Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124372) Erdmis


Erdmis
tag

Sziasztok,

Adguard beállítással akadt problémám. Néhány weboldalnál észrevettem, hogy nagyon lassan, vagy egyáltalán nem tölt be (pl router beállítási oldala, de van még pár). Mint kiderült egyértelműen az adguard a "ludas", mert ha szüneteltetem, akkor minden villámgyorsan betölt. Kipróbáltam, hogy az adott weboldalt a https szűrésnél a kivételek közé teszem. Sajnos hiába, gyakorlatilag minden marad a régiben... :F
Volna valakinek ötlete, hogy mit és hogyan kellene beállítani, hogy működjön normálisan?
Egyelőre van root, az adaway jól működne, de inkább az adguard-ot használnám, ha már megvettem...
:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.