Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#157651) mephi666 válasza Richard! (#157650) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ki szoktak dőlni a végére általában, szerintem nem lehetetlen az 5+

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#157652) mephi666


mephi666
nagyúr

San Marino legjobbja a kapus: még a cgányul megpattanókat is fogja :C Adrián ezekből legalább +3at benyelt volna simán :D

Na, Szoboszlai :) kellene neki egy 3. is ...na ez a gól már benne marad egy ideig

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#157653) mephi666


mephi666
nagyúr

Ennek a Vécseinek tisztára Goretzka feje van :D jól odaverte pattanósan a 4ediket

Rossi helyében a birodalmi lépegető helyett fent hagytam volna Szoboszlait: belőle tán a következő csk is simán lehetne, Szalai meg ma nem érezte nagyon a labdát (se)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#157654) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

zsorzsinnnnnyó!!!! szép vót!
megkapod ezér is az aranylabdádat..

(#157655) forceberg válasza Tibiajax (#157654) üzenetére


forceberg
veterán

Bakkecskés vót? :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#157656) LyonnaisFan1 válasza Tibiajax (#157654) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Stadionbúúúú ki! :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#157657) venember83 válasza Tibiajax (#157654) üzenetére


venember83
nagyúr

Azt már lezsirúzták Messinek, nem? :F

(#157658) Tibiajax válasza venember83 (#157657) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a világ legjobbja kapja meg. ennyi

nem, majd zsorzsinnyó... nézd meg most ere is micsinált
hogy örültem, ne tudd meg. az a tizenegyes az annyira volt az, mint amennyire én egy bájern müntyen-ultra, kínából
de a sors igazságot szolgáltatott, egyszer végre

(#157659) sh4d0w válasza mephi666 (#157653) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy érted most sem...

Katasztrófa, hogy a világ leggyengébb válogatottja ellen sincsenek momentumai sem, de 5 méterre elpattan tőle a labda.

https://www.coreinfinity.tech

(#157660) venember83 válasza Tibiajax (#157658) üzenetére


venember83
nagyúr

Nézze az, akinek Jorginho az unokatestvére, féltestvére vagy akárkije... Hát kívántam én valaha neked rosszat, hogy ilyeneket írsz nekem? Olasz selejtezőmeccseket nézni... Hát nem elég nekem bepillantani olykor a Juve szenvedésébe? Mindent már én sem bírok el, sajnálom...

(#157661) Tibiajax válasza venember83 (#157660) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azért egy europa-bajnoki serleget csak behúztatok ebben az évben, olyan sok csomag 100as zsepi azért nem fog kelleni, h legyen mit telesírni.... hát hogy aztán a mostanában mutatott játék milyen, az talán hosszabb téma
ez van. nincsenek Vieri-k, meg DelPiero-k, se Totti-k már
és egyébként meg az ellenfél se málta vagy a magyarok voltak, hanem egy svájc
akik kiszoptatták a franciákat is, pogba-bombagólostul, mbappéstul mindenestül, láthattuk

(#157662) venember83 válasza Tibiajax (#157661) üzenetére


venember83
nagyúr

Oké, de ez egy selejtezőmeccs volt, azokon az olaszok meg szenvedni szoktak. Meg alibizni. Csak ritkán élvezhetően futballozni.

(#157663) sh4d0w válasza Tibiajax (#157658) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ne röhögtess...

https://www.coreinfinity.tech

(#157664) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hát a bosnyákok se viszik túlzásba, a monumentális stadion-építéseket..

(#157665) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nem kérdés, divat lett a tizenegyes-kihagyás.
kifejezetten sikk ma, hihetetlen szarul rúgni a büntetőt

annak idején Baggio-t meghurcolták ezért. ma már.... megdícsérik őket. bíztatják
World Cup icons: Roberto Baggio – the miss that haunted a career (1994) |  FourFourTwo

(#157666) BenHans válasza Tibiajax (#157658) üzenetére


BenHans
addikt

Nem is tudtam, hogy ilyen erős az igazságérzeted, hogy elnyomja a Bayern iránt érzett ellenszenvet, és Lewandowskinak adnád az aranylabdát.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#157667) forceberg válasza BenHans (#157666) üzenetére


forceberg
veterán

Lewa bogyója pont annyia lenne valid, mint Céri bármelyike.
Egy maxon pörgő csapatban rá játsszák ki a helyzeteket, amit jó százalékkal ki is használ.

A P$G elleni kiesés tehet keresztbe neki, ahol sérülése miatt nem játszott és Neuer bakija az első meccsen, amiből végül kiesés lett.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#157668) BenHans válasza forceberg (#157667) üzenetére


BenHans
addikt

"Lewa bogyója pont annyia lenne valid, mint Céri bármelyike."
Ajaj, akkor már csak Tibi tehet igazságot a kérdésben. ;]

Elismerő szavakat várok. :DDD

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#157669) Tibiajax válasza BenHans (#157668) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szerintem kapja mülller..

(#157670) BenHans válasza Tibiajax (#157669) üzenetére


BenHans
addikt

:DDD
70'-ben megkapta :U

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#157671) Tibiajax válasza BenHans (#157670) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de nem aaz... ő már meghalt
hanem ez a mostani nyavalyás
tudoood, ez
Thomas Müller shown straight red for awful challenge in 6-goal Ajax-Bayern  thriller

(#157672) forceberg válasza Tibiajax (#157661) üzenetére


forceberg
veterán

Na, hol az a 100-asod? :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#157673) Tibiajax válasza forceberg (#157672) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:(( :(( :W

(#157674) forceberg válasza Tibiajax (#157673) üzenetére


forceberg
veterán

Azért akkora gáz nem volt, mint a Kelta Vígó 0-3-ról...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#157675) LyonnaisFan1 válasza Tibiajax (#157671) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ez a Bundesliga uj logoja? :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#157676) Napfénysüti válasza Tibiajax (#157671) üzenetére

Ajj Tibi nem értékeled ezt a szép mozdulatot, bezzeg Miyagi úr büszke lenne a karate kölyökre! ;]

Més que un club!

(#157677) Tibiajax válasza Napfénysüti (#157676) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

labda vóóót!!
mülllerke
:) müllernél nem tudna németebb lenni valaki
echte germán, idióta a feje, a legbénább a neve, egy szaros rohadt lesipuskás pont olyan akiket mindig is utáltam, a leggyűlöltebb csapatban játszik
és még az ajax játékosom fejét is lerúgja...

imádnivaló

[ Szerkesztve ]

(#157678) venember83


venember83
nagyúr

Augusztus óta 56 percet játszott a Juventusnál, a válogatottnál viszont tegnap két gólt vert Ramsey. A bianconero mezben ugyancsak nem csillogó Rabiot 1 gólt szerzett a tegnap. Vicc.

(#157679) drachoHUN válasza venember83 (#157678) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Akárki akármit mond a játékosokról, a játékosok minőségéről, hozzáállásáról, a Juve nincs összerakva, nincs összehangolva. Ilyen csapatban, borzasztó nehéz folyamatosan jó teljesítmény nyújtani. Nem olyan meglepő, ha a Juve játékosai más csapatban, más közegben jó, jobb teljesítményt nyújtanak. Persze Ramseyt például én is páros lábbal rúgdalnám ki Torinóból, de nagyon sokat szidják Rabiot-t is. Nem olyan rossz ő, mint aminek tűnik, be van állítva. Csak hát Allegri, ahogy használja az röhej.

Forza JUVE!!!

(#157680) dudu5130 válasza venember83 (#157678) üzenetére


dudu5130
őstag

Rabiot azért játszik is nem úgy mint Bolton nagy úr.

(#157681) Tibiajax válasza venember83 (#157678) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tedd a szívedre kérlek a kezed, és válaszolj a két szép szemembe nézve:
mennyire illik, illhet, egy wales-i játékos, egy juventusba?.... meg úgy, az olasz fociba

(#157682) venember83 válasza Tibiajax (#157681) üzenetére


venember83
nagyúr

Nyilván semennyire. Tudom én.

(#157683) Tibiajax válasza venember83 (#157682) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én is így gondolom..
poénból kipróbálják, esznek egy-két jó pizzát, látnak végre jó csajokat, aztán... mehetnek vissza a ködös albionba. az való nekik
egy kézen meg lehet számolni az eddigi szerencsét próbálókat, egyik se futott túl nagy karriert be. még Gazza se, ha jól rémlik. pedig ő aztán nem egy Remzi volt
ott volt nemrég nálunk a jó ashley young.. hát, ő se húzta túl sokáig. bulizott egy jót.. de már a Villa-ban tolja megint ő is

(#157684) dudu5130 válasza Tibiajax (#157683) üzenetére


dudu5130
őstag

Azért Young bőven a zeniten túl jött míg azért Ramsey kb a legjobb korban érkezett Torinoba. Mikor is? 4 éve? Cant bezzeg a füstös eluldozte.

(#157685) venember83 válasza dudu5130 (#157684) üzenetére


venember83
nagyúr

Cant, Mandzut. Utóbbiért nagy kár, előbbiért nem tudjuk, nem játszott eleget Allegri alatt, hogy kiderüljön. Bár ha belegondolok, Mandzunál is a távozás mikéntje volt a probléma, a távozás már a levegőben lógott amúgy is a kora miatt.

(#157686) Pkc83


Pkc83
őstag

Ezt a videót érdemes megnézni annak akit érdekel a foci komolytalanabb oldala is. :K :DDD :C

(#157687) LyonnaisFan1 válasza Pkc83 (#157686) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Batshuayi. :C :C :C
Head Shot!

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#157688) Phoen|x válasza LyonnaisFan1 (#157687) üzenetére


Phoen|x
őstag

Hát ez tényleg nem semmi mutatvány. :R :DDD

Go Gunners!

(#157689) mephi666


mephi666
nagyúr

Senki nem beszél arról, hogy a teknős 4et vágott kazahsztánnak? Előjött belőle a zseni :D ...bezzeg ellenünk 1et se bírt: a grízes mentette a becsületüket

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#157690) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A horvatok milyen bizarr ongollal juthatnak ki Katarba. :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#157691) Pkc83 válasza LyonnaisFan1 (#157690) üzenetére


Pkc83
őstag

Már ki is jutottak. De az Oroszok meg is érdemlik,
egész meccsen 2 kapura lövés és az is csak a bekapott gól után.
Mindig is utáltam az ilyen "csak gólt ne kapjunk" hozzá állást.

[ Szerkesztve ]

(#157692) forceberg válasza Tibiajax (#157677) üzenetére


forceberg
veterán

Sokkal több, mint gondolnád. Nem egy belebotlós Inzaghi, egy igazi penge - agyban!
Mellesleg üdvözöl:

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#157693) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hattttttalmas Szerbia !!!!!!!

(#157694) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Portugalia rabaszott. :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#157695) yuing


yuing
őstag

Gavi, Gavi, Gaviiiiiiiiii

Felemelő érzés lehet, ha egy stadionnyi ember 17 évesen kántálja a nevedet. :B
A La Masia újra elkezdte ontani a szupertehetségeket néhány év vegetálást követően.

(#157696) Richard! válasza Tibiajax (#157693) üzenetére


Richard!
addikt

Mi történt az ádámcsutkás barátoddal?

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#157697) forceberg válasza Richard! (#157696) üzenetére


forceberg
veterán

Épp örül, hogy még + két meccs, amin hátha tud gólt lőni! :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#157698) venember83 válasza forceberg (#157697) üzenetére


venember83
nagyúr

Ne bántsd, elég kihívás neki 48 évesen a PL-ben és a BL-ben folyamatosan felkarolni egykori és aktuális csapatát s az évi százmilliókat elpazarló puszipajtás haverját a padon.

[ Szerkesztve ]

(#157699) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Clipboard01

(#157700) Phoen|x válasza kacsyx (#157699) üzenetére


Phoen|x
őstag

De szép ember.

Go Gunners!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.