Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16451) KROK640


KROK640
veterán

Csak a teljesen klasszikus, nagy LB booster (300%) és bőven legutolsó vagyok, amin a meccs végéig sem volt esélyem változatni :

Csak a tudás számít! Mostanában rengeteg ilyet érek el, már csak ebből is tudom, hogy nem én játszok szarul :

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16452) wednesday válasza KROK640 (#16451) üzenetére


wednesday
őstag

Én vagy pve helire használok boostert, vagy egyszerűen hagyom lejárni felhasználás nélkül és nem is foglalkozom vele.

Nem egyszer ment a kukába így 500%-os booster és esküszöm sokkal jobban éreztem magam és maga a játék is sokkal jobban ment. :D

(#16453) kigyi_23 válasza wednesday (#16452) üzenetére


kigyi_23
addikt

Ha kapok egy nagy boostert vagy többet és nem használom fel akkor olyan köröket megyek, hogy te jó ég eszembe is jut milyen jó lett volna, ha most menne a booster. Aztán berakom nincs para nem görcsölök rá csak bekapcsolom aztán minden mindegy alapon megyek egy kört. Hát kapaszkodnom kell, hogy ne legyek tök utolsó. Természetesen a 3. tank után már szentségelek, hogy erre megy el a booster, mert ott már tudatosul, hogy ez is megy a levesbe.

És nem feltétlenül vesztes csatákkal megy el, sőt mostanában még csak nem is úgy, hogy tényleg kell a 3. tank, mert vagy az elsővel megyek végig és senkit sem látok, vagy látok, de hiába lövöm nem tudom belőni valamiért pont abban a körben. Vannak körök ilyenkor, hogy első tankkal megyek végig és mindenkit kilőnek a csapattársak én meg tolom neki a W-t folyamatosan és senki. Spawn-ra nem szívesen állok be nekem az undorító inkább a 0-s meccsek.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#16454) KROK640 válasza wednesday (#16452) üzenetére


KROK640
veterán

Persze, a boosterek nagy hazugságok, minél nagyobb a booster annál szarabb meccsed lesz, és annál valószínűbb, hogy veszíteni is fogsz.
Azt kell megérteni, hogy a game mindig ugyanoda tol, vagyis minden meccsnek kb ugyanannyi LB-t és SL-t kell hoznia közép és hosszútávon, lehet ugyan 1-1 kiugró meccsed de akkor a következőkben megfizetsz érte és gyenge körök jönnek. vagy ha van egy boostered, akkor meg kell akadályozni a kiugróan jó meccset, és ezért fogsz az utolsó helyen veszíteni, vagy ha véletlenül még sem, akkor az utána következő meccsekben kegyetlen megtorlásra számíthatsz a játéktól.
Ebben nincs semmi új nekem, a screenshoot csak a sokadik igazolása az állításomnak.
Ez is belekerülhet tulajdonképp a "miért barátságtalan ez a játék?" című körbe, amiből lassan lassan már egy videó ötlete körvonalazódik.
(melyben ugye arról is érdemes lesz megemlékezni, hogy miért van az, hogy ami a feladatod olyan mecset rak be ahol nem tudod végrehajtani, vagy épp miért kell bázisbirtoklást adni full bomber presetre?)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16455) KROK640 válasza kigyi_23 (#16453) üzenetére


KROK640
veterán

Detto ugyanez van velem is. Régen azt gondoltam, a meccs közben elsüthető boosterek lennének a megoldás, de ma már tudom, hogy nem. Ahogy az előbb is írtam, Azt kell megérteni, hogy a game mindig ugyanoda tol, vagyis minden meccsnek kb ugyanannyi LB-t és SL-t kell hoznia közép és hosszútávon, a booster pedig csak egy hazugság, gondosan "leadózod " azt.

Amit a második szakaszban leírsz, repülővel ugyanez : Mindenkit pont kilőnek, leütköznek előlem, mire oda WEPelek, hogy lőtávolon belül legyen nagy nehezen; a földi célpontokat kidobják bombával előttem, vagy épp csak megsebzem, ami később egy assistra jó talán (szigorúan akkor ha nem gyűjtöm az assistot). És olyan az egész mintha csak egy mozi lenne, tehetetlenül nézem, ahogy körülöttem történnek az események, majd egy lövéssel kilőnek a gépből (ilyenkor hátulról a level 75-ös pilótát is tudják one-hit-elni) és látom, hogy a tabella legaljén vagyok, reménytelenül elmaradva a többiekhez képest.

Egyébként épp ezért bevezettem azt, ha az első két gép bármilyen meccsben is (booster nem booster, tök mindegy) gyengén szerepel, akkor instant quit, mert az a meccs már úgyis a kutyáké lesz, és fölösleges időhúzás.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16456) Urna válasza Kolbi_30 (#16449) üzenetére


Urna
tag

Máshogy látjuk.. de nem baj.

Nem vitatom el hogy vannak szar meccsek, van amikor az első pár percben vége, semmit se tudsz tenni ez mindenkivel megesik, velem is.
De szerintem igenis fontos a statisztika, meg tudja mondani hogy ezen meccsek ellenére mit vagy képes kihozni magadból meg az adott járművekből. Ha valaki átlag 2 kill-t lő / éledés akkor valóban csinál mindig valamit. Akkor ha épp a "semmis" meccsben nem is, a következőben akkor lő 4-et. Sokat mondd el szerintem (és sokak szerint is) a stat arról hogy ki miben ügyesebb, mi megy neki stb.
Tier-re:
Nagyon sokat számít hogy milyen tierbe, ha 4.0 alatt játsza a legtöbbet az azt jelenti hogy a meccsek felében kb kezdő playerek ellen megy. Hogy lehetne ezt összehasonlítani egy 6.7-7.7 szinttel ahol már jóval több tapasztalatos játékosok vannak?
Van ahova be lehet vásárolni magad, van ahol lineupot is tudsz ha elég mély a zsebed, igen, ezért nem az orosz 10.0-t mondom mint példa. De az hogy van X járműved és az 1 kill / meccs átlagot nem tudod meghaladni azt azt jelenit hogy a "jobb" meccseidben nem tudod mit kell tenned. Nem vagy olyan szinten mint ahogy azt adott tierben kéne. Szóval szerintem igenis számít hogy valaki csak a "kezdők" közt tud-e játszani vagy megállja a helyét feljebb is.

Jó kiegészítés erre a jav. költséges dolog:
Ha egy lineupban mindig negatív SL-el jöszki akkor valószínüleg túl magas a járművek rangja a képességekhez. Mivel a jav. költségeket átlag teljesítményekhez igazítják, ha nem tudod visszahozni a meccsben 0-ra akkor az átlag alatt teljesítesz.

Boosteres témára pedig .. én most használtam el a Battlepass boostereim (4-5 meccsnyi van nem kell válogatni mind ilyen lett), illetve az SL-es ládanyitásból származóakat, még mindig semmit nem látok, csak ha nagyon stresszelek, vagy siettetem magam akkor mennek szarabbul a meccsek.
ez egy 300% RP-s:

El volt használva 3-4-500% os Rp meg sl is vegyesen, akkor voltak kevésbé jó meccsek (boosterrel az is 20K rp lett), amikor idegeskedtem rajta. Ezekben általában sokkal kevesebbet kockáztattam és nagyon sok minimap-ot néztem, meg hallgatóztam motorok után.
Szerk:
Jesszus mik mentek itt mire megírtam ezt a reply-t booster témában. Tegyek fel én is minden boosteres kört ? Mert én nekem nagyon nem ilyen tapasztalataim vannak .. mintha attól várná valaki a jó meccset hogy benyom egy boostert. Játszani nem fog senki helyett.

[ Szerkesztve ]

S10 + Galaxy Watch 3

(#16457) András12345 válasza Urna (#16456) üzenetére


András12345
aktív tag

Itt ne is próbálj meg észérvekkel jönni, mert meg fogják magyarázni valami hihetetlen ostoba kitekert konteo magyarázattal, hogy miért te vagy a hülye prémiumot vásárló (és ezzel jobb meccseket is kapó) személy.

[ Szerkesztve ]

(#16458) Kolbi_30 válasza András12345 (#16457) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Az a baj, ha nyomok boostert akkor az van, hogy semmit nem tudok kiloni..értsd simán atlovom hosszában keresztbe.. es semmi nem történik jo esetben crit, de leginkább csak sima hit... vagy DM53 beletorik vagy lepattan akarmirol, akárhonnan..persze en belehalok abba is ha mellem lő...vagy az van, hogy mindent kilonek előttem nem látok senkit, elfoglalnak mindent elottem. Vagy a spawnrol sem jutok ki mert szarrakempelik helivel meg az osszes tankal..es 2 masodpercig van csak vedelmem .ellenben ha en lovom nagyritkan a spawnt akkor 2-3 reload mire leesik a vedelem..
Konkretan 500as boosterrel mentem kerek nullás kört nem is egyszer..a következőben amikor mar nem volt, akkor persze mindent oltem foglaltam 3000+ base xp meg kutyafasz. Es ez siman általános..

[ Szerkesztve ]

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#16459) András12345 válasza Kolbi_30 (#16458) üzenetére


András12345
aktív tag

És meg is jöttünk...:))

(#16460) Kolbi_30 válasza András12345 (#16459) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Ugyan ez volt warshipsben 50% win rathez húz a játék ha mentem 5-6 jo kört akkor utanna minimum ugyan annyi buktat..nincs ezzel sem baj, csak kiabrandito tud lenni..

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#16461) csongi


csongi
veterán

Azert eleg nehez megerteni, hogy egy bughalmaz modellezesi hibaktol hemzsego jatekban barki is ugyesebb lehet a masiknal. :)
A vegponti kiszolgalas kapcsolat nagyon befolyasol.
Amit latsz, akkor van szinkronba a valos esemenyekkel mikor eredmenyes vagy.
Csak a szerver oldalon visszanezett csata a mervado.
Csakhogy a jatekos nem a szerver oldali vidot nezegeti vagy jatsza, hanem a kliens oldalon ul a gep elott valos idobe.

Szerver fuggo milyen eselyekkel indulsz.
Az elso ket mecs hatasossaga eldonti a kovetkezo kor elinditasat.
Mara tisztan latom mikor van erdemleges kiszolgalas.
Nah ez az ami a ritkabb. Hogy ez a halozati reszem hibaja, vagy sem, nemtudom.

Ezektol fuggetlenul premiummal jobban lehet haladni. Anelkul van lehetoseg jatszani, egy vegponton rohadt sok idot eltoltve. Beragadva egy br-be.

Ezen felul vannak extra jogokkal biro jatekosok. Ezt a reszt bizonyitani nehez.
Leginkabb a javitasi idokbe tapasztalom. Vagy motor olltas kozbeni toronyforgatas. Kezelo szemelyzet nelkuli harcolas, bar ez lehet a killkam bugja is. Kilott motorral tovabb haladas. Hibas agyuval tuzeles.
De meg ez is lehet killkam bug.

Voltam kilohetetlen statuszba :). 9 lovest kaptam, eredmenytelenul.Konkretan at ment a tankon.
7 harckocsit szedtem ki a domboldalon allva, 100meterrol. harman neztek es nem lattak hol vagyok. :D.

Elottem haladt a csapat tarsam, hangja volt, amikor lott a fust latszott, a jarmu lathatalan volt.

Nah egy ilyen jatekba senki nem lesz ugyesebb a masiknal. Ez az az erv, ami pont annyit er, mint a fing. :D.

[ Szerkesztve ]

(#16462) Kolbi_30 válasza csongi (#16461) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Jaja. Ismerős, kettelovod keresztbe hosszában cam szerint, de semmi nem történik... Vagy kilőtt toronnyal visszalő egymas utan tobbszor...Van par elmentett visszajátszásom.. ott szepen latszik amit irsz, kilottem a motort mindkét láncot, es kb 3-6 MP után ment is tovább

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#16463) Francia91


Francia91
veterán

Én találtam megoldást Lion Booster-re:
Az USA 7.0 presetemmel mindig jól jövök ki, még vesztes meccs esetén is. Pár napja lőttem el megint amcsikkal egy SL Boostert
RP Boostert meg az aktuális nemzettel lövöm el, hol tankot fejlesztek, és lesz ami lesz, már lesz*rom. Mivel odateszem magam, még ha 2 perc után halott is a csapat, így is többet hoz egy nagyobb RP Booster, mint egy sima nyertes meccsnél


"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#16464) Kolbi_30 válasza Kotomicuki (#16450) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Nem tudom, utolso tierben is plusszos kort mesz, ha nem abszolut nullas a korod.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#16465) Francia91 válasza Kolbi_30 (#16464) üzenetére


Francia91
veterán

A gazdasági átalakítások óta egész jól ki lehet jönni 10.0-ában is, vesztes meccs esetén is, ha odateszi magát az ember. Előtte tényleg -15-20k volt jellemzően meccsenként, de mostmár német 10.0-ával és szovjet 9.7-tel is pluszba jövök ki vesztes meccs esetén is. Így ezt a minuszt jelen helyzetben nem értem, ha annyira jó játékos :U

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#16466) Kolbi_30 válasza Francia91 (#16465) üzenetére


Kolbi_30
őstag

11.7 ben mar középmezőnyben is plusz 10-15k környékén vagy..ha elso vagyok boosterek meg prémium nelkul attól fugg 50-70k..jön..

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#16467) Urna válasza csongi (#16461) üzenetére


Urna
tag

Mivel nagyon "érdekesen" egybeesik a konteó amit írtál korábban, azzal amit most írsz, kérlek próbálja rá (vagy az is elég ha ránézel) valamire.

Írtad hogy felesleges expert legénységet pakolni mert szeritned feljebb dob vele csak a matchmaker.
Majd most írod hogy szemlátomást különbségek vannak playerek közt javítás tetkintetében.
Úgy tűnik nekem hogy nem vagy tisztában a javítási mechanikákkal.
Egyrészt nézd meg hogy milyen előnyöket ad az expert crew, miben tud többet mind javítás mid célzás, töltés stb tekintetében a stock-hoz képest. (Sl-ért megvehető ugye)
Wiki
(legjobb esetben is 40%-os crew-val nem csoda ha letöltenek, meg lejavítanak)
A hitcam már nehezebben megérthető tud lenni, ott mindig azt azt állapotot látod másodperekig, ami épp volt a hitcam kezdetének idején szóval lehet benne 2-3sec különbség az aktuális meg a látott között.
Emiatt ha breech-et javít 12s-ig , te belelősz még a láncába amikor 10 sec-nél áll, és látod hogy nincs breach a hitcam-ben, azt hiheted hogy 2 sec alatt javította meg.
(a kilőtt motoros dolog meg a hibás ágyús dolog is ide vezethető vissza, valamint a "stock repair" mechanikára)

Viszont én szívesen megnézek replay-eket ha azzal tudod bizonyítani az extra jogokkal bíró játékosokat. Annyi hogyha ilyennel találkozol akkor rákeresel a meccsre itt:
Replayek és megosztható linket

S10 + Galaxy Watch 3

(#16468) Kotomicuki válasza Kolbi_30 (#16464) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

De, ha éppen akkor csak eleség státuszt kaphatok, ami elég gyakori, akkor bizony keményen negatív lenne a mérleg, ha egyből javíttatnék.
Nem fogom kilövettetni mindhárom tankomat, hogy vmivel többet dobjon, ha már a legelején látszik, hogy ott babér nem teremhet, mert akkor még több volna a javítási költség.
Azzal nem tudok pontokat és ezüstöt keresni, hogy feltartom az ellenséget, elvonom a figyelmét, mert mást éppen akkor nem enged meg a srcipt.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#16469) KROK640


KROK640
veterán

Ismét egy nagy boosteres meccs, természetesen 4 halállal és minden nullával az utolsó helyen, kemény 155 ponttal, messze a mezőny legvégén. Na ezért szoktam a második sikertelen gép után instant quit-re menni, csak hát most nagy volt a booster és (a kísértés is) hátha :

Már elérték, hogy leszarjam az eventeket, aztán a BP-t is, és most kezdünk arra haladni, hogy már azt is lefogom, hogy fejlődési szempontból mivel lenne érdemes játszani ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16470) csongi válasza Urna (#16467) üzenetére


csongi
veterán

Volt mar Asz legenysegem nem egy. Akkor sem tudtam oltott mukodeskeptelen motorral loveget hasznalni. 5mp alatt motort javitani.
Lehet a brit agnak tobb idore van szuksege? :)
Tisztaban vagyok vele, hpgy az adott elem javitasa kozben nem tudok azon ujabb hibat ejteni.

Pont semmi kedvem videokkal kinlodni, nem penz kereset ez szamomra.
Ha fejlesztoket nem erdekli minek szenvedjek vele? Nem akarok semmit bizonyitani nem birosag ez. :)
Egy szemelyt nem neveztem meg. A termekrol irtam, a tapasztalatom meg az enyem.

Supportnak jeleztem tobb pancelelemzesi bugot, konkretan le se xartak. Minek videozzak? Leirom itt es ennyi.
Lerakom a szennyest :). Lehet ignoralni.

Ha jol tudom a torott pajzs a jarmu tetejen a vedettseget jeloli.
Ez a levegobol lathato a belepesi pontra belepo jarmu felett.

Kedves lvl 13 szintu jatekos 3 ora aktivitassal a mi pontuk mellett all, 8 kill egy helyrol, minden leszuleto lovi, semmit nem er, en a levegobol es megjelenik a vedettseg jele. :)
Nem erdekel, hogy csal vagy bug. Az adott kor eldolt ott.

De lehet csak az en szamitogeppemmel van a gond, vagy az internet kiszolgalas szivat folyamatosan.
Keves az eszkoz, es a mod a felderitesre.

(#16471) Kolbi_30 válasza csongi (#16470) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Amiket en tapasztalok. Csapaton belul is sokszor latom azt, hogy ugyan azzal a harckocsival mint en, fullra fejlesztve maxos legenyseggel, siman gyorsabban megy. Ha respawnolok rajtam a vedettseg kb 2-3 masodperc..ha nagy ritkan en lovom a spawnt akkor ez joval hosszabb..a fossa lott minden fekete tank visszalo es ego halott motorral lanctalp nelkul siman tovabb halad..bejovok dronnal, kb 3 masodperc es lelottek...stb es ez csak a jeghegy csucsa..

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#16472) wednesday válasza Kolbi_30 (#16471) üzenetére


wednesday
őstag

Mehet gyorsabban valamivel, ha a vezető ki van maxolva, hiszen jobban használja a sebváltót és gyorsabban is vált.

(#16473) Urna válasza csongi (#16470) üzenetére


Urna
tag

Nem kell ennyire személyesre venni, de ha nem nem.
Így viszont a "nem értem hogy megy" szintről csak egyedül tudsz elmozdulni (remélhetőleg előrébb).
Nem kell felvenni videót, azért küldtem a replay oldalt, hogy ott linkelni tudod az adott meccset, egy url-el, aztán bárkinek megjelenik a kliensére a megfelelő server-replay.

Nem akartam ignorálni, segíteni szerettem volna, mert szerintem olyan dolgokat magyarázol, amiket szimplán nem értesz még, ami nem csoda kismillió apró játékmechanika van itt
és 0 magyarázat a játék oldaláról. Emellett meg olyan beszámolóid vannak a játékról amikkel én a beszélgetési / játékostársi körömben se hallottam.

A törött pajzs azt jelöli, aki spawnvédelmes játékost lő:
[link]
Abban egyetértünk, hogy kevés az eszköz hogy kiderítsed egyedül, hogy mi történt utólag egy csatában. Replay leginkább, de az is sokat ad ha legalább a barátoddal customban megpróbálod ugyanazt megpróbálni, pl legutóbb kiderült hogy vörös cső mellett tudtunk atgm-et lőni, ami azután merült fel hogy valakit kimémelt egy csatában egy enemy így.

S10 + Galaxy Watch 3

(#16474) csongi válasza Urna (#16473) üzenetére


csongi
veterán

Nem vettem személyesre, csak válaszoltam:
Erről is írtam korábban.
Semmit nem derít ki egy szerver replay. Nem ugyan azt látja a kliens mint amit a szerver rögzít.
Így nem meghatározható melyik a hiteles. Nekik az, de a játékos nem a szerver kép alapján játszik. Hiába látod a szerverképen a pusztában álló kárművet ha a saját monitoron nem jelenik meg. lehet bármitől, sosem derül ki.

A kismillió játékmechanika ami a legtöbb problémát okozza.
Erről is írtam korábban. Erre kellene költeni, nem teleszórni járművekkel. Persze kell a pénz, megértem.

A törött pajzs azt jelöli, aki spawnvédelmes játékost lő:
Köszönöm! Eddig csak a levegőből láttam , de onnan minden helyen feltűnik. A spotolás is, képes a map szélén megjelenni a holt zónába.
A sptolt játékos spotja a földi jármű távcsövében a második megjelenés után eltűnik.
Állandóan váltogatni kell a nézetet, hogy nem veszítsem szem elől. Másnál is így van?
Lehet csak nálam léteznek ezek az anomáliák, lehet én értem félre.

#16472wednesday
Ezt számtalanszor le teszteltük. Ugyan az a jármű egyforma állapotba, képzettebb legénységgel, lassabban haladt, de több km-t mutatott egymás mögött haladva. :)
De lehet a hátul haladó gyorsabb a szélárnyékba :D
Lehet a talaj eltérésére hivatkozni, de felesleges :)
Mikor az aszfalton belesüllyed a tank, vagy a gumikerekes jármű..

(#16475) Kolbi_30 válasza wednesday (#16472) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Mint irtam maxolt tank es legénység..és nem csak ugy gyorsabb hogy éppen csak, hanem lényegesen, kb 100 méteren rám ver 2-3 tank hosszt..

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#16476) KROK640


KROK640
veterán

69/6-os szinten fejeztem be az Airborne General c. BP-t.
A kövibe valami csájníz C Mustangot lehet majd nyerni

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16477) Kotomicuki válasza KROK640 (#16476) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

76. szint elérve és a 80 kötvény begyűjtve.

Az utolsó 2-3 hétben már nem nagyon foglalkoztam vele, ha összejött a napi +2 pont jó, ha nem, akkor is jó... (8*30 és 5*5 pont a kihívásokból és a kötvényes feladatokból - a 40.(?) szinten megnyílt, legyél első a csapatodban küldinél 10-en állt meg a számláló..., és 25-t kért volna..., "Ennyi pénze se apámnak, se anyámnak nem vót!" ;] )

Sz'al, a 80. szint, ezek szerint elérhető a halandók számára is, HA a szezon elejétől tudják nyomni a napi 2-3 órákat és a "szerencse" is elkíséri őket a csatáikban - és van >2 milla ezüstjük az extra feladatok teljesíthetővé tételére... (azt nem mondom, hogy III-as prémiumjárgányokra is összegyűlik a jegy, mert annak a farmolása nagyon keserves tud lenni - de legalább nincs rajta időkorlát... :( )

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#16478) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

Ma 2,2 km távolságból lőtték be a leopárd 2 PSO tornyát szemből..es nem a csőnél :DD Ma is remek köröket mentem :DD

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#16479) KROK640 válasza Kotomicuki (#16477) üzenetére


KROK640
veterán

Gratulálok!

Nekem megvan a YAK3 és a Ki61-I Ochu is :) igaz az előbbit még egy korábbi BP-n szedtem ki.
Persze, nem lehetetlen a 80-as szint, csak kb életed nincs, mert ahol legalábbis én járok ott mindent elkövet már a játék, hogy a T3-as feladat egész délután betartson. De emlékszem, az első alkalaommal vettem egy 2500GE-s 15 előrelépéses BP-t, akkor level 100 felé jutottam. :) és annyi jutalmat meg boostert kaptam, hogy majd belefulladtam.
Elsőnek lenni a csapatodban nem egyszerű valóban, veszélyesek ezek a 40-es szinttől megnyíló izék, mert másoknak hamarabb lehetnek meg.

"és van >2 milla ezüstjük az extra feladatok teljesíthetővé tételére." - igen, ezt én is tapasztalom, hogy szükséges, szerintem szezon szinten bőven 2 Milla SL felett b*szok el erre. Ami pedig az SL dolgot illeti, van egy videóm, ami segíthet :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16480) Kotomicuki válasza KROK640 (#16479) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Köszönöm! :R

Igen, a játék mindent elkövetett, már az első napon, hogy biztos meglegyen az a 2 óra, ha pontokat akarok: többször kellett az üzemképes 6 soromat javíttatni, mire meglett az 5 csata a 3-3 kill-el...
Az első kötvényfeladatom: vigyél be 120 kritikus találatot, szárazföldi csatákban..., mondom, ez nem jó, mert az legalább egy hét, amennyit én tudok és ahogy megengedi a script a játékot, így újrapörgettem..., dobj ki 15 bázist (erre egy gépem volna, teljesen kifejlesztve, amihez jó sorom van, az amcsi B-25-ös, de az még rank II-es, hiába BR 4.0, AB-ban, így marad a japán B7A2, aminél a többiekre vagyok utalva, mert csak egy 800 Kg-osa van), természetesen reptér-foglalással kezdtünk... :C
Szerintem "nem akarja" a játék, hogy haladjak! ;]

A 2 milliót csak azért írtam, mert ennyi fogyott a kasszámból, ami stagnálni szokott, némi odafigyeléssel a BP alatt, tehát ennél jóval több lehetett elverve a feladatok újrapörgetésére.

A javíttatásnál nem úgy van, hogy ha egy nemzetnél van két sorom, amiben vannak sérült gépek, akkor csak az javul "teljes" sebességgel, amit a gépek adatlapján is ír, ami aktív és "elöl" van?
Úgy emlékszem, hogy ilyenkor a "nem látható" gépeknek jóval több az időigényük, mintha "elöl" lennének, hiába is volna meg a kellő javíttatási rang és sebesség a legénységüknél, amit a fejlesztési fán lehet ilyenkor megnézni - ott, legalábbis az emlékeim szerint, ilyenkor jóval nagyobb intervallum szerepel. :F

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#16481) csongi


csongi
veterán

Tegnap Atomot dobtam.
Utolso eletbe maradt jatekoskent, a bazisunkat mar 10%ban elfoglaltak. a gepemet leszedte a legvedelem, de meg eldobtam elotte.
Free mod.
11kill, 2repulo.
Sok segitseg a jatekbol, Megint lathatatlan voltam. :D.

Kovetkezo korbe 3km/h val szembol nekimentem a haz falanak, 90 fokos elforditassal pattantattam vissza a haz melle. 4mp es bang kilottek.
:D

A
rendszer irdatlan stabil. :)

Kolbi_30
Loszer tipustol fugg, melyik milyen tavolsagban a leghatekonyabb.
Az urmeret alattiak valahol 1500 m kornyeken erik el a max sebesseget, a mozgasi energia ott a legmagasabb.
Igazoltan 4km tavolsagbol megsemmisett egy iraki tankot egy challenger 1.
Gondolom valami t55 lehetett.
A nagy legellenallasu loszerek hamarabb faradnak el.

(#16482) kigyi_23 válasza KROK640 (#16479) üzenetére


kigyi_23
addikt

Az előző szezont 70-71-es szint körül zártam, de első próbálkozás volt az elején még a rang II-es feladatokat sem tudtam megcsinálni, mert annyira kezdő voltam Rang III-as gépem meg semmiből sem volt akkoriban. Nyilván sokat játszottam, mert új még az élmény és kihúztam a Jaguar IS-t is a földi jármű nem jött össze ahhoz nagyon kevés voltam még. Lehet megérte volna kifizetni a BP árát akkor a tank is meglett volna és nagyon sok silver ami nagy segítség lenne, de már késő bánat. Tegnap 6 pontot szereztem a különleges feladatot nem tudtam megcsinálni, de majd meg lesz.

Silver gondjaim most már vannak, de 8.7-ben a földön még mindig jön a silver 8.0-ban a légi csatákban nem olyan sok jön viszont kellene a fejlesztésekre már a gépeket ott meg sem tudom venni. Most az event miatt a földi járművek közül párat biztosan kifejlesztek még hát fel kell kötni a gatyámat, hogy ki is tudjam perkálni az árát. A 600k biztos nem lesz meg a kuponra pedig ezt tuti eladnám inkább a piacon.

Az ingyenes javítást én is néztem, de 25-30 csatám is lehet egy nap aminél már nem sokat számít, ha az utolsóra ott hagyom javításra a vasat.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#16483) Kolbi_30 válasza csongi (#16481) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Orosz volt, de mar nem tudom, hogy mi..annyi tuti hogy en DM53 amit lovok, o oldalt állt nekem, egyszerre lőttünk, en meghaltam ő kapott egy critet..a leopardnak szembol eleg massziv a tornya pedig..

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#16484) Kotomicuki válasza Kotomicuki (#16480) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Megnéztem az ingyenes javítás mikéntjét játékban: ha a sérült jármű nem az éppen aktuális, "elől lévő"/kilépéskor-, vagy nemzetváltáskor "otthagyott" sorban van, akkor mindegy, hogy milyen a legénységének a javítási skill-je, mert több napos/hetes, ingyenes javítási időt ír ki rá a techtree-ben a játék, míg az aktív sorban a "rendes", javítási skill-től függő idő marad meg.

Tehát, ha nem szeretne a javításra - sokat - költeni az egyén az alacsonyabb BR-okban, akkor nemzetenként csak egy - aktív - sort használhat - vagy kénytelen többször belépni a játékba és a már megjavított sort "kicserélni" egy sérülteket tartalmazóra, hogy folyamatos (és gyors/a lehető leggyorsabb) legyen a járművek ingyenes javítása!

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#16485) csongi válasza Kolbi_30 (#16483) üzenetére


csongi
veterán

Az orosznak direkt el van rontva a törés modellje. Minden lőszer a küzdőtérbe van. A behatoló lövedékektől kb kampec is a valóságban.
A játékban, ahol nagyon precízen és biztos információkra alapozva 5* ét kibírják :d

(#16486) Kolbi_30 válasza csongi (#16485) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Sokszor lottem ki loszert bennuk tobbnyire pukkannak is. De elofordult hogy 2 lovedeket lottem feketere a padlon es siman tovabbment..nekem a toronyban van ha kilövik nem halok bele csak lenullazza a készletet. Es neha viszi a motort is. De neha nem, es tudok menekülni. Hogy a nagyon ritkan elfoglalt ponton lohessenek ki tankolas kozben.. :DD

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#16487) KROK640 válasza Kotomicuki (#16480) üzenetére


KROK640
veterán

"Szerintem "nem akarja" a játék, hogy haladjak! ;]"
Nos, teljesen jól látod. Velem is ezt csinálja. ha X db bázist kell kidobni, és sok bomber van a prestebe (vagy legaléább egy) akkor X+1db bázisbirtoklással kezdünk. És még én kapom a crewlockot ha instant kilépek, márpedig semmi kedvem sincs olyan meccsben b*szni az időmet, meg utána javításra el az SL-t, ahol konkrétan ESÉLYEM SINCS arra, hogy haladjak a feladattal.
Na ez az egyik legsarkalatosabb pontja azoknak a dolgoknak amiket a "Why user unfriendly this game" c. hivatalos fórumra tervezett írásomban taglalni óhajtok. Egyébként épp tegnap gondoltam rá, hogy talán videót is kellene belőle csinálnom.
Nekem ma egy bázist kellett kidobni T2-esként de előtte 3db reptérbirtoklásból ki kellett lépnem.

Ha már itt tartunk, amitől a hideg ráz még, hogy a feladatok pörgetésénél simán megcsinálja, hogy váltok A feladatról. B feladat, még rosszabb. Váltok és megint A és volt h utána megint B. Vagy C, de ha az sem tetszik akkor megint A lesz... Volt már, hogy iylenkor csak kiléptem, hogy akkor mára ennyi.

Jól emlékszel. Csak az javul a megadott sebességgel ami "elöl" van, a többi sokkal-sokkal lassabban, de pár hét alatt mind megjavul. Volt, hogy több treem is piroslott (direkt 5-6 presetnyi cuccot lehasználtam belőle és nem hagytam elöl, de jeteket is bőven), 5-5 gép maradt elöl, elmentem 5 hétre Ausztriába, mikor hazaértem az összes tree-n minden meg volt javulva, pedig a játékba se léptem be.
És igen, ha nem akarsz sokat költeni javításra, érdemes cserélgetni a sorokat, amint azok megjavultak vagy nagyon a közeli állapotba érnek.
Sőt, én általában játszok egy sorral, utána másikat választok, harmadikat stb. Ha megnézed a videón (nem tudom mennyire látszik) mindegyik treevel több sorom van, némelyikkel akár 8-9 is.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16488) KROK640 válasza kigyi_23 (#16482) üzenetére


KROK640
veterán

A ground részhez nem tudok hozzászólni, mivel egyszerűen nem tankozok. Illetve de, évente 1-2 alkalommal rám jön és akkor alkalmanként megyek 3-4 meccset megállapítom h nem nekem való, és vissza a levegőbe.
Nekem ugye 69/6-al sikerült zárni, amivel elértem a céljaimat, de pl a kalapos (spéci) kötvényt meg se próbálom lehozni egy nap alatt. Most pl 100 kill vadászrepülővel. Mondanom sem kell, hogy azzal kombinálva h menjek 4db 4 killes meccset, ma sikerült 0 kill 8 assistos meccset is mennem. Ez egyébként 100%, tuti, hogy direkt van így megcsinálva, random balszerencse ilyen mértékben nem létezik. Pont ezért is hagytam abba mindennemű eventet, és kezdek a BPhez is úgy állni, hogy csinálgatom, ha nem jön le ott b*ssza meg ahun van.

Érdemes több presetet (sort) használni, és több fát húzni. Anno 1,8M-ről - úgy hogy egyszer nyertem 1M SL-t - mentem majdnem teljesen tönkre, mikor a német 4.3 környékét húztam mert csak egy fa, egy presetjével játszottam. Akkor jöttem rá az automata javítás kikapcsolására, plusz elkezdtem mellette párhuzamosan húzni az USA és az orosz ágat is, és í gy elkezdett gyűlni az SL. Aztán újabb ágakat kezdtem, ahogy jöttek a drágább gépek, meg felváltva játszogattam. Most úgy van 39 Millám, hogy a napokban pörgettem el 3 Millát. És már második éve nincs prémem sem. Tehát ha jól csinálod, akkor még gyarapodni is lehet.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16489) csongi válasza Kolbi_30 (#16486) üzenetére


csongi
veterán

Én a Falconnal nehezen tudok orosz ágyúcsövet sebezni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.