Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17051) Yeffy válasza Shadowbull (#17038) üzenetére


Yeffy
veterán

:D
meglepő, mert azért voltak jó gondolataid is szerintem ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#17052) spammer válasza meroly (#17046) üzenetére


spammer
veterán

Zhansninak jó videói vannak. A New Age is nagyon jó még (persze a zene, Radioactive), sok zenét loptam a videóiból edzéshez :K ShaQx csatornáján is vannak hasonlók.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#17053) meroly válasza spammer (#17052) üzenetére


meroly
veterán

Kösz, meglesem őket :R

Impossible is nothing

(#17054) Shadowbull válasza Yeffy (#17051) üzenetére


Shadowbull
addikt

az megvan ugye amikor Stevie Wonder-t kerdezik, hogy milyen vaknak lenni? Erre o: Hat meg mindig jobb mint negernek.. :DD

Meroly, itt meg nem voltak annyira mutansok a sracok:

http://www.youtube.com/watch?v=SoBFUTCEJzY

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#17055) Dexar007 válasza Shadowbull (#17045) üzenetére


Dexar007
veterán

Olvasd el amit írtál,és utána még egyszer a válaszomat..
Igen,számítanak a "külsőségek",de nem úgy,ahogy te elképzeled.Nekem sem jönnek be a dagadt,pattanásos,zsíros hajú lányok,akik belülről viszont ,,szépek". Viszont csili-vili ribanc se kell,aki emberileg egy nulla.
Viszont létezik egy köztes verzió is mégpedig az .: ápolt,normális lány, akinél viszont egyáltalán nem érdekel,hogy milyen márkájú ruhában jár/milyen telefonja van/milyen autója van --vagyis a külsőségek--ahogy legelőször nevezted,ezek teljesen hidegen hagynak.

Viszont ha ez a normális lány,hirtelen elkezdi felmérni a ruháim értékét,akkor mehet a kukába..vagy legalábbis át a ribi kategóriába. ;]

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#17056) Yeffy válasza Shadowbull (#17054) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD ááá, idióótaaaaaa!! :C :C :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#17057) Coccolino_O válasza Shadowbull (#17050) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Jól tudod, a diéta miatt is veszítesz izmot. De ha lehetséges, célszerű minél kevesebbet. God remélhetőleg majd megválaszolja, hogy akkor hogy van is ez.

(#17058) Shadowbull válasza Dexar007 (#17055) üzenetére


Shadowbull
addikt

Az nem zavar, hogy egy hozzaszolason belul cafolod meg sajat magad? Nem szamitanak a kulsosegek, de a lany legyen apolt, normalis? Hja es persze legyen kis/nagy melle, legyen vekony/izmos/nagyseggu, legyen szoke/barna/fekete/zold haja, szeresse az analt/szopni/nyelje le/verjen ostorral es meg sorolhatnam azokat az attributumokat, amiket te magad is elvarsz tudatosan vagy tudat alatt, bevallottan vagy titokban egy lanytol. Tehat nagyon is szamitanak neked a kulsosegek, de azert kokemenyen lenezed azokat, akik ebben egy fokkal tovabb leptek es olyan dolgokkal is elkezdenek foglalkozni, mint hogy ki milyen tarsadalmi helyzetben van, mennyi penze van, esatobbi.

Szerintem egy nagyon komoly onvizsgalattal kene kezdened, es elso lepeskent le kene szallni arrol a nem letezo erkolcsi magas lorol, amire megprobaltal felulni.

Hogy nekem mi szamit es mi nem, azt meg nem tudod.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#17059) S e t h válasza Casanova* (#17048) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az vagy amit megeszel.
Akkor ők gyógyszertárak?Jó, oké, nem gyógyszertárat esznek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#17060) Mikuland


Mikuland
tag

Mindég, minden körülmények közt ( klasszikus tollával ), arra lyukadunk ki, hogy ezek a csodás izomtömegek elsődlegesen az orvostudomány eredményei. A második a testi adottság, hogy kibírja ezt a hatalmas terhelést. :(((

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#17061) Woodslave válasza S e t h (#17059) üzenetére


Woodslave
nagyúr

"If you are what you eat, I must be a LOT of artificially sweetened protein powder." - Alan Aragon ;] :D

a holnapi kardiót rabizom a testemre, ha felkel, akkor megyek, ha nem akkor nem :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17062) Bibby válasza Woodslave (#17061) üzenetére


Bibby
addikt

Nekem is így kellene tennem a munkával. :)

Ελευθερια η θανατος

(#17063) headhunter


headhunter
addikt

"Zabra fel"!

LIDL-ben, vasárnaptól-szerdáig (2013.04.21-2013.04.24.) apró szemű zabpehely, 199 helyett 139Ft/500g

(#17064) Woodslave válasza Bibby (#17062) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja dehat nem ebből élünk. sajnos, pedig szeretnék úgy élni mint az a mutans Rich Paila vagy ki ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#17065) xcds válasza headhunter (#17063) üzenetére


xcds
őstag

Nincs lovam. :DDD

(#17066) Dexar007 válasza Shadowbull (#17058) üzenetére


Dexar007
veterán

Te tényleg nem vagy normális..
Én ennyit mondtam,hogy legyen ápolt ÉS normális.Kész.
Képzeld,nem feltétlen érdekel,hogy milyen melle van/milyen színű a haja/(a többire nem reagálok) ;] ,ha normális a lány akkor olyan amilyen.
Persze mindenkinek megvannak az "ideáljai",csak azt nem tudom elképzelni,hogy ezek az emberek,hogy "csajoznak". Például csak barna/kék szemű lányoknál próbálkoznak be? Mert nekik az tetszik? A többi mellett elmennek,vagy ha esetleg egy olyan lány szólítja le,akinek mondjuk nincs ájfónja,se dóccsegabona szemüvege,azokat pedig elhajtják,mivel ,,bocsi,nem vagy az esetem"? Ez szánalmas.

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#17067) Ijk válasza Dexar007 (#17066) üzenetére


Ijk
nagyúr

[link]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#17068) Casanova* válasza Ijk (#17067) üzenetére


Casanova*
veterán

nahát! ilyen topik is van :D szétnézek ott :)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17069) Dexar007 válasza Casanova* (#17068) üzenetére


Dexar007
veterán

Inkább ne, ott még mindig csodálkoznak az emberek,hogy buliban csak ribiket lehet felszedni.

Give me your cum,bull!

(#17070) Casanova* válasza Dexar007 (#17069) üzenetére


Casanova*
veterán

minden pasi ezt mondja. :W vannak rendes,normális csajok is buliban. csak szétnézek :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17071) Shadowbull válasza Dexar007 (#17066) üzenetére


Shadowbull
addikt

nem tudom hany eves vagy, de a hozzaszolasaid kabe egy gyengebb 14 eves kissrac szellemi szinvonalat es vilagkepet utik meg, nekik vannak ilyen fogalmaik a vilagrol :) Buliba csak ribik jarnak :W Mert a rendes kereszteny lanyok este 8 utan mar a sajat!! agyukban alszanak, miutan ajtatosan imadkoztak az Urhoz :D Baszki ez mar annyira szanalmas hogy rohejes.

Legyen apolt :DD Persze. Szoval neked sohasincs olyan hogy meglatsz egy lanyt, aki nagyon tetszik neked, es igy kenyszert erzel arra hogy megdugd megismerd ? Akkor te mindig csak a neten ismerkedsz ezek szerint, szigoruan fenykep nelkuli profillal rendelkezo lanyokkal...

Az a budos nagy igazsag, hogy belemanoverezted itt magad egy vedhetetlen allaspontba, es erre mar te magad is rajottel, de azert meg nyomatod az utovedharcokat.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#17072) Dexar007 válasza Shadowbull (#17071) üzenetére


Dexar007
veterán

Hát igen,te ezt nem értheted,ez már túl magas szint. ;] Pontosan olyan vagy,mint az ismerőseid,nincs ebben semmi rossz.

Amúgy igen,inkább dögöljek meg egyedül,mint hogy egy olyan lánnyal legyek,aki azt nézi,hogy milyen autóba szállok be,vagy éppen milyen telefon van nálam.

Egy utolsó példa még.: Télen megismerkedsz,egy random lánnyal (tudod..nagy kabát,és nem tudjátok felmérni a terepet),tegyük fel,hogy pár hónapig egész jól elvagytok,aztán tavasszal lekerülnek a kabátok, a csaj odafordul hozzád,és annyit mond,hogy ,,bocsi,azt hittem izmos vagy" ;] és "szakítotok". Ribanc volt? Igen,és jobb is, hogy egy elhúzott a francba.

Fordított esett,lekerül a kabát: nincs melle. Te pedig a nagy tőgyeket szereted. Szakítasz vele? Te biztosan,én csak ezért nem.

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#17073) Ijk válasza Dexar007 (#17072) üzenetére


Ijk
nagyúr

Tehát volt egy csajod akit tavaszig nem dugtál meg, aztán amikor látott nagykabát nélkül megjegyezte hogy ványadt vagy?
Mostmár tudom miért kezdtél el gyúrni. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#17074) Dexar007 válasza Ijk (#17073) üzenetére


Dexar007
veterán

ÉREZTEM:DDD

Csak egy példa volt..hogy felfogja.

Give me your cum,bull!

(#17075) Ijk válasza Dexar007 (#17074) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mellesleg elég érdekes példa volt, mert ilyen a világon nincs.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#17076) Jim-X válasza Dexar007 (#17072) üzenetére


Jim-X
őstag

Tehát a példád szerint egész télen csak kint a hidegben sétálgattok tavaszig... True story.... :Y ;]

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#17077) Dexar007 válasza Ijk (#17075) üzenetére


Dexar007
veterán

Akkor más példa.:

Adott a számodra tökéletes lány, viszont elkezd azon vinnyogni,hogy miért ilyen noname cuccokban jársz.
Nálam ez is a páros lábbal kifele kategória,legyen akármilyen dögös is.
Másnál lehet.: Jaj,gyorsan elmegyek vásárolni németgabonát,mert tetszeni akarok ennek a csajnak. :)

Give me your cum,bull!

(#17078) hrvp válasza Shadowbull (#17071) üzenetére


hrvp
aktív tag

Te nem vagy okos, ugye?
Nem csak két véglet van, mindenkinek számítanak a külsőségek, mindenkinek megvan ami tetszik. A lényeg, hogy az olyanokkal nem kell foglalkozni, akiket szinte csak a külsőségek, a materiális dolgok érdekelnek. Márpedig egyre több ilyen ember van.

(#17079) Dexar007 válasza hrvp (#17078) üzenetére


Dexar007
veterán

Nem fogja fel..
De mindig az okosak nyernek *pacsi* ..befejeztük. ;]

Give me your cum,bull!

(#17080) Shadowbull válasza Dexar007 (#17072) üzenetére


Shadowbull
addikt

nagy ez a melleny rad öcsém, szerintem nyugodtan vegyel vissza az arcodbol, mert nehany osszetett mondatot sem birtal ertelmezni.

Abbol amit leirtam nem az jon le, hogy nekem vagy az ismeroseimnek szamitana hogy kinek milyen telefonja van. Ha ennyit ertettel meg az egeszbol, akkor szerintem inkabb agyra kezdj el gyurni, mert ott nagyobb hianyossagaid vannak, mint izomban :)

Az egesz tarsadalom, amiben elsz, a kulsosegek korul forog. Te magad is rengeteg tevekenyseget es idot szentelsz a kulsosegeknek. Reggel feloltozol, ha van valami alkalom, akkor felhuzod az unneplodet, es tudatosan alakitod ki a kulsodet. Te ugyanugy latszani akarsz valakinek, mint barki mas, ha hetkoznapi ruhakban, hetkoznapi frizuraval maszkalsz akkor hetkoznapi embernek akarsz latszani.

Azt ertsd meg, hogy semmiben sem kulonbozol attol, aki divatos ruhakban maszkal, vagy extrem kulsot csinal maganak, mert o is csak latszani akar valakinek.

Amirol te beszelsz mint problema, az egy teljesen mas gyokeru jelenseg, de azt sem erted meg teljesen.

egyebkent nem csinalsz mast, mint egy rettento primitiv vilagkepet barkacsolsz, amiben minden le van egyszerusitve egybites szintre, mert neked ez kell a sajat komforterzetedhez. Es persze szolgalja a mindennapi frusztracioid elnyomasat, hogy ne erezd magad annyira szarul a vilagban. Persze ezzel egy egysejtu szintjere redukalod a vilag komplexitasat, de legalabb emesztheto lesz szamodra.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#17081) Shadowbull válasza Dexar007 (#17077) üzenetére


Shadowbull
addikt

"Adott a számodra tökéletes lány, viszont elkezd azon vinnyogni,hogy miért ilyen noname cuccokban jársz.
Nálam ez is a páros lábbal kifele kategória,legyen akármilyen dögös is."

Perszepersze. Ugy venne a dolce gabana ruhakat mint a kisangyal :D Bar nem tudom hogy az eppen meno-e, csak mondtam valamit ami jol hangzik :)

Tudod amikor csak ilyen virtualis lehetosegekrol beszel az ember, akkor nagyon konnyen tesz nagyzolos konnyelmu kijelenteseket.

(#17078) hrvp

a kollega itt erosen kifejtette hogy mennyire lenezi azokat, akiknek a kulsosegek szamitanak, holott neki maganak ugyanugy szamitanak a kulsosegek, mint barki masnak, csak nem azok a kulsosegek, hanem mas kulsosegek, igy aztan semmifele erkolcsi alapja nincs leszolni masokat.

Becsapjatok magatokat, ha elkezditek mantrazni, hogy nektek mennyire nem szamit ez az egesz. Dehogynem, egy utolso bolhas majomcsapatban is szamitanak a kulsosegek, ott is a legnagyobb, legerosebb, him dugja meg a nostenyt, a papuak bar kokorszaki modon elnek felmeteres penisztokot erositenek magukra es abban pavaskodnak a noknek, a nok meg miota vilag a vilag szepitik magukat a legkulonfelebb modon, hol teglaporral kenik a kepuket, hol gyurukkel nyujtjak meg a nyakukat, hol meg szilikont pakolnak a csocsukbe.

Es lehetne folytatni reggelig, csak nincs ertelme.

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#17082) meroly


meroly
veterán

Impossible is nothing

(#17083) deniro2 válasza Shadowbull (#17080) üzenetére


deniro2
senior tag

Mivel társadalomban élünk, mindeni igyekszik saját érdekében valamilyen szinten integrálódni.
Ami nagyon nem mindegy, hogy valaki mit tekint értéknek a másik emberben, vagy saját magában.
Vannak akiknek többet számít egy autó vagy melegítő márkája, mint az intelligencia vagy a pozitív személyiség, ami pont ezek hiányát feltételezi.
Dexar szerintem a maga szélsőséges módján csak annyit szeretett volna mondani, hogy aki -az egyébként megkerülhetetlen- biológiai és intellektuális vonzalmon túl, vagy azt felülírva ragaszkodik a pénzben, népszerűségben, etc. mérhető külsőségekhez, az egy felületes gyökér... ;]

#17081 Ha már múltkor felvetetted, hogy nem vagyunk fán kergetőző majomcsapat, akkor ezt most sem kellene figyelmen kivűl hagynod. Az emberi társadalomban -szerencsére- manapság már talán nagyobb jelentőséggel bír az értelem és az érzelmek, mint a 6 méteres pénisz, főleg, ha nem csak dugásról van szó, hanem mélyebb emberi kapcsolatokról...

[ Szerkesztve ]

(#17084) God Vazzeg válasza deniro2 (#17083) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nabazze én meg most költöttem 20$-t pénisznövelésre, hamarabb is írhattál volna :((

:DDD ;]

(#17085) deniro2 válasza God Vazzeg (#17084) üzenetére


deniro2
senior tag

Egy félméteres pápua pénisztokkal lehet jobban jártál volna... :U ;] :)

(#17086) _NCT


_NCT
őstag

Tegnap megittam 1 üveg sört focizás után és rögtön elkezdett fájni a fejem mint az atom, a szemem viszketett stb... Azóta is fáj a fejem.... Más is van így a sörrel, hogy allergiás rá? Elég szar h még ennyit se tudok meginni....

(#17087) Casanova* válasza meroly (#17082) üzenetére


Casanova*
veterán

élvezed a műsort,kolléga? :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17088) meroly válasza Casanova* (#17087) üzenetére


meroly
veterán

Ja! De jó, hogy itt vagy. :D
Most ittam meg a zabot, várjak fél órát míg beveszem a vitaminokat bő vízzel vagy ne is vegyem be, vagy inkább víz nélkül? ;] :DDD

Impossible is nothing

(#17089) Casanova* válasza meroly (#17088) üzenetére


Casanova*
veterán

ez nem vicces! :D majd rájössz,hogy nem hülyeség. Min. 20 percet várj! :) vitaminokat felkelés után éhgyomorra bevehetted volna!

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17090) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Az új pateszok olvassák már el BÁ aláírását, és tartsák magukat hozzá...

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#17091) Morris


Morris
veterán

Mell, bicepsz, tricepsz, láb, hát volt ma! Nagyon atta! :K

Egyébként azt néztem, hogy a súlyom most 109kg. (e körül ingadozik). Viszont külsőre határozottan szépen fejlődöm. :U
Azt még elfelejtettem írni, hogy minden edzés előtt megy az L-Carnitin. Utána pedig a shékk.

Ja és engem imádnak a lányok. Olyannyira, hogy rám sem mernek nézni, mert egyből tovább gondolják a dolgot és félnek a visszautasítástól. ;] :D :D

[ Szerkesztve ]

(#17092) Tamoo válasza Casanova* (#17089) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Szerintem az a biztos, ha nem is iszunk vizet! [link] :Y

;] tudom vótmá

[ Szerkesztve ]

(#17093) Casanova*


Casanova*
veterán

én is akarok L-carnitint inni minden edzés előtt. Mennyi grammot veszel be? Tamoo: :D sok szemes stanazolol és nagyon kevés víz! Az a tuti! :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17094) Morris válasza Casanova* (#17093) üzenetére


Morris
veterán

2500mg minden edzés előtt fél órával (LIQUID CARNI-X 100 000)
Nekem nagyon bejött. Kiválóan energizál!

(#17095) Casanova* válasza Morris (#17094) üzenetére


Casanova*
veterán

köszi,ki is próbálom! Veszek egy olyat!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#17096) Coccolino_O válasza Morris (#17091) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Teljes testedzést csinálsz?

(#17097) Ijk válasza Coccolino_O (#17096) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem, mivel nem vállazott. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#17098) Morris válasza Coccolino_O (#17096) üzenetére


Morris
veterán

Igen, minden alkalommal. Nekem ez jobban bejön, mint az izomcsoportonkénti.

(#17099) bsafran


bsafran
csendes tag

sziasztok,

szerintetek az mennyire hatásos, ha 3 adag BCAA X-press-t feloldok 750 ml vízben reggel és amikor edzésem van (reggel aerob közben) délben a második edzésem után, este pedig lefekvés előtt elkortyolgatom? vagy ez kevésbé hatásos, mintha mindig kikeverném adagonként?

előre is köszönöm!

(#17100) Shadowbull válasza Morris (#17098) üzenetére


Shadowbull
addikt

ezek szerint hetente egyszer edzel..

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.