Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#163838) rwin5 válasza benfolds (#163837) üzenetére


rwin5
őstag

akkor is hordanak maszkot, mikor a denevért zabálják? :DDD hagyjuk már ezt a fegyelmezetlenséget, valós adatot meg sehonnan nem fogsz most megtudni szerintem, fölösleges olvasgatni a portálokat, haladni kell az árral és követni a kormány által kiadott intézkedéseket

amúgy várható volt, hogy lesz valami előbb-utóbb, bár örültem volna, ha nem élem meg, de az emberek higiéniája egyenlő a nullával. ami intézkedések most vannak, annak kb. alapnak kéne lennie

az emberek többsége nem mos fogat, csak max napi 1x, nem fürdik napi rendszerességgel, kezét nem mossa meg budi előtt/után, 1 hetes ruhában rohad nyáron a tömegközlekedésen, beleköhög a másik arcába stb., prevenciónk a béka segge alatt van/volt, én nem csodálkozom a helyzeten. Arra vagyok kíváncsi amit fent is írtak, hogy gazdaságilag mi lesz, lesz-e melónk, mekkora infláció várható, valamint, hogy ki fogja eltartani ezt a sok segélyen élő embert, az a maradék pár millió dolgozó ember további adóemeléssel, esetleg az ország nyakába vesz még pár csilliárd hitelt és majd abból eteti a népet :U

szerk: a maszkot pedig a szmog miatt hordták már korábban is, nem a vírusok miatt

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.