Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#169551) rothfb válasza crok (#169549) üzenetére


rothfb
veterán

Szürke. Ha átváltottam messages-re, majd vissza, megjelent, de nincs olyan, hogy kikapcsolás.

(#169552) rothfb válasza #64638144 (#169550) üzenetére


rothfb
veterán

Galaxy A54. Érdekes, mert S23U-n, meg Z Flip 5-n nem zaklat.

(#169553) #64638144 válasza rothfb (#169552) üzenetére


#64638144
törölt tag

Pedig azon kell legyen kikapcs gomb. Valaki úgy tudta ezt kikapcsolni, hogy feltette a google messages alkalmazást. Arra jól be tudta konfigurálni, utána már nem volt vele gond.

(#169554) Foose


Foose
addikt

Nah,hát igazából én ezt az appot már használtam régen,(Anysoft keyboard) és eddig nem volt gondom belőle. Ha nagyon akarta,már akkor ellopta az adatokat. Ezt sajnos nem tudom,de még nem volt gondom belőle. De így inkább kihagyom akkor és nem használom. Nekem inkább az volt érdekes hogy újra kellett volna indítani a telefont ahhoz hogy ki tudjam választani az anysoft lehetőséget.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#169555) Dolphine válasza DrKapocs (#169539) üzenetére


Dolphine
addikt

Két ötlet jutott eszembe:
1. PDF-be konvertálás - ez a legegyszerűbb
2. PPTX Drive mappába feltöltés, majd Google Diákba (Google Slides) konvertálás. Annak mennie kell. Az is lehet, hogy a Google Diák (Google Slides) alapból kezeli a PPTX-et, azt nem tudom, ki kell próbálni :U
+1. WPS Office?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#169556) rothfb válasza #64638144 (#169553) üzenetére


rothfb
veterán

Nincs. Ha éppen nem szürke és rámegyek, kiírja, hogy akarom használni a csevegő szolgáltatásokat?
Választás: Mégse vagy Indít
Én a mégsére megyek, akkor beszürkül és ismét előjön, hogy adjam meg a számomat a csevegéshez. Indításra érthetően nem mentem, nem akarok csevegni.
A messages alkalmazás fent van, ha alapértelmezetté teszem, abban van csevegési beállítás, de arra meg azt írja, ez a készülék nem alkalmas csevegésre.:DDD
Nem vicc.

[ Szerkesztve ]

(#169557) rothfb válasza Foose (#169554) üzenetére


rothfb
veterán

Nyugodtan használhatod. Évek óta használjuk, kb 8-10 készüléken, telefonokon, tableteken. Most is azzal írok. Semmit sem lop el, akkor bajban is lennék.;]

(#169558) #64638144 válasza rothfb (#169557) üzenetére


#64638144
törölt tag

Én naponta eszek 2 kanál sarat. Azóta hetente 2X utal nekem Khaby Lame 1 millió dollárt. Egyél te is nyugodtan sarat. :) Képzeld csak el mi lenne, ha Khaby nem utalna.

(#169559) rothfb válasza #64638144 (#169558) üzenetére


rothfb
veterán

Használsz androidot?

(#169560) Newcomer 77 válasza #64638144 (#169545) üzenetére


Newcomer 77
újonc

Pont a Google meg az MS a legnagyobb adatgyűjtők: [link] [link]
Anysoft: [link]

(#169561) #64638144 válasza Newcomer 77 (#169560) üzenetére


#64638144
törölt tag

Oda van írva, hogy "a fejlesztő bocsátotta rendelkezésünkre ezeket az adatokat". Ez azt jelenti, hogy a fejlesztők mondták. De ezt senki nem ellenőrizte. Önmagával az adatgyűjtéssel nincs gond. Itt a lényeg az, hogy ki hogyan, mennyire figyelmesen, gondosan kezeli ezeket az adatokat.

(#169562) BIZ0906


BIZ0906
aktív tag

Üdv, melyik a "legjobb" szülői felügyelet alkalmazás nem baj ha fizetős.?

(#169563) SunMount3r válasza SunMount3r (#169532) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Erre akkor itt nem tud senki semmit javasolni?

(#169564) BIZ0906 válasza SunMount3r (#169563) üzenetére


BIZ0906
aktív tag

[link] ezt szedd le nézd át ha itt nem leled (fedvényengedély-beállítások) akkor az app lesz a ludas.

(#169565) svgyula válasza SunMount3r (#169563) üzenetére


svgyula
addikt

Az a kérdés, hogy engedélyezve van-e a háttérben futás? Ha ezt sokat használod akkor a futó alkalmazások között "lakatold" le!
Ilyenkor nem dobja ki a memóriából és azonnal éled és lehet fogadni a hívást. Bár nálam nem szokott gond lenni ugyanúgy jön a hívás mint a GSM.Az alkalmazás engedélyek között is nézz körül! Ja még egy fontos dolog a hálózati beállítások között nézd meg hogyan szerepel? Az akkumulátor "optimalizálást :((( " ennél kapcsold ki! Az egy sz@r......

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#169566) #64638144 válasza SunMount3r (#169563) üzenetére


#64638144
törölt tag

Ez csak egy tipp volt, hogy ez lehet a baj. Az is lehet, hogy a zárolt képernyőnél van kikapcsolva az alkalmazásod.

(#169567) -Maci-


-Maci-
addikt

Sziasztok.

Segítséget szeretnék kérni.
Kaptam egy tananyagot, ami HTML formátum van. Van egy kezdő oldal, rajta linkekkel (fejezetek). Ha egy adott lnkre kattintok betölti az adott fejezetet.
Ez a heyzet Windows alatt, Edge böngészővel.
Ugyanezt szeretném andoidon is, de ott nem nyitja meg a linkeket. Kiírja, hogy nem található az oldal. Pedig 1:1-ben másoltam fel a mappát.
mi lehet a gond? Tipp esetleg?

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#169568) Dr.NX válasza -Maci- (#169567) üzenetére


Dr.NX
addikt

Próbálj ki többféle böngészőt.

Elfogadom a sütiket.

(#169569) nfsu17 válasza #64638144 (#169542) üzenetére


nfsu17
veterán

Én is évek óta használom (4+ biztos) , még playből telepítettem anno hivatalosan, azóta nem frissítettem. Megvan minden pénzem.
De persze most (valamennyire) beparáztattál.

Milyen bill. van, ami tudja az ékezeteket? Tehát nem hosszúnyomás O gombra, és akkor előjön az Ó, hanem dedikált Ó gomb legyen...meg a többi.

(#169570) #64638144 válasza nfsu17 (#169569) üzenetére


#64638144
törölt tag

Nem kell parázni, csak nem szabad figyelmen kívül hagyni ezt a lehetőséget.
Nem tudom mi tudja a dedikált ékezetes betűket. Én a gyárit használom, swype-olva, így nincs szükség külön ékezetre.

[ Szerkesztve ]

(#169571) DrKapocs válasza Dolphine (#169555) üzenetére


DrKapocs
őstag

Kipróbáltam, elég problémás dolog ez a ppt android tv-n. A pdf nem igazán jó megoldás, ahhoz meg pdf olvasó kellene, illetve elvesznek az animációk. De nem is az animáció a lényeg, hanem a beúszó, egymásra rakott képek nem látszódnak. WPS-t is próbáltam, nem vészesen, de szétcsapja a diákat. Ami majdnem olyan, az nem olyan... szóval ez sem vált be. Végül maradt a kép formátumra konvekrtálás. Azokon a diákon, ahol egymásra rakott képek voltak, azokból csináltam több diát. Formailag így teljesen tökéletes lett. Próbáltam a Redditen is olvasgatni, de ott is ezt írták. Találtam valami moddolt MS Officet, ami állítólag megy android tv-n, de azt inkább kihagytam. Egy, csak a box számára fenntartott email címem van rajta, nulla hasznos adattal, de inkább még így sem vállaltam be. Köszönöm az ötleteket!

(#169572) fecus válasza DrKapocs (#169571) üzenetére


fecus
őstag

Ezt már próbáltad?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#169573) #64638144 válasza DrKapocs (#169571) üzenetére


#64638144
törölt tag

Miért nem lövöd ki a telefonon lévő alkalmazást és azon mutatod be?

(#169574) DrKapocs válasza fecus (#169572) üzenetére


DrKapocs
őstag

WPS-t próbáltam. Nem innen, hanem az apkmirrorról. Szétcsapta a ppt-t.

@PaksiPeter: Többnyire régebbi projektorokhoz kellene csatlakoznom, amelyek nincsenek hálózatba kötve, bluetooth nincs rajtuk. Egy HDMI kábel van, amihez csatlakozhatok a laptoppal (tv-boxal). Az A52s-em nem Dex képes, így az sem látszik.

(#169575) douggutaby


douggutaby
tag

Sziasztok,

Létezik olyan böngésző androidra, ami teljes képernyőn tud megjeleníteni? Próbáltam Chrome, Firefox, Vivaldi, Brave is, de mindegyik esetén ha kezdőképernyőre rakok egy oldalt, akkor full screen, de címsor minden esetben látszik. Nem találtam megoldást annak eltüntetésére (adb parancs nélkül).

(#169576) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Tudtok javasolni valami jó fényerősség mérő programot, ami a telefon kameráját használja a méréshez és luxban megadja a fényerősséget?

Nem fényképezéshez kell (tehát nem a kamerában látható kép fényességét akarom mérni), hanem ha ráirányítom valami fényforrásra, akkor mondja meg luxban a fényerősséget.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#169577) this is life válasza BIZ0906 (#169562) üzenetére


this is life
Ármester

A google family link-je egész jól személyre szabható, értelmes és értelmetlen korlátokat lehet vele beállítani, megér egy próbát. (használati idő, pihenő idő, alkalmazások szűrése, tiltása probléma mentesen működik) a nyomkövetés nem realtime, de kézzel bele lehet frissíteni, fizetős appok, alkalmazáson belüli vásárlások csak családi könyvtárral mennek, amihez kártya adatokat kér..stb

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#169578) Probert75 válasza douggutaby (#169575) üzenetére


Probert75
addikt

Opera böngészőben, ha a Megjelenés/Címsor Alulra és Eszköztár elrejtése görgetésre van beállítva, ennyire lehet kihúzni.

(#169579) DrKapocs válasza douggutaby (#169575) üzenetére


DrKapocs
őstag

Soul böngésző.

(#169580) #64638144 válasza douggutaby (#169575) üzenetére


#64638144
törölt tag

Samsung böngésző.

(#169581) cidalain


cidalain
veterán

Stock droidon (MI A2, Android 10) elképzelhető, hogy képernyő alján lévő 3 gomb sorrendjét nem lehet fordítva beállítani?
Custom launcher megoldások most nem érdekelnek csak emiatt.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#169582) douggutaby válasza Probert75 (#169578) üzenetére


douggutaby
tag

köszönöm, opera tényleg jó. Köszönöm a többieknek is, csak azt már nem néztem meg, megörültem az első jónak :)

(#169583) D1L1ZS válasza douggutaby (#169575) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Soul Browser!

Felső értesítési sávot is el lehet tüntetni teljesen!

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#169584) vacs válasza cidalain (#169581) üzenetére


vacs
veterán

Nem lehet!

(^)(>.<)(^)

(#169585) user26


user26
aktív tag

Üdv!
A "közkedvelt" Nova laucher -re érdemes előfizetni ? Úgy tudom, hogy a v7.0.58 stabil, Play Store-ből letölthető, viszont a béta v8.0.13 nem, és "elméletileg" többet tud.

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#169586) kiraly.andra válasza Donki Hóte (#169576) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Biztos van erre célszerszám is, de a DevCheck alkalmazásban van "Sensors" fül, és azon belül ott a fényerősség-érzékelő is, élőben mutatva a beérkező fény mennyiségét luxban.

:a:

(#169587) Donki Hóte válasza kiraly.andra (#169586) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Köszönöm szépen :R

A DevCheck fel is van telepítve, nem is gondoltam rá, hogy erre is alkalmas :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#169588) liszi70


liszi70
nagyúr

Sziasztok!
Jegyzetelő progival kapcsolatban kérdeznék. Eddig a SamsungNotes appot használtam, de most azt hittem, hogy elveszett a telefonom, és megijedtem, hogy a jegyzeteim is elvesztek. A telefonom meglett, de az ijedtség hatására kerestem olyan progit, ami felhőbe is ment automatikusan, így semmi sem veszhet el. Adja magát a Google Keep, amit már PC-n régóta használok. Viszont van egy gondom vele. Túl kicsik számomra a betűk, nehezen tudom olvasni. Utólagos formázásra van lehetőség, tehát tudom növelni a kijelölt részt a szövegben (H1, H2), de ha új sort kezdek, az megint apró betűs lesz. Én vagyok béna, vagy ez ilyen? Létezik az, hogy 2024-ben úgy van megcsinálva egy jegyzetelő alkalmazás, hogy az alapértelmezett betűnagyságot nem lehet állítani? :F

(#169589) mobilizmo válasza user26 (#169585) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Érdemes.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#169590) -Maci- válasza liszi70 (#169588) üzenetére


-Maci-
addikt

"Az ijedtség hatására kerestem olyan progit, ami felhőbe is ment automatikusan, így semmi sem veszhet el."

Ezt a Samsung Notes is tudja.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#169591) liszi70 válasza -Maci- (#169590) üzenetére


liszi70
nagyúr

:B Ja, látom, samsung accountot kell csinálni hozzá, és gondolom ott jelennek meg a jegyzetek. Van valami más előnye is a samsung accountnak?

A kérdésem ettől függetlenül is él a Google Keep-el kapcsolatban, mert továbbra sem értem: Lehetséges, hogy 2024-ben úgy van megcsinálva egy jegyzetelő alkalmazás, hogy az alapértelmezett betűnagyságot nem lehet állítani?

[ Szerkesztve ]

(#169592) vacs válasza liszi70 (#169591) üzenetére


vacs
veterán

Úgy tűnik, hogy nem lehet!

(^)(>.<)(^)

(#169593) liszi70 válasza vacs (#169592) üzenetére


liszi70
nagyúr

Köszi. Vicces. Mintha egy "hifitornyon" nem lehetne hangerőt állítani. Végül is szól rajta a zene így is, a felhasználó baja, ha nem hallja. Mint a Google Keep, amin nem lehet szövegnagyságot állítani. Végül is lehet benne szöveget írni így is, a felhasználó baja, ha nem látja. :D

[ Szerkesztve ]

(#169594) #64638144 válasza liszi70 (#169588) üzenetére


#64638144
törölt tag

A Samsung notes is ment felhőbe... Igen, van más előnye is a Samsung fióknak.
A Samsung Notes-ban akkora betűvel lehet írni, amekkorával akarsz.
Mellesleg a Samsung egy egész brand-et épített a notes-ra, nem úgy mint a Xiaomi ami csak note-nak hívja a mezei telefonját is. Így számomra furcsa, hogy azt gondoltad, hogy van jobb notes a Samsung Notes alkalmazásnál.

[ Szerkesztve ]

(#169595) mizoli válasza liszi70 (#169593) üzenetére


mizoli
addikt

Ezen lehet betűnagyságot állítani, és tud felhőbe menteni.
Meg nyilván van még jópár, amin lehet, ha nem ragaszkodsz a Google Keep-hez.

(#169596) #64638144 válasza mizoli (#169595) üzenetére


#64638144
törölt tag

És már megint egy teljesen idegen, Orosz szoftver... Mintha ti szándékosan keresnétek a bajt.

[ Szerkesztve ]

(#169597) liszi70 válasza #64638144 (#169594) üzenetére


liszi70
nagyúr

"A Samsung notes is ment felhőbe."

Igen, köszi, most már tudom. Persze elég korlátos, mert nem lehet látni, esetleg szerkeszteni a jegyzeteket a samsung accountban. Csak a tény látható, hogy szinkronizálva lett. [kép]

"Igen, van más előnye is a Samsung fióknak."

Nevezetesen?

[ Szerkesztve ]

(#169598) crok válasza #64638144 (#169596) üzenetére


crok
Topikgazda

Orosz feljesztő? Az bajkeresés, Még akkor is ha Google Play-ből letölthető ami Google - lsd. lentebb..

Nyílt forráskód? Az se jó mert nem te vagy a fejlesztő, honnan mondod meg mi van benne..?

De a Microsoft meg a Google termékeiben meg meg lehet bízni mindenképp?

Most akkor mi van? :U

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#169599) Oldman2 válasza #64638144 (#169594) üzenetére


Oldman2
veterán

A „Samsung felhő” elérhető webböngszőből is?

Nem tudom, kérdezem...

(#169600) liszi70 válasza Oldman2 (#169599) üzenetére


liszi70
nagyúr

Nekem is új ez a dolog, nem használtam eddig, de igen, elérhető webböngészőből. Én most az asztali PC-men léptem be a samsung accountomon belül a cloud-ba. [kép] Csak pl. a jegyzetek, amik szinkronizálva lettek, nem látszódnak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.