Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#169251) Bferibörs válasza #64638144 (#169243) üzenetére


Bferibörs
addikt

:R

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#169252) Nandivagyok válasza mobilizmo (#169249) üzenetére


Nandivagyok
aktív tag

Ez leírás alapján ígéretes, összeszorított s3gg3l várom hogy kipróbálhassam otthon 😃 köszi!

(#169253) #64638144 válasza Fabolous4 (#169250) üzenetére


#64638144
törölt tag

Nincs valami segédalkalmazás a Garmin Connecthez? Tehát ami úgy szerepel, hogy Garmin Connect plugin, vagy valami hasonló. Mert ugye Maga a Connect az a kezelőprogram, de a folyamatos kapcsolódáshoz meg mást használ, ami együtt települt a Connect-tel. És olyankor arról is le kell venni az akkukímélést, nem csak a fő appról.

(#169254) cidalain


cidalain
veterán

A FB alkalmazás másnak sem hajlandó a linkeket külső böngészőben megnyitni annak ellenére, hogy ez az opció be van pipálva? (Múltkor vmikor frissítettem az appot azóta nem megy. Most újra lefeissítettem, de még mindig nem jó. Cache és adatok törlése megvolt)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#169255) Fabolous4 válasza cidalain (#169254) üzenetére


Fabolous4
csendes tag

Nem tudok róla, külön nem telepítettem semmit anno a Huawei P20 Pro-nál nem volt ilyen probléma

Bocsi félrenyomtam PaksiPeter-nek akartam válaszolni

[ Szerkesztve ]

(#169256) WhiteWalker válasza cidalain (#169254) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Lesz@rja a Facebook , hogy te mit állítasz be.

Másik topicban vissza térő kérdés , onnan linkelem a választ (#33445) is.

Ha ezt felrakod , akkor utána frissitheted a Play áruházból is , külső böngészőben fogja már megnyitni.

[ Szerkesztve ]

(#169257) cidalain válasza WhiteWalker (#169256) üzenetére


cidalain
veterán

Akkor megyek apkmirrorra, köszi
(Mondjuk másik eszközön ugyanaz a verzió megnyitja külső böngészővel, most csekkoltam)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#169258) Bferibörs válasza cidalain (#169254) üzenetére


Bferibörs
addikt

Attól függ min használod,nekem a 8- as droidon futó tabletemen csinálta,rendszeresen vissza állította magát. ,14- es droidon nekem jó,több kütyün.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#169259) cidalain válasza Bferibörs (#169258) üzenetére


cidalain
veterán

8-as droid Miui, oké
11-es droid Havoc OS, nem oké
Appverzió ugyanaz.
Le fogom szedni, nulláról vissza, kipróba úgy

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#169260) Bferibörs válasza cidalain (#169259) üzenetére


Bferibörs
addikt

8 droid nekem Huawei tab volt. Azon volt rossz. Ezen időtlen idők óta rossz volt,nem tudom melyik régi frissítés hozta.
Ja és 13- as tab droidon is jó,Blackview.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#169261) #64638144 válasza cidalain (#169254) üzenetére


#64638144
törölt tag

Szerintem már nem lehet külső böngészőben linket nyitni. Ha figyelmesebben elolvasod azt a beállítást, csak az üzenetben érkező linkekre vonatkozik.

(#169262) Bferibörs válasza #64638144 (#169261) üzenetére


Bferibörs
addikt

[kép]
[kép]

Szerintem műxik.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#169263) cidalain válasza #64638144 (#169261) üzenetére


cidalain
veterán

Igen néztem a szövegezést, de ettől függetlenül a telómon A8-on működik...

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#169264) WhiteWalker válasza cidalain (#169259) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nekem 10es droidon belsőben nyitja meg.
Azzal a módszerrel nyitja meg külsőben amit írtam.

(#169265) #64638144 válasza Bferibörs (#169262) üzenetére


#64638144
törölt tag

Akkor passz. Nálam nem ment.

[ Szerkesztve ]

(#169266) #64638144 válasza cidalain (#169263) üzenetére


#64638144
törölt tag

Igen, csak az A8 az régebbi verzió.

(#169267) cidalain válasza #64638144 (#169266) üzenetére


cidalain
veterán

Régebbi android, de az app ugyanaz a legújabb.
Nem gondolom hogy ennek az android verzióhoz van köze.
Mindegy, felteszek egy régebbit, aztán kakukk.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#169268) cidalain válasza cidalain (#169267) üzenetére


cidalain
veterán

A 400-as verzió jó lett nekem. Lehet hogy még próbálgatok feljebb menni. Kb ekörül lehetett fent a véletlen frissítés előtt is.
Tavaly márciusban tettem fel az alternatív romot, az FB 400 februári kiadás.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#169269) user26


user26
aktív tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy pl vannak olyan alklamazások, amiket nem tudok letölteni a Play Store-ból, arra hivatkozva, hogy "Ez az alkalmazás nem áll rendelkezésre az eszközödön mert az android egy korábbi verziójához készült."
Aztán Telegramon posztolnak képet ugyan úgy A14 alatt futtatott rendszerről, ahol meg az alklamazás elérhető, letölthető. Nem fontos az alkalmazás, csak érdekelne, hogy miért lehet ?

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#169270) crok válasza user26 (#169269) üzenetére


crok
Topikgazda

Pl. a regiodra nincs kiadva.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#169271) user26 válasza crok (#169270) üzenetére


user26
aktív tag

Köszi, így már értem. Köszönöm!

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#169272) vacs válasza user26 (#169269) üzenetére


vacs
veterán

Vagy mert egy régi app, régen volt utoljára frissítve, ezért hivatalosan nem fut az új androidon, de ha apk-ból felteszed, akkor lehet hogy (részben) működik!

(^)(>.<)(^)

(#169273) efi99 válasza crok (#169270) üzenetére


efi99
senior tag

És ha nem stimmel a régió, arra miért azt kéne írni, hogy régebbi Androidra készült, ebben mi a logika? Nem inkább azt kéne, hogy nálad nem érhető el vagy valami ilyesmi?
Tapasztalatom szerint arra írja, hogy régebbi Androidra, amelyik - nem meglepő módon - tényleg arra készült, vagy egyszerűen régi és nem updatelték. Ilyenkor az ember telepíti apk-ból, aztán többnyire megy is.
Basszus, most látom, hogy pont előttem is ezt írták :D

[ Szerkesztve ]

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#169274) crok válasza efi99 (#169273) üzenetére


crok
Topikgazda

Mert a Google is hulyen van osszerakva, ezt is lattuk mar.. ugyanaz a keszulek egy indiai / malaj cimre regelt Google fiokkal a Play Store-ban fiokvaltas utan mar valahogy megtalalta.. pl. Android Go-s alkalmazast igy megtalalt, rogton utana visszavaltva a magyarra meg nem (asszem' ilyet kellett neznem multkor valakinek itt PH-n).

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#169275) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Brave böngésző esetében melyik szűrőket célszerű engedélyezni?

(#169276) ggeleven válasza GEPESZ66 (#169275) üzenetére


ggeleven
őstag

Alapból is egy halom szűrő be van kapcsolva, ami már jó védelmet nyújt. Egyéni szokásoktól függ, hogy ki mit akar még esetleg extraként engedélyezni/kivenni. Brave Pajszok és adatvédelem alatt nézd őket végig és külön van több lehetőség a Webhelybeállítások alatt is. Szerintem túl sok a lehetőség, hogy egyenként végigmenjünk rajtuk és ajánljunk.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#169277) GEPESZ66 válasza ggeleven (#169276) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Köszi!
Akkor marad az, ami alapból be van kapcsolva, ígyse nincsenek reklámok a Youtube-nál.
A VPN-t azt bekapcsoljátok néha?
Van értelme használni?

(#169278) ggeleven válasza GEPESZ66 (#169277) üzenetére


ggeleven
őstag

Ez megint csak egyéni szokásoktól függ. :) Hírekhez, online vásárlásokhoz, általános böngészéshez én pl nem használok VPNt.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#169279) GEPESZ66 válasza ggeleven (#169278) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Ha itt bekapcsolom a VPN-t, akkor ez csak a Brave-ra vonatkozik, azon belül böngészve érvényesül.
Elnézést, ha ilyet kérdezek?

(#169280) GEPESZ66 válasza ggeleven (#169278) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Az informatikával beállítattam a Forticlient VPN-t.
Ha pl. appal bankolok, akkor is célszerű bekapcsolni, vagy csak böngészéskor.

(#169281) ggeleven válasza GEPESZ66 (#169279) üzenetére


ggeleven
őstag

Igen, Brave-en belül bekapcsolt VPN csak a Brave-ben lesz érvényes. Forticlient teljes adatforgalmat VPN-en keresztül intézi, így a bankét is igen.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#169282) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Nektek működik a Revanced YT? Engem ma "elsötétített" képernyővel fogadott, nem is tudtam semmit csinálni vele. Felraktam a legújabbat, de az értesítsétek elfogadása után, elsötétül a képernyő, nem is reagált az OK-ra.

[ Szerkesztve ]

(#169283) cidalain válasza pinnacle (#169282) üzenetére


cidalain
veterán

Nekem a 18.32.39 verzió van fent (2023.09.01.-ei verzió), és működőképesnek tűnik

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#169284) user26


user26
aktív tag

Sziasztok!
Valaki segítene beállítani a FairEmail -t, hogy több gmail fiókot tudjak a mobilon használni levelezés céljából? (Mai nap szabadnapomon úgy döntöttem, hogy megválok a régi gmail fiókomtól, egyéb okok miatt és az "új" gmail fő fiókba váltok átt, kikerestem, módosítottam, leveleztem, kiírtam mindent ami fontos, pénzt is vissza kaptam, ahol a fiókból vettem pro verziót az árúházba, de még folyamatban van pár dolog..), Mivel jókat hallottam erről az alkalmazásról, egyértelműen @crok álltal, és úgy értelmeztem, hogy nem kell PC elé ülni ki be jelentkezésekkel bajlódni a gmail emailokkal kapcsán, se X fiókot hozzáadni a telefonhoz, ez tudja amire kell, de sajnos én csak a Fő egyetlen fiókomot tudtam hozzáadni, az alkalmazásban a "varázsló" segítségével, amint egy másikat akarok hozzáadni, "Fiók hozzáadása az eszközre" oldal, opció jön be.
Igen, magyar az alkalmazás, meg láttam van XDA, Github, szép leírások, de így elsőre elég bonyolultnak tűnik. Sok mindent tud, sok mindent lehet vele csinálni, úgy látom (...lehet így estére már kicsit nyüglődök az egésznapos programom miatt.. sorry) IMAP, POP3 -ról írtatok korábban, gondolom evvel kell valamit kezdeni, de lehetséges, hogy félre értem az egészet. :/

Köszi!

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#169285) zeon.hu válasza cidalain (#169283) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

18.45.43 is hibátlan nálam.

#?*@&!

(#169286) szimi57 válasza user26 (#169284) üzenetére


szimi57
őstag

Én kukáztam a 3,14csába a FairEmail -t. Egy brutál nagy öszvér az egész.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#169287) pinnacle válasza cidalain (#169283) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi cidalain, zeon.hu! Felraktam a Dec 4, 2023 18.45.43_231204-et, ezzel nincs probléma. Dec 22, 2023 18.45.43_231222 volt rajta, de a mai 18.45.43_240126 sem volt jó.

(#169288) WhiteWalker válasza szimi57 (#169286) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szerintem inkább túl van bonyolítva. A felülete se egy letisztult valami...

(#169289) Aurig@ válasza WhiteWalker (#169288) üzenetére


Aurig@
őstag

+ szimi57
Picivel több, mint fél éve használom a FairEmail-t. Előtte 5 évig az Aqua Mail-t.
Mindkettő nagyon jó, 4 fiókot használok, amiket hiba nélkül kezel(nek).
Meg kell szokni a FairEmail-t, először kicsit más, mint az Aqua Mail, de néhány nap után már - számomra - teljesen haszálható volt, mintha évek óta használnám.
A brutál nagy öszvértől azért baromi messze van.
Nekem nagyon tetszik, de ugye nem vagyunk egyformák.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#169290) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Ha egy adott alkalmazásnál az összes véleményre vagyok kíváncsi, a képen látható három lehetőség jön fel. Én mindig a legújabbakra vagyok kíváncsi.Be is jelölöm azt. A következő alkalommal ismét be kell jelölni. Megoldható valahogy az ha egyszer bejelölöm, mindig az legyen az alap amíg meg nem változtatom?

(#169291) efi99 válasza Tökimanó (#169290) üzenetére


efi99
senior tag

Youtube-on, FB-n ugyanez van. Rohadt idegesítő.
Egyáltalán a GP-n mitől lesz egy félmondat a "legrelevánsabb"?

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#169292) Fall-N válasza Aurig@ (#169289) üzenetére


Fall-N
veterán

Osztom. Egyszer be kell állítani, ami nekünk fontos, utána elmenteni a beállításokat és csak használni. Egyáltalán nincs túlbonyolítva, csak sok beállítási lehetőség van. Úgy is lehet használni, hogy gyors bedobja az email fiókokat az ember és csak használja. Én mondjuk rászántam az időt és beállítottam.

[ Szerkesztve ]

(#169293) Füleske válasza pinnacle (#169282) üzenetére


Füleske
addikt

Nálam semmi gond a legújabb verzióval. Milyen microg - t használsz? Én microg RE 4.5 - öt.

(#169294) szimi57 válasza Aurig@ (#169289) üzenetére


szimi57
őstag

Szinte az összes felkapottabb appot használtam, de mindig visszatértem a gmailhez. Letisztult, logikusan felépített levelező. Csak nemrég néztem rá a Fair-ra, de a gmailt nem tudtam hozzáadni. Ez lehet újabban a Google sara? Annyira nem mélyedtem bele.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#169295) Ghostman78 válasza szimi57 (#169294) üzenetére


Ghostman78
senior tag

Samsung S23-24 váltás miatt ,smart switchel átmásoltam a telefont.
Minden ok.
A cib bank mobil alkalmazása nem működik, mivel újra kellene regisztrálnom telefonos ügyintéző segítséggel, 4x. 4 db mobil kártya van az alkalmazásban ...
Van olyan backup cucc, amivel ez feltehetőleg megoldódna ?
:R

(#169296) svgyula válasza Ghostman78 (#169295) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ezt biztosan nem tudod megoldani! Az összes banki alkalmazás egyedi azonosítót használ. Gondolom nem örülnél ha ilyen módszerrel valaki a "mentéseddel" hozzáférne minden kártyádhoz és lenne teríts-meríts :D Nekem minden teló váltásnál a banki appot újra kell regisztrálni! Én bementem és kb 5perc volt. A személyes kapcsolatot semmi nem váltja ki egy dekoratív bankos hölggyel szemben :B

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#169297) #64638144 válasza svgyula (#169296) üzenetére


#64638144
törölt tag

De miért kell személyesen bemenni? Az OTP-nél egy SMS a regisztráció. Ha újrahúzod a telefont, akkor is be kell menni?

(#169298) kidnou válasza Ghostman78 (#169295) üzenetére


kidnou
senior tag

A banki alkalmazást nem tudod mentésből aktiválni (elé nagy biztonsági rés lenne ha lehetne....)
Már régóta nem kell telefonos ügyintéző az újra aktiváláshoz, appon belül kell aktiválni a regisztrációkor megadott biztonsági kódóddal és a regisztrált telefonszámra küldött biztonsági kóddal

"4x. 4 db mobil kártya van az alkalmazásban ..."
Ezt nem értem, egy telefonszámra lehet csak regisztrálni és egyszerre csak egy telefonon lehet fent az app, amint új telefonra aktiválod, a régin tiltja. De lehetséges, hogy ez változott...

(#169299) Ghostman78 válasza kidnou (#169298) üzenetére


Ghostman78
senior tag

aktiválásnál átkapcsol a banki ügyintézőhöz , személyes adategyeztetés miatt, és ezt számla számonként eljátsza , ami tavaly (22-23 cserénél), nagyságrendileg 1 óra telefonálást vett el az életemből :W
tehát 4 ügyintézővel kellett beszélnem, visszakapcsolt, telefonos azonosító, jelszó stb, várás....
évi 1x el kell ezek szerint játszani

(#169300) svgyula válasza #64638144 (#169297) üzenetére


svgyula
addikt

Mert a CIB-nél nincs és szeretem látni a kedvenc ügyintézőmet! :K

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.