Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35501) claire78 válasza #44416768 (#35500) üzenetére


claire78
senior tag

PURPLE-val mi a baj? Még olcsóbb is, mint a RED. ;)

(#35502) Multibit válasza Csokifalo (#35495) üzenetére


Multibit
veterán

tehát két külön böngésző ablakban megnyitom a két különböző NAS file station-jét, és simán át
lehet húzni egyikről a másikra a fájokat?

Nem. Telepíteni kell egy távoli mappát. Ezután egy ugyanazon böngésző ablakban tudsz 2 File Station ablakot megnyitni és közöttük másolni. Nálam a DS116-on fut a Transmission és a másik NAS-omról szoktam másolni a DS116-ról. Total Commander nélkül, mert úgy gyorsabb ;)

(#35503) WaterWave válasza Szaszabond (#35499) üzenetére


WaterWave
veterán

én amint megveszem 5 rugóért kapsz már 4 gigás ramot... azt még belerakom és 6-al vígan el lesz...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#35504) gyugyo79 válasza Szaszabond (#35499) üzenetére


gyugyo79
addikt

Én most hirtelen a VMM vagy komolyabb Docker használaton kívül nem tudnék olyat mondani amivel otthoni körülmények közt ne lennék el 2 GB -al is de a lehetőséged így meg lesz ha a jövőben felmerül az igény...

(#35505) gyugyo79 válasza Multibit (#35502) üzenetére


gyugyo79
addikt

+++
Ha át mounolja akkor másolnia sem biztos, hogy kell hisz elérhető lesz a tartalom a fő NAS -on.

(#35506) Multibit válasza gyugyo79 (#35505) üzenetére


Multibit
veterán

:K

(#35507) #44416768 válasza claire78 (#35501) üzenetére


#44416768
törölt tag

A red tulajdonságainál írják, hogy kifejezetten NAS-hoz ajánlják.
A purple inkább a felügyeleti rendszerek eszköze, ugyan 7/24 működés, de állandó sebességű rögzítés az erőssége. A kamerák adatainak rögzítése lassabb adatfolyamot jelent.
"Egy videómegfigyelő rendszer esetében egyenletesen írunk a merevlemezre, és a kiolvasás is ritkább. Míg egy NAS esetében vannak bizonyos csúcsok amikor jobban használjuk őket (pl filmet játszunk le), az írás itt nem egyenletesen történik hiszen rendszeresen módosítunk valamilyen fájlt, másolunk, törlünk, így ez nagyobb fejmozgást is igényel. A WD Red merevlemezek esetében van egy speciális hibajavító funkció is, ami megelőzi, hogy a RAID tömb ne essen szét."

Részemről ezért a red.

(#35508) Szaszabond válasza WaterWave (#35503) üzenetére


Szaszabond
aktív tag

Hol lehet ilyet 5K ért kapni? Tudnál linkelni típust?

(#35509) Madwe válasza Borisz76 (#35482) üzenetére


Madwe
nagyúr

A TC azonos merevlemezt felismeri s lokálisan menedzseli, ő csak a parancsot adja ki. Ugyanezt a másolást ha megnézed viszont windows intézőben, akkor jelentős csökkenést fogsz látni a sebességben, mert az mozgat is...

Amúgy én mindig dsmben adom ki az áthelyezés parancsot, az 1s, ha másolok akkor meg attól függ, megy e addig pc meg egyéb dolgok, az változó:)

(#35510) WaterWave válasza Szaszabond (#35508) üzenetére


WaterWave
veterán

KINGSTON 4GB 1600MHz DDR3L 1.35V SO-DIMM NOTEBOOK RAM

privátban küldöm

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#35511) Mec


Mec
aktív tag

Cloud Station Drive -al kapcsolatban érdeklődnék, úgy tűnik, hogy két PC és a NAS között megy a szinkronizáció szépen, de ha egy ilyen szinkronozott mappába töltök fel újabb almappát IOS alól DS File -al akkor ezek az újabb almappák nem szinkronozódnak le a Cloud Station Drive-okkal. Van erre valami tippetek?
(DS116 NAS, frissítve, Drive -ok is naprakészek). Ráadásul ha a PC-n megnézem, ott a főalkalmazásban a feladatoknál látom is, hogy ott vannak a telefonnal felrakott mappák, az is ki van pipálva, mégsem jelennek meg a PC-n. :W

mecsystem.uw.hu

(#35512) maci25


maci25
aktív tag

Be rakom ide is [link]
Ötlet esetleg?

(#35513) FordFair válasza FordFair (#35398) üzenetére


FordFair
tag

Sziasztok!

Pénteken, vagyis majdnem három napja nyomtam egy resetet a 212j-n (reset gomb 2 x 4 mp).

Egy lemez van benne, 2TB.

Azóta villog a status, a nas nem elérhető. (De pingelni egyébként lehet).

Ez normális? Mit tudok tenni? Kikapcs/bekapcs? HDD ki és formázás? HDD ki be a másik helyre?

Köszi!

(#35514) mcnt23


mcnt23
újonc

Sziasztok. Új Synology tulajdonosként lenne 1-2 kérdésem hozzátok.

NAS: DiskStation DS218j
Beüzemelés sikeresen megtörtént. Alapvető funkciók, amire használnám, működnek. Viszont előjött egy probléma, hogy az otthoni hálózaton egyes eszközök folyamatosan leszakadnak a wifiről, ami eddig nem volt. Nem tudom, ez összefüggésben lehet-e az új eszközzel (nem kéne).

Úgy néz ki ez az otthoni hálózat, hogy van egy 240-es UPC kábelinternet egy UPC által hozott wifis routerrel (Technicolor TC7200). Csak a Samsung TV (UE40H6203) van hálókábellel bekötve a routerbe, a többi eszköz (1-2 laptop, 1 desktop és max 5 telefon vagy tablet (általában 2-3 egy időben) wifin keresztül kapcsolódik. Eddig ez működött is hiba nélkül. Most a NAS-t is bekötöttem direktben hálókábellel a routerbe. A fix IP beállítást sehogy se találtam a routerben. A UPC-s doksi a routerhez se említi. Ha lehet is benne állítani, ez le van tiltva (ahogy az USB port is). Így maradt a NAS-ban a beállítás. Mivel a router 192.168.0.10-től osztja a DHCP címeket, én a 192.168.0.9-re állítottam a NAS-t. Ezt észleli is a router, jelzi, hogy static IP, a NAS megy is rendesen. DNS-nek a synology-forum ide vonatkozó cikkében (http://synology-forum.hu/?oldal=cikk&id=129) ajánlott 8.8.8.8-at állítottam be (Google DNS-szervere).

A router-en annyit változtattam, hogy a fenti cikkben ajánlják, hogy itt is érdemes átírni a DNS-t a Google-sra. Miután közben észleltem, hogy folyamatosan leszakad az egyik laptop a wifiről, ezt a beállítást töröltem. Szerintem ennek se szabadna befolyásolni a működést. Routeren mást nem változtattam.

Bocs, hogy kicsit hosszú lett. Van valakinek valamilyen ötlete?

Van még kisebb bajom a DS Photo mobilapp szinkronizálásával és hogy lehet-e a "root" könyvtárban (ahol a photo, music, video, users, usbshare van) új könyvtárat létrehozni, de ezt majd később.

Köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#35515) #56573440 válasza mcnt23 (#35514) üzenetére


#56573440
törölt tag

Hali

1: A router dns beállítás és az ap-laptop közötti kapcsolat nem kéne függjön egymástól olvasatomban

2: Az, hogy a router eldobálja a wifi ap-n a laptopot esetleg, nos az kezdődő problémát azért mutathat. A nas ugye némi extra terhelést ad a hálózatnak, így előfordulhat hogy emiatt jobban melegszik az eszköz, több a dolga, aztán eldobál portokat, vagy eszközöket. Nálam volt hasonló gond, a nas mögé belöktem egy swtich-et, majd arra tettem rá minden mást, és vettem egy rendes wifi ap-t, ami nem a szolgáltatói játékbizbasz. Azóta boldog az életem ;] Nálam konkrétan annyira főtt meg a router, hogy leszakadtak random eszközök, ping-re 10-ből 8x válaszoltak csak random módon, meg hasonló szívás körök.

3: A fix ip beállítás nem tudom hogy abban a routerben hogy megy ha megy, nekem t-s van, de ez nagyon alap cucc kéne legyen, ahogy a portok forwardolása is, és annak hiányában azért elég véleményes a mögötte lévő eszközök működtetése.

FordFair

Akkor minden visszaáll a gyári alapértékre. DHCP-n kell legyen, és látnia kell a syno assistance-nak. Ha ott nem tudsz csatlakozni, akkor nézd meg hogy azonos tartományban van e, ha nem, akkor assistance alól adj meg más ip-t neki -vagy eleve a routerben- .

Nem lehet, hogy a portot nem jól adod meg neki? Most a gyári 5000-es kéne legyen aktív, hacsak nem állítottad át a routerben, hogy máshova tolja át.

[ Szerkesztve ]

(#35516) FordFair válasza FordFair (#35513) üzenetére


FordFair
tag

Az újabb próbálkozásom: kivettem a HDD-t, windows alatt formáztam, vissza a nas-ba, erre a status most is narancssárgán villog (lan: villog, disk2: folyamatosan világít).

Se a find.synology.com, se a synology assistant nem találja. A routerben benne hagytam a fix IP-t, azon látható is a DHCP clients list-ben.

Mit csináljak? Tudnátok segíteni, pls?

(#35515) blackrulz

A routerben 192.168.1.109 a fix IP

A http://diskstation:5000/-n, a https://diskstation:5001/-n, a http://192.168.1.109:5000/-n, a https://192.168.1.109:5001/-n sem elérhető

A routerben nem állítottam át semmit, a reset előtt működött

[ Szerkesztve ]

(#35517) Sanya válasza FordFair (#35516) üzenetére


Sanya
nagyúr

routerben vedd ki a fix ip címét.

Másik: minek resetelsz egy NAS-t?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#35518) FordFair válasza Sanya (#35517) üzenetére


FordFair
tag

Köszi a választ!

Kivettem a fix IP-t, most 192.168.1.104-n csatlakozik a router szerint.
De: továbbra sem elérhető sem a find.synology.com-on, se a synology assistant -on keresztül.
(A status most is narancssárgán villog; lan: villog, disk2: folyamatosan világít.)

Kezdek megőrülni :F

Azért reseteltem, mert melóba hoztam be, más célra lesz, mint eddig (csak biztonsági mentés, távoli elérés), és jobbnak láttam, ha minden beállítás, adat törlődik. Most már bánom...

Van valami ötlet még esetleg?

+ info: ping megy
+: mobilról DS finder megtalálja: 192.168.1.104-en. Beírom a felhasználónév/jelszó párost, erre "Nem sikerült kapcsolódni a Synology NAS eszközhöz. Kérjük ellenőrizze a Synology NAS eszköz hálózati kapcsolatát és IP-címét". Jelszót próbáltam az eredetit + a "kihagyott" részt is ("blank")

[ Szerkesztve ]

(#35519) #56573440 válasza FordFair (#35518) üzenetére


#56573440
törölt tag

Na várj, dupla reset után nem is kéne mennie a usereknek, mert az a gyári reset, tehát minden beállítás ugrott. A user is. Ill nincs dsm-ed sem.

Nincs valami szabály ami miatt nem megy ez a céges hálón?

Az, hogy narancssárgán villog, az rendben is lehet, mert nincs dsm telepítve szerinte, azért hisztizhet így. És a reset után ez legalábbis várható volt.

Az, hogy nem találja a syno assitance az viszont valami más galádságra utalna nálam, főleg a hálózat oldalán. Én valahol úgy kezdeném el, hogy fognék egy elfekvő routert, arra kötném a pc-t és a nas-t, a fő hálóra meg nem dugnám egyáltalán rá... Ha úgy sem látja, nos akkor ott valami nagyon nagy gebasz van...

(#35520) FordFair válasza #56573440 (#35519) üzenetére


FordFair
tag

Megnyomtam egymás után 4x a reset gombot (amíg nem sípolt, eddig is ezt csináltam csak 2x, 10 mp-en belül, ahogy írta a hivatalos oldal is), és láss csodát a synology assistant megtalálta a nas-t.
Már megy a telepítés. Nem tudom mi lehetett, ezek szerint már a reset-folyamatba hiba csúszott.

Köszi a segítséget ismét :)

(#35521) mcnt23


mcnt23
újonc

Köszi a gyors választ. Én is valami hasonlóra gyanakodtam a leszakadások miatt, de még nem tapasztaltam ilyet.

Ha veszek egy rendes wifis routert, akkor azt simán a UPC-s után kötöm be, és ezután ez adja majd a wifit a lakásban, ugye? Milyet érdemes venni? Switch mindenképp szükséges? A lakásbeli elhelyezkedés miatt csak a TV és a NAS lenne hálókábelen, minden más wifin.

[ Szerkesztve ]

(#35522) Sanya válasza mcnt23 (#35521) üzenetére


Sanya
nagyúr

Az upc-s csodát bridge módba kell állítani, így nem fog semmit szórni. A te routered wan csatlakozóját bedugod a modembe és innentől te irányítod a hálózatot. Ha csak 2 eszközt kötsz rá, akkor nem kell switch. A routereken általában 4db belső hálós csatlakozó van, meg 1db külső.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#35523) z67


z67
őstag

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni, de nem tudom hogy kereshetnék rá és a használatiban sem igazodtam el ezügyben.

Szeretnék venni egy DS218j-t és olyan módon használnám, hogy van egy 1 TB-s régebbi és egy 3 TB-s újabb vincsim. Pont a kor és a méretkülönbség okán nem szeretném ha egyesítené / összefűzné őket. Külön meghajtóként szeretném látni őket. Ráadásul elsőként az 1 TB-s vincsit kellene beletennem, arra átmásolnom egy Popcorn médiajátszóban lévő 3 TB-s lemezről a filmeket, majd aztán azt is belehelyeznem.

Van erre mód a gyári fw-vel? Ha igen azt milyen módként találom meg?

Nagyon köszönöm!

(#35524) sqpp


sqpp
őstag

Helló!

Lenne egy kis projektem itthonra, amihez segítséget, illetve véleményt kérnék.

Szóval jövőre szeretnék egy kis házimozit kialakítani otthonra, a következőt terveztem, amiből már 1 -2 db tuti:

TV - LG 55B7V
Hang - Logitech Z906 5.1
NAS - SYNOLOGY DiskStation DS418play
Tárolók - 4x SEAGATE IronWolf 12TB 7200 rpm 256 MB SATA 3 (Össz: ~48 TB)

Emellé még ajánlott vmi proci hűtő vagy bármi? NAS-hoz nem igazán értek.

[ Szerkesztve ]

(#35525) Borisz76 válasza z67 (#35523) üzenetére


Borisz76
veterán

A lemezek külön-külön kötetként beállítása megoldható.

A Popiról való másolást nem tudom...

Akinek van ilyen vagy hasonló media playere talán tudja a választ.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#35526) Borisz76 válasza sqpp (#35524) üzenetére


Borisz76
veterán

Nem kell hozzá külön cpu hűtő.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#35527) sqpp válasza Borisz76 (#35526) üzenetére


sqpp
őstag

Esetleg sima hűtők hátulra valami jobb?

(#35528) Borisz76 válasza sqpp (#35527) üzenetére


Borisz76
veterán

Ha cserélhető a ventillátor.....akkor esetleg Noctua ventik között érdemes szétnézni.

Az adatlapján ( DS418play ) csak annyit ír, hogy 2 db 92 mm-s venti.
Azt nem írja, hogy cserélhető e és a "vastagságát" sem említi a ventinek.

Mert pl az én modellemnél említi, hogy " könnyen cserélhető rendszerventilátor ".
És tényleg könnyen hozzáférhető.
Igaz nem cseréltem csak kitakarítottam :)

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#35529) e90lci válasza sqpp (#35524) üzenetére


e90lci
senior tag

Szia
Én inkább egy DS918+ ot választanék.Nem kell semmilyen procihűtő,max ha rack szekrénybe rakod (rack ventilátor).De akkor sem vészes,pl nekem 3-4 fokkal melegebb a rack szekrénybe 38-42 fok között de ez a csúcs.

(#35530) sqpp válasza e90lci (#35529) üzenetére


sqpp
őstag

Igazából az asztal alatt lenne xd (hülyén hangzik tudom, de itt lenne ahol a PC-m is van, az alatt, hogy közel legyen a routerhez is, nem akarok már annyi kábelt a szobámba.

[ Szerkesztve ]

(#35531) Borisz76 válasza sqpp (#35530) üzenetére


Borisz76
veterán

Ha nem fogsz rajta sztepptáncolni.....

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#35532) e90lci válasza sqpp (#35530) üzenetére


e90lci
senior tag

Az teljesen jó hely.Egyébként a padlón van általában a leghidegebb,hacsak nem padlófűtés van.

(#35533) z67 válasza Borisz76 (#35525) üzenetére


z67
őstag

Köszönöm szépen! Melyik üzemmódot kell beállítani? Az is mehet, hogy nem egyszerre kerülnek bele?

Hálózaton akarom átmásolni.

(#35534) Borisz76 válasza sqpp (#35524) üzenetére


Borisz76
veterán

Jó elképzelés....egyedül egy dolgot hiányolok :

Azt az eszközt a listáról ami a filmlejátszásért felelős !

A nas magában nem játszik filmet...
A TV-be építettek nem a legjobbak....( Kadenciahelyesség, felirat és videókodek támogatottság stb...stb... )

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#35535) Borisz76 válasza z67 (#35533) üzenetére


Borisz76
veterán

Basic vagy Alap kötet.
Indulhatsz 1 db lemezzel is.
Átmásolod rá amit kell, aztán betolod a következő lemezt.
Azt is Basic vagy Alap kötetnek létrehozva.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#35536) WaterWave válasza Borisz76 (#35534) üzenetére


WaterWave
veterán

ehhez kell egy popcorn 410 és problem solved

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#35537) Borisz76 válasza WaterWave (#35536) üzenetére


Borisz76
veterán

És a Popi 410-s támogatja a HDR funkciót ?

Mert az az LG oled tudja.

Ha ugyanis a rendszer-összetevők valamelyike nem tudja a HDR-t akkor a végeredmény ( a HDR-s filmek esetében ) fakó képet eredményez.
A forrásnak, a házimozi erősítőnek és a TV-nek is tudnia kell.
Nálam ez a felállás.

Ha nincs házimozi erősítő - mint a lentebbi példában - , akkor csak a forrás marad aminek tudnia illene...ha már a TV tudja.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#35538) sqpp válasza Borisz76 (#35534) üzenetére


sqpp
őstag

Az ott van az adatlapomon barátom :D

TV-t meg csak kijelzőnek használom majd HDMI-n

[ Szerkesztve ]

(#35539) z67 válasza Borisz76 (#35535) üzenetére


z67
őstag

Hálás vagyok a segítségedért :R

(#35540) Madwe válasza Borisz76 (#35534) üzenetére


Madwe
nagyúr

A webos 3 pont h tökéletes, kadenciahelyes, feliratokat is kezel s mindent megeszik transzkódolás nélkül ami nem iso xplay plex appal pl. Cserébe gyors, felhasználóbarát s kényelmes rendszer.
Egyedül a hd hanglejátszás hiánya miatt érdemes külső lejátszóban gondolkodni leginkább... Egy logi znél pedig nem hiszem h szempont az atmos hang :D
Nekem pl repült a lejátszóm olyan 2 hét után, mert semmi pluszt nem tudott, csak felesleges macerát (popi volt):D

[ Szerkesztve ]

(#35541) Borisz76 válasza Madwe (#35540) üzenetére


Borisz76
veterán

Akkor ezek az oled tv-k minden szempontból jobbak mint az lcd-s társaik.
Ez nekem is új infó.....még a "régi" beidegződés van bennem , hogy a pár éves lcd modellek eléggé küzdöttek a normális lejátszással.

Az LG nagyon betalált ezzel az OLED tehnikával....ráadásul szinte egyedüli a piacon mint panelgyártó.

Na jó van lépek Forma1-t nézni....persze a Nas-ról :)
Lemaradtam a tegnapi futamról és most van időm pótolni.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#35542) Madwe válasza Borisz76 (#35541) üzenetére


Madwe
nagyúr

attól függ mikori, az anyám lg lcdje lm600as széria, kb 3 éves lehet, na az fertelem volt. A webos 2es korszaktól jók, a 3astól már gyorsak is :) Ezt az lcd széria is megkapja, haver pl csak egy "csóró" lg lcdt vett, s a webos lejátszásra ott is ugyanez :)

[ Szerkesztve ]

(#35543) e90lci válasza Madwe (#35542) üzenetére


e90lci
senior tag

Szia
Az LM modell az 2012-es.

(#35544) trol75


trol75
tag

Próbálok érdeklődni hátha másnak, működik esetleg.
Van egy DS118-s nasom a videó mappában vannak a megosztott filmjeim különböző könytárakban (akció.thriller). Egy film mappájába másolok dvd borító képet az miért nem jeleníti meg a TV (LG).
Próbáltam már a médiaszerver beállításánál levő formátumba is (cover.jpg, Cover.jpg ,COVER.jpg ,folder.jpg, FOLDER.jpg), de jeleníti meg.
Próbáltam a film nason levő fájlnevére átírni a borító nevét.
Sajnos így sem megy.
Engedélyezve van a borítóképek megjelenítése a nason.
Ha a tv-re egy USB-s hdd rakok ott remekül megjeleníti a borítót.

Köszönöm a segítséget előre is. :R :R :R

(#35545) trol75 válasza Madwe (#35542) üzenetére


trol75
tag

Nekem LM620s van és az biztos, hogy 2012-s.

(#35546) e90lci válasza trol75 (#35544) üzenetére


e90lci
senior tag

Szia
Tv típus esetleg:pl LG 50LB671v.Netcast vagy WebOs op renszer van a tv-n.
Ui:Ja közben látom,megnézem hétvégén neked,Netcast van.Nekem van egy LA szériás is azon is netcast van azon tuti megy.Az Lw-t nem tudom,a gyerek használja azon is netcast van.Az LF meg az LA-n WebOs van.DLNA-t nem használom de azért ránézek a hátvégén otthon leszek.Tippelnem kellene akkor én a borító kép felbontására gyanakodnék.De ez nem biztos.

[ Szerkesztve ]

(#35547) e90lci válasza e90lci (#35546) üzenetére


e90lci
senior tag

Rosszul írtam az La-n netcast van az Lb-n Webos.

(#35548) trol75 válasza e90lci (#35546) üzenetére


trol75
tag

köszönöm a válaszod.

Ha esetleg meg tudod nézni megköszönném. :R

(#35549) sqpp válasza Madwe (#35540) üzenetére


sqpp
őstag

Akkor szerinted jó kialakítás a Z906 és a TV meg a többi cucc?

[ Szerkesztve ]

(#35550) Madwe válasza sqpp (#35549) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nézd meg az adatlapom, nálam is egy C6 van otthon, 916+al, jó páros nagyon (mondom én még médiaplayerem is eladtam mert engem annyira meggyőzött a syno + webos páros) mondjuk házimozira én a z906 helyett vmi komolyabb házimoziszettet (nem bögreszettet bár szobafüggő) javasolnék, mert míg a tvd prémium, a hangfalad a belépő szint közepe alja - már házimozi szempontból, nyilván van hangfal 5ezerért is, vagy akár a tévéd hangszóróit is hallgathatnád (ami egyébként meglepően jó) :D Annyi pénzért amennyi a logi már teljesen korrekt hangfalakat lehet nézni 5.1ben, esetleg 5.0ban kicsit jobb is kijön s késöbb mellé egy mélynyomó ha a keret szűkösebb. Erősítőnek meg vmi használt régi is megteszi belépőből optikai bemenettel mind rendelkezik, kb 30-40kval jönnél így ki többe mint a logi de sokkal szebb hangot kapnál. No de ez itt már nagyon off, esetleg itt kérdezz körbe ha felkeltettem az érdeklődésedet:D
Persze ha a logi már megvan s elég neked, nem akarsz többet hanggal foglalkozni/többet költeni rá, akkor nem szóltam:)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.