Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16851) meroly válasza Casanova* (#16848) üzenetére


meroly
veterán

Meg amúgy se szabad inni mert kijárunk éjjel pipilni és az nem jó ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#16852) Coccolino_O válasza Casanova* (#16848) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"fél óra múlva már meg is emészti nagyjából."

Azért ez így elégé meredek volt elsőre.

(#16853) Casanova*


Casanova*
veterán

ez tényleg nem hülyeség. mennyiből tart kipróbálni?! :) ha mégis olyan kaját eszünk,amibe van sok zsír vagy cukor. ne igyunk már rá folyadékot...)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16854) Ijk válasza Casanova* (#16848) üzenetére


Ijk
nagyúr

A gyomor és főleg a gyomorsav nem emészt semmit. (Na jó van benne némi pepsin, de a patkóbélben történik az emésztés).

macikos: Japánok azért nincsenek elhízva mert jó étkezési kultúrájuk van, nem esznek sok szemetet, míg itt már szinte csak azt.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#16855) macikos válasza Casanova* (#16844) üzenetére


macikos
addikt

Mondjuk erre már én is gondoltam, amikor azon tűnődtem, hogy a japánok miért nincsenek elhízva. Ők ugye forrón esznek szinte mindent. Persze ez csak elméleti filozofálgatás. Ami miatt nincsenek elhízva az az, hogy alapvetően egészségesen táplálkoznak.

(#16856) Woodslave válasza Casanova* (#16853) üzenetére


Woodslave
nagyúr

örülünk hogy itt vagy világítótoronynak :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16857) littlelion21 válasza Ijk (#16854) üzenetére


littlelion21
addikt

Valóban, az emésztő enzimek meg csak úgy hobbiból termelődnek.

(#16858) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16859) Yeffy válasza macikos (#16855) üzenetére


Yeffy
veterán

vannak már azért ott is bőven hízottabbak, főleg, mióta tolják ők is nagy nyugati mekit meg szemét társait naphosszat, meg gépeznek...
bár arányaiban gondolom kevesebben kövérek (szumósok nyilván más csoport), mint errefelé, v nyugatabbra...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#16860) Coccolino_O válasza macikos (#16855) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Az "idősebb" generáció lehet, hogy nincsen elhízva, de a mostaniban már ugyanúgy megy a szemét kaja.

Szerk: Megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#16861) philoxenia válasza Yeffy (#16859) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kisebbek, vékonyabb csontúak.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16862) Yeffy válasza philoxenia (#16861) üzenetére


Yeffy
veterán

igen, és? attól még nem hízhatnak? max nem lesznek akkora disznók, mint errefelé...
bár, láttam már arra is példát, igaz, csak képen...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#16863) philoxenia válasza Yeffy (#16862) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem látszanak akkorának. De egészség szempontjából a hasi elhízás az ami számít..... :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16864) 4ron


4ron
senior tag

19 éves vagyok, 183 centiméter és 80kg. Ezzel alapvetően nem is lenne probléma, ha nagyobb izomtömeggel rendelkeznék, de én inkább "sörhas" típus vagyok.
Emiatt elhatároztam, hogy edzeni fogok. Már második alkalommal futok neki és mivel sokba kerül az edzőterem havi bérlet (~6000 HUF), járok már 2 hete rendszeresen, sajnálnám a pénzt :D Viszont az jutott eszembe, hogy normális étrend nélkül ez nem fog menni. Tehát kellene egy olyan edzésterv/étrend, amely megfelel egy egyetemista életviteléhez képest, aki menzán eszik és 5 napot koleszban tölt el. Összeegyeztethető a két dolog egyáltalán?

Nem azt várom el, hogy valaki kész edzéstervvel rukkoljon elő (habár az se lenne rossz), csak érdekelne, hogy kitől/honnan tudnék olyan infókat kapni az általam leírt dolgokkal kapcsolatban? Nagyobb hatásfokkal akarom csinálni ezt az egészet, ha már nekifogtam.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#16865) Yeffy válasza philoxenia (#16863) üzenetére


Yeffy
veterán

az lehet, de attól még amelyikük elhízott, az elhízott... :)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#16866) philoxenia válasza 4ron (#16864) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Csirkemell-rizs abból úgyse telik sokra és garantáltan fogysz.....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16867) 4ron válasza philoxenia (#16866) üzenetére


4ron
senior tag

Menzán pont, hogy rizs szinte mindig van (ebédre és vacsorára is). Sőt, csirkemell is heti 2x biztos van.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#16868) Coccolino_O válasza 4ron (#16864) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"Nem azt várom el, hogy valaki kész edzéstervvel rukkoljon elő (habár az se lenne rossz), csak érdekelne, hogy kitől/honnan tudnék olyan infókat kapni az általam leírt dolgokkal kapcsolatban? Nagyobb hatásfokkal akarom csinálni ezt az egészet, ha már nekifogtam."

Első hozzászólás például.

(#16869) Dexar007 válasza Shadowbull (#16839) üzenetére


Dexar007
veterán

Én 350g rizzsel diétázok,és még így is megy lefelé a súlyom.

Give me your cum,bull!

(#16870) Ijk válasza 4ron (#16867) üzenetére


Ijk
nagyúr

"Sőt, csirkemell is heti 2x biztos van."

Akkor biztos izmos leszel.
Főzni kellene magadnak.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#16871) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Maradva a japós témánál épp egy japán csoport vendégeskedik a szállodánkban, vannak köztük fiatalok és idősek egyaránt de egy túlsúlyos egyént sem láttam köztük (60 szoba~KB 100 fő), meglehetősen csendesek, nem büdösek, csak BB és Iphone van a kezükben még az időseknek is. Ízlik nekik a gulyás, eszik a kenyeret és állandóan hajolgatnak amikor a lobbyba lejönnek. (tuti kockás a hasuk) :D

(#16872) Yeffy DJ: ne is mondd mester, de legalább nincs velük probléma. :N

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#16872) Yeffy válasza wertigo1984 (#16871) üzenetére


Yeffy
veterán

:D
akkor újabb tudományos utazáson vagy, fater... :C

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#16873) philoxenia válasza wertigo1984 (#16871) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A kövéreket nem engedik ki külföldre... ;)

;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16874) 4ron válasza Ijk (#16870) üzenetére


4ron
senior tag

Próbálj meg főzni magadnak koleszban.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#16875) Ijk


Ijk
nagyúr

Régen még legalább az volt a téma hogy a négerek miért izmosak, most meg már azon rugóztok hogy a japánok miért nem dagadtak. Gyorsan csökkennek az igények. :(;]

aaron111: Nem rólam van szó. Azzal kezdődnek a sikerek hogy megoldod a problémákat és nem azon picsogsz mit miért nem lehet.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#16876) philoxenia válasza 4ron (#16874) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az még jobb fogyókúra.... A sört hogy főzted? :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16877) Casanova*


Casanova*
veterán

:D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16878) 4ron válasza Ijk (#16875) üzenetére


4ron
senior tag

Az elsődleges probléma az, hogy kb. nulla szerb tudással vágtam neki az egyetemnek, mivel nem volt lehetőségem Magyarországon továbbtanulni és elég kemény az időbeosztásom így, nincs időm tanulmányozni az étrend összeállításának titkait. Edzéstervem van, de biztos van tőle jobb is.
Azt hittem, hogy kinőtték már a testépítők ezt a lekezelő stílust, de mindig rácáfol valaki. Sűrűn olvasom, hogy mindenki volt kezdő, meg hogy segíteni kell a kezdőknek. Hát ez elméletben jól is hangzik, de kevesen vannak, akik ezt gyakorlatban is megvalósítják.

Ne ítélkezz elhamarkodottan. Ennyit tudok mondani neked végezetül.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#16879) wertigo1984 válasza philoxenia (#16873) üzenetére


wertigo1984
őstag

:DDD tuti sakkban tartják őket...

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#16880) Woodslave válasza 4ron (#16878) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez nem lekezelés, qrva jó módszereink vannak, hogyan lehet menzakajan, meg levegőből izmosodni, csak nem használjuk, mert nem akarunk túl izmosak lenni :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16881) spammer válasza 4ron (#16864) üzenetére


spammer
veterán

Mindent meg lehet oldani, csak akarni kell. Persze mindig a lehetőseidhez mérten kell gondolkodni és ehhez mérten is kell elvárásokat támasztani magad felé.

Edzéstervet és étrendet kompletten senki nem fog írni neked, mert ki kell kísérletezgetned magadnak, hogy mi hogyan válik be, olvasd el az alapokat (sárga kapszula pdf) és próbáld meg a lehetőségeidhez igazítani.A kajálás nagyon fontos, ott dől el minden, nem a teremben, bár erre már te magad is rájöttél :)

Edzéssel kapcsolatban annyi, hogy átmozgató, teljes testes edzéseket csinálj egy darabig, szokjad a terhelést, ízületeknek is szoknia kell stb. Majd idővel lehet osztott edzéstervet (pl. három napost), de nem muszáj.

De nem tudom, konkrétan mire vagy kíváncsi, te tudod, hogy mennyi pénzed és időd van.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16882) Coccolino_O válasza 4ron (#16878) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Mégis mit vársz? Hogy megveregesse a hátadat, mert ilyen "rossz" a jelenlegi helyzeted?

Annyit kapsz vissza ebből a sportból, amennyit beleteszel mentálisan és pénzügyileg. Ezt sose felejtsd el.

[ Szerkesztve ]

(#16883) Dexar007 válasza Coccolino_O (#16882) üzenetére


Dexar007
veterán

Hát én már beletettem egy pár karikát.A fél év alatt 4x ettem félre kb,mégse vagyok izmos. ;]

Na elmentek tiK a 'csába ;]

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#16884) wertigo1984 válasza Dexar007 (#16883) üzenetére


wertigo1984
őstag

Persze hogy nem vagy izmos, mert nemcsak enni kell hanem edzeni is. ;]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#16885) Casanova* válasza Dexar007 (#16883) üzenetére


Casanova*
veterán

te amúgy gyúrsz? :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16886) BÁ Nutrition válasza 4ron (#16878) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

semmi lekezelő nincs ebben.

ha nagyon jó a genetikád akkor rossz kaja mellett is fejlődhetsz
ha testépítő mércével mérjük akkor viszont esélytelen bármit elérned nem megfelelő kajával
lehet ha eljársz futni, focizni, kosarazni azzal pont eléred amit szeretnél..
de hogy az mi azt mi nem tudhatjuk.

ha csak fogyni szeretnél akkor egyél kevesebbet

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#16887) Yeffy válasza Casanova* (#16877) üzenetére


Yeffy
veterán

giga facepalm... -.-"
:N

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#16888) BÁ Nutrition válasza Casanova* (#16885) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

igen, melodyval együtt edzenek ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#16889) Mikuland


Mikuland
tag

Mozogj sokat, egyél keveset és ne kötözködj a drogosnyúl fórumán, mert lealacsonyodik a szintedre és lever a rutinjával mint vak a poharat! :P

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#16890) Dexar007


Dexar007
veterán

4-20 van gyerekek!

Give me your cum,bull!

(#16891) venge válasza Mikuland (#16889) üzenetére


venge
tag

Mondjuk így?

(#16892) Mikuland válasza venge (#16891) üzenetére


Mikuland
tag

:C de ugye semmi politics? ;]

spanner! Forralt vízet abban úgy is rengeteg a zoldott vascső! :DDD

[ Szerkesztve ]

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#16893) spammer


spammer
veterán

Megettem a csirkerizst, ihatok rá egy pohár vizet (vas pezsgőtabis) vagy várjak fél órát mire megemésztem? Fel fog jól szívódni? Fogyni vagy hízni fogok tőle? Összezavartok itt állandóan, minden nap hall valami újat az ember :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16894) Dexar007 válasza spammer (#16893) üzenetére


Dexar007
veterán

Megkérdeztem orbán viktort azt mondta nem engedi. ;]

Give me your cum,bull!

(#16895) Yeffy válasza venge (#16891) üzenetére


Yeffy
veterán

az a gif, gec... :DDD :C

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#16896) Casanova* válasza spammer (#16893) üzenetére


Casanova*
veterán

várj fél órát! hagy eméssze addig.. :D türelem! :)

(#16897) spammer: hízz csak el!!!!!!!!! ;]

(#16891) venge: ez a gif nagyon adja! :DD

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#16897) spammer válasza Dexar007 (#16894) üzenetére


spammer
veterán

:C ;]

(#16896) Casanova*: gyenge voltam, nem bírtam ki. Majd legközelebb :D

szerk: ma amúgy sem ittam sokat, muszáj pótolni, csak nehogy éjjel pisálnom kelljen majd :U :D

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#16898) Woodslave válasza Casanova* (#16896) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor meg bepisil éjszaka. Ez a legkeményebb sport :K ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16899) meroly válasza BÁ Nutrition (#16888) üzenetére


meroly
veterán

Leszállhatnál a témáról, unalmas vagy.

Impossible is nothing

(#16900) Casanova*


Casanova*
veterán

minden éjszaka kimegyek pisilni. mikor 2-szer is. napi min. 4 l folyadékot iszok. én jól csinálom,hisz izmos vagyok! :D

exem nem tudott fogyni. rábeszéltem ezt a ,,kaja után ne igyon-t!,, azóta fogyott szépen, csinos lett. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.