Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34251) TBMC válasza gyugyo79 (#34248) üzenetére


TBMC
addikt

nagyon köszi! :R
agyalok, hogy megéri-e a felárat számomra a 218+
a ram bővíhetőség és a 64bit arch. kecsegtető a nagyobb órajel mellett.

még agyalok rajta, de nagyon hajlok a felé.
szüleimnél ds216jről váltottunk a 218+ ra, a 6gbs verzióra.

nekem 116ról jönne a váltás, de "csak" az alap 218+ra vagya 2016playre, mert szükségem van 2 lemezre.

urban racer: neked is köszönöm! :K

[ Szerkesztve ]

markbellus.hu 

(#34252) urban racer válasza TBMC (#34251) üzenetére


urban racer
senior tag

én a 218+-t ajánlanám neked az intel proci miatt. :K
Ahol szükség van 2 lemezre, ott hamar szükség lehet a 4re is :B

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#34253) Csokifalo válasza gyugyo79 (#34169) üzenetére


Csokifalo
aktív tag

Nagyon köszi letöltöttem még tegnap ez már egy kézikönyv :)
Jövő héten németben leszek de ha neki látok utána majd írok mi lett
KÖSZI

(#34254) gyugyo79 válasza TBMC (#34251) üzenetére


gyugyo79
addikt

A + ramos változat nem tudom mennyivel több nálam a 718+ -nál kb 20e nettó körül mondták (+4 GB), és ha vissza olvasol itt a fórumba látod, hogy lehet olcsóban bővíteni nekem majdnem ugyan ennyi brutóból lesz + 8 gb. Most már egyre terjed és én tuti olvastam olyat aki 218+ cserélt. Itt is van. De egyre többen írják már itt is a különböző *18 -as modeleknél, hogy megcsinálták és megy nekik.

Persze a rizikó ugye megvan és csak saját felelősségre és persze olvass te is utána!

[ Szerkesztve ]

(#34255) joker91


joker91
tag

Sziasztok,

1-2 hónapon belül szeretnék NAS-t vásárolni. Első lesz, amit kinéztem egy DS116. Külső merevlmezre lenne két hetente egy backup. Így elég az egy lemezes változat. Viszont találtam pár hírt, ahol DS118-ról van szó. Ez valós lehet? Megéri megvárni? (Ha igen, mikorra várható kb? Hasonló árba mint a DS116?)

(#34256) gyugyo79 válasza joker91 (#34255) üzenetére


gyugyo79
addikt

Elvileg kapható holnaptól ?
"Elérhető: 2017-10-24 "

[ Szerkesztve ]

(#34257) Dolphine válasza gyugyo79 (#34256) üzenetére


Dolphine
addikt

Végre megjelent! :C

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#34258) biker


biker
nagyúr

ha valaki hardcore surveillance station használó, segíthetne: létezik-e (PC-n kívül) olyan megoldás, hogy egy monitoron lássam az összes kamera képét, always on, ne léptessen ki, stb

Már arra gondoltam, veszek egy androidos média boxot, és azon beléptetek klienst. Ha ez működik, van valakinek javasolt márkája, vagy a legolcsóbb is jó lehet?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#34259) molnartom válasza biker (#34258) üzenetére


molnartom
aktív tag

pl: [link]

(#34260) biker válasza molnartom (#34259) üzenetére


biker
nagyúr

Kicsit komolyabban ha kérhetem.
Miután vettem úgy 200e-ért egy DS216+II egységet meg két 4TB RED-et, még vegyek 120-ért valamit amin nézhetem a képet, meg 100e volt a licenc csomag?
Azért mindennek van határa.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#34261) molnartom válasza biker (#34260) üzenetére


molnartom
aktív tag

És még a kamerák számáról nem írtál!

Ilyen beruházás mellett, talán jobb lett volna venni egy erre a célra megfelelő NVR-t.

(#34262) Madwe válasza biker (#34260) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha ennyire fontos a kamera, miért dst S miért nem nvr216ot vagy 218at vettél:)?

(#34263) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Szeretnék biztonsági másolatot készíteni adatokról a gépemről. A Cloud Station backup nagyon jó megoldásnak tűnik erre a célra, azonban ha a pc-hez csatlakoztatott külső vinyóról is jelölök ki mappákat, egészen addig működik, amíg le nem választom és vissza nem csatlakoztatom. Mivel laptopról van szó, folyamatosan mozgásban van, de amikor hazaérek szeretném ha a mentés automatikusan végigmenjen, viszont mindig újra és újra hozzá kell adnom a külső vinyót kézzel. Erre tudtok valami megoldást vagy alternatívát?

Köszi!

(#34264) Madwe válasza r3dsnake (#34263) üzenetére


Madwe
nagyúr

A gépről mehet a cloudstation (verziokovetest ne hagyd a gyári 32on, ha nem kell kapcsold ki, különben 1gb adatod pikkpakk 32gb helyet fog foglalni:)
A külső merevlemezt pedig rá tudod dugni a nas elejére ha backupolni akarod, megnyomod a gombot S még is csinálja.

(#34265) r3dsnake válasza Madwe (#34264) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Köszi, de ettől azért jóval elegánsabb megoldásra lenne szükségem. :) Nem fogom naponta kiszerelni a külső vinyót, tápostól, mindenestől csak azért, hogy átvigyem a nashoz, amiről ráadásul csak egyetlen mappa tartalma kell, hogy szinkronban legyen.

(#34266) gyugyo79 válasza r3dsnake (#34263) üzenetére


gyugyo79
addikt

Sajnos én nem találtam, és ez érint bármit ami a CSB indulásakor nincs ott vagy közbe eltünik ahova be volt állítva és elég ha egyszer előfordul és ki is kerül a mentésből.
Írtam a Synologynak egy hiba listát amikkel ezek mellet már szívtam hátha lesz valami(majd egy éve), megköszönték és annyi.

Én ilyenek mentésére a Aomei -t (Fizetős) használom pld. de van sok egyéb szoftver (pld.: Cobian Backup ami free), ez ugyan nem úgy ment mint a CSB hanem fix beállított időnként vagy manuálisan indítva.

Ezek mellet a gépen lévő könyvtárakra ahol változó fontos adatok vannak ugyan úgy be van állítva a CSB a fájl verziók miatt, ahol meg megoldható és jó a hálózat ott rögtön felcsatol könyvtárakba történik a munka amikre szintén van egy verzió követés.

[ Szerkesztve ]

(#34267) urban racer válasza r3dsnake (#34265) üzenetére


urban racer
senior tag

veeam, a célhely meg a nas.

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#34268) Laposelemer válasza r3dsnake (#34265) üzenetére


Laposelemer
tag

A win10-nek is van valami biztonsági mentés funkciója. Nem tudom, hogy ebben az esetben hogy viselkedne. Egy próbát megér.
A laptop fontos mappáit mentetem a NAS-ra.

(#34269) biker válasza molnartom (#34261) üzenetére


biker
nagyúr

hát ja, még a kamerák:)
Madwe: azért mert kell mint NAS is, nem akartam X db dobozt

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#34270) r3dsnake válasza Laposelemer (#34268) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

MacOS-ről van szó. A TimeMachine backup szintén nem megoldás erre a célra. Használom azt is, de egészen másra való.

gyugyo79: Köszi, akkor ezek szerint nem egyedi az elvárásom ezzel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#34271) gyugyo79 válasza Laposelemer (#34268) üzenetére


gyugyo79
addikt

Én a Windows sajátot azért kerülöm pld. mert vírus ellen is véd jobban ha egy alternatív szoftver van használva amire 99% nem lesz beépített rutin a mentés törlésére + a mentést nem a Windows felhasználóval és pláne nem olyannal fut ami a hálózaton elérhetné a mentést :)

(#34272) maci25 válasza biker (#34269) üzenetére


maci25
aktív tag

Szia

Ha jól gondolom akkor te a 216+ ra legalább 8 kamerát akarsz kötni.
Nem tudom volt e már synology-d, de ezeknél a szoftverért fizetünk egy rakás lóvét miközben veszünk egy extra gyenge vasat. Szerintem a 918+ ba lehet egy 30k vas, 160k meg a soft (mekkora marha vagyok így belegondolva)

Szerintem rossz vonatra száltál fel. Értem, hogy 1 dobozt szeretnél. A syno mehet a "szekrény mélyére" az nvr meg megint ahová tetszik.

Bocsi ha nyers voltam de nekem ez a véleményem. :DD

Ja még annyi, hogy ugyan syno nvr-t nem ismerem de kb az is ugyan az mint a ds. Veszel akár egy hikvision rögzítőt + kamerát hozzá és tuti a siker + a mosoly :C

[ Szerkesztve ]

(#34273) gyugyo79 válasza maci25 (#34272) üzenetére


gyugyo79
addikt

Mennyi egy windows prof + office és több vagy kevesebb ezek ára egy futtatásukra képes gép áránál ha rendesen megveszed őket. De ezt lehet fokozni profibb cél programok árával, ez van, a szoftver jelentősen drágább a hardvernél, Persze ahol abba szocializálódtunk, hogy minden ilyen beszerezhető ingyen biztos fájó ezek kifizetése. (Szerencsére ez változik sokaknál pozitív irányba)
Viszont ha így utólag ez fáj akkor nem tudok veled vitatkozni jó nagy butaság volt megvenned mert van alternatíva.
A 30 meg nagyon durva csúsztatás mert talán veszel egy hasonló NUC-ot ennek közelébe és a méret megvan de akkor még a 4 lemez Hot- swap nincs meg.

[ Szerkesztve ]

(#34274) ATM_automata


ATM_automata
őstag

Sziasztok,

Agyalok azon, hogy a meglévő DS115-öt lecserélem egy DS118-ra. Két kérdésem lenne a dologgal kapcsolatban.

1. Mennyivel lesz gyorsabb a 118 a 115-nél? Jelenleg úgy érzem, hogy kinőttem a 115-öt. A torrentek max 8MB-al töltődnek le, ha fut valami a háttérben, mondjuk pont egy torrent letöltés, akkor eléggé megtorpan az egész rendszer működése.

2. Át lehet-e migrálni a 115-öt a 118-ra? Azt szeretném, hogy átvegye a régi nas helyét az új, ugyan olyan beállításokkal. Próbáltam rákeresni a neten, de általában a több lemezes nasok migrálásáról találtam anyagot.

Előre is köszönöm a segítséget! :R

What else?

(#34275) biker válasza maci25 (#34272) üzenetére


biker
nagyúr

Nem teljesen értelek. a 216+II nem extra gyenge, hanem a sorozatának legerősebb eleme. intel procival, tán 25 kamerát tud fogadni. 6 kamera menne rá, 3 már van, + 1 amihez nincs még licenc

DS nem mehet a fiókba, mert fut rajta 8 felhasználónak backup, távelérés, filemegosztás, némi letöltés, webszerver tesztre, stb
ezt se a hikvision se a ds nvr nem fogja nekem tudni, igaz?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#34276) Criton


Criton
veterán

Sziasztok,

van egy 1000-es digis netem egy ds916+-hoz 8GB memóriával. Miért van az, hogy a TransmissionBT bármit állítok, mind a feltöltés mind a letöltés a netem felét nem használja ki? Deluge, Download Station, rutorrent viszont 100%-on használja a sávszélességet ugyan annál a torrentnél.

(#34277) ATM_automata válasza Criton (#34276) üzenetére


ATM_automata
őstag

Esélyes, hogy ennyit bír a proci vagy a disk...láttam már hasonlót, illetve volt is róla szó már korábban a fórumban. Download Stationnel is ennyit tud? Routered tudja ezt a gigás sebességet, ha PC-vel töltesz le?

What else?

(#34278) Criton válasza ATM_automata (#34277) üzenetére


Criton
veterán

Download Station, Deluge, rutorrent van, fixen 50Mb/s tölt van, hogy többel, a feltöltés sem szokott 10Mb/s alá menni. Két darab Asus AC88U-van. Transmission viszont max 10Mb/s tölt le és 1-2Mb/s a feltöltés, szóval nem a hardverral illetve a nettel van a baj.Pc-vel megvan a 975Mbps le és a feltöltés meg 217Mbps.

[ Szerkesztve ]

(#34279) gyugyo79 válasza Criton (#34276) üzenetére


gyugyo79
addikt

Most fejből írom ezért keress rá ha nem jó az elérése de a /usr/syno/etc/download/ könyvtárba van azt hiszem a DS által használt transmisson settings.json fájla. Próbáld ki hogy beállítod tényleg ugyan úgy a "sima" TM -et mint ahogy ezek szerint a DS által futtatott jó, amit ugye ebből a fájlból ki tudsz lesni.

[ Szerkesztve ]

(#34280) Pubszon


Pubszon
veterán

A gyári PTZ pozíciókat miért nem tudom törölni? :F
Addig meg nem tudok csinálni sajátot. A kamera természetesen tudja, meg lehet vezérelni is.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#34281) kulu22 válasza biker (#34258) üzenetére


kulu22
aktív tag

Ha homológ a kameraállomány, a gyártótól tuti van valami megoldás rá. Ha meg vissza kell nézni valamit, akkor belépsz a NAS-ra. De egy filléres NVR is megteszi, a kamerákra jellemzően több user is csatlakozhat egyszerre, én pl. amellett, hogy a Syno folyamatosan rögzít, néha belenézek tabletről ill. telefonról is távolról a Hikvision saját kliensével. 5db kamerám van.

[ Szerkesztve ]

(#34282) maci25 válasza gyugyo79 (#34273) üzenetére


maci25
aktív tag

Szerintem otthoni használatra nagyon jó és meg is éri a 116-118 ha elég az egy lemez kb 10 TB.

Win pro és office párosnál nem értem mire gondoltál. Ha win home + office párost írtál volna még talán.

A ds nekem annyit jelent, hogy nem kell a programokat össze zsugázni + karbantartani, hanem klikk - klikk és már megy is jó esetben. 116-118 es a j modelek esetén ezt meg is kapod a megéri kategóriában.
Hogy nem egy lemezes az eszköz hanem 2 vagy négy, valahogy nem értem a felárat igazából. Mert ugye a raid a linux része kb. Adatot tárolni meg simán kelhet a több lemez. Kb a nas szerepköre itt véget is ért.
+ os 4 lemezes Celeron® Processor modellek tudják a ddsm+vm + mail dolgokat kb. Ha ezeket kb mindet aktiválod és egyet el is kezdesz használni már kb vége is van a nas-nak.

Amit eddig írtam nem igaz ha pl cég vesz egy pl 918+ és lesz neki egy stabil hálózata jó pár hasznos funkcióval 200 k összegért cserébe. De ez simán borul, ha van rá akasztva 6-8-10 kamera. Syno szerint 40 rakható rá. Forintosan szerinted megéri pl 4 kamera licenc a 60k?

Na mindegy. Én csak annyit szerettem volna mondani, hogy 216+ 6 kamerával + alap funkciók használatával már könnyen belassulhat. Forintosan + a lassulással együtt már nem biztos, hogy nagy mosoly lesz a vége.
Ja és még annyi, hogy intel proci jelen esetben egy celeron proci ami azért nem egy erőmű még ha egy 200k nasba van is.

(#34283) biker válasza kulu22 (#34281) üzenetére


biker
nagyúr

Homológ, Foscam mind, van egy APP hozzá, meg böngésző rendszer, ami állandóan letiltásra kerül biztonsági baromságok miatt, mert időként a chrome vagy a FF letiltja a video plugineket :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#34284) Statikus


Statikus
senior tag

DS FILE iPhoneon - alábbi probléma jelentkezett:

Csatlakozok, megkeresem a filet.
Video file nem játszható le, mp4 file, jpg képeket mutatja.

Ezt hogyan tudnám megoldani úgy, hogy ne kelljen DS Video-t használnom külön mappába rendezve mindent.
Nekem projektenként vannak a képeim, videoim, ezért használom a DS File-t és nem a DS Videot.

Köszi

(#34285) kulu22 válasza biker (#34283) üzenetére


kulu22
aktív tag

A Windows-os natív Surveilleance kliens is kiléptet? Ilyen tapasztalatom nincs vele, csak alkalmilag nézem.

(#34286) biker válasza kulu22 (#34285) üzenetére


biker
nagyúr

nem léptet ki, elvileg, de azzal kezdtem: számítógép nélkül...
Egy NUC vagy más ultramini gép is drága pusztán erre a célra. Azért gondolkozok egy media boxon

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#34287) gyugyo79 válasza maci25 (#34282) üzenetére


gyugyo79
addikt

Mert a 918+ már a Synology is oda pozicionálja ahova az MS is már a Pro -t és nem a Home -ot. ;)
Mert van egy J és egy Value a Plus és a Fs&Xs előtt, otthonra is vehetsz ettől Home helyett persze prof -ot vagy akár lehet venni szervert szerver operációs rendszerel is, hogy aztán nem használod ki esetleg a tudását megint csak az élet gonoszsága. A magasabb szériákra vannak olyan szoftverek is amiket te lehet nem használsz és otthoni körülmények közt soha nem is éreznéd a hiányukat de nincsenek a J és Value szériákra.

A raid a linux része megint olyan dolog, hogy SHR meg nem az,Az meg hogy te nem használod...
Én se használom a jegyzettömböt meg egy halom dolgot windowsba mert van ingyenes jobb program amit használok még se bosszankodok ezen mert igazából előrébb nem leszek vele és elfogadom, hogy ez van.

De nézzünk mást pld.: Video Station - Plex nézd meg mennyi a PLEX PASS havi díja ha kellene hardveres támogatás.
Vagy ott van a QuickConnect lehetősége stb.
Rengeteg szoftvert-szolgáltatást veszel a Hardverhez nem csak a DSM -et az, hogy te ebből keveset használsz ...

Ha eltekintünk attól, hogy lopható egyben és csak a szoftver árában nézném akár az egészet és azt nézem, hogyha nagyon akarnám össze is tudnám hozni ingyenes szoftverekkel majdnem az egészet az annyi időbe telne, hogy jobban megéri nekem megvenni. Ha valaki meg nem ért hozzá és ezzel meg kéne bíznia egy szakembert az szinte biztos vagyok benne, hogy csak bukna az egészen ráadásul ha hozzá kéne nyúlni is ott állna tehetetlenül.

Az egész kamera kérdés megint olyan dolog, hogy nem neked vagy nekem kell, hogy megérje amúgy kb. 4 kameráig pont megéri ha már ugye úgyis ott a NAS mert vesznek még 2 kamera licect meg 4 kamerát azt kalap de azt hol fordul át a meg-ériből azt mindenkinek magának kell eldönteni (max. lesznek olyanok mint te akik utólag mérgelődnek, hogy rosszat választottak). Csak ezért NAS-t venni nem biztos, hogy megéri ráadásul az ezzel foglalkozó cégektől se láttam még ilyet ajánlani lehet pont ezért vagy mert többet keresnek a kínai csoda kütyükön, nem mellesleg normális kamerákkal- kábelezéssel - DVR -el meg egyéb munkadíjjal számolva az a 4 licenc is elhanyagolható tétel és éppen ezért lehet sokan inkább vesznek 6 (wifi-s / poe) kamerát rá kötik a hálóra és beállítják a Synologyhoz ők maguk és teljesen jól elvannak azzal is és még spóroltak is ráadásul nem kell nekeik 4k -s felvétel ezért meg se érzik mint terhelést a NAS -on...

Míg egy nagyobb normális cégnél már egyéb dolgok miatt se lesz a Hálózaton egy db kamera sem max egy külön hálózaton ...

[ Szerkesztve ]

(#34288) ATM_automata


ATM_automata
őstag

Srácok, migrálásra senkinek semmi nincs? :R

What else?

(#34289) gyugyo79 válasza ATM_automata (#34288) üzenetére


gyugyo79
addikt

Az, hogy érezhetően jobb lesz e nem tudom.
A migrálás 99.99% megy szerintem. Mindegy hány lemezes. Ha észreveszi, hogy másik Synology-ból való a lemez amit beleraktál felajánlja a migrálást.
Én tesztből raktam már be raid1 egyik felét egy Xpenology alá és simán felajánlotta a migrálást és elindult ...

[ Szerkesztve ]

(#34290) TBMC válasza gyugyo79 (#34254) üzenetére


TBMC
addikt

köszi szépen!
megrendeltem a 218+ "alap" modellt.
nettó 10el lett volna drágább a + 4gb. de fölösnek érzem most
későbbiekben ha odakerül a sor, akkor majd bővítek.
hány GBig kezel max azt lehet tudni? vagy plafon a 6gb?

:R

markbellus.hu 

(#34291) Criton válasza gyugyo79 (#34279) üzenetére


Criton
veterán

az útvonal jó, de a conf filet sajnos nem találom :(

(#34292) maci25 válasza gyugyo79 (#34287) üzenetére


maci25
aktív tag

Synology vs ms pro :B
Nem tudom miből gondolod, hogy megbántam a vásárlást. Akkor csak a te kedvedért: nem bántam meg. Egyszerűen madárnak érzem magam amiért adtam ennyit egy celeron prociért + 4 gb ramért ami maga alá csinál ha az általad is említett képességek töredékét használni kívánja a tulajdonos egy PRÓ eszközön.
Mondhatni nem volt tudatos döntés :B de legalább a könyvelőmön kívül más nem tudja meg. Más még azt sem, hogy syno cumóm van.

Téma off

(#34293) gyugyo79 válasza Criton (#34291) üzenetére


gyugyo79
addikt

Akkor rákerestem mert csak holnap tudom rendesen megnézni sajáton :)
Ezek szerint akkor :
/var/packages/DownloadStation/etc/download/settings.json

Neked a többi onnan nem kell csak az elérése a settings.json -nak :)

(#34290) TBMC
8GB -tot az Intel és a Synology szerint is lekezel a vezérlő, ámbár olvastam már olyan elméletet is, hogy az intel / foglalat írja a 8-at és mivel van 2 foglalat így meg is van a 16 GB :)
De a lényeg, hogy 16 GB -al és nem Synology-sal már elég sokan használják a stabilitást az idő dönti el.

(#34294) Criton válasza gyugyo79 (#34293) üzenetére


Criton
veterán

settings.json-t sajnos nem találom sehol sem, nekem csak ez van:

közben meg is lett, cseles, mivel most nem ment semmi torrent, így nem hozta létre, most hogy újra beraktam egy torrent filet. rögtön jó lett minden. :R

[ Szerkesztve ]

(#34295) Criton válasza gyugyo79 (#34293) üzenetére


Criton
veterán

Sikerült egy az egyben átírni a konfigurációs filet, ugyan akkor csak 15Mb/s volt a max letöltés....beraktam ugyan azt a torrentet Download Station-be is, és rögtön 35-40Mb/s a letöltési sebesség, szóval nem nagyon értem a Transmission-nél mi lehetett a fő probléma.

(#34296) scream


scream
veterán

Hali!

Még csak most ismerkedem a Sonarr-ral, és nem találtam hol lehetne beállítani, hogy sorozatonként eltérő helyre mentse le a részeket (ne a DS alapértelmezett helyére).

Ez megoldható valahogyan? :F

(#34297) bb.bocs válasza Criton (#34295) üzenetére


bb.bocs
őstag

Nálam is a TM sokkal lassabb volt...ds t használom.

(#34298) Madwe válasza scream (#34296) üzenetére


Madwe
nagyúr

Amikor hozzaadsz egy sorozatot, ott lesz az első lenyilo füle a path, ott add meg hova tegye a legvégén. Ahoz h rendesen lássa, a synocommunity groupnak megfelelő írási olvasási jogokat kell előtte adnod a vezérlő pultban.

(#34299) TBMC válasza gyugyo79 (#34293) üzenetére


TBMC
addikt

wao :Y
az azért nemrossz :D

még úgy is jócskán várok a bővítéssel, de ígéretesnek tűnik a leírtak alapján. úgy vélem jól döntöttem akkor a 218+al, elég időtállónak néz ki a dolog :K

markbellus.hu 

(#34300) lajos75


lajos75
senior tag

Sziasztok!

Létezik hogy a Download Station csak 100Torrentet kezel csak egyszerre :F :W

Vagy csak a Chrome bővítménye :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.