Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35151) gyugyo79 válasza Pubszon (#35150) üzenetére


gyugyo79
addikt

Régebben mintha írtad, volna, hogy a te mappádon belül van édesapád mappája vagy valami hasonló.
Végig van írás joga a teljes elérési útra? Nem az zavarja be, hogy nincs? Próbáld beállítani a saját Home mappájába is vagy egy gyökér mappába.

(#35152) Patice válasza Pubszon (#35150) üzenetére


Patice
Topikgazda

Nekem rémlik még régről, hogy volt a DSM-ben Alkalmazásengedélyek menü. Abban lehetett azt beállítani, hogy melyik user, melyik alkalmazást használhatja. Neked nincs ilyen?

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#35153) Pubszon válasza gyugyo79 (#35151) üzenetére


Pubszon
veterán

Jól emlékszel. A gyökér mappára csak olvasás, de benne az apám mappajara minden engedély megadva, működik is minden féle módon, csak a DS-el nem.
Lehet a gyökér mappa miatt?
Mit kellene neki engedni?

Patice: Az meg van, nem ott a gond.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#35154) Madwe válasza Pubszon (#35153) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nana, ha a gyökér mappára csak olvasási joga van, akkor mindegy h a belső mappára milyen jogokat adsz, írási joga sosem lesz - s ezen parádézik a ds is neki. Állítsd be neki az írási jogot a gyökérre, de a legalsó lenyíló fülön (angolul apply to, magyarul alkalmazás erre - ott szedd ki az összes pipát a legelsőn kívül) így ha oda új mappákat hozol létre, neki nem lesz joga hozzá, de cserébe amibe szeretnéd, oda tudsz írási jogokat is adni :) Azaz pl ha az almappák jól vannak beállítva, s a gyökéren csak ennyit változtatsz, akkor minden rendben lesz :D Azokra az almappákra, ahova nem hoztál egyedi szabályokat, s csak örökölt jogokat hagytál, ott ha jól emlékszem semmilyen joga nem lesz, uh azokat - meg egyébként érdemes mindet első körben :D - azért ellenőrizd le, h minden olyan, ahogy azt te szeretnéd:D

[ Szerkesztve ]

(#35155) gyugyo79 válasza Pubszon (#35153) üzenetére


gyugyo79
addikt

Én úgy oldanám ezt meg, hogy kapna egy gyökér mappát abba tényleg simán csinálhat bármit és max ha nekem az nem jó, hogy külön van akkor be linkelném/mountolnám a mappámba (De otthon hamarabb csatolnám fel + ba). Ha meg fordítva szeretnéd ha ő látja azt a másik mappát akkor olvasás joggal csatold fel neki.
Szerintem hosszú távon jobban jársz és nem futsz bele ehhez hasonlókba.

[ Szerkesztve ]

(#35156) Pubszon válasza Madwe (#35154) üzenetére


Pubszon
veterán

Jelenlegi felállás szerint úgy működik, ahogy a nagy könyvbe meg van írva. Kivéve a DS-t.
Gyökérbe van 1-2-3 mappa, a 2-esbe van 1-2-3-4-5-6-7-8-9, melyből a 2-5-re olvasás, 8-ra van írási joga is.
De ő a file manager van SMB-n keresztül is csak a gyökér 2-t látja, de ezen belül is csak a 2, 5, 8-as mappát olvassa, utolsó tartalmát módosítani is tudja. Ez így is van rendjén.
Csak azt nem értem, hogy ha mindent be tudtam szépen állítani, akkor miért nem írhatok ebbe a mappába amire sikeresen adtam írási jogot?

gyugyo79: Szeretném kiismerni, hogy mi miért van.
Most próbálom ki a DS restartot.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#35157) Pubszon


Pubszon
veterán

És meg van.
A gyökér könyvtárnak kellett írási jogokat adni, ugyan azokat, ami a gyökérben lévő mappának van.
Kivéve, hogy ezeket a mappákat nem tudja törölni és nincs adminisztrációs joga rá. :)

Nem egyszerű, de a lehetőségekhez mérten nem is túl bonyolult.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#35158) Pubszon válasza Pubszon (#35157) üzenetére


Pubszon
veterán

Mégsem tuti, mert a gyökér könyvtárban lévő saját mappáját és a többi mappát (ami eddig csak olvasásra volt megosztva) tudja akár törölni is!
De eddig csak úgy megy a DS, ha ezt a jogot megadom neki, bár semmi rációt nem látok benne. :F

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#35159) FordFair válasza gyugyo79 (#35146) üzenetére


FordFair
tag

és (#35147) blackrulz:

köszi, kipróbálom.

(#35160) #56573440 válasza Pubszon (#35158) üzenetére


#56573440
törölt tag

Gyökér jogot amikor adtad pipakat kivetted ahogy írták?

(#35161) Madwe válasza Pubszon (#35158) üzenetére


Madwe
nagyúr

Olvas el megint amit írtam :) valamint a jogoknál van törlési jog is, azt vedd el, ha nem akarod h töröljön, bár ha a többi mappát is rendesen beallitom akkor nem lesz gond')

(#35162) Pubszon válasza #56573440 (#35160) üzenetére


Pubszon
veterán

Igen, próbáltam már mindenféle módon. :F

Madwe: Próbáltam ahogy mondod, de nem az igazi. :F
Csináltam egy mappaszerkezetet tesztelni a beállításokat.

A nevüket értelemszerűen neveztem el, működik ahogy kell, kivéve a torrent.
Ha a gyökér mappára adok neki írási jogot, akkor megy a torrent az iras_olvasas mappába, de tudja törölni is a gyökérben mappákat, hiába nincs engedélye ezen mappára.
Remélem érthető.
De csak a download station nem megy, SMB-n és webesen is normálisan működik.
Remélem érthető mi a gond.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#35163) tobias40


tobias40
veterán

Hi all!

Egyik napról a másikra nincs kép a kamerámon ami a nas-hoz van kapcsolva.
Foscam tipusú eddig jól ment már vagy 4 éve.
NAS 212j-m van restart már megvolt,routeren is,a kamerát is ki-be kapcsoltam és még sincs kép a SS-en.
A telefonomon a DScam progival működött eddig de most már ott sincs kép.
Azt írja ki mindenhol hogy a kapcsolat bontva!
A ledek világítanak a kamerán tehát elvileg működik!

Van vkinek ötlete a megoldásra,mert én kifogytam az ötletekből?!
Legfrissebb a DS is és az SS is a NAS-on.

Köszi előre is a segítséget! :R

(#35164) LouiS22 válasza tobias40 (#35163) üzenetére


LouiS22
veterán

Az, hogy a ledek világítanak, még nem feltétlenül jelenti azt is, hogy a kamera valóban működőképes. Tudsz más módon kapcsolódni a kamerához? Ha wifis a kapcsolat, próbáltad kábellel? Ha azt kizárod, hogy a kamera nem hardverhibás, esetleg a gyári alkalmazásból látsz kameraképet, akkor mehetsz tovább, mert kizártad a hardverhibát.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#35165) tobias40 válasza LouiS22 (#35164) üzenetére


tobias40
veterán

Vezetékkel kapcsolódok a kamerához,hogyan zárjam ki a hardver hibát?
Melyik gyári alkalmazásra gondolsz ? :U

(#35166) Pubszon válasza tobias40 (#35165) üzenetére


Pubszon
veterán

A kamerának van gyári felülete, az IP címe alapján éred el.
Ha ott sem ad képet, akkor nem a NAS a ludas.
De ez már nem ide tartozik.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#35167) LouiS22 válasza Pubszon (#35166) üzenetére


LouiS22
veterán

Köszi, megelőztél :R

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#35168) tobias40 válasza Pubszon (#35166) üzenetére


tobias40
veterán

Androidos appot felraktam a Foscam-tól de nem tallja a kamerát se ip sem pedig a synology.me címen!

Hogyan tudom kizárni a hardver hibát,kamera csere nélkül?

Keresem a gyári szoftverét de nem találom a cd-t amit adta hozzá,keresem még a neten..

(#35169) rii


rii
nagyúr

sziasztok

egy ilyen NAS-sal meg lehet azt csinálni, hogy mobilról el lehessen érni pár directory-t rajta?

https://nas-meghajto.arukereso.hu/synology/diskstation-ds115j-p244278111/#termek-leiras

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#35170) LouiS22 válasza tobias40 (#35168) üzenetére


LouiS22
veterán

Bár nagyon off már, és tényleg nem e topic témája, még két tipp:

1. nézd meg a tápegységet, és ha tudod, próbáld ki egy másik ugyanolyannal. Írtad, hogy legalább 4 éves, elképzelhető, hogy ő fáradt el. Egy próbát megér
2. nézz át mindent a routered környékén is, a beállításaiban.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#35171) LouiS22 válasza rii (#35169) üzenetére


LouiS22
veterán

Persze, minden további nélkül. Persze előtte a NASba kell egy HDD/SDD, neked be kell állítani, hogy távolról hozzá tudj férni, routeren szintén konfigolni ezt és nagyjából kész is vagy. Értelemszerűen jogosultságot adni a megfelelő mappák láthatásához :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#35172) tobias40 válasza LouiS22 (#35170) üzenetére


tobias40
veterán

Megnéztem a NAS logban és 3-4 percre kapcsolódott tegnap is többször,de utána mindíg bontotta!
Vszínűleg hardver gond lesz ez... :W

(#35173) Pubszon válasza tobias40 (#35168) üzenetére


Pubszon
veterán

Rakd fel telóra a fing nevü alkalmazást és belsőn hálón keress.
Ha nem látja a kamerát, akkor vagy nincs a belső hálón vagy elromlott.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#35174) Madwe válasza Pubszon (#35173) üzenetére


Madwe
nagyúr

cmdben arp -a parancs is elég erre, nem kell feltétlen okostelefon, ha már a routerében nem találja meg :)

(#35168) tobias40 nem telepítened kell programokat, hanem a kamerád ip címére elnézni böngészőben :)

[ Szerkesztve ]

(#35175) LouiS22 válasza tobias40 (#35172) üzenetére


LouiS22
veterán

Ha mázlid van, akkor csak tápegység, az meg filléres tétel. Lehet, hogy van is otthon másik ilyened.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#35176) rii válasza LouiS22 (#35171) üzenetére


rii
nagyúr

köszönöm!

(mindig elfelejtem, hogy persze ezekben nincs is még HDD ... )
csak melóhelynek kéne ....

köszönöm mégegyszer!
igyekszem rávenni őket .-////

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#35177) tobias40


tobias40
veterán

Köszi mindenkinek majd írok mi lett a vége !

(#35178) Pubszon válasza Madwe (#35174) üzenetére


Pubszon
veterán

Vissza térve az én Download Station-ös gondomra.
Te vagy bárki más nem tudnád kipróbálni a sajátodon, hogy neked is meg van e ez a hiba?
Leírnék mindent, hátha rájönne valaki a megoldásra.

Közbe írtam a synonak is, mert ez szerintem egy bug, nem beállítás függő. :U

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#35179) Madwe válasza Pubszon (#35178) üzenetére


Madwe
nagyúr

Amint levegőhüz jutok meglesem majd hétvégén ha gondolod :) Amúgy miért nem hozol létre külön megosztási mappát neki :D?

(#35180) Pubszon válasza Madwe (#35179) üzenetére


Pubszon
veterán

Mert van most egy megosztási mappa, ugye abba van minden külön mappázva (zene, film, sorozat, appok és az ő saját mappája, melyet nem csak olvasni, hanem írni is tudja minden gond nélkül).
És én ezt a megosztási mappát csatoltam fel neki hálózati meghajtóként, így van plusz 1 meghajtója a notebook kis SSD-je mellett.
Viszont mindenféle módon (SMB, Web, FTP) tudja írni/olvasni a saját mappáját, a többit pedig csak olvasni, kivétel a DS. Ez nem tudja írni. Ha pedig az engedélyeken módosítok, hogy a DS tudja írni, akkor a többi mappát bár törölni nem tudja, de simán átnevezheti, amivel nagy zavart csinálhat. És hát 58 évesen nem egy PC guru. :)

Tehát ez szerintem egy DS bug, mert megvan adva minden engedély, és csak annyi ami kell, de ez az egy dolog nem megy.
Örülnék ha te is és más megnézné, mert ha tényleg bug, akkor jelenteni kellene, hogy javítsák. :)

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#35181) heroldbalu válasza Pubszon (#35180) üzenetére


heroldbalu
tag

Azt már próbáltad, hogy a DS-nek adsz jogot arra a mappára közvetlenül ? Nem próbáltam, mert nekem, máshogy vannak a jogosultságok kiosztva, de Neked hátha segítség.

Synology, iPhone

(#35182) Pubszon válasza heroldbalu (#35181) üzenetére


Pubszon
veterán

Igen, ezt is próbáltam.
Olyan hülyeséget ír, hogy "A célmappa nem létezik".
Közbe meg engedi a DS kitallózni ezt a mappát, ráadásul csak azokat látja amibe írhat is. Kiválasztom, de amikor le OK-zom akkor ezt a hibát írja. Szerintem ez így nem kóser. :U

Nem sok idő, ha van kedved te is kipróbálhatnád.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#35183) Madwe válasza Pubszon (#35180) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát szerintem meg az a bug, h egy adott mappára csak olvasási jogod van, a bentebb levőre meg írási, akkor oda tudsz írni, mert ez így sehol se kéne h működjön :D

(#35184) Pubszon válasza Madwe (#35183) üzenetére


Pubszon
veterán

Nem érted. :)
Minden általam próbált alkalmazás, protokoll működik arra a mappára amire van engedély, kivéve a DS.
Amire nincs a DS-nek engedélye, azt a mappát nem is látja. De a szóban forgó mappát látja (mert az engedélyek rendben vannak beállítva) is, ki is lehet választani, de amikor alkalmazni akarom, akkor azt írja, hogy a cél mappa nem létezik! WTF?!
Meg a logika is azt diktálja, hogy nincs értelme írási jogot adni ezen mappa melletti összes mappára, csak hogy ebbe tudjak letölteni és csak a DS-el, mert minden más gond nélkül megy.
Sajnos azt kell mondjam, hogy bug.
Nem a semmiért javítanak 1-2 hetente valamit, hátha ezt is kifogják, mert írtam nekik.

Próbáld ki, kíváncsi vagyok rá.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#35185) Rruuer


Rruuer
senior tag

ha visszajön az áram akkor miért nem kapcsol be magától?

(#35186) Madwe válasza Pubszon (#35184) üzenetére


Madwe
nagyúr

Valóban nem megy, de szerintem ennek nyilván oka van, gondolom a DSnek szükséges írási jog máshova is, nem csak a letöltési mappába, lehet a gyökérbe is piszkál valamit pl.

[ Szerkesztve ]

(#35187) Pubszon válasza Madwe (#35186) üzenetére


Pubszon
veterán

Oké, várom.
Legyen egy user felhasználód, akinek nincs admin joga.
Legyen neki egy megosztott mappa, azon belül pedig 2 mappa legalább, egyikbe bármit csinálhat, másikat csak olvashatja, de még a nevüket sem változtathatja meg ezen mappáknak.
Kíváncsi vagyok! :)
Köszi.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#35188) Madwe válasza Madwe (#35186) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem az egyébként új, h belső mappákra lehet írási jogot adni, ha odáig nincsen... de legalább már ezt is tudom :B

(#35189) Madwe válasza Pubszon (#35180) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mindenesetre azt továbbra se látom, h miért nem megoldás egy második megosztási mappa, amire vannak írási jogai, s ott csak az ő általa bizergálható dolgok vannak. Ettől függetlenül a te megosztási mappád is fel tudod csatolni, vagy nem értem mi lenne ezzel a baj :B

(#35190) Pubszon válasza Madwe (#35189) üzenetére


Pubszon
veterán

Lehet adni külön almappáknak külön jogokat, ami a DS kivételével nagyon jól is működik, sőt amire nincs semmilyen joga, azt el is lehet előle rejteni, tehát csak azt látja a user amit valamilyen joggal megosztok neki.

Másik:
Úgy már 2 hálózati meghajtót kellene fel csatolni, nem megoldás. (Pontosan annyit, ahány user szeretné használni a DS-t).
Így egy hálózati meghajtóban van minden. Jelenleg csak 2 user van a NAS-on, lehet később lesz több is, akkor meg pláne nem buli a userenkénti hálózati meghajtó.

Képzeld el mondjuk 50 userel egy munkahelyen, ahol mindenki látja mindenki mappáját, de csak a sajátját tudja írni. De ha 5 usernek kell a DS, akkor ez az 5 user írási jogot kap mind az 50 mappára? De a két szám lehet akár 450 és 48 is. Azért ennyi hálózati meghajtó már húzós. :D

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#35191) Madwe válasza Pubszon (#35190) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én pont h céges helyzetben ismerem főleg a synologykat 50+ felhasználóval, de torrentet azt tuzfalbol eleve tiltom, nem hogy egyedi DS hozzáférést biztositsak mindenkinek:)
Ha valahova kell írási jog, kap gyökerre is. Ha az almappakat akarom elrejten, ha akarom csak olvashatonak teszem be neki. Az írási jogot pedig addig vezetem el, ameddig szükséges. Bár ez utóbbit már tudom mostmár, h lehet máshogy is:)

[ Szerkesztve ]

(#35192) Pubszon válasza Madwe (#35191) üzenetére


Pubszon
veterán

Az már más tészta, hogy mely cég mit enged.
De ugye nem csak torrentet tud a DS.

De mit csinálnál, ha a főnököd azt mondaná, hogy mindenkinek állítsd be? :DDD
És rájönnél, hogy bugos...

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#35193) Madwe válasza Pubszon (#35192) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha személyes DS kéne, arra ott a home mappajuk, az mindenkinek van felcsatolva:)

(#35194) Pubszon válasza Madwe (#35193) üzenetére


Pubszon
veterán

Már el kanyarodtunk.
Lehetne ezt még fokozni.
A lényeget korábban leírtam, úgy kellene mennie a DS-el is.
A te gépeddel 5 perc az egész.
Várom, hogy te mire jutsz vele. :)

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#35195) TFerenc07


TFerenc07
tag

Sziasztok az mitől lehet hogy a csomagkezelési központ nem működik? Belépek és azt írja hogy ellenőrizze a hálózati beállításokat. Tegnap még jó volt és nem állítottam el rajta semmit. Valamelyik nap frissítettem a DSM 6.1.4-15217 Update 1-re.

(#35196) Madwe válasza Pubszon (#35194) üzenetére


Madwe
nagyúr

Már írtam, igaz szerkesztettem a hszem, a lényeg h úgy működik ahogy nálad, s továbbra is tartom h nem hiszem h bug, hanem vmiért szüksége van a dsnek a gyökérben levő írásra is, kizártnak tartom h csak úgy követelné. Egyébnként nzb, plex, sonarr, radarr stb mind mind megköveteli a gyökérben való írási jogokat.

(#35195) TFerenc07 Nézd meg a hálózati beállításokat, vmi elmászott - gateway, dns valami... előfordult már velem is h updatenél elmászott az egyik :)

[ Szerkesztve ]

(#35197) TFerenc07


TFerenc07
tag

Értem. Csak az a baj hogy nem tudom mit mire kelen állítani. DHCP kiszolgálót engedélyezzem?

(#35198) Pubszon válasza Madwe (#35196) üzenetére


Pubszon
veterán

Akkor a SMB meg a webes miért nem?
Miért nem jelzi előre, hogy minek kell vagy nem gyökér jogosultság? (Meg amúgy is mi értelme lenne? :F )
Miért nem írja utólag, hogy nincs jogosultság?
Miért engedi kiválasztani csak azt a mappát, amire van joga, de mégsem tud írni bele?
Ha nem bug lenne, akkor nem vetne fel ennyi kérdést, illetve lenne rá normális beállítás. :U

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#35199) Borisz76


Borisz76
veterán

Kicsit kiegészítettem a Download Station bejegyzésemet.

Ezzel :

Gyakran felmerülő kérdés : Feltöltésem nem megy !

Nos ez sok mindentől függ de talán a legfontosabb az a funkció ami a mai modern routerekben megtalálható :
UPnP.

Első körben azt a routert kell megnézni, amire a NAS csatlakozik.
Ha a UPnP funkció ki van kapcsolva , attól még letölteni tudunk de fel alig-alig megy adat...

A torrent oldal szerint ilyen esetben " Passzív " vagy.
Passzív kapcsolattal rendelkezők, csak kérések küldésére képesek, (közvetlen) fogadásukra nem.
Aktív kapcsolattal rendelkezik az a gép, mely nem csak kezdeményezni képes kommunikácót (tehát kérni), hanem képes közvetlenül fogadni is kéréseket.

A torrentre lefordítva ez azt jelenti, hogy aki Aktív az tud a Passzívaktól és az Aktívaktól is tölteni míg aki passzív az csak Aktívtól tud.

UPnP kb ezt csinálja :
PC-n vagy NAS-on futó torrent klienstől megy a kérés a router felé , hogy ha adott porton jön befelé adat , akkor azt továbbítsa nekem. Ezért van az újabb kliensek beállításai között UPnP lehetőség.

Ez tulajdonképpen egy autómatizált port továbbítás.
Nem nekünk kell beállítani hanem " a szoftverek egymás között" lebonyolítják.

Ezt engedélyezzük első körben.
Ettől leszünk "Aktívak" a torrent oldalon és nagyobb eséllyel töltünk fel.

Nos ha valamit elírtam vagy nem jól írtam szóljatok, hogy javíthassam. :B

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#35200) Pubszon válasza Borisz76 (#35199) üzenetére


Pubszon
veterán

Jól írtad, még annyival ki lehetne egészíteni, hogy sok esetben azért nem megy a seed, mert 30.000 másik seeder is van. :)
Az elmúlt napokban ezzel is találkoztam itt párszor.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.