Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69370) jimpo válasza tisn (#69366) üzenetére


jimpo
aktív tag

Nincs lehetetlen, egy ilyen tartó 4.0-12.9 inch SmartPhone Tablet mellé egy telefon vagy tablet. Fülhallgató értelem szerűen és mehet a menet. :K Feltéve ha van valami amire fel lehet csavarni. Legrosszabb esetben a futópadra, igaz ez esetben ugrálni, vibrálni fog a kép. :DDD
Én is vettem egyet, ha netalán görgőzésre kényszerülnék. :(((

HKorn
milliós összeg legalább... Csak a Garmin Fenix 6X Pro 199900 ft volt. :U Plusz a cipők, azóta egy Asics Hyper Speed jött hozzá, meg egy Kinvara 11. Ha sok időm lesz, meg perverzióm, akkor összeszámolom. :DDD
Ehhez jön még pár kütyü, plusz a HRM PRO, sajna a HRM RUN egy év után elhalálozott.. Stryd gen3, bár az így hogy eladom az előzőt nem hű-de-nagy összeg. :U
A Vista 2 épp akciós amúgy. :C
Tápkieget nem tudom teljesen összeszámolni, nem mintha akarnám... Sok mindent vettem személyesen boltban, a blokkot meg nem őrizgetem. :B

[ Szerkesztve ]

Stryd Next Gen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.