Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68801) parandroid válasza Peterhappy (#68800) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem biztos, hogy ez egy jó analógia, hacsak nem coming outnak szántad. Azzal sincs semmi baj, mi itt teljesen toleránsak vagyunk mindenféle szexuális irányultsággal.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#68802) Zozo0525 válasza parandroid (#68801) üzenetére


Zozo0525
őstag

Te most leb@ziztad? :D :D

(#68803) Peterhappy válasza Zozo0525 (#68802) üzenetére


Peterhappy
őstag

Vagy csak felhívás volt keringőre. Reménykednie azért szabad. ;)

Amúgy meg állítólag férfival nem számít megcsalásnak.

(#68804) norby_42 válasza Peterhappy (#68803) üzenetére


norby_42
aktív tag

Csak futó kalandnak?

Eat pasta, run fasta

(#68805) Peterhappy válasza norby_42 (#68804) üzenetére


Peterhappy
őstag

:D

(#68806) Peterhappy válasza parandroid (#68801) üzenetére


Peterhappy
őstag

Jó, így visszaolvasva tényleg hülyén jött ki, főleg a kacsintással :D

Szokás mondani, hogy "hűséget fogadtam, nem vakságot". Ahelyett szoktam a vega szöveget szajkózni. De legközelebb inkább nem kacsintok hozzá :)

(#68807) Peterhappy válasza jimpo (#68798) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ez sem tűnik rossz vételnek: Adidas ADIZERO BOSTON 11 WIDE
35k (-8%?)

(#68808) Studi


Studi
addikt

Adios 7 az milyen cipő?

(#68809) stefyY válasza Peterhappy (#68807) üzenetére


stefyY
őstag

Szemezek is vele, ne aggódj... :U

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#68810) norby_42


norby_42
aktív tag

Egy jó van ebben a nyomorult klímaváltozásban: november közepén csuda időben lehet még futni.
Ma körbefutottam a Szalóki tavat, volt patak átkelés, és láttam szürke gémet.
Nem akartam sietni, de véletlen majdnem sikerült a 2 órás FM...

Eat pasta, run fasta

(#68811) stefyY válasza norby_42 (#68810) üzenetére


stefyY
őstag

Ugye, hogy ugye? Szép futás. :R

Bár némi napsütés még jól esne... :U

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#68812) -Pepe- válasza norby_42 (#68810) üzenetére


-Pepe-
tag

Szép futás, szép helyen.

Run fasta, eat cipőpaszta

(#68813) -Pepe-


-Pepe-
tag

Egyszer csak lefutom én is felet.
A mai hét 82km lett, az előző 81km. Végre fejlődtem. Kilenc napja nem volt pihenő beiktatva, csak egy 3800m-es futás megnyomva. Talán az számít pihenőnek. Gyorsabban megy a regenerálódás is. A karmozgásom viszont még mindig sok, oda kell figyelnem.

Run fasta, eat cipőpaszta

(#68814) norby_42 válasza -Pepe- (#68812) üzenetére


norby_42
aktív tag

Kösz. Sütött a nap, csináltam is pár képet, de az nem adja vissza. Aztán hazafelé leszállt a köd, azóta tejföl van

Eat pasta, run fasta

(#68815) stefyY válasza Peterhappy (#68807) üzenetére


stefyY
őstag

Megrendeltem. :U

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#68816) Peterhappy válasza stefyY (#68815) üzenetére


Peterhappy
őstag

:) hasznald egeszseggel, varjuk a beszamolot!

(#68817) tomcica válasza #76500480 (#68740) üzenetére


tomcica
Topikgazda

[kép]
Ahogy terv szerint is volt..11km egyedul az 4:25-4:20,majd 10km az osszevont edzes (egyenesek 4:50 - kanyar kb 4:25) vegul pedig ketten Viktorral fokozosra.
A harminadik km-t feltoltam 3:55-re,de csak azt az egyet,hogy lassam mennyire fogyott el az uzemanyag.
Fel banant ettem 11km utan,meg egy korty izo...futtaban.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#68818) stefyY válasza tomcica (#68817) üzenetére


stefyY
őstag

Szerintem ezzel a teljesítménnyel nem is vagy méltó a "topikgazda" címre...4:50 az egyenesekben...hova tűnt régi fényed, drága Tom? ;] :R

De látom a frissítést te sem tolod túl. :DDD

#68816 Peterhappy: Meglesz...legkésőbb 5 hét múlva... :R

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#68819) tomcica válasza stefyY (#68818) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ja oregszem :P 4:50,mert a csajok elfutottak, 5:00 eleg lett volna...4:30 koruli 30km is eleg lett volna nekem :K van kedden es csutortokon eleg sebesseg ;]
A masik fel banant megettem a futas utan ;) otthon feherje,zabpehely hogy le tudjak normalisan tusolni. Utana kis szieszta + pizzaparty. A delutan pedig 4ora IKEA butorszereles,eskuszom nehezebb volt mint kaja nelkul futni.

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#68820) tomcica válasza jimpo (#68798) üzenetére


tomcica
Topikgazda

57ezer ft teljes aron a Nike Streakfly...oda jutottunk,h a mai vilagban ez mar nem is szamit draganak,olyan elmegy ar :U :F ha felenk lenne ilyen 120 euro kornyeken bevallalnam.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#68821) ígyvanferi válasza tomcica (#68820) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Amikor megjelent, és alig volt belőle bolti készlet, ezért ilyen 250-300 eurókat is kifizettek emberek a neppereknek... ahhoz képest tényleg nem rossz már ez a ~140 euró sem.
Vegyél helyette inkább Takumi Sen 8-at, RW-n féláron van, 95 euróért: [link]. Mondjuk az a 200 eurós alapár is röhej. Bár itt a legkisebb méret 40 2/3-os, most nézem, az meg neked nagy. :(( Ráadásul unisex méretezés, női részlegen sincs kisebb belőle.
Szerintem amúgy egy full ZoomX-es cipő nem a legjobb középtávos versenycipő. Persze nem muszáj a marketingszöveget követve használni. A Pega Turbo alatt sem csak ZoomX volt, hogy adjon valami stabilitást, ne csak süppedjen. Olyannak képzelem, mint a NB Rebelt.

[ Szerkesztve ]

(#68822) tomcica válasza ígyvanferi (#68821) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Nagy,a 39 2/3 meg esetleg...de inkabb az a baj h ide nem lehet EU-bol rendelni :N szoval azok a webshopok amikrol ti rendeltek nem jatszanak. Vagyis nemelyik kipostazza ide,de durva vamot rak ra a szerb allam :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#68823) tomcica válasza ígyvanferi (#68821) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Agony hasznalja az Invincible Zoom X-et az ugye egy tomb ZoomX,es laza hosszura valo.Nem hinnem,h a Nike a streakfly-nal csak annyi kulonbseget csinalt volna,h konnyebb,vekonyabb,kevesebb felsoanyag ?! :F

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#68824) tomcica válasza Studi (#68808) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ugy nezem a Adios 6 minimalis update-je...ha minden belul is olyan,akkor pattogos,gyors,kemeny cipo :K csillapitas azert van benne eleg barmilyen hosszutavra.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#68825) tomcica válasza norby_42 (#68810) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:R :C

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#68826) jimpo válasza tomcica (#68820) üzenetére


jimpo
aktív tag

Nekem ugyan nem annyi lenne, van „Birthday” 25 % -os kuponom hó végéig. :K
Valamire ellövöm majd, ha lesz rávaló még. Tavaly voltak jó akciók novemberben asszem... :U

A mai P.nny vásárlás után mondjuk bő 7 ezerrel beljebb vagyok az tuti. :Y :P Nem is gondoltam, hogy ilyen is van. Ha tudom előre több halat veszek... :DDD A pénztáros mondta is, hogy egy hónapja dolgozik, de nála még nem volt ilyen. Igaz nálam sem... :B

Stryd Next Gen

(#68827) tomcica válasza jimpo (#68826) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ha tudtad volna elore megveszel egy raklap halat :DD :D gratula 7-8ezer ft az 7-8ezer ft :C (eztjolmegaszondtam :P )

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#68828) ígyvanferi válasza tomcica (#68657) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Köszi ismét a nagyon részletes tervet. :R Ezt fogom követni. Remélem még sokáig lesz ilyen jó idő, mínuszokban nem annyira mókásak már ezek a tempók.
Két óráig a hétvégi hosszúnál nem hiszem, hogy el tudok menni, azt már nagyon soknak érzem (ha a tartomány lassabbik végét célzom be, akkor is 24 km, ami ijesztő, mert nagyon-nagyon ritkán értem el vagy haladtam meg ezt a távot eddig, azt is inkább laza terepfutás során). De majd meglátjuk, azért rápróbálok.

Többieknek még a témához: korábban rendszeresen futottam ilyen tesztet, akkor nagyon precízen be is toltam az adatokat excelbe, grafikon is van azokhoz. Az utolsó kettőt már nem rögzítettem így, de most beleraktam a múlt hetit, meg találtam egy '21-eset is, azt is. Eléggé be vagyok állva ezekre a tempó-pulzus értékekre, amikor rendesen megy az edzés, akkor kb. 140 --> 5:30, 150 --> 5:00, 160 --> 4:30, 170 --> 4:00, 180 --> 3:40... Érthető egyébként sok szempontból is. A PR-ok szerencsére nem ragadtak be, abban sokat fejlődtem, hogy ezeket ki is tudom tartani hosszabb időre.

(#68829) tomcica válasza ígyvanferi (#68828) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Szivesen...figyelj a mai modern elmet be kell csapni "occo" trukkokkel...mert bizony epp hetvegere mar mondanak 1-2 fokot es esot,na az kellemetlen egy dolog (plane ha szel is van,ultra szivas kombo...a hoeses es a fagy az kellemes hozza kepest). Szoval hetvegi hosszu penzum mehet terepen,es ott akkor ugye az erofeszitest kell odaigazitani nem birod precizen a km/tempot :K amit sikon X temponak erzel azt az erzest kell terepen futni.
Elso 1-2 ciklusban menjen a 80 es 100perc,ha megszokod majd felnoveled,ha nem esik jol tobb,akkor megmaradsz annal egyelore.
A resztavok melyek idore mennek legyenek teliesittve...ergo extra melegites elotte es elso 1-2 db resztav direkt kicsi lazabb legyen,nem erdekes az atlag ezeknel.
A tempohoz a pulzuszona adott az telen is pulzuszona :K nem erdekes h telen xar korulmenyek kozott ez akar 10-15mp-vel lassabb,attol az meg azt a zonat edzi.
Az 1000m-es resztavok teliesitve mind a lassabb felen menjenek (4:05) ,ott is 1-2 db mehet 4:15-4:10 ha xar az ido,utana majd erzed h gyorsulhat-e 4:00 kornyekere.
Szoval adj magadnak egy kis konnyitest,plane az edzes elso felere...telen igy szoktam.

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#68830) Agony válasza tomcica (#68823) üzenetére


Agony
aktív tag

Az Invincible Run egy undorítóan kényelmes cipő. :P Még a lötyögős futások is nagyon élvezetesen benne. Nem könnyű (EU 45,5 | 326 gramm) és a formája mintha baltával faragták volna egy habszivacs tömbből, de úgy pattog, hogy ahhoz képest a NB Rebel v2 egy deszka.
Épp szombaton voltam benne 50 perc @ 150 BPM csorgás volt a cél és 4:19-et adott. :B

Én a Vaporfly esetében is azt mondom, hogy a ZoomX a nagy truváj, nem a karbonlap. Már van jó pár karbonlapos cipőm és egyiknél se érzem azt a nagy "popp" érzést, amit a Youtuberek tolnak, hogy szinte érzed ahogy kilő a karbonlap... ja persze. :U

Viszont a ZoomX olyan szinten kíméli a lábat, hogy azzal simán nyerhetsz pár másodpercet, arról nem is beszélve, hogy a másnap is sokkal kellemesebb.

Vaporflyról jut eszembe... Szegény Next%-em 600 km után megérett a nyugdíjazásra, úgyhogy egyelőre az egyiket széttákoltam. Youtubeon mindenki csak kettévágdossa ezeket a cipőket hosszába, hogy megnézzék a karbonlap elhelyezését, de én gondoltam kiszedem belőle. Szépen kifaragtam tapétavágóval, viszont fullra össze van ragasztva a habbal a kb. 1-2 mm vastag karbonlemez, úgyhogy nagyjából 3-4 órát csiszolgattam különböző érdességű vizes csiszolópapírral mire polír lett. Most még újítok rá egy matt fekete festést meg egy réteg lakkot, hogy védje, aztán ráírom a legjobb időt amit elért. Jobb mint egy befutóérem. ;]

Start with a whisper, end with a scream!

(#68831) tomcica válasza Agony (#68830) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Elsore azt hittem,kivagtad belole a karbonlemez,hogy majd csinalsz belole egy tarahumara szandalt ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#68832) totron


totron
addikt

Sziasztok, cipő téma. Nem kevés infógyűjtés, ülepítés, mérlegelés után egy Asics Gel-Pulse 13 GTX-et sikerült megvásárolni - túlpronálóként... Van tehát lúdtalp rendesen. A webáruház neutrálisként hirdette, a gyártó saját leírása szerint viszont szupinálókra is gondolt. A kérdésem az, hogy nem lesz ebből baj? Elkezdjem-e, elkezdhetem-e egyáltalán használni vagy egyből csere? Aki ismeri a konkrét modellt: csak a nagyobb fokú érkezéscsillapítás miatt alkalmas szupinálóknak is vagy kifejezett dőlésszög/ilyen irányú talpkialakítás is gondoskodik itt erről? Mert hát utóbbi esetben egy (túl)pronáló számára ez pont az ellenkezője, mint ami kell. Mennyiben különbözhet ez a modell egy tisztán neutrálistól? Csak akkor indítanám újra a keresés gyötrelmes folyamatát, ha feltétlenül muszáj, de nyilván az egészség az első - mondják, hogy túlpronálóknak egy nagyobb csillapítás már önmagában is káros.
Kayanora nem telik, nem is fog, az idei GT-1000 meg nem tetszik, meg akció nélkül az sem kevés, a 800 gagyi hatású hátulról, amolyan álgomb utánérzés, azért ár/érték tekintetében akcióban is sokat kérnek. Cumulus volt még képben, de GTX nélkül nem mertem megvenni. Tényleg fél számmal nagyobb kell ebből a márkából? Jöhet bármilyen brand irányából tipp egyébként, csak nehezíti, hogy a vízállóság is igény.

Jó ideje már, hogy sportszerek közt forgolódtam, sok új név jött szembe most. Jó, hogy van választék, de picit sok ez a sokaság.

(#68833) Agony válasza tomcica (#68831) üzenetére


Agony
aktív tag

Áhh.. már csiszolni is nagyon óvatosan kellett, először géppel akartam, de nem mertem rámenni, nehogy előlről kelljen kezdeni. :D

Nem tudom mennyit számít ez a karbonlap, szerintem inkább csak tartást a modern pebax talpaknak, meg jó marketing fogás, de igazából a habokba van a trükk.

Start with a whisper, end with a scream!

(#68834) -Pepe- válasza Agony (#68830) üzenetére


-Pepe-
tag

Abban az esetben, ha lehetne talpaltatni én ezt venném meg.
[link]
Ez biztosan pattogni fog, mert légkamrás. A karbon soha nem fog ekkora dinamikát adni.
Csak az a fránya árcédula, meg a gyors talpkopás.
Continental kopóréteg kellene ide is, mint az Adidasnál, meg is lenne a tökéletes futócipő hosszú távra.

Run fasta, eat cipőpaszta

(#68835) -Pepe- válasza Agony (#68830) üzenetére


-Pepe-
tag

600km-t bírt ki a ZoomX hab? Az nem túl sok.

Run fasta, eat cipőpaszta

(#68836) jimpo


jimpo
aktív tag

Simplesport Black Friday, igaz csak hétfő van még. :F :DDD

A Sós Karamellás SQUEEZY energia zselét csak ajánlani tudom. :U

" ENERGY GEL – sós-karamell összetevők:
Maltodextrin, víz, glükóz, Izomaltlóz*, Aroma (árpát tartalmaz), só, savanyúságot szabályozó: citromsav, tartósítószer: kálium szorbát, nátrium citrát, kálium citrát, antioxidáns: aszkorbinsav.
* Az izomaltulóz glükóz – és fruktóz forrása. "
Pro tipp, csak egyet tegyetek a kosárba, majd fizetésnél a 12 darabos kiszerelés olcsóbb lesz picit. :C Még utána is fel fog dobni 12darabos kiszerelést 5005 ft-ért. ;] Ízt ne kérdezzétek tudtok-e választani, én meg sem próbáltam. Vegyes-Gyümölcsös van itthon, még régi csomagolású is. :U

Elég finom cucc, sajnos a "sós paradicsomos íz várhatóan 2023-ban lesz elérhető" :((( Pedig az még a bazi finom, még a paradicsomhoz /paradicsom por 4%/ is van köze! :K
A Gyümölcsösek is okék, bár a sós paradicsom jobban bejött korábban is. :B
i:am táplálék kiegészítők is vannak, meg sok minden más is...
A Nutriversum -on is van akció egyébként. :))

[ Szerkesztve ]

Stryd Next Gen

(#68837) stefyY válasza -Pepe- (#68834) üzenetére


stefyY
őstag

Adios 6-ban 368 kilinél tartok, kiváncsi leszek, hogy meddig bírja majd, de 800-nál szerintem sem fogom kidobni. :)

Bostonnál 1000 kiliben reménykedek, ha tényleg beválós lesz, akkor amennyiben az outletben is meg fog jelenni kora tavasszal, repetázós is lesz. :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#68838) Agony válasza -Pepe- (#68834) üzenetére


Agony
aktív tag

Tempo NEXT%-ről nem sok jót olvasni. :N

A ZoomX habbal nem volt baj a Next%-nál, még 600 km után is baromi rugalmas volt... az sokkal nagyobb baj, hogy nagyrészt sarokkal fogok talajt és ott ezeken a cipőkön kb. nulla gumi borítás van, így szép lassan elrongyolódott a sarka.. :U

Start with a whisper, end with a scream!

(#68839) ígyvanferi válasza totron (#68832) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Elég niche a vízálló stabil futócipő kategória. Mondjuk ha tényleg erősen dől befelé a bokád, miért vettél neutrális cipőt, azt egy költői kérdésként itt hagyom.

Amit találtam vízálló, stabil, nem drágán, az a Saucony Guide 14 Runshield sneaknrunról 32 ezer Ft-ért: [link]. Ez egyébként nem waterproof, csak víztaszító. Jobb ötletem nincs ilyen feltételekkel. Ezen kívül tényleg csak az Asics GT-1000, GT-2000 modellek gore-tex verziói vannak (Kayanoból csak AWL - all winter long - változat létezik, ami szintén csak water repellent, mint a Saucony Runshield technológiája), legolcsóbban talán top4running oldalról: GT-1000, GT-2000, ~39 ezer Ft mindkettő. Sok különbséget én nem látok a kettő kinézetében, a színek miatt ráadásul nekem inkább az 1000-es jön be, de ez nyilván egyéni.

[ Szerkesztve ]

(#68840) LanyUs válasza tomcica (#68831) üzenetére


LanyUs
senior tag

Nem hagylak ki ám Téged sem az edzés megosztásából :) Ma jött a párom is és siettünk, mert órája volt: 7.40km 38:56 5:15/km éhgyomorra, de nem hajnal hanem 08:30. Köd, 6 fok.

4/4. Hét ( extra erős ) 1km bemelegítés -> majd 10db 400m (168-172) / 200m pihi 140hrm 100s,96s,100s,100s,98s,100s,100s,100s,102s,92s
Általában épp 200m-nél villan be a 138hrm és mehet az új szett. Igaz belassítom rendesen.
Ma épp nem adta napom volt, ezért picit "engedtem" 172-ről 175-ig a pulzust a felétől. Addig 170-172 szépen megvolt, de a 8. sorozatban kezdtem fáradni. A végére nem maradt erőm most 8x/400-ra, de a minőség része így is megvan.

[ Szerkesztve ]

(#68841) Alg válasza LanyUs (#68840) üzenetére


Alg
veterán

Én is kinéztem magamnak a résztávos/dombedzés szakaszt:

450m, ~8% emelkedő, kb. egyeletes (eleje kicsit meredekebb, vége picit lankásabb) lehet majd neki tolni januártól :))

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#68842) #76500480 válasza tomcica (#68817) üzenetére


#76500480
törölt tag

Veled kár is versenyezni
:R
Nekem még a fél banán sem jutott elemózsiának, full éhgyomor. Kedvencem az volt amikor délig volt minden lasagne, smarni, csoki, túró és következett a 18órás “fasting” reggel meg FM ;] megnyaltam a szám szélét ettől a kínzástól.

Hetek óta nem futottam Floatride Energyben, úgy látszik még nincs bejáratva az új, elszoktam tőle, mert a bokám külső része megfajdul tőle, feszít. Kár lenne a cipőért mert a hétvégi 28km mindenféle lábfáradás nélkül belement, ma 20km kicsit lassabban, fáradtan. ZoomX után ez is “deszka” :DDD de amit írnak róla, hogy 10km-re való, az hülyeség. Kinek milyen süppedős cipőhöz szokott a lába.

(#68843) emvy válasza #76500480 (#68842) üzenetére


emvy
nagyúr

Tegnap elmentem futni -- mostanaban heti 1-2x futok csak, mert mas edzest tolok, szoval jol le vagyok faradva ugy altalaban. Oke, elindultam egy 26k-s korre. 13k korul ereztem, h kicsit gyengulok, enyhen szedelgek.
Hat total eleheztem, 17k-nal mar razott a hideg, dehat csak lekocogom mar az az utolso 9k-t ( :DDD).
Hazaertem, beultem egy kad vizbe, kozben bejott az asszony, es elkezdunk beszelgetni valamirol. Kb. az otodik mondatnal a _sajat_ mondatom kozepen hirtelen elaludtam :DDD.

while (!sleep) sheep++;

(#68844) Peterhappy válasza emvy (#68843) üzenetére


Peterhappy
őstag

Futsz Te rendesen?

Haverom kerdezi :D

(#68845) #76500480 válasza emvy (#68843) üzenetére


#76500480
törölt tag

Nálam bent van a lázmérő :C Ég a homlokom, ráz a hideg.Ismerős érzés a futás közbeni “hideg verejték”amit sokan hányás előtt tapasztalnak meg. Csoda, hogy nem fulladtál bele a kádba :Y

[ Szerkesztve ]

(#68846) stefyY válasza emvy (#68843) üzenetére


stefyY
őstag

Egy ilyen után masszívan be lennék "brumizva"... tessék kipihenni :)

#68845 comegetsome1: Szétcsaptad magad? :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#68847) jimpo


jimpo
aktív tag

Mai VO2 Max 17,77 km
Benne 2000m 10k tempó, 1600m 5k tempó, 1200m 3k tempó, majd 800m ami a csövön kifér de csak úgy érzéssel. ;] Köztük 220 W körüli csurgás. :C1500méter küszöb is volt, némi csurgás után. Majd irány haza. :K
Rebel V2 Kellemes 6-7 °C picit szeles, ködös idő. Volt benne egyébként össz ~5 perc állópihenő, 2,6km és 15 kilométernél. Ledepóztam az egyik felsőm meg az egyik kulacsom és a Baseball sapkám. :U
Jó volt. Sajna taknyolok már jó pár napja, de azt leszámítva minden oké. :))

[ Szerkesztve ]

Stryd Next Gen

(#68848) Peetta14


Peetta14
tag

Tegnap este egy unalmas, ködös FM futás volt a terv és a valóság is, 10km után 5km-re felkaptam 4:30-ra a tempót, hogy legyen benne valami izgi is. :)
[link]

(#68849) jimpo válasza jimpo (#68847) üzenetére


jimpo
aktív tag

A bal talpam az rakoncátlankodik kicsit, azért fura a Ground contact balance mikor taposni kell. :U :O Lehet sok a heti adag, pedig megy a cipő rotáció ezerrel. :K Igaz ha így halad meglesz az első 400km-es hónap. :Y :CKicsit bánom ilyenkor hogy nem vettem egy talp masszírozó, melegítő, kompressziós gépet. :(((

[ Szerkesztve ]

Stryd Next Gen

(#68850) Peetta14


Peetta14
tag

Ha láttok akciós, de vállalható masszázspisztolyt, szóljatok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.