Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88001) Gardaai válasza Multibit (#87998) üzenetére


Gardaai
senior tag

Nyilván bőven alá van lőve.. 8GB-ot támogató CPU van, hogy akár 32GB-ot simán használni tud megfelelő körítéssel.
Viszont vannak esetek amikor egyes modulokat lát, de nem tudja lefoglalni az összes extra területet.
Ezért van hivatalosan NAS szerint 6, CPU szerint 8 GB-ra limitálva. Mossák kezeiket ha esetleg nem kezeli. De akár rendellenes működést is eredményezhet. Viszont ez nem jellemző a NAS-oknál, ha normális memória van bennük.
Azt nem tudom pontosan, hogy a CPU SoC minőségének van-e köze hozzá, de feltételezem igen.

[ Szerkesztve ]

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#88002) boborján2


boborján2
tag

Download stationban létezik olyan beállítás, hogy ha egy torrenten belül sok file van, akkor az elkészültek kerüljenek azonnal a helyükre a megadott mappában?

Most látszólag úgy működik, hogy amíg nincs meg minden file , addig semmit nem tesz a torrent mappájába.

Köszi

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#88003) Borisz76 válasza boborján2 (#88002) üzenetére


Borisz76
veterán

Nincs ilyen....

Amint elkészül a teljes anyag, akkor megjelenik a user által megadott mappában.

Olyan lehetőség van, hogy letöltés előtt megjelenik a torrent "tartalma"...ott lehet választani, hogy mit akarsz letölteni
( Pl. : film.mkv ) vagy mit nem akarsz letölteni ( Pl. : sample.mkv ).
Ha a kijelölt fájl vagy fájlok letöltődtek 100%-n , akkor jelenik meg a user által megadott mappában is !
Ekkor viszont....a torrent oldalon leecher-ként azaz letöltőként jelensz meg továbbra is mert NINCS nálad a teljes tartalma az adott torrentnek ! De ez nem hiba...!!!

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#88004) hódmaci válasza Patice (#87990) üzenetére


hódmaci
senior tag

Ok
De a szünetmentes rész(230v) ekkor sem jut el a routerig.( több router is van a hálózaton. Mindnek nem tudok szünetmentes betápot vinni. Mesch)
Vagyis áram szünet esetén csak a nas és a switch kapna villanyt.
Esetleg az nem lehetne, hogy a naslan1 kapná mint eddig a netet a jelenlegi hálózatról
Naslan2 kettőbe meg egy másik router abba a poeswitch és oda a kamerák?
Remélem érthető voltam. :F

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#88005) Vasti74 válasza Gardaai (#88001) üzenetére


Vasti74
aktív tag

Mert van egy olyan "paramétere" is egy memória modulnak, hogy szervezés.
Dual Channek esetén főleg érdemes ugyanolyan szervezésű modult tenni a masinába, mint amilyen benne van / amilyet szeret, mert ha nagyon eltérnek, akkor lehet olyan, hogy az egyiknek a felét látja.
Érdemes rákeresni, hogy az adott NAS-ba milyen modult ajánlanak, aztán meg lehet venni egy kb. bármilyen, de paraméterekben azonos modult, működnie kell!
Nálam a DS224+ kapott egy bele való 8GB-os Crucial memóriát, nem panaszkodott rá. Egyébként ha jól emlékszem 32GB-os is mehetne bele a tesztek szerint annak ellenére, hogy hivatalosan nem.

(#88006) boborján2 válasza Vasti74 (#88005) üzenetére


boborján2
tag

Valamikor az őskorban még p3-p4 cpu esetén találkoztam ilyen problémákkal. A mai modern lapokkal már nem. Pedig van a lomosban egy szatyor ram , szoktam mixelni a masznált cuccokkal.

Bár ez nem nas ,de az csak egy alaplap.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#88007) wwwolfman válasza Gardaai (#87996) üzenetére


wwwolfman
tag

A "hivatalos" alatt én a Synology honlapján lévő verdiktet értettem.... Az nem jutott eszembe, hogy megnézzem, a proci mit tud, de nem rossz tip.. :)) :DD

https://www.synology.com/hu-hu/products/DS220+#specs

(#88008) stigma válasza wwwolfman (#88007) üzenetére


stigma
addikt

Hi, akkor gyorsba bedobom, hivatalos oldalon lévő DS220+-ban ilyen proci van.
Intel Celeron Processor J4025 4M Cache up to 2.90 GHz Product Specifications

Memória órajele: DDR4/LPDDR4 upto 2400 MT/s

Tehát ha 2400Mhz-s feletti ramot felesleges venned, mert nem tudod kiahsználni, igaz talán az általam linkelt 2666-os, viszont ha beteszed majd akkor alkalmazkodik és visszaváltt 2400Mhz-ra.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#88009) Gardaai válasza wwwolfman (#88007) üzenetére


Gardaai
senior tag

Írtam, hogy CPU függő. Itt arra gondoltam, hogy annak az adatlapján kell megnézni mit tud.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#88010) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok!
* Ugye jól gondolom, hogy a DS218+ NAS-nak a jelenkori 2 fiókos utódja a DS224+, 4 fiókos verzióban pedig a DS423+ ?
* Ha DS218+, amiben 1db HDD van (SHR, btrfs) és a fentiek közül az egyik NAS cserén törném a fejem, ha 1:1-ben áttenném az újba a HDD-t, mi történne?
Szóval hogyan lehetne a leg fájdalom mentesebben megoldani az átállást?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#88011) Patice válasza VGYke (#88010) üzenetére


Patice
Topikgazda

Első kérdés: igen, jól gondolod, azok az utód modellek.
Második:
Átrakod a lemezt és a migrációt választod.
Közben, vagy utána lehet frissíteni aktja a DSM-et, ha a mostani NAS-odban nem a legutóbbi lenne fent.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#88012) Gardaai válasza VGYke (#88010) üzenetére


Gardaai
senior tag

Plusz amit senki nem ír le vagy nem tart fontosnak, de lehet csak én jártam így..
Download Station-ról vagy SSH-n keresztül vagy Hyper Backup mentés legyen, mert különben megy minden a levesbe! Nekem 300+ taskomat kellett újra betallózni. :U

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#88013) TFerenc07


TFerenc07
tag

Sziasztok!
Az mitől lehet, hogy a download satation böngészős kiegészítőjénél (NAS Download Manager for synology) nem enged bejelentkezni? Megfelelő felhasználónevet és jelszót írok be, de mikor rámegyek a bejelentkezésre azt írja ki, hogy "permission denied" Mi lehet a probléma?

(#88014) Patice válasza TFerenc07 (#88013) üzenetére


Patice
Topikgazda

Helyi hálózat, vagy internet felől?

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#88015) wwwolfman


wwwolfman
tag

Köszönöm a segítséget srácok, tegnap bepattintottam egy 8GB-s Crucial-t, most valamivel 10GB fölötti memóriát jelez. Én nem tapasztaltam a valaki által említett 8-10 perces első bootot sem a bővítés után. :DD

(#88016) Gardaai válasza TFerenc07 (#88013) üzenetére


Gardaai
senior tag

Kétlépcsős hitelesítés.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#88017) Gardaai válasza wwwolfman (#88015) üzenetére


Gardaai
senior tag

Ha kitudsz backelni pár órát, én szoktam memtest-et csinálni a Synology Assistant programmal.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#88018) komyka


komyka
tag

Sziasztok!
Nemsokára külföldre költözök, és van egy DS118-asom amit a szüleimnél üzemeltetnék tovább. Nekik otthon telekom előfizu van egy Sagemcom F@st 5655v2 AC-vel.
A kérdésem az lenne, hogy mivel itthon amíg mellettem volt sem állandóan ment a ketyere, a wake on lan-t össze lehet hozni valahogy a Sagemcommal, vagy teljesen felejtős a dolog?

(#88019) Multibit válasza komyka (#88018) üzenetére


Multibit
veterán

VPN-t üzemeltetek a routeren így távolról is tudom ébreszteni a NAS-omat (routerről, vagy DS finder applikációval).

(#88020) Gombinyó


Gombinyó
őstag

Sziasztok,
beüzemeltem egy DS920+ ot, legújabb DSM-el.
4x14TB WD goldot pakoltam bele SHR-ben és van M.2 SSD cache is 250GB (értelme nem tudom van-e).
Torrent célra is használnám az eszközt, mi most az ajánlott kliens? A Download Station elég mindenre manapság vagy érdemes próbálkozni qBittorrent és társaival? 1000/1000-es a net, jó lenne, ha ki is tudná használni nagyjából.

Köszi!

(#88021) Multibit válasza Gombinyó (#88020) üzenetére


Multibit
veterán

jó lenne, ha ki is tudná használni nagyjából
Nagyjából a DS is ki tudja használni. De ha ki akarod tekerni a gigabitet, qBittorent dukál hozzá ;]

(#88022) boborján2 válasza Multibit (#88021) üzenetére


boborján2
tag

500-as net esetén is ajánlott lehet a qbit dockerben?

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#88023) TFerenc07 válasza Patice (#88014) üzenetére


TFerenc07
tag

helyiről meg külsőről se megy sajnos. Ahhoz hogy menjen kapcsoljam ki a kétlépcsős azonosítást?

(#88024) TFerenc07 válasza Gardaai (#88016) üzenetére


TFerenc07
tag

Helyiről meg külsőről se megy sajnos. Ahhoz hogy menjen kapcsoljam ki a kétlépcsős azonosítást?

(#88025) Syl válasza Multibit (#88019) üzenetére


Syl
nagyúr

Hol célszerűbb (és miért) üzemeltetni az VPN Server-t, a routeren vagy a NAS-on?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#88026) Multibit válasza Syl (#88025) üzenetére


Multibit
veterán

Erre nincs egyértelmű válasz. Nálam - jelenleg - a két NAS-om és a routerem közül a routerem a legerősebb vas. Ezért ezen üzemeltetem.
Van egy másik kérdés is. Hol "érdemes" üzemeltetni a VPN szervert? Saját eszközön, vagy valamelyik VPN szolgáltatónál? ;)

(#88027) Syl válasza Multibit (#88026) üzenetére


Syl
nagyúr

Első. Akkor nálam marad a NAS-on (218+), mert az erősebb a routernél.
Második. A kérdés szerintem vicces. Tuti nem bíznék ilyesmit külső cégre. Én idegen wifire sem csatlakozom fel a telefonnal. No way :N

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#88028) Multibit válasza Syl (#88027) üzenetére


Multibit
veterán

Én idegen wifire sem csatlakozom fel a telefonnal. No way :N
No problem. Ha elhagyom a wifi-met és mobilnetre vált a telefonom, azonnal az otthoni VPN-emen keresztül kapcsolódok a netre :K

(#88029) Gombinyó válasza Multibit (#88021) üzenetére


Gombinyó
őstag

Köszi, futok vele egy kört.

(#88030) Csabesz666


Csabesz666
aktív tag

Sziasztok, adott egy ds1515+-os nas, valamiért kb-20-30 percenként ujra indul...én csak arról kapok értesítést, hogy több nem megfelelő leállítást érzékelt a rendszer..... mi lehet a probléma? táp, vagy memória?.... hol keressem, a hibaelhárítást? A segítséget előre is köszönöm!

(#88031) deerMann


deerMann
lelkes újonc

Üdv!

Van egy Synology DS218+ NAS-om itthon.
A kérdésem az lenne első körben, hogy a gyári download station helyett van-e esetleg olyan torrent kliens aminél, ha törlöm a torrent fájlt, akkor a fájlokat is törli a NAS-ról. Ha van ilyen akkor Dockerben kell futtatni azt?
Mi az amit a legjobban ajánlott? Windowson a qBittorrentet használom a legnagyobb megelégedéssel. :R

(#88032) Multibit válasza Csabesz666 (#88030) üzenetére


Multibit
veterán

mi lehet a probléma?
[link]
"Az ismert Atom c2000 bug: Könnyen javítható, ettől nem kell igazán tartani. Cserébe a DS1515+-nak (és DS1815+-nak) van még egy általános hibája: A főkapcsoló utáni tranzisztor gyakran megadja magát. A cseréje megoldható, de SMD-tranzisztor, nem a legegyszerűbb átforrasztani."

(#88033) joe_m válasza wwwolfman (#87974) üzenetére


joe_m
újonc

Szia,
én ezt a típust vettem második nas-ként van a 220+ backup és kamerák miatt tökéletesen működik indulásnál sem panaszkodik hogy nem gyári modul, a kingston modulokkal több gondom is volt, véleményem szerint (és sok külföldi forumozás után) ez egy jó választás. Gyári 40k vs Crucial 13-14k 16GB szvsz ugyan az, bár a gyári 16GB horror még több mint 40k vicc.
Konkrét modul: Crucial SO-DIMM 16GB DDR4 2400MHz CL17 Dual Ranked
PC4-19200, 17-17-17 CL, feszültség 1.2 V, Unbuffered Innen rendeltem.

[ Szerkesztve ]

A végtelen ciklus is véget ér egyszer, csak erős hardver kell hozzá!

(#88034) wwwolfman válasza deerMann (#88031) üzenetére


wwwolfman
tag

Én még az előző naon kezdtem használni Transmissiont. Ott felajánlja, hogy csak a torrentet óhajtom törölni, vagy a fájlokat is.

(#88035) wwwolfman válasza joe_m (#88033) üzenetére


wwwolfman
tag

Na akkor szerencsém volt.... Nagyon remegett a kezem a Kingston fölött, háttértár tekintetében ugye nagyon jók, élettartamgarancia meg anyámkínja - csak aztán gyanús volt, hogy RAM-ból szinte mindenki mindenhol a Crucial-t emlegeti, úgyhogy végül azt vettem. :))

(#88036) AiRLAC válasza deerMann (#88031) üzenetére


AiRLAC
addikt

Itt a link, érdemes mindhárom javítást megcsinálni (egy CR1220 gombelem, egy 100Ohmos ellenállás meg egy B847B tranzisztor kell bele, anyagköltsége minimális, egy jó kezű forrasztópákás ember kell hozzá), ha már szét van szedve amúgy is, akkor érdemes még a bordát letisztítani és újrapasztázni mondjuk MX4-el, és egy 8GB DDR3L 1600MHz sodimm RAM-mal felbővíteni a memóriát is. Ezután még jó sokáig tudod majd használni megbízhatóan :)

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#88037) wwwolfman


wwwolfman
tag

Segítsetek kicsit rendet tenni az újonnan beállított Ds220+-asomon / a fejemben, mert sok az alkönyvtáram kicsit.

Alapvetően saját tartalmak (képek videok), filmek és zenék tárolására használom. Az addig oké, hogy van egy "Home" és egy "Homes" alkönyvtár, amit azért látok, mert a user, amit használok egyben admin is, ezt visszakeresve a topikban összeraktam.

Namost alighanem az admin jogok miatt, de közvetlenül látom az általam NAS HDD-nek elnevezett kötetet is almappaként, amiben nincs más, csak a kuka. Ide érdemes bármit tenni az egyszerűsítés jegyében, vagy valóban csak azért látom, mert adminként vagyok bent?

Ezen kívül a saját Home almappámban is van egy fotó-viedo-zene, a Homes almappában is van asszem egy ilyen hármas, meg még ott is (ezt úgy emlékszem, én raktam ide, amikor a cuccaimat áthúztam az előző gépről), ahol a Home-Homes-Photos-NAS HDD is.

A kérdés, hogy hogyan kellene/lehetne kicsit megmetszeni ezt a könyvtárfát?

A másik kérdésem (és könnyen lehet, hogy ez az előzővel összefügg), hogy miért nem látok tartalmakat a DS audio és DS video mobil alkalmazással? Mármint úgy értem, hogy sem a nason tárolt tartalmakat nem látom, sem pedig a telefonon tároltakat, ahonnan belépek wifin. A filmeket most áttettem az általam kreált movies alkönyvtárból valamelyik Video alkönyvtárba, de akkor sem látom....

Ha volt szó róla a közelmúltban, akkor jelezzétek, hogy kutassak tovább....

(#88038) AiRLAC válasza wwwolfman (#88037) üzenetére


AiRLAC
addikt

Hozz létre több megosztást (szerintem ez az amit NAS HDD-nek hívsz) Photos, Film, Dokumentumok, Music STB néven, és ide tegyél bele mindent ezek alapján.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#88039) boborján2 válasza Syl (#88027) üzenetére


boborján2
tag

Az internetet (bármilyet)is külső cég adja ,amit te nem felügyelsz.Már lassan saját internetazolgáltatót is csinálhatsz :)

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#88040) Gardaai válasza TFerenc07 (#88024) üzenetére


Gardaai
senior tag

2FA-val sajnos nem fog működni. Mivel a plugin nincs felkészítve arra.

Én azzal próbáltam kibackelni, hogy létrehoztam egy usert ami csak a Download Station-höz és az adott mappához fér hozzá, tehát teljesen torrentezésre limitáltam.
Viszont azzal még nem tudtam foglalkozni és gyors megoldást nem találtam, hogy ha más user bedob egy taskot, akkor azt az én userem is lássa a Download Station-ben. Sajnos felhasználóra van limitálva, bár van benne user oszlop is, ahol rajtam kívül ugyebár semmit se mutat. Ilyen alapon semmi értelme nincs. :U

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#88041) Syl válasza boborján2 (#88039) üzenetére


Syl
nagyúr

Végül is :B A NAS-on AdGuard fut, minden kommunikáció azon keresztül megy ki-be a világba (természetesen titkosított DNS-sel), úgyhogy a szolgáltató (lölőke) hallgatózhat.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#88042) boborján2 válasza Syl (#88041) üzenetére


boborján2
tag

Nem hiszek a konteókban, ahogy abban sem hogy a mezei halandó bárkit is érdekel ilyen szinten.

Ugyanakkor az egész már ott elbukhat ,hogy mágát az eszközt ,annak komponenseit nem te tervezted/építetted és nem te írod a rajta futó szofvereket sem.

Természetesen ez csak az én saját véleményem és mindenki azt csinál amit akar. Ettől szép színes a világ.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#88043) Patice válasza wwwolfman (#88037) üzenetére


Patice
Topikgazda

Én a tapasztalataim alapján a userek (akár admin, akár nem) létrehozásakor kiveszem a pipát a Home mappa létrehozása elől, így azok nem fognak bezavarni.
Amúgy igen, adminként látod a többi user Home mappáját a Homes alatt.

Én mielőtt bármilyen megosztást létrehozok a Syno NAS-on, először felrakom a médiaszerver alkalmazást, ami automatikusan létrehozza a szoksásos média tartalmaknak a mappáit (képek, zene, videók). Én ide rakok minden ilyesmit és ezeken belül mappázgatok magamnak.

Ezen kívül csinálok 1 megosztást az egyebeknek és 1 megosztást a mentéseknek.
Előbbi megosztást láthatóvá teszem a hálózaton, utóbbit nem, vagy csak admin fiókkal, ha szükséges.

Magamnak létrehozok egy admin usert, gyári admin jogit visszavágom a minimumra (akár tiltható is), valamint csinálok egy másik user-t másik jelszóval, amivel a megosztásokat föl tudom csatolni PC-ken.

Családtagoknak szintén saját user, így jól szabályozható ki mit lásson.

Így összességében 4 megosztást kell max. felcsatolnom gépenként, ami lehet egyeseknek sok, de így nekem könnyű kezelni.

Második kérdésedre pedig az indexelés a válasz.
Állítsd be, hogy mely megosztást, vagy melyik almappát indexelje a NAS Audio és Video tartalmak szerint. Gyárilag a média megosztások vannak beállítva, de nem muszáj azokat használni, bármit meg lehet ott adni, többet is.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#88044) prt válasza Csabesz666 (#88030) üzenetére


prt
csendes tag

Nekem a 1515+-ben elemcsere megoldotta a random restartokat.
+ updateltem 1517+-ra:
[link]

''Ha vonalazott papírt tesznek eléd - másra írj.''

(#88045) Multibit válasza boborján2 (#88042) üzenetére


Multibit
veterán

mágát az eszközt ,annak komponenseit nem te tervezted/építetted és nem te írod a rajta futó szofvereket sem
Ahogy az autót sem én készítem, mégis lehet fogalmam arról, hogy melyik a jó. Tojást tojni sem tudok, de azt tudom, hogy milyen a jó rántotta ;]

(#88046) jerry311


jerry311
nagyúr

Glacier...

Új NAS, régi lemezek.
Hogyan tudom újra beállítani a Glacier-t, hogy ne akarjon mindent újra szinkronizálni?
A régi NAS is megvan még, abból ki lehet menteni valahogy a Glacier konfigot, meg státuszt vagy logot, vagy valamit amiből tudja, hogy mi van már ott és mit kell feltölteni?

(#88047) wwwolfman válasza Patice (#88043) üzenetére


wwwolfman
tag

Na ezt megrágom otthon a gép előtt ülve, mert jó leosztásnak tűnik....

Meg lehet valósítani utólag is, ha már fent vannak az adatok a gépen?

(#88048) Patice válasza wwwolfman (#88047) üzenetére


Patice
Topikgazda

Persze, csak oda kell figyelni, hogy mit hova raksz. :K

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#88049) Vasti74


Vasti74
aktív tag

Sziasztok!
Van valakinek ötlete, hogy miért ír a NAS-om piszok lassan az USB-s külső vinyóra?
Részletesebben:
DS224+ NAS, WD RED Plus 6TB benne, rádugva meg egy 2TB-os Seagate Expansion 2,5"-os vinyó. Hyper Backup ment rá, simán 1 példányos mentés, semmi tömörítés, verziók, stb. Az átviteli sebesség szerinte 5-6MB/s között van.
Bekapcsoltam az írási gyorsítótárt az USB-s eszközhöz, így most még a szédületes 9-15MB/s sebességet is eléri...
Eredetileg a NAS-al formáztam a vinyót (előtte töröltem róla a partíciót is) , ilyen lassú volt akkor is. Aztán rádugtam a gépemre, töröltem a partíciót, csináltam rá egy újat, megformáztam ext4-re, és kipróbáltam a PC-n: elég stabilan 120-130MB/s között van az írási sebesség.
Aztán rádugtam az újraformázott vinyót a NAS-ra: még mindig csiga lassú.
Na de miért?!
Nem mintha nem lenne mindegy, hogy mennyi idő alatt menti le az éj leple alatt a cuccokat, aztán meg a kis különbségeket - új doksikat pláne mindegy lesz, hogy hány másodperc alatt menti majd le, de akkor is tök zavar a dolog... ;-)
Üdv: Vasti

(#88050) Sanyi.mTs válasza Vasti74 (#88049) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

nassal sima másolásnál is ilyen lassú?
mit mutatnak a hdd smart értékei? 100/100-as?
kis, nagy fájlokkal dolgozik vagy vegyesen?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.