Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-23 08:56:57

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54263) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Gyerekek, velem olyan történt, ami még soha a futóéveim alatt. A fiammal mentem tegnap ki egy kis kocogásra, felkészítem egy versenyre. A 400. méternél egy kis, szaros, földszintes kutya kivágott egy kapun, ahol eddigi futásaim során is már vagy százszor megkergetett ugyanez a kutya. A gazdája, egy alkoholista, lepusztult cigányasszony ott állt a kapuban és hiába kiabáltam neki, hogy fogja már meg a kutyáját, az meg kiabált vissza, hogy "dehát nem bánt"! Jah, persze, épp játszik... De, ha beleharap a vádlimba, akkor nem elég, hogy 5000 pénz a zoknim, de ráadásul kimarad az augusztusi 4-5 befizetett versenyem is, azt persze nem akarja majd kifizetni, gondolom. Erélyesebben rászóltam, a kutyához meg odavertem egy farönköt az út széléről felszedve, erre elkezdett a nő szidalmazni, én meg otthagytam...

Futunk visszafelé, erre kint áll az asszonyság a háza előtt az úttest közepén (láthatóan engem várt...) és amint közel érünk, elkezd szídni, fenyeget, hogy megöl. :Y

Közelebb lépek, erre előhúz a zsebéből egy konyhakést, tesz felém 3-4 kaszáló mozdulatot, hogy ő most engem kibelez. Hát ez kotta hülye, mondom magamban, fiam elé léptem, a nő felé kezdtem menni, aki behátrált a kapuján belülre és onnan szidalmazott tovább...

Nem fejtem ki a végeredményt, fiam kicsit megijedt a végére, így hazafutottunk, lecsatlakozott a gyerek én meg mentem tovább egyedül...

Hogy micsoda egy világot élünk... :O

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.