Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#163451) everest140 válasza cyberkind (#163450) üzenetére


everest140
tag

Sok bukott transzfer volt nem csak Hazard-é.
Itt egy példa: Ha valamelyik klubnak sok a 80 millió a játékosért és kötne az adott játékossal 40 milliós szerződést, de teljesítménybérbe kifizetne még 40-et, ha teljesít, az sem működne, mert jön az arab olajtulajdonos és egyből megvenné 120 millióért akkor is ha nem válik be, nekik ez nem olyan nagy veszteség.
Túl nagy a versengés a klubok között, kénytelenek óriási ajánlatokat tenni, ha azt szeretnék hogy hozzájuk igazoljon a játékos. Ma már szinte csak a pénzt helyezik a legjobban előtérbe a focisták a klubváltásnál (tisztelet a kivételnek) és azt a klubot fogják választani ahonnan a legjobb ajánlatot kapják.
A nettó pénzégetésre nincs jó megoldás, csak sokkal okosabb és kifizetődőbb alternatívák.
A legjobb megoldás a fiatalok nevelése, és időben felfedezése már az akadémián. Amióta elszaladtak ennyire az árak, talán már több klub ad nagyobb figyelmet a nevelésre.
Lassan már minden sztárfocista 2-3-szoros árába kerül, mint amennyit valójában érne.

[ Szerkesztve ]

(#163452) perempe válasza Soulfly842 (#163391) üzenetére


perempe
addikt

:R

véletlenül megtaláltam, majd elolvasgatom, ha utazom.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#163453) venember83 válasza Tibiajax (#163448) üzenetére


venember83
nagyúr

hattttttalmas Bologna !!!!

(#163454) atee_13 válasza Phoen|x (#163427) üzenetére


atee_13
őstag

Csak semmi pánik a Pool rendezi nektek a kakasos bandát :D

(#163455) Tibiajax válasza venember83 (#163453) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..azért, mert 0-0át tolt rómában?
:D

(#163456) venember83 válasza Tibiajax (#163455) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem, mert ezzel teljesen tét nélkülivé tették a Juve utolsó három meccsét. Végre mindenki belesz@rhat az utolsó három bajnokiba, edző, játékosok és szurkolók.

[ Szerkesztve ]

(#163457) mephi666 válasza venember83 (#163456) üzenetére


mephi666
nagyúr

...rá lehet fókuszálni a kupadöntőre :)

ui: viccen kívül azt szerintem behúzza a juve, rendes játékkal... aztán verheti mindenki a fejét a falba, hogy "év közben ilyet miért nem tudtak mutatni?" :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#163458) Tibiajax válasza venember83 (#163456) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a juve eddig is beleszart.. azért játszott gondolom mindig csak egygólós győzelmekre..
vagy ezt én nem jól gondolom?

(#163459) venember83 válasza Tibiajax (#163458) üzenetére


venember83
nagyúr

Figyu, mikor már a lengyel kommentátorok is röhögnek a Juventuson/Allegrin, hogy a Venezia ellen (mily meglepő módon, hisz a kommentátorok említették is a meccs során, hogy ez lesz) 2-1-nél Vlaho helyett Allegri beküldi az eredmény bebiztosítására Chiellót, akkor én már nem tudok mit mondani, egyszerűen szégyellem magam az egész miatt, s a szurkolói létem is szégyellem. Hagyni kellene az egészet a francba, akkor legalább nem tudnám, hogy hányan röhögik ki a kedvenc csapatom.

(#163460) mephi666 válasza venember83 (#163459) üzenetére


mephi666
nagyúr

...nyugi... kb 10 éve én sokkal több lúzerpoolozást hallottam, mint ami most épp megy a Juve kapcsán :DDD

Venezia néven fut szentesen egy pizzéria: 20-25 éve jártam ott párszor és jó volt nagyon a pizzájuk... újabban amikor arra jártunk, mindig betértünk és megtartották ezt a jó szokásukat :) kecskeméti árszinthez képest meg kimondottan olcsó

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#163461) DeathAdder válasza mephi666 (#163460) üzenetére


DeathAdder
veterán

ott olyan masterplanek voltak hogy gerrard meg leiva összeütköztek egymással a középpályán, a juve jövőre is bl-be megy, és a bajnoki címért :)

(#163462) mephi666 válasza DeathAdder (#163461) üzenetére


mephi666
nagyúr

közben morzsoljunk el egy könnycseppet, mert a rühedék everton elvitt 3 pontot Tucheléktől :( ...Leeds meg papírforma szerint bukott a city ellen (aztán jön neki az Arsenal-Chelsea-Brighton-Brentfod vonósnégyes...)

ha tippelnem kéne, mondanék most 5%-ot a Burnley kiesésére, 65%-ot a Leeds-ére és 30-at az evertóniakra

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#163463) DeathAdder válasza mephi666 (#163462) üzenetére


DeathAdder
veterán

leeds lesz az sajna, everton várható volt hogy elcsíp egykét nagyot azzal a játékkal, bár 3 meccs ricarlsison nélkül azért nekik sem lesz egyszerű

szitivel meg nem kell foglalkozni, papírforma hogy csak gólkülönbség javításról fog szólni a hátralevő fordulóik, mert egytől egyig mind töltelékcsapat

egy újabb közel 100 pontos második hely lesz ebből, pep meg tuti hosszabbít klopp után úgyhogy lehet számítani még jó sok ilyenre, aztán ha elmennek akkor ismét jöhetnek a unitedes 80 pontos bajnoki címek :DDD

(#163464) venember83 válasza DeathAdder (#163461) üzenetére


venember83
nagyúr

a juve jövőre is bl-be megy, és a bajnoki címért

Ehhez sajnos olyan bajnokság is kell, ahol két csetlő-botló milánói csapat közül az nyer, amelyik most az utolsó kb. 5 meccsen kevesebb pontot veszít. S amely bajnoki címbe akár a Juve is kvázi beleszólhatott volna egy botrányos szezonkezdet után és full elképzeléstelen és esetleges támadójátékkal. S amúgy persze teljesen érdemtelenül!

(#163465) Tibiajax válasza venember83 (#163459) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

gyere interesnek
itt a szar forma garantáltan nem csak kamu legalább.. (hogy szar a forma, de azért csak lehozzuk egy-egy góllal a meccseket)
vannak jó kapusaink, klasszis védőink éés
végtelen hosszúságú és erősségű cserepadunk

(#163466) mephi666 válasza DeathAdder (#163463) üzenetére


mephi666
nagyúr

én azért kicsit tartok ezektől a töltelékektől mindig: Newcastle elleni meccset most nem láttam (autós safari-ban voltunk családdal, ott néztem végig a pillanatnyi állást, mert 5percenként mozdultunk pár métert a kocsival :D ), de komolyan aggódtam hogy ebből egy x lesz... Wolves... WestHam... Villa... simán jó lenne, ha ott Gerrard nyerné meg a 'poolnak a bajnoki címet azzal, ha lehozzák x-re :DDD ...írtam már, de komolyan erről álmodok

az a papír, hogy fixre nyerik a maradék 4 meccset, de simán belelátok egy x-et :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#163467) DeathAdder válasza mephi666 (#163466) üzenetére


DeathAdder
veterán

a NC jó formája azért korrelált a kedvező sorsolással, meg Howe ellen is szokott menni, azért nem egy súlycsoport a két csapat, az eredmény mondjuk szoros lett, de előbb volt ez három gólos győzelem mint egy döntetlen egy rotált kezdővel, momentumuk nem volt egy távoli nem túl jó lövést leszámítva

atombiztos 0-1 volt, mint amiket a prime juve tudott :)

spurs ellen már lehet bukunk, annyira nem is bánnám csak ne 1 ponttal legyünk már megint másodikak :DDD

(#163468) atee_13 válasza DeathAdder (#163467) üzenetére


atee_13
őstag

Azért inkább hozzunk minden meccset, h a City-n múljon ne rajtunk.

Még a marittal hátha össze lehet zavarni őket valahogy egy x re a bajnokságban.

(#163469) bagyulajuve válasza venember83 (#163459) üzenetére


bagyulajuve
addikt

szerencsére nem láttam a meccset, de ahogy hallottam, az egész vicc volt, nem csak eme csere

Resistencia eterna

(#163470) venember83 válasza bagyulajuve (#163469) üzenetére


venember83
nagyúr

A bianconeris srácok üzenetét tudom tolmácsolni:

Drága sporttársak! Szeretnénk elejét venni a - néhol indokolatlan, máskor nagyon is jogos - dühkitöréseknek a csapatunk futballjának esztétikai értékében mutatkozó hiátus okán, ezért leszögeznénk az alábbiakat:
- nem szerzünk idén már több pontot a bajnokságban, hiszen nincsen rá szükségünk, Allegri pedig nem a felesleges pontok legjobb barátja;
- a Genoa ellen a fél csapatot a primavera adja majd, ilyenformán a kiesés ellen zajló harcba is bele fogunk szólni;
- jövő héten viszont legyőzzük az Izét a kupadöntőben, sőt talán még futballozni is fogunk a fináléban egy keveset. Pont annyit, hogy hosszabbításban megszerezzük a trófeát.

Addig is ölelünk benneteket, nyugodjatok meg, hosszú lesz a nyár!

(#163471) Tibiajax válasza venember83 (#163470) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jajjj csak nehogy az “izé” focizzon majd egyet, cak nehogy!….

(#163472) venember83 válasza Tibiajax (#163471) üzenetére


venember83
nagyúr

De, focizzanak csak. Győzzön az erősebb/jobb csapat!

(#163473) bagyulajuve válasza venember83 (#163470) üzenetére


bagyulajuve
addikt

az a probléma, hogy nem csak esztétikai bajok, de eredmény bajok is vannak

Resistencia eterna

(#163474) mephi666


mephi666
nagyúr

...aranylabdás focista aranylabdás lánya :D

[link]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#163475) Phoen|x válasza mephi666 (#163474) üzenetére


Phoen|x
őstag

Jól sikerült. :C

Go Gunners!

(#163476) mephi666


mephi666
nagyúr

Na, CR7-éknél hatalmas javulás: el bírják verni csóri Brentfordot :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#163477) venember83 válasza mephi666 (#163476) üzenetére


venember83
nagyúr

Iparkodnak a BL-helyek felé... :U

(#163478) venember83


venember83
nagyúr

Nézőszámok a 21-22-es szezonban, átlag/maximális. A Juve tekintetében szánalmas, de sajnos az idei év sem a nézők stadionba csábításáról vagy szórakoztatásáról szólt.

(#163479) Tibiajax válasza venember83 (#163478) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a maximális itt az idény legtöbb nézőszáma volt, vagy a stadion képessége?

csak mert.. a múltkor, amikor toltam be fotót is, ha jól emlékszem valami hetven x kiló embernyi volt épp kiváncsi az Inter-re és Handára

(#163480) forceberg válasza Tibiajax (#163479) üzenetére


forceberg
veterán

Milyen kalcsonéró vagy te, hogy nem vágod a nyelvüket? :))
Capienza = bőrnadrágos Kapazität

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#163481) Isildur01


Isildur01
újonc

Tegnapelőtt még 4.35 oddsra állt a Real továbbjutás. :D Szerintem ez el van árazva, nyilván az egyértelmű esélyes a City de 1.25re esélyes? Azért szerintem az borzasztóan alacsony. Úh ment az allin :DDD mint színhúzóra flop után 3 beszállóval. Ha nem jön be akkor sem fogom sajnálni mert ez így szerintem egy jó deal.

(#163482) venember83 válasza Tibiajax (#163479) üzenetére


venember83
nagyúr

Hogy hány levágott lófej fér be a stadionba. Biztos volt teltházas meccs is, a Juventusnál is, de sajnos nem ez a jellemező.

(#163483) Tibiajax válasza forceberg (#163480) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hehehe..:) juvénak akkor csak ótvar 42k-s a stadionja?...
ccccc... :)
hát az miaz tee. annyi a lakásom is van

(#163484) vans? válasza venember83 (#163478) üzenetére


vans?
őstag

Nem semmi. Mi a kiesesi rangadon szombaton a Hertha ellen voltunk 26+ ezren. :D

hábm bábm

(#163485) venember83 válasza Tibiajax (#163483) üzenetére


venember83
nagyúr

igen, igen, kisebb stadion építettek Agnelliék, mert szopt@k eleget a túldimenzionált Delle Alpival. Gondolták, hogy így többször lesznek csordultig a lelátók, ami qrva jól mutat, és egy kisebb stadiont olcsóbb is fenntartani. Cserébe max. EL-döntőt lehet rendezni benne, BL-döntőt nem.

(#163486) forceberg válasza Tibiajax (#163483) üzenetére


forceberg
veterán

Látod, oda még az is sok, a Pancsoló aréna elég lenne nekik :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#163487) Tibiajax válasza venember83 (#163485) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezt én értem.. de
akkor sem mindegy, hogy egy csapatnak 75k vagy 40k ember szurkol
a delle alpi egy famous cucc volt. netto del Piero-val, Davids-okkal, kopaszodásnak épp induló Zizouval, meg Vieri-kkel.....
ez megmiez
#163486forceberg hajlok arra h egyetértsek veled

[ Szerkesztve ]

(#163488) forceberg válasza Tibiajax (#163487) üzenetére


forceberg
veterán

A hangulat a lényeg!
A Juva stadionja kompakt, 40e JÓ szurkoló komoly hangulatot teremthet ott.
Épp Skóciában vagyok.
Egyik taggal beszélgettem, volt múltkor a Sziti- Puli FA-n a Wembleyben. Azt mondta, amit én az új Pufkásról.
Túl mű az egész! Többször volt már az Anfielden is, nagyon jó, de azt mondja, hogy a Celtic Park a legdurvább, mert ott a 60e emberből a legtöbben szurkolók, nem popcornosok!

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#163489) venember83 válasza Tibiajax (#163487) üzenetére


venember83
nagyúr

Viszont alig párszor telt meg a Delle Alpi a kb. húsz éve alatt. Hiába építed meg Torinóban a piemonti Maracanát, ha soha nem használod ki, mert egyszerűen nincs elég helyi szurkolód.

forceberg: egyet tudok érteni mindennel, amit írsz, de ha eleve nincs meg a full nézőszám kb. minden meccsre, már nemigen válogathatsz klubként, hogy kik is a jó/igazi szurkolók, s őket tessékeld be, hogy megtömd a stadiont, a divatszurkolóknak/turistáknak stb. meg max 10-15%-nyi kapacitást biztosíts.

[ Szerkesztve ]

(#163490) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#163491) venember83 válasza Tibiajax (#163490) üzenetére


venember83
nagyúr

(#163492) Tibiajax válasza venember83 (#163491) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az amúgy megvan? hogy a profi világban a sportolók egymást közti megbecsülése, tisztelete, sok esetben akár barátságig elmenő viszonyuk sem ritka dolog. a játékvezetők is sportolóknak számítanak, attól még hogy a pályán pártatlanoknak kell lenniük, pályán kívül sok mindenkivel lehetnek jóban, akár Lautaro-val is. Lautaro-ról meg köztudott, hogy nemcsak fantasztikus játékos és stabil büntető-értékesítő, de egy végtelenül szimpatikus és nyílt srác is, elég ránézi a közösségi fiókjaira. semmilyen meglepő nincs azt gondolom a fotón, max neked az, meg a többi biancónérinek, de ti nem is ismerhetitek őket személyesen
meg hát gondolom, te nem sportoltál soha profi szinten, így nyilván nem lehetsz képben sem ezekkel az alapvető dolgokkal sem

(#163493) pekoka válasza mephi666 (#163474) üzenetére


pekoka
tag

Owen csak egy áruló.

O->-<

(#163494) venember83 válasza Tibiajax (#163492) üzenetére


venember83
nagyúr

A bíró sportoló? Ne már... Azt hittem, hogy nem is ember, nemhogy sportoló... :U

meg hát gondolom, te nem sportoltál soha profi szinten, így nyilván nem lehetsz képben sem ezekkel az alapvető dolgokkal sem

Mesélj, milyen volt profi sportolónak lenni, szinte mindenre kíváncsi vagyok. :)

Amúgy nyilván jó kapcsolatban kell lenni a bírókkal, természetesen ez is a profi sport része már. Azt mondják. Egykori profi sportolók. Tévében. Szakértőként. Zakariának pl. még tanulnia kell, ez is az olasz közegbe illeszkedés része lehet.

[ Szerkesztve ]

(#163495) Tibiajax válasza venember83 (#163494) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#163496) venember83 válasza Tibiajax (#163495) üzenetére


venember83
nagyúr

Nekem nincs ilyen billentyűm, főnök. :))

[ Szerkesztve ]

(#163497) Tibiajax válasza venember83 (#163496) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

talán ideje lenne bill-t cserélned akkor..
ehhez a topikhoz nem árt : ))

----
[link] ezt az embert, ha a fene fenét enne sem lehet nem csípni..
:D
az egyetlen germán tán, akit csípek

[ Szerkesztve ]

(#163498) mephi666 válasza Tibiajax (#163497) üzenetére


mephi666
nagyúr

ismerős volt a videó :DDD

szeretnek egymással szórakozni :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#163499) venember83 válasza Tibiajax (#163497) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerintem ő nem is igazán német. Németül beszél, de angolul is, nagyon jól elboldogul az angol futballszcénán, szóval szerintem nem is echte germán... :U

[ Szerkesztve ]

(#163500) bagyulajuve válasza venember83 (#163478) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ja, pedig amikor az új stadion megépült, teljesen jó számok voltak [link] - és ez 42k-s kapacitás teljesen jó, gondolom a nézhetetlen, és általában sikertelen foci mellett a covid is rányomta a bélyegét az átlag nézőszámra

Resistencia eterna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.