind faxság és nyugodtan megihatod aerob előtt ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#17254) Richard válasza Dexar007 (#17248) üzenetére


Richard
őstag

Nyilván aerob után.. Előtte ha iszol szénhidrátot akkor szart nem ér az egész.

Szerk.: haladok (nagy izomtomeggel) szoktak súlyzós edzés után de aerob előtt inni feherjet meg bcaa-t, glutamint . Teged ez ugye nem fenyeget 70 kilóval ;] szóval inkább ne

[ Szerkesztve ]

(#17255) deniro2 válasza Szaky (#17231) üzenetére


deniro2
senior tag

Hát bocs, de ez annyira 10%, mint az enyém... Jó lesz az 20-nak is... ;]
Ilyen hónaljzsírral azt sem értem, hogy eszedbe jutott egyáltalán, hogy szálkás vagy... ;]

(#17256) Dexar007 válasza Richard (#17254) üzenetére


Dexar007
veterán

Diéta alatt én nem teszek szénhidrátot a fehérje mellé.

Amúgy nem 70..73. ;]

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#17257) deniro2 válasza deniro2 (#17255) üzenetére


deniro2
senior tag

Félreértés ne essék, én is itt tartok kb., de legalább nem reklámozom magam 9%-os tzs-vel, mert van némi realitásérzékem.... ;]

(#17258) deniro2 válasza Ijk (#17247) üzenetére


deniro2
senior tag

Milyen igaz... Remélem magadat is ide számolod... ;]

(#17259) Dexar007


Dexar007
veterán

Egyetértünk ugye? :C

Give me your cum,bull!

(#17260) deniro2 válasza Casanova* (#17220) üzenetére


deniro2
senior tag

Na, végigszenvedtem a német oldaladat és megtaláltam a myprotein tesztet, amiben szó nincs alacsony fehérjetartalomról, viszont legalább 4 és fél csillagos értékelést kapott a cucc, nem hármat, mint a csodálatos ragadozó fehérje... :)

(#17261) Woodslave válasza deniro2 (#17255) üzenetére


Woodslave
nagyúr

régi szép idők amikor még az én hónaljzsíromon veszekedtünk emlékszel? :U :D (nem mintha most nem lehetne :D )

na HIIT megvolt, meghaltam, 15 perc egész focipálya, aztán 15 perc kocogas :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17262) Shadowbull válasza Dexar007 (#17256) üzenetére


Shadowbull
addikt

miert nem?

Dieta alatt elveileg ugyanugy vissza kell tolteni sulyzos edzes utan mint maskor, csak bele kell szamolni a szenhidratot a napi mennyisegbe...

(#17255) deniro2

szerintem valahol 15% es 20% kozott lehet, legalabbis azon osszeallitas alapjan, amit a multkor tettetek be. Ettol fuggetlenul nem olyan rossz ez.

Magassagot/sulyt irta a kollega korabban? Nem remlik most hirtelen.

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#17263) Casanova* válasza deniro2 (#17260) üzenetére


Casanova*
veterán

,,A fehérje tartalma Impact Whey Deluxe általában valamivel alacsonyabb, mint a hagyományos tejsavó fehérje értékeket, az az oka, hogy Impact Whey Deluxe három különböző komponenseket tartalmaz, nem pedig a hagyományos egy-és két. Ez a három komponens a jobb felszívódás biztosítja a szervezetben. 74% fehérje!,, Mindegy,biztos nagyon jó protein. Jó ár érte! És carnivor hátrányai a tesztben teljesen lényegtelenek. Az igaz,nagyon drága. :(

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17264) deniro2 válasza Woodslave (#17261) üzenetére


deniro2
senior tag

Emlékszem... :) Lehet, most is sikerült megsértenem valakit... :( ;]

Casanova: még a deluxe 74%-a sem alacsonyabb, mint a szokásos fehérjéké, sőt, ráadásul ott van a tesztben az impact whey is 82%-kal, amit a többség vesz innen...
A csodálatos ragadozó meg még 70% sincs... ;]

[ Szerkesztve ]

(#17265) Tamoo válasza Casanova* (#17263) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Mi itt általában a sima Impact Whey Protein-ről beszélünk (koncentrátum), ami elméletben "Over 80% protein per serving"

(#17266) Casanova* válasza Tamoo (#17265) üzenetére


Casanova*
veterán

ja,akkor elnézést! Ezt benéztem! :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17267) Casanova* válasza deniro2 (#17264) üzenetére


Casanova*
veterán

igen,jól mondod :)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17268) Zomb€€


Zomb€€
őstag

A k*rva életbe, tegnap lenyomtam 3x 1 óra focit, és az utolsó meccs utolsó percében kaptam egy olyan oldalsó impactet, amikor éppen rúgtam, hogy azt hittem eltörik a gerincem. Nos azóta úgy görcsöl a jobb vesém, hogy besz*rok minden mozdulatnál...ennyit a heti edzésről...
Tsávókámnak irtó nagy mákja volt, hogy pont lefújták utána a meccset... ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#17269) Nightmare


Nightmare
senior tag

Viszlát. ;]
Ha lenne pár ember, aki leírná az étrendjét, azt megköszönném, súllyal, magassággal. :B
Peace. :D

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#17270) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

95,4kg :B

(#17271) Shadowbull válasza Casanova* (#17212) üzenetére


Shadowbull
addikt

elolvastam a tesztet. Eleg szar eredmeny jott ki a Carnivorra, magas ch-tartalom, alacsony proteintartalom, ismeretlen amino-osszetetel, a tesztelo hasmenest kapott tole...

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#17272) Casanova* válasza Nightmare (#17269) üzenetére


Casanova*
veterán

napi 6-7 étkezés. 179 cm, 89 kg. :) Shadowbull: egy adagban 23 g fehérje, cukor 0 g, zsír 0 g, ch 8 g, kreatin 2,5 g. Nem értem ez miért nem jó.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17273) wertigo1984 válasza Shadowbull (#17271) üzenetére


wertigo1984
őstag

De az csak egy volt a sok tesztelo kozul. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#17274) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Mi volt az 59 hozzászólás lényege?

(#17275) shteer válasza Coccolino_O (#17274) üzenetére


shteer
titán

a csirke jó

..szerintem jónak tűnik

(#17276) Woodslave válasza deniro2 (#17264) üzenetére


Woodslave
nagyúr

érdekes, hogy a stillmassos marhaprotein meg közel 98%-os fehérje tartalmú :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17277) D3W1L3


D3W1L3
tag

[link],a másik is jó,nem azon a 6g szénhidráton fog múlni a Mr Olympia helyezésetek.

(#17278) #11527168 válasza Casanova* (#17272) üzenetére


#11527168
törölt tag

Nálam a karnivor a sok kreatin és a ch miatt inkabb edzes utani "visszatolto" mint tiszta protein, de annak teljesen jo.

Amugy nem ertem miert lovagoltok ezeken a teszteken meg szazalekokon. Jo vagy nem jo? Az meg hogy 74% vagy 82% ... nem vagyunk ifbb profik

[ Szerkesztve ]

(#17279) Tamoo válasza #11527168 (#17278) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én egy dolog miatt veszek májprotkót. Mert csóró vagyok és az a legolcsóbb! Valamit meg mindenképpen szedni kell! :DDD

(#17280) wertigo1984 válasza #11527168 (#17278) üzenetére


wertigo1984
őstag

+1 :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#17281) Casanova*


Casanova*
veterán

nézegettem a külföldi oldalakat. Mindenki mást ír. Irtak olyat is,h magas a fehérje tartalma és jobb fehérje,mint a tejsavó. Meg fordítva,h a tejsavó a jobb. Tök mindegy! Lényeg a marha proteintól nem pattogok ki,nem akarok pattanásokat. Ja és előbb próbáljátok ki, teszteljétek le a marha proteint,aztán mondjatok róla véleményt! :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17282) meroly válasza #11527168 (#17278) üzenetére


meroly
veterán

Hét vége felé jönnek a stilmass minták, kíváncsi leszek erre a beef protein-re, ha jó, lehet átszokom rá :K

Impossible is nothing

(#17283) Casanova* válasza meroly (#17282) üzenetére


Casanova*
veterán

erre én is kíváncsi leszek! Stillmass marha proteint is kipróbálom. Pro Antium ,,Ronnie Cole,, tej,tojás proteint is kipróbálom. Szeretem a változatosságot. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17284) Nightmare válasza Casanova* (#17272) üzenetére


Nightmare
senior tag

Tök jó, csaképpen azt nem tudtam meg belőle, amit szerettem volna... :U
Miből mennyit, és mikor? :B

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#17285) Tamoo válasza Nightmare (#17284) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Te szempontodból nem tökmind1? :D vagy te vagy az új R2D2?

(#17286) Shadowbull válasza Casanova* (#17281) üzenetére


Shadowbull
addikt

nem mindenki erzekeny a tejsavora. Nekem semmi bajom sincs tole.

A teszt es a szamok alapjan a tejsavo jobb mint a marha. Leszamitva persze a kreatint, de azt meg ugy adagoljak hozza utolag.

De nyilvan mindenki azt eszik amit akar :) En ki akartam probalni, de ezek utan nem latom miert kene. Kreatin nem erdekel, majd ha rakattanok, akkor csinalok egy kurat kulon.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#17287) Casanova* válasza Nightmare (#17284) üzenetére


Casanova*
veterán

nem számolom a fehérjét,ch-t. Mindig közepes mennyiséget kajálok be. Általában fehérjét: túrót,csirkét,hekket,sajtot,főtt tojást eszek. CH-t: krumpli,rizs,tészta,teljesörlésű kenyér,natúr zabpehely.. És naponta reggel,edzés előtt,lefekvés előtt 3/4 adag carnivor, minden edzés után 1 adag gaspari intrapro ultra gyors felszívódású izolátum protein.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17288) Shadowbull válasza Nightmare (#17284) üzenetére


Shadowbull
addikt

Edzesnapokon (hetfo, kedd, szerda, csutortok)

4:30 ebredes utan L-Carnitin 1g + nemi BCAA
6:00, egy oras aerob utan 45g ON Whey Gold Standard + 20g lenmagolaj
9:00 50g zabpehely, egy alma, 20 g lenmagolaj
11:30 es 15:00 450g csirkemell ketharmada + 75g rizs
17:30 edzes utan 50g Whey Gold Standard + 30g BMS Vitargo
19:00 a csirke maradeka + paprika paradicsom
22:00 lefekves elott 30g Peak Kazein.

Pentek-Szombaton 9ig ugyanaz, aztan ami akad, lehetoleg keves ch-val (ceges ebedlo + otthoni fozes hetvegen)

vasarnap: csalonap.

193 centi / 101kg, a 12 hetes fogyasztasi ciklus utolso heteben. Hogy utana mi lesz meg nem tudom, talan egy kicsit emelek a ch-n.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#17289) God Vazzeg válasza Shadowbull (#17288) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nagyon jó kis étrend :K

(#17290) Nightmare válasza Tamoo (#17285) üzenetére


Nightmare
senior tag

ezt most ha érteném. nem én vagyok akit mondasz.

a többiek. köszönöm az infót.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#17291) Casanova* válasza Shadowbull (#17288) üzenetére


Casanova*
veterán

nagyon komoly! Grat! :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17292) Shadowbull


Shadowbull
addikt

kosz, igyekszem.

egyebkent most ettem meg az elso csirkerizst, es kiprobalom hogy nem iszok fel oran keresztul. Hatha tenyleg egyszer mar izmos leszek vegre :D

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#17293) Xirtam


Xirtam
veterán

Szevasztok,

Tudnátok nekem a Jumbo-nál "jobb" azaz kevesebb cukrot tartalmazó nehezen fejlődőknek javasolt tömegnövelő kiegészítőt javasolni? A fehérje mennyiség az nem baj ha picivel kevesebb. Segítségeteket előre is köszönöm! :R

(#17294) meroly válasza Xirtam (#17293) üzenetére


meroly
veterán

[myomax hardcore]

ja bocs, újabban csak a bájoteh ;]

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#17295) Shadowbull válasza Xirtam (#17293) üzenetére


Shadowbull
addikt

tomegnovelot szerintem csakis edzes utan van ertelme inni, egyebkent csirkerizs.

Szerintem a Volumass 35 egesz jo kis tomegnovelo.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#17296) #11527168 válasza Xirtam (#17293) üzenetére


#11527168
törölt tag

(#17297) Xirtam válasza meroly (#17294) üzenetére


Xirtam
veterán

Nem feltétlen Scitec-re gondoltam! Egyre több embertől hallok rá panaszt. :U A segítségeteket köszönöm! :R

(#17298) spammer válasza Xirtam (#17297) üzenetére


spammer
veterán

És mi a panasz? Nem lettek izmosak tőle 2 hónap alatt? ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#17299) meroly válasza spammer (#17298) üzenetére


meroly
veterán

Na az átavanzsált biotech kém ;]
Amúgy a myomax a legújabb asszem, benne van a mátrix rendesen, bár én attól se lettem túl izmos pedig kettőt betoltam tavaly :N :DDD

(#17300) Tamoo: szerintem a tábla milkáktól :P

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#17300) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Milyen jó, hogy a levegőtől is hízok, így nem kell költenem ilyen szarokra. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.