Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#129251) WiZARD válasza zetor2000 (#129249) üzenetére


WiZARD
addikt

na ezaz, hogy se kép se más
típus szám alapján dobta ki mint hozzá való alkatrészt (meg még 3 másik hasonlóan jól beazonosíthatót)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#129252) zetor2000 válasza WiZARD (#129236) üzenetére


zetor2000
senior tag

Mi szoktuk kezelni a mienket, mert sír, hogy szűrő kéne, meg ~500KVnként vízkőtleníteni kéne. Igaz, ez a ~3. modell, mert az első kettőnél valami félrement, és mindig kaptunk egy akkor újat. :)
De ez a harmadik eddig bírja. Saeco Lirika, de nagyon egy nemnagy eresztés.
Igazából nem várok tőle többet, mint amit tud (gombnyomásra KVt főz), de azt vettem észre, mindegy, mit teszünk bele, olyan, mint a Táp-O-Mata a Galaxis útikalauzban, hogy főz valamit, ami szerinte Tea - jelen esetben KV.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#129253) zetor2000 válasza WiZARD (#129251) üzenetére


zetor2000
senior tag

Külföldi Electrolux oldalak is ilyenek?
Mert ez elvileg svéd(h)... hátha. Vagy eBay?

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#129254) A. Crowley


A. Crowley
csendes tag

Hétvégén Erdélyben voltunk, apa+én hószántúrán. :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#129255) fatpingvin válasza Phülöp (#129201) üzenetére


fatpingvin
őstag

ez itt nem a reklám helye de én a Sasszemnél csináltattam és azzal együtt hogy évekig halogattam pont emiatt, maximálisan tudom ajánlani őket. a konkrét beavatkozásból semmit nem éreztem, pár perc volt az egész és annak is a nagyrésze az előkészítás. maga a lézer valami tizenvalahány másodpercig dolgozott per szem.

mondom ezt úgy hogy előtte kontaktlencsét sem tudtam hordani. egyszer próbáltam, kb 40 percig küzdöttem vele mire be tudtam rakni normálisan, aztán negyed óra után mondtam hogy én akkor ezt most kimosom és az én szemembe soha többet senki ne akarjon kontaktlencsét pakolni.

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#129256) WiZARD válasza zetor2000 (#129253) üzenetére


WiZARD
addikt

Google cacheben még "container with chopper" de az oldalakon már csak "container with"

Igényes

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#129257) Phülöp válasza fatpingvin (#129255) üzenetére


Phülöp
addikt

Náluk nézelődök én is. Az időzítés kérdéses erősen, mert nyáron kb. egy hetet leszünk Magyarországon, ennek a közepén ráadásul vidéken. És van benne egy hétvége is, hogy könnyebb legyen.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#129258) fatpingvin válasza Phülöp (#129257) üzenetére


fatpingvin
őstag

az bajos, számolj rá úgy hogy másnap, 3 nap múlva, egy hét és egy hónap múlva is vissza kell menni kontrollra. ezek természetesen benne vannak az árban, de érdemes figyelembe venni.

én nem véletlenül raktam az államvizsga utánra...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#129259) Phülöp válasza fatpingvin (#129258) üzenetére


Phülöp
addikt

Akkor ez ennyi volt, köszönöm.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#129260) fatpingvin válasza Phülöp (#129259) üzenetére


fatpingvin
őstag

azért ha újra megfontolásra kerülne (nem csak neked, akárkinek) kérdezzetek nyugodtan :)

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#129261) zetor2000


zetor2000
senior tag

Ismi venne gépet. Fő felhasználási terület a Photoshop, meg vmi Canon masina mellé adott izé lenne, emellé a mapi yt / google levelezés menne.
Kérdés: a mai cpukban lévő integrált mag elég a Photoshopnak, vagy jobb/gyorsabb a képszerkesztés egy dedikált vga-n?
Raknék össze papíron pár komponenst, azt s pénzmag nem baj, ha nem menne olyanra, ami igazából nincs használva. Értsd: graf. kártya helyett több ram, vagy nagyobb ssd…

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#129262) Jahno válasza zetor2000 (#129261) üzenetére


Jahno
őstag

Dedikált VGAn is mindig megy a vitatkozás, de attól függ mit csinál, sokszor inkább csak hátráltat. RAMot adj alá meg SSDt ja.

(#129263) Samott


Samott
addikt

Ehh: Hogyan lett Novák Katalin férje csupán öt hét alatt alezredes?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#129264) Jahno válasza Samott (#129263) üzenetére


Jahno
őstag

Van egy gyenge tippem, hogy végzettséghez és gyakorlathoz jár a pozíció. Tök tudja, tán egy hármassal árvergődtem ezeken a szabályokon, de az is rég volt. Nem csak kúszni-mászni kell, meg mondjuk munkaügyesnek, HRnek pár hasonló jóminkásnak minek is?

(#129265) Samott válasza Jahno (#129264) üzenetére


Samott
addikt

Azt hiszem el is magyarazzak. Igen, diplomaval hadnagy lehet. De nem fotiszt.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#129266) Jahno válasza Samott (#129265) üzenetére


Jahno
őstag

Kíváncsi leszek mit mondanak a semmin kívül. Azt mégsem lehet, hogy egy tizedes csaja legyen :-)

(#129267) Samott


Samott
addikt

Well that escalated quickly... :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#129268) WiZARD válasza WiZARD (#129220) üzenetére


WiZARD
addikt

Megjött az első macska.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#129269) blueboi69 válasza Samott (#129267) üzenetére


blueboi69
csendes tag

:C

(#129270) blueboi69 válasza WiZARD (#129268) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ez egy süket macska. GOTO10

(#129271) zetor2000 válasza Samott (#129265) üzenetére


zetor2000
senior tag

Rendes diplomával, meg némi csókkal max főhadnagy, asszem.
Alezredesig elég hosszú a kivárási idő, mire sorosan odáig lépeget az ember.
Esetleg ha "pozícióba" kerül, akkor lehet, hogy jár a rendfokozat.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#129272) zetor2000 válasza WiZARD (#129268) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én erre a felvételre hivatkozva vinném vissza az egészet.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#129273) Jahno válasza WiZARD (#129268) üzenetére


Jahno
őstag

Ez is mennyire megijedt a villogástól. Szaladt elfelé.

(#129274) NauTiLUS_HUN válasza Samott (#129263) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

Szegény megboldogult édesapámnak pár évtized kellett. Igaz nem volt háborús veszélyhelyzet.

(#129275) NauTiLUS_HUN válasza zetor2000 (#129271) üzenetére


NauTiLUS_HUN
újonc

Igen főhadnagy lehet. És ahhoz hogy főhadnagy legyen, kellene pár év főiskola, aztán persze háborúban gyorsan mehet elméletben az előléptetés. Lehet hogy titokban már harcolt is.

(#129276) -NoVa- válasza NauTiLUS_HUN (#129275) üzenetére


-NoVa-
addikt

Titokban? Bizonyítható, hogy ledöntötte a honvédség főparancsnokát, 3 gyereket is csinált neki. Kemény küzdelem volt, de megvan a jutalma.

(#129277) Jahno válasza NauTiLUS_HUN (#129275) üzenetére


Jahno
őstag

Asszem a köztársasági elnök is kinevezheti, meg van különbözteti vizsga vagy mi a tököm de még mindig a hozzáértés és a pozíció adhatja ki legjobban. Meg hát a csaj férje csak nem lehet tizedes na.

(#129278) qnadam válasza NauTiLUS_HUN (#129274) üzenetére


qnadam
veterán

nagyapám is alezredesként ment nyugdíjba... a hadtörténeti levéltár éléről :Daztán nyugdíjasként valamelyik szülinapjára ezredesi rangot kapott. főtisztként pedig a temetésén volt díszlövés meg zenekar, és a honvédség fizette az egész produkciót :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#129279) WiZARD válasza WiZARD (#129268) üzenetére


WiZARD
addikt

na visszajött más oldalról, de most elmenekült, vagy ez nem menekülés? :D

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#129280) A. Crowley


A. Crowley
csendes tag

'reggelt. Van egy belassult laptopom, bármilyen módon javítható a jelenség, hogy megússzam az újratelepítést, vagy ne szarozzak vele, hanem gyalu?

(#129281) Jahno válasza A. Crowley (#129280) üzenetére


Jahno
őstag

Elsőre átimagelni másik meghajtóra. Mennyit írt az SSDje?

(#129282) zetor2000 válasza A. Crowley (#129280) üzenetére


zetor2000
senior tag

Kérdés, mi okozza a lassulást.
Ha egy új szoftver telepítése, akkor annak eltávolítása. Lehet, hogy frissült a rendszered, és ez valamiért ilyen jelenséget okoz - van ilyen néha, sajnos. Néha a vírusirtó / tűzfal szoftver okoz ilyet, mert konfigja felülíródott.
Ha hibás hardver miatt lassult be (rossz/gyenge szektorok adatainak sokszoros sikertelen írása / olvasása), akkor inkább a csere javasolt.
Esetlegesen egy "rendszer visszaállítási pontra" való visszaállás segíthet.

Ezen felül egy masina lassulását még ~1000+n dolog okozhatja, mint pl. hűtés elégtelensége miatti throttling, vagy a nem megfelelő hűtés miatt eleve melegebb cpu nem throttlingol, hanem inkább nem megy max frekin... stb.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#129283) Jahno válasza zetor2000 (#129282) üzenetére


Jahno
őstag

Software reporter tool... Néha csak pislogok.

(#129284) Samott válasza zetor2000 (#129282) üzenetére


Samott
addikt

Ugy bizony, eloszor a processzeket kell megnezni megis mi eszi meg az eroforrasokat. Es nekem is volt olyan laptopom amit az ujrapasztazas gyogyitott meg.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#129285) A. Crowley


A. Crowley
csendes tag

Ráeresztettem az update-eket, most jobbnak néz ki.

(#129286) Jahno válasza A. Crowley (#129285) üzenetére


Jahno
őstag

Napokban úgyis front van, kritikus Chrome, Thunderbird, előtte OpenSSL, PHP bugok hegyekben.

(#129287) qnadam válasza Jahno (#129286) üzenetére


qnadam
veterán

ma a premiere hülye nagyon, ~200 snittet beledobva nem crashel, csak kilép nyom nélkül. négy részletben beleadagolva simán működik. máskor meg ennek többszörösével sincs baja.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#129288) Jahno válasza qnadam (#129287) üzenetére


Jahno
őstag

Premier régebben is csinált ilyet. Meg minden más is :DD Meg a 8as Pinnacle :-D Annál 9.3ig frissítve ki bírom húzni, de néha elég volt 1-2 snitt is. Régi szép idők.

(#129289) eattila válasza WiZARD (#129279) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem. Tudod hogy menekül egy macska? Kb mintha npera nyomna állóban egy padlót az 1000 lóerős izében tükörjégen, olajos nyári gumival. Mind a 4 mancsa kapar....

Kb így :D

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#129290) Phülöp válasza WiZARD (#129279) üzenetére


Phülöp
addikt

Az a macska, amelyik visszajön, nem ijedt meg eléggé elsőre.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#129291) WiZARD válasza eattila (#129289) üzenetére


WiZARD
addikt

Tudom, bár ettől talán nem annyira menekülnie kell, épp elég ha kellemetlen a hang és elmegy. Meg 1-2 napig marad aztán megy vissza a feladónak.
Na mind, ma jött értesítés hogy átadták a futárnak a locsolós verziót. Meglátjuk az milyen hatással lesz, csak azt nehezebb elhelyeznem.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#129292) eattila válasza WiZARD (#129291) üzenetére


eattila
csendes tag

Vannak macskariasztó spray-k is. Bár nem tudom az menynire hatásos, meg le is mossa az eső....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#129293) Phülöp válasza fatpingvin (#129260) üzenetére


Phülöp
addikt

helyi népek cca 40%-os felárral dolgoznak
megfontolandó

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#129294) Jahno válasza eattila (#129292) üzenetére


Jahno
őstag

Azt sem láttam még működni. Pedig mennek a hasonló népi praktikák rendesen.

(#129295) Phülöp válasza Jahno (#129294) üzenetére


Phülöp
addikt

igazából a porraloltó is lehet macskariasztó spray...

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#129296) eattila válasza Jahno (#129294) üzenetére


eattila
csendes tag

A savo peneszirto mukodik. Hogy meddig azt nem tudom :D

En is csak olvastam rola. De szerintem a paprikaspray is muxik(sic). Csak el kell talalni.

De en a hamurol is ugy hallottam hogy nem szeretnek belelepni a macskak.

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#129297) fatpingvin válasza eattila (#129296) üzenetére


fatpingvin
őstag

hát hamuba nedves tappanccsal én se szeretnék belelépni, tömény lúg...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#129298) NauTiLUS_HUN


NauTiLUS_HUN
újonc

Keresztkérdés: ha mondjuk 1 millió HUFot szeretnék keresni mint egyéni vállalkozó vagy bármi, akkor mekkora bevétel kell, hogy ez nálam is maradjon?

(#129299) eattila válasza NauTiLUS_HUN (#129298) üzenetére


eattila
csendes tag

Adozasi formatol fugg.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#129300) fatpingvin válasza NauTiLUS_HUN (#129298) üzenetére


fatpingvin
őstag

ez az amit egy könyvelőtől kell megkérdezned mert a magyar adórendszer olyan szintem van túlbonyolítva-elcseszve hogy nincsenek egyszerű válaszok.

van olyan tevékenységi kör amit csak rendkívül bonyolultan és igen nagy adóterheléssel tudsz normálisan lepapírozni, ilyen pl az ha alkalmiban szaktanácsadó vagy és cégeknek számláznál úgy hogy közben sinálsz kb bármi egyebet amiből van fix bevételed, legyen az akármennyi.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.