Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53651) Never79 válasza tomcica (#53645) üzenetére


Never79
tag

Hát az a csaj nem sza*ral gurít(ott) :D

[link]

(#53652) tomcica válasza Never79 (#53651) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Jaja,amikor 1:74 cm es 52kg,te meg dagadt dizsnonak erzed magad mellette,akkor mar tudod,hogy itt most "te mosogatsz" ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#53653) Never79 válasza tomcica (#53652) üzenetére


Never79
tag

:DD

(#53654) HKorn válasza zolikaDB (#53649) üzenetére


HKorn
addikt

Ha a 6km-t 35 perc alatt csinálod meg sétával együtt, akkor gyorsan futsz. Sétával együtt 6:00 alatti tempó jön ki az egészre nézve, lassabban futva 6:30 körül már simán le tudnád egyben futni az egészet szerintem. Amíg nincs meg az alap, addig amúgy sem érdemes gyorsítgatni, nekem ez a tapasztalatom.

Run&Ride

(#53655) emvy válasza parandroid (#53635) üzenetére


emvy
nagyúr

Masfel eve nem javulo izom/izuleti problemakkal egyertelmuen fizioterapiara kell menni; olyan kb. nincs, hogy nem lehet meggyogyitani.

while (!sleep) sheep++;

(#53656) zolikaDB válasza HKorn (#53654) üzenetére


zolikaDB
veterán

Köszönöm!
Menet közben "kívülről" nézve magam totyogósnak látom a tempóm :DDD
De megfogadom a tanácsot, és lassítok.
Valóban gyorsnak érzem a dolgot amúgy.
Szóval, ne tűzzek ki olyan célokat, hogy szeptemberre egyben meglesz a 10km? :))
Ütemre venni a levegőt az rendben van? Orron be, és ha tele a tüdő, ütemre szájon ki?

(#53657) HKorn válasza zolikaDB (#53656) üzenetére


HKorn
addikt

Érzésre futás sokszor becsapós még az az elején, egyik nagy kihívás szerintem a megfelelő tempó megtalálása és tartása (hogy ne fusd el), ehhez nagyon jó ha van egy órád, amint az átlagtempót tudod figyelni és azt stabilan tartani.

Run&Ride

(#53658) tomcica válasza zolikaDB (#53656) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Kellenek a tervek ,nincs a 10km cellal semmi gond :N azzal se hogy szep utemesen tudj levegot venni.Gyakorolni kell es csinalni.
A test ugy fejlodik ha terheled + engeded reneneralodni.Az elejen a terheles meg alacsony intenzitasu.Kesobb mennyiseggel is lehet terhelni,minoseggel is.Idovel mennyisegi minoseggel stb.
Nekem tegnap pl reggel 10km totyoges az kb 6:30-5:30-as benne nehany felrazo gyorsito 50-70m,majd melegben 13:00-kor 8km gumival,kozepes intenzitas 165bpm (sebesseg ennel mindegy) a meleg eltolta a vegen 175-re,meg belefert. Vegen 2km valtogato 5 x 200m gyors 200m lassu.Utana laza lubickolas + dinnye.
A reggeli volt a regeneralo edzes,a delutani a terheles.Ma reggel 10km eeextra lazan inditott,nyikorgott mindenem,lehet volt 7:30-as totyi az eleje,majd egesz fel 5:00-ig,mert jol megindult. Delutan konnyed hosszu a terv,most kesobb megyek ki,picit huvosebb legyen :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#53659) LanyUs válasza tomcica (#53646) üzenetére


LanyUs
senior tag

Most a nátha alatt elhagytam a kreatint -> azonnal leugrott rólam 2-3 kg :( Lassan 100 alá nézek... Az azért nem lesz jó, mert lesz rajtam némi hús és csont -> össze csoffadok, mint egy aszalt szilva. Ha bekap egy óriás, fél falatra sem leszek elég neki. Grillezni sem tud majd, mert azonnal odaégek. Nem lesz az úgy jó... Meg hát nem tudom ösztönözni a fórumot, hogy milyen idő ment 100 kg felett :K Nyár végére meg kell legyen xy 45 perce! Na az jelenleg Nekem még űberköpködős vérrel írt idő...

(#53660) tomcica válasza LanyUs (#53659) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Kreatin megkoti a vizet az izmokban,nagyobbnak is neznek ki :K szoval lehet az ment le.
Ha ez megnyugtat 100 kilosan nekem is urido lenne a 45-os 10K ;) tegnap kb 5:00-an huztam a gumit,az nagyjabol 4:00-as terhelesnek felel meg.Egyszer mertem maxra az 4:37-es iram volt (az kb 3:37-es iramnak felel meg,habar ott mar szerintem nem 1perc amivel szamolni kell,erzesre inkabb 3:30-3:25-os nyelgaz :K ).
Nem vagyok fizikus,nem tudom a smirliszeru palyan egy renault 14colos kulso gumiabroncs kotelen huzva (derekra kotve) mennyi erot sziv el,de erzesre egy durva emelkedonek felel meg,ahol nincs lejto,csak felfele-felfele amig el nem dolsz ;] fincsi :O

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#53661) LanyUs válasza tomcica (#53660) üzenetére


LanyUs
senior tag

Ha van rá igény és kölcsönadod a pálcádat én ráülök a gumira :D Csak merj kijönni az öltözőből :) Amúgy respect :R :R

(#53662) tomcica válasza LanyUs (#53661) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Jelentkezem,ha mar nem tudom magam elegge hajtani ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#53663) parandroid válasza emvy (#53655) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jah, ortopéd/sportorvos annyival elintézte, hogy hordjak egyedi talpbetétet. Nem változott semmi. Most épp mentem volna fizioterapeutához, erre beütött a kartörés. Megvárom, amíg ezen túl leszek (még 1,5 hét a hathetes kontrollig), és akkor úgyis kell mindkét ügy miatt fizioterapeuta.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#53664) xy.zsolt válasza LanyUs (#53659) üzenetére


xy.zsolt
őstag

:D ha ez számít valamit akkor most mióta 25°c felett van a klíma én csak 5km-t futok.....menne a 10is, de azt már nem élvezném.......szóval majdnem kizárt, h a tavaszi 44.44-et most reprodukáljam. Az 5km is 23p környékén van most....a csúcs 22.22 volt 2 hónapja. Ma is inkább tekertem 60k-t 98cad-on :DD cirka 140es HR, avg30kmh....reco week van a héten.
Drukkolok neked! :K

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#53665) inf3rno válasza LanyUs (#53638) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Egy darabig én is így befordultam, most éppen nyitok és köszöngetek mindenkinek meg a pofájába röhögök az ugató kutyáknak. Lassan már elég rájuk nézni és elkussolnak. :D

Buliban hasznos! =]

(#53666) inf3rno válasza tomcica (#53639) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ja Ultrabalatonon évekkel ezelőtt az egyik ismerős csajszit próbáltam beérni kb. maxon, de a távolság egyre csak nőtt. Ilyen az élet. Pedig akkor még formában is voltam.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#53667) inf3rno válasza Never79 (#53640) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Szar az alsó nadrágod. Érdemes venni Kalenji futós alsónadrágot a Dekában. Igaz, hogy baromi drága a normálhoz képest, de nagyon jó a comb és lágyék kidörzsölődésre. Nálam mióta ezt használom azóta megszűntek az ilyen gondok. Bár annyira nagyon nem is voltak. A másik ami számít, hogy a rövidgatyának ne legyen valami erős a gumija vagy egyáltalán ne is legyen benne.

Buliban hasznos! =]

(#53668) anorche1 válasza Never79 (#53640) üzenetére


anorche1
őstag

Aldiban/lidliben lehetett kapni olyan futonadragot, aminek van egy belső, cicanacis, combhoz simuló része, meg egy külső, rendes nadrág része. Ebben nekem ez a problémám teljesen megszűnt.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#53669) bencze válasza inf3rno (#53667) üzenetére


bencze
senior tag

Futónadrágba nem kell alsógatya, van betétje, pont az lenne a lényeg... én vagy kétszer jártam meg, de borzasztóan tud fájni, gondolom főleg az izzadság és só miatt. Azóta paranoiás vagyok, használok kidörzsölődés elleni krémet ha kicsit is hosszút kell futni és nincs hideg. :)

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#53670) inf3rno válasza bencze (#53669) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Én sima rövidnadrágokat használok, valamikor úszó gatyát. Ha van jó futós alsógatya, akkor a gumírozás sem számít annyit. Igaz nem futok hosszúkat, max félmaraton. A legtöbb eddig az UB volt, ott 50 körül volt egy nap alatt, de ott sem dörzsölődtem ki.

Buliban hasznos! =]

(#53671) emvy válasza inf3rno (#53667) üzenetére


emvy
nagyúr

Így van, nekem is ez oldotta meg.

while (!sleep) sheep++;

(#53672) inf3rno válasza tomcica (#53642) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nekem az 50-70m kevés az ilyenből, általában 200-at tolok és akkor a végére hulla vagyok és nagyon vissza kell venni a tempót egy 500 méterig. Ebből 4-5 elég ahhoz, hogy lefőjön a kávé ilyen gyenge keringéssel, utána már megy a kocogós tempó, de a pulzus valszeg magas annál is. Nem jó ez így, de valahogy mégis jó, mert utána jól esik a zuhany és a mentes sör. :D

A félmaraton céltempót minek vegyem? Mármint tudom, hogy most reálisan 6:15 min/km lenne a legjobb, de amúgy 4:45 körül szoktam futni ha már elment néhány hónap, és minimálisan beedződtem, a cél meg igazán 4:30 körüli volt legutóbb, csak nem sikerült elérni.

Buliban hasznos! =]

(#53673) tomcica válasza inf3rno (#53672) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Pedig epp ezert kellene most 50-70m es szepen hetrol-hetre,honaprol-honapra felvinni 200m-re,de ugy h a 200m erzodjon akkor olyannak,mint most az 50 :K
Epitkezesnel mindig a jelenlegi tempot kell nezni,az a 6:00-5:45 neked most eleg,szinten javulni fog rohamosan,ha megfelelo idot adsz a testednek,h raalljon ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#53674) bencze válasza tomcica (#53642) üzenetére


bencze
senior tag

Ilyen játékok annak is jók aki nem hogy nem bír magával hanem az ellenkezője, kéne de kurvára nincs kedve hozzá?
Én hogy 2 évet többé-kevésbé kihagytam, a nagy alapozásban (megjegyzem még dolgozni kell alapon és súlyon) december óta mostanra beleszoktam a heti 3-4-5 alkalommal 10-12 km-hez (5:30 - 5:10 környéke attól függ hogy esik), ez 135-140 pulzus. Ha netán 20-at futok nem esik jól, ha melegebb van és 150-155 a pulzus ugyanazon tempónál nem esik jól, vagy ha kell egy kicsit feszes tempót tartani az sem esik jól. Kicsit idegesít ilyen savanyú vénasszony lettem, semmi nem jó. Nem tudom próbáljak kicsit erősebb pulzusra végig, vagy ilyen kisebb repülőket illesszek be minden alkalomra, vagy mit tűzzek ki konkrétan. Az, hogy nincs terv és majd valahogy lesz úgy néz ki nem működik mert mindig ellustulom, kell a fegyelem, megvan mit csinálok és akkor nincs pofázás megcsinálom.
p.s. megjegyzem az UTT-nél volt egy csapattársunk aki talán 75 éves, ha minden igaz van még 30 évem oda jutni ahol ő tart, addig még sok km bele kellene férjen.. adja az Isten...

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#53675) inf3rno válasza bencze (#53674) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Olyat érdemes, hogy pl minden dombot megküldesz vagy városban zebrától zebráig tempó, utána kocogás, ezt így váltva. Erdőben is gondolom lehet így, azzal nincs tapasztalatom. Mégsem annyira unalmas így, mint körpályán, bár nekem azzal sincs bajom, ha a kanyarokat lassan az egyeneseket meg gyorsan tolom.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#53676) bandus válasza emvy (#53671) üzenetére


bandus
veterán

+1, én is a decathlonos seamless gatyákat használom, meg az under armour darabokat. tökéletes. persze aki elég vékony és nem ér össze a combja, neki mindegy :D

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#53677) tomcica válasza bencze (#53674) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Bizony,jo arra is,hogy kotetlenebb gyors munkat be tudj lopni.Lehet akar pulzus alapon is,km gyujtes 135-145bpm,majd 1percre felkapod 165bpm (ugye lehet csak az utolso 10-15mp-re megy fel 165-ig,ha valoban jo az alap,vagy nagyon meg kell kuldeni) majd 1perc ismet 135-145bpm (itt ugye lehet 20-30mp mire lemegy 145-re).
Nezd csak nalunk a vegyes alapozasnal a kovetkezo heti feladatok vannak:
- 10 x (30mp gyors 1-2perc laza) valtogato.Itt felporgeted a gyorsakat,segit ujra kiepiteni a gyors futashoz szukseges mozgast,de nem annyira nehez h befeszulj) a piheno boseges,itt nem cel h fent maradjon a pulzus.Melegben lehet 3perc laza is.
- 5 x 3perc eros tempo 3perc laza (ez kb 10km-es tempod)
- Ero epitese,ez lehet rovid emelkedo sprint,vagy lepcsozes.Nem kell sok,es lefele boseges pihenovel.
- 8-10km fokozos tempocska kb FM+30-45mp-rol meginditva szepen FM iramig fokozos.
- Minden mas edzes laza km gyujtes.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#53678) bencze válasza tomcica (#53677) üzenetére


bencze
senior tag

Ezek jók köszönöm. Szerintem csinálok végre fix naptárat, hétfő-péntek pihenő, kedd-csütörtök valamelyik ilyen játékos, szerda csak olyan, hogy könnyűnek érezzem, szombat/vasárnap back to back egy könnyű meg egy hosszabb melyik nap adja ki, aztán 2 hónap múlva megnézem hogy állok és módosítok.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#53679) tomcica


tomcica
Topikgazda

@igyvanferi - felavattam ma a Terra Kiger 7-et,igaz nem terepen,csak a palyan. 20km konnyed.Nagyon jo cipo.Olyan laposabb,konnyebb Pega feeling.Elsore tetszik,folyt. kov.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#53680) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Ma nekem nagyon nem adta, 37 fok volt, még a tegnapinál is melegebb, és amúgy is egy kicsit túltoltam az elmúlt időszakban. Olyan 5:30-6:00 körül toltam a 2x2.5-emet. Odafele lejt egy kicsit, azért arra gyorsabb. Fos gyenge vagyok, jobban oda kéne figyelnem a kajára. Szerintem fehérjét nagyon keveset viszek be, cukrot meg túl sokat.

Buliban hasznos! =]

(#53681) ígyvanferi válasza tomcica (#53679) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ebben is előre költözött a zoom air párna, mint a pega 37/38-ban. A 6-osban még hátul volt. Meg ha jól olvastam, kicsit több reactot raktak a talpba, mint van a 6-osban, de azért még mindig nem egy hoka szerencsére, és a drop is maradt.
Majd még egy-két futás után írj arról is, mi érződik ezekből a gyakorlatban, és hogy milyen úgy általában a 6-oshoz képest. Bírom a 6-os karakterét, ennek ellenére 8 hónap alatt alig futottam benne, és azt sem igazi terepen. Az olvasottak alapján pont azokban javult egyébként a 7-es, ami miatt eddig inkább a sense ride-ot választottam a rendes, hosszabb terepfutásokra a terra kiger helyett.

Ha már nike, megint van 25% kedvezmény az akciós árból a webshopban. Vomero 15, Structure 23, Pegasus 37 van akciózva, ami ezzel az extra kedvezménnyel már megérheti. [link] Sajnos az a nagyon csecse piros-rózsaszín Terra Kiger 7 nem akciós, ami a múltkor került be a kínálatba, és venném azonnal kuponozva. :(((

[ Szerkesztve ]

(#53682) bandus válasza ígyvanferi (#53681) üzenetére


bandus
veterán

nekemvan egy 25-os szulinapi kuponom a teljes aru cuccokra, ha az eleg % es fel tudod hasznalni akkor szivesen atdobom.

storno, nem atruhazhato

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#53683) zolikaDB válasza ígyvanferi (#53681) üzenetére


zolikaDB
veterán

Innen ingyen postáznak és ha nem jó a méret ingyen mehet vissza?
Honnan küldenek? 47.5-esben találtam React Miler 2 és Revolution 5 modelleket, csak nem tudom, hogy a pronáló lábam ezeket mennyire szeretné.

(#53684) emvy válasza zolikaDB (#53683) üzenetére


emvy
nagyúr

Miler kicsit stabil.

while (!sleep) sheep++;

(#53685) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Június 25-én volt a záróvizsga, amin szétszakítottam az öltönynadrág egyik gombját, a másikkal meg be sem tudtam gombolni annyira feszült. Akkor voltam 78kg, 90cm derékbőség, 24% testzsír. A 74kg volt a cél, amit majdnem sikerült elérni, ma reggel 74.6kg-ot mértem. A derékbőség is lement 90-ről 83-ra, a testzsír pedig 24-ről 23%-ra. Valszeg izmot is vesztettem, de kevesebb, mint 1kg-ot, a 3kg zsír mellett. A nadrágot most be tudom gombolni, egy kicsit feszül, de nem kellemetlenül, szóval nem kell újat venni az oklevél átadóra vagy övvel hordani. Összességében ezt sikernek könyvelem el. A legtöbb ember úgy van vele, hogy hát kinőttem, veszek nagyobbat, ami egyenes út az elhízáshoz.

Buliban hasznos! =]

(#53686) tomcica válasza ígyvanferi (#53681) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Nem volt meg Terra kiger-em soha,szova nem ismerem az elodoket.Konnyu,porgos,alacsony,de mindezekhez kepest brutalisan parnazott.Jol irod Salomon Ride-hoz hasonlo,csak ez nekem jobban porog.Bokamat is termeszetesebben mozgatom a Nike-ben.
Van egy kis szelesites elol a kulso peremen,hasonlo,mint a NB Rebelnel,az enyhe stabilitast ad az,hogy nem keskeny a talp.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#53687) tomcica válasza inf3rno (#53685) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Tapooooosd...egyetlen ruhadarabot vehetsz = ha kisebb kell :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#53688) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Visszavonom az előzőeket, olyan szempontból jobb ez a BT-s telefonos megoldás, hogy csak lerakom az órám az asztalra, aztán magától syncel, nem kell USB-re dugnom vagy egyáltalán foglalkoznom vele, magától megcsinálja.

Buliban hasznos! =]

(#53689) inf3rno válasza tomcica (#53687) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Suunto szerint harmad ennyit kéne edzenem. Nagyon nincsenek képben. :)) Elvileg ma kapok egy pulzusmérőt emvy jóvoltából, és tudok HRV-t is nézni majd. Kíváncsi vagyok mennyire lesz romon.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#53690) LanyUs válasza tomcica (#53687) üzenetére


LanyUs
senior tag

Lehet váltok az általad már említett New Balance cipőre. Neutrális Stinson 6 és Clifton ellenére minimálisan pronálok. De elegendő a neutrális cipő.

Régebben írtad a Clifton - Propel párhuzamot. 46-os lábamra a 48-as Clifton a kényelmes. Ezek alapján mekkora Propel kellhet?
Az még feltűnt, hogy semleges/szupináló ( nekem épp ellentéte ). Van 3 féle, de érdemi információt még a gyártó honlapon sem találtam róluk.

Fresh Foam 1080
Fresh Foam More
Fuealcell Propel

Mindhárom jó lehet? :R

(#53691) LanyUs válasza xy.zsolt (#53664) üzenetére


LanyUs
senior tag

Tökéletes motivációs alapot nyújtasz, amit köszönök Neked! Ez az idő az 10K/45, ami még talán elérhető. Irreális lenne a srácokkal hadakozni itt 40 perc környékén, mert az elérhetetlen így inkább kedvemet veszi, mint motivál.

Azt azért tegyük hozzá, hogy az érrendszereddel bármikor képes lennél kigyorsítani akár jobb tempóra is, mert van Benned potenciál és tartalék még! Na de az majd a következő motivációs lépcsőfok lesz Nekem. Igaz ott már Te is dolgozol rendesen ( értem itt 10 km / 44 perc ).

(#53692) ígyvanferi válasza bandus (#53682) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Áh, ha működött volna, se éltem volna a kedvességeddel, mert úgyis sok lenne, 140 euró az alapára. De köszi azért!

(#53683) zolikaDB: ingyenes a szállítás és a visszaküldés is, igen. Ide Németországból érkezik a csomag.

[ Szerkesztve ]

(#53693) tomcica válasza LanyUs (#53690) üzenetére


tomcica
Topikgazda

nalam NB es Hoka is 40-es,sot minden mas cipo ugyanaz a meret (kiveve talan az Inov8,abbol neha 39 1/2)
Propel az a stabil NB
1080 az neutralis,egyik legparnazottabb NB
a harmadikat nem ismerem.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#53694) LanyUs válasza tomcica (#53693) üzenetére


LanyUs
senior tag

Lehet bevállalom egyszerre mindkettőt 47,5-ben ( 1080, Propel ). Stinson 6 árában megkapom mindkettőt. 56-ot nem adok 1 db cipőért. A lélektani elvi határom 45.000 Ft / db. Annál feljebb nem megyek. Köszönöm! :R

(#53695) tomcica válasza LanyUs (#53694) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Nalam meg 100euro...1-2 kivetellel ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#53696) xy.zsolt válasza LanyUs (#53691) üzenetére


xy.zsolt
őstag

10k-n 44perc alá csak késő ősszel, 10°c körül tervezek....nyáron marad az 5k 23-24perc. Pont az előbb nyomtam le egyet (ez még nem volt köpködős)

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#53697) Never79


Never79
tag

Novemberben tervezek egy félmaratont (K&H). Lemegy Mátrabérc október 6-án, egy kis pihi, aztán 1 hónap (se?) kicsi speckó munka. Kíváncsi leszek mi lesz belőle, eddig 1:44 a legjobb, az is 2 éve volt.

(#53698) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Tegnap kicsit pihentem vagyis csak nem kocogtam :DD most hajnalban vegre jobb ido sikerult pedig nagyon nem idealis ido volt :) … nyomjuk ezerrel aztán majd alakul. Van itt a topicba suuntot hasznlo ?

(#53699) ígyvanferi válasza Zozo0525 (#53698) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Vagyunk páran.

(#53700) Zozo0525 válasza ígyvanferi (#53699) üzenetére


Zozo0525
őstag

Te is? 😀

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.