Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35901) k.daniel91 válasza #29810560 (#35898) üzenetére


k.daniel91
tag

Köszönöm, hazaérek és kipróbálom!

(#35902) #54657280 válasza Véreshurka (#35890) üzenetére


#54657280
törölt tag

Ha ilyesmire gondoltál, akkor ezek vannak még:

https://github.com/Safihre/spksrc/tags

Ez két oldalas lista, alul tudsz továbblépni.

(#35903) Madwe válasza ImpersonatoR (#35877) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem megy egyébként a scanner, létrehoztam a mappáit (scanner se volt) beállítottam egy BD libraryba advancednél h azt használja s listázza. Más kérdés h lejátszani nem tudom webes felületen meg plex win10 appal sem:D majd még othhon tévén megnézem, ha az megeszi akkor öröm és boldogság, ha nem akkor marad a remux :D

[ Szerkesztve ]

(#35904) Véreshurka válasza #54657280 (#35902) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Valami ilyesmire. Köszi! :R

El Psy Kongroo

(#35905) MrCsiT válasza Borisz76 (#35855) üzenetére


MrCsiT
addikt

Ha pedig nem akar megbarátkozni a borítók hiányával, akkor
ha olyan NAS modellje van, amin elfut, akkor

1., plex for synology -ra keresve neten, meglesz a plex-től a legfrissebb telepíthető csomag, azt felteszi;
2, kikapcsolja a mediaszervert;
3. a plex-nek csinál egy pl. video nevű share-t (almappa nem lehet alapértelmezett útvonal;
4, beállítja a Plex csomag települése után, hogy hol találja a program a filmeket; megadja, hogy a TV IP címét azonosítás nélkül is hagyja csatlakozni a plex; kikapcsolhatja a dlna-t (fura, de így is működik)
5, A tv-n megkeresi a bemeneti lehetőségeknél a Plex fekete-sárga ikonját, és ha adott fél órát a Plexnek, akkor lesznek borító ikonjai is :)

Érdekesség, hogy pl. PC-n a plex böngészőben indul el egy új fülön a DSM-ből indítva, ahol én találtam a menüjében talán National Geographics tv műsort is, de arra nem jöttem rá, hogy azt hogyan tudnám natívan a TV-n futtatni.

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#35906) MrCsiT válasza kkm0614 (#35823) üzenetére


MrCsiT
addikt

már megválaszolták.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#35907) MrCsiT válasza Imco (#35838) üzenetére


MrCsiT
addikt

Ez Dyndns.hu-s DDNS?

Mert láttam, az újabb DSM-ben megritkították a Dyndns nevű opciókat a kiválasztó listában. Eddig volt pl. DYNDNS (static) vagy (custom) is, össz 3 féle, most meg csak 1 van. Azóta nekem sem működik a dyndns.hu DDNS név frissítése a NAS-on.
Nem sokat szórakoztam vele, felvettem a routeremre a DDNS nevet, AZ frissíti rendesen.

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#35908) k.daniel91 válasza #29810560 (#35898) üzenetére


k.daniel91
tag

Szia,
sajnos ez se oldotta meg a problémát, megnyitottam a portokat, kívülről továbbra se érem el.

(#35909) #29810560 válasza k.daniel91 (#35908) üzenetére


#29810560
törölt tag

Otthon vagy ... nem? A kívülről az mit jelent? Mobilnet? :F

(#35910) k.daniel91 válasza #29810560 (#35909) üzenetére


k.daniel91
tag

igen otthon, mobilnetről de eddig ment onnan is.

(#35911) #29810560 válasza k.daniel91 (#35910) üzenetére


#29810560
törölt tag

Nézd meg a publikus IP címedet és próbáld azt beírni a mobil böngészőjébe!

Pl.:

http://Publikus_IP_cím : DSM_HTTP_Port

[ Szerkesztve ]

(#35912) k.daniel91 válasza #29810560 (#35911) üzenetére


k.daniel91
tag

kezdem magam bénának érezni..de nem igen akarja elérni..quickconnect továbbra is mükődik, de ez a külső app / böngészős elérés nem és ha most állítanám be először azt mondom még jólvan..de eddig minden flottul ment.

(#35913) #29810560 válasza k.daniel91 (#35912) üzenetére


#29810560
törölt tag

A QuickConnect átirányít. Üsd be a mobil böngészőjébe a QC címet és nézd meg mire irányít át!

Nem változtattál a NAS DSM portjain? Tűzfal (NAS, router)?

Még valami: Fix/bérelt DHCP IP címet kap az a NAS?

[ Szerkesztve ]

(#35914) k.daniel91 válasza #29810560 (#35913) üzenetére


k.daniel91
tag

DNS szerver elérése routeren keresztül történik, DDNS cím az synology.me
A quick connect az ide irányít át:XXX(nas quick connect come).de8.quickconnect.to

Nas tűzfala maradt a régi, routeren történt reset, de alapból bekapcsolta a tűzfalat..próbáltam kikapcsolt állapotban is.

Az hogy fix / bérelt, ez annyira nem világos, de ha jól értem ez a szolgáltatom által adott, semmit nem bérlek pluszba.

[ Szerkesztve ]

(#35915) #29810560 válasza k.daniel91 (#35914) üzenetére


#29810560
törölt tag

A lokális hálón a NAS-nak állandó IP cím kell.

Azt a Te routered DHCP bérlet/lease szolgáltatása adja. Neked kell beállítani. A NAS meg a routered DHCP-jétől kell kapja a hálózati adatokat.

Reset után ez törlődik.

[ Szerkesztve ]

(#35916) k.daniel91 válasza #29810560 (#35915) üzenetére


k.daniel91
tag

Az a része rendben van, minden eszköznek fix belső címet adtam, köztük a nasnak is.

(#35917) #29810560 válasza k.daniel91 (#35916) üzenetére


#29810560
törölt tag

Saját bevallásod szerint:

- A NAS a belső hálón állandó IP címet kap.
- Nem vagy NAT-olva.
- Bridge-ben van a szolgáltatói eszköz.
- DDNS frissül.
- Szükséges portok nyitva.
- Sem router, sem NAS tűzfal nem blokkol.
- NAS portot nem módosítottál.

... és a hab a tortán:

- A QuickConnect eléri kívülről.

Mégsem éred el kívülről! :(

Elfogytak az ötleteim. :U

(#35918) Véreshurka válasza k.daniel91 (#35916) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Esetleg érdemes lenne mindent a nulláról kezdeni: nas & router alaphelyzetbe állít és újrakezdeni a beállításokat mindkét eszközön.

El Psy Kongroo

(#35919) Madwe válasza Véreshurka (#35918) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én első körben csak törölnek minden port forwardot a nason, routeren és upnpt is. Ezután csak az egyiken beallitanam (lehetőleg routeren, s nem upnpvel) hátha vmi ott akadt össze...

(#35920) Véreshurka válasza Madwe (#35919) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Igen. Én is végső megoldásként gondoltam a minden reset-re ha már nagyon nem jönne be semmi.

El Psy Kongroo

(#35921) #48967168


#48967168
törölt tag

Úgy néz ki kinőttem a jó öreg 214play-emet és fejlesztenem kell. Az évek során jól kiszolgált, de időközben akadt rá 4db kamera és mostanában elkezdtem raw-ban fotózni, ami nagyon megterheli és a képkonvertálás idejére irtózatosan lelassul...

Az utódjául egy 718+ néztem ki, ebben már lesz kakaó... :)

Viszont kicsit tartok az átköltöztetéstől, elég nehezen állítottam be mindent rajta anno. Van esetleg valami tükröző/klónozó módszer (mint a játékkonzoloknál vagy az SSD cserénél) hogy a lehető leggyorsabban és a legkisebb kockázattal túl legyek rajta?

(#35922) Borisz76 válasza #48967168 (#35921) üzenetére


Borisz76
veterán

Merevlemezek Költöztetése avagy a Migráció :

Angol nyelvű leírás a migrációról.
( 2.1 menüpont azonos fiókszámra vonatkozik. 2.2 menüpont eltérő fiókszámra vonatkozik. )

Lehetséges a lemezek költöztetése, adatvesztés nélkül DE :
- Magát az operációs rendszert ( DSM ) újra kell telepíteni.

- Csak akkor megoldható ha kevesebb számú fiókkal rendelkező NAS lemezeit ugyanannyi vagy több fiókos NAS-ba költözteted.

Tehát:

2 fiókosból : 2-4-5-8-10-12 fiókosba
4 fiókosból : 4-5-8-10-12 fiókosba
5 fiókosból : 5-8-10-12 fiókasba
8 fiókosból : 8-10-12 fiókosba
10 fiókosból : 10-12 fiókosba
12 fiókosból : 12 fiókosba

Minden fiók számozott.
A lemezek áthelyezésénél a SORRENDRE is figyelni kell !

Fiókok számozása, képekkel illusztrálva.

1 fiókos modellből származó HDD-t CSAK ADATVESZTÉSSEL lehet áthelyezni többfiókos NAS-ba !
Tehát előzőleg adatmentést kell végrehajtani !

Nálad a 2 fiókosból 2 fiókosba költözés aránylag egyszerű.
Ha van rá lehetőséged egy Biztonsági mentést végezz !!! Mielőtt belevágnál.

Nem emlékszem 100%-ra de úgy rémlik, hogy érdemes ugyanazzal a DSM verzióval nekilátni a dolognak.
Ha a régi nasodat rendszeresen frissíted és a jelenlegi utolsó DSM fut rajta , akkor nincs más mint letölteni az új NAS-hoz való utolsó DSM verziót.
Lemezek behelyezése után - áram és net-hálózatba kötött - a NAS-t el kell érned a PC-vel.
Erre van a Synology Assistant. Ezt szintén a Syno oldaláról lehet letölteni.
Az Assistant segítségével tudod elindítani a DSM telepítését.
Úgy rémlik, hogy 2 lehetőség is van....online letölti a DSM megfelelő változatát vagy betallózod neki a PC-ről azt amit letöltöttél az új NAS-hoz. Az újonnan felrakott DSM-et - sajnos - megint be kell állítanod.
Esetleg a fontosabb dolgokat jegyezd fel előtte, hogy aztán könnyebb legyen visszaállítani az "eredeti" állapotot.

Ha jól rémlik volt itt fórumtárs aki megpróbálta "klónozni" a lemezt de nem járt sikerrel.
Tehát ez az út nem igen járható.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#35923) k.daniel91 válasza Madwe (#35919) üzenetére


k.daniel91
tag

Szia,
nas-on Külső hozzá férés / Router beállításokban töröljem a portokat vagy máshonnan is?
Köszi!

(#35924) Véreshurka válasza k.daniel91 (#35923) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Nálam pl. a külsőhozzáférésnél nincsenek megadva azok a portok amiket megnyitottam a routerben. Nem lehet, hogy ez kavar be?

El Psy Kongroo

(#35925) k.daniel91 válasza Véreshurka (#35924) üzenetére


k.daniel91
tag

szerintem nem, mert próbáltam már anélkül is, illetve régen még költözés előtt UPnP-vel megnyitotta ezeket (tudom nem támogatja azt senki..de régebben úgy is ment..szóval tuti nem az kavar be, de most azt kilőtem..)

(#35926) hegyimorc válasza Borisz76 (#35922) üzenetére


hegyimorc
senior tag

A migráció nekem gyorsan és zökkenőmentesen, adatvesztés és újraconfig nélkül megvolt.

Mi a legjobb módszer arra, ha egy nem raidben levő disket szeretnék nagyobbra cserélni?
(A NAS 4 fiókos, az elsőben levő disket cserélném nagyobbra. A másodikon van elég hely, hogy az elsőt ideiglenesen elmentsem rá és van még üres fiók is)

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#35927) Véreshurka válasza k.daniel91 (#35925) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Akkor viszont marad amit (#35919) Madwe mondott. Törölj minden port forwardot mindenhonnan: nas-ban, routerben, (máshol sztem nem lesz), illetve a routeren belül kapcsold ki az upnp-t. Indíts újra minden eszközt. Ezután próbálkozz meg a portok újranyitásával a routeren. Ha megnyitottál minden portot amit szeretttél volna akkor nem árt most sem egy router újraindítás, majd mehetnek a portellenőrzések. Ha ez sem hoz semmi változást akkor én elgondolkodnék egy viszzaállításon mind a nas-on, mind a routeren.

El Psy Kongroo

(#35928) Doky1988


Doky1988
senior tag

Hali!

A mai napon egy Synology DS218Play tulaja lettem :) Első körben kérdésem, mit használtok streamelni TV-re? MiniDLNA -t fellehet telepíteni valahogy DSM 6 -ra? Nagyon szerettem mert odaállítottam be configba a könyvtárat ahova letöltök torrentről filmes mappába. Így mivel automata frissítette a listát, azonnal nézhető volt minden film.

DokY | www.zsolti.hu

(#35929) #54657280 válasza Doky1988 (#35928) üzenetére


#54657280
törölt tag

MiniDLNA?
Nos, a DS218Play azért ettől jóval többet tud.

Ha visszaolvasol, akár csak 3-4 oldalt:
Csomagkezelési Központból telepítve
Média Szerver
és/vagy
Plex
Ez utóbbi - mondjuk úgy - fényévekkel veri a miniDLNA-t.

Másik: ha a konfigban beállítottad a célmappát, azt most is meg tudod tenni. Pl. a Transmission szabadon paraméterezhető.

(#35930) Doky1988 válasza #54657280 (#35929) üzenetére


Doky1988
senior tag

Plex tud annélkül is streamelni, hogy mondjuk LG okostv-re felkelljen telepíteni az appot? Speciel a Plexel próbálkoztam még régi nasom korába, nekem nem jött be abszolút.Mondjuk előző nasom egy zyxel nsa-310 volt, negyed ennyi tudással pontosan.Ott mocsok lassú volt mire bescannelte a filmeket/sorozatokat.MiniDLNA kenterbe verte 6xor a plexet, igaz itt nem volt borítókép meg minden extra, viszont gyors volt!

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#35931) #56573440 válasza Doky1988 (#35930) üzenetére


#56573440
törölt tag

van különálló dlna szerver módja.

Engedélyezed, és akkor nem kell app, bár akkor ugye korlátozott lesz a tudása is.

(#35932) #48967168 válasza Borisz76 (#35922) üzenetére


#48967168
törölt tag

Köszi a választ!

Akkor úgy látom a legbiztonságosabb, ha a régi meghagyása mellett felkonfigurálom az újat, aztán ha minden oké akkor átmásolom rá a tartalmakat...

(#35933) Willie


Willie
őstag

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni a választásban. Azt már eldöntöttem, hogy mindenképpen ezt a márkát választom. Legelőször úgy gondoltam, hogy csak egy olyan nas-ra lenne szükségem, amit el tudok érni bárhonnan a világon. Ez azért lenne fontos, mert szüleimnél lenne elhelyezve Debrecenben, mivel ott digi előfizetés van. Bátyám és én pedig upc-s interneten keresztül érnénk el Budapestről. A milyen nas-t vegyek topikban kaptam első körben segítséget, elvileg a synology quickconnenct szolgáltatással ez roppant egyszerűen kivitelezhető. Ha jól olvastam, akkor különböző felhasználókat lehet létrehozni, tehát gondolom megoldható az, hogy bizonyos mappákat csak én érjek el a családból, mert gondolom jelszót fog kérni a hozzáféréshez. Ha ez így van, akkor ezt mindegyik eszköz tudja? 2 db wd red 3tb lenne benne tükrözve, úgyhogy mindenképpen két lemezest keresek, mivel a 4 lemezesek már nem az én pénztárcámhoz vannak méretezve. Milyen hátrányokkal szembesülhetek, amiatt hogy nem nálam lesz az ingatlanban az eszköz? Leginkább a távoli konfigurálásra gondolok, mivel szüleimhez jóformán csak az internet miatt kerül, illetve azért mert családi felvételek lesznek rajta elsősorban tárolva. Van esetleg olyan szoftver, amivel megoldható az, hogy mondjuk notebookon megjelenjen a 3 terás hdd, bárhol is vagyok és könnyedén tudjak mondjuk egy word dokumentumot szerkeszteni megnyitással?

Első körben ennyi jutott eszembe. Remélem tudtok segíteni. Előre is köszönöm.

(#35934) #56573440 válasza Willie (#35933) üzenetére


#56573440
törölt tag

Hali

User szinten ha nincs jogosultságod, nem jelszót kér, hanem nem mutatja jellemzően az adott mappákat.

Hátránya annak, hogy nem nálad van, hogy a beállítgatások nyűgösek lehetnek, ha a routert nem éred el távolról. Port forwardok akár később is jöhetnek, ha épp úgy áll, hogy új szolgáltatást lőnél be...Ha a szüleid gépét eléred pl teamviewer és társai körrel, onnan is állítgathatod a routert, csak az se kényelmes túlságosan...

Távoli elérésre így, van megoldás, csak én nem szeressem. A jó a vpn lenne de az nem lesz gyors, van WebDav amit ha összelősz szintén fel lehet mountoltatni a cuccot.

Ftp-n is elérheted a cuccodat, de akkor már ftps vs sftp a javasolt...

[ Szerkesztve ]

(#35935) Borisz76 válasza hegyimorc (#35926) üzenetére


Borisz76
veterán

Nem RAID-ben lévő lemez cseréje.....

Adatokat másold át a másik kötetre - írtad is , hogy van rajta hely - majd a tároláskezelőben a kötet eltávolítása lehetőséget érdemes választani.

A gondot az bonyolíthatja meg, ha esetleg a telepített csomagok ( Photo Station , Video Station stb... ) között van olyan amit a kivenni szánt kötetre telepítettél.

Ez esetben figyelmeztet is a rendszer , hogy állítsd le őket.
Ha ez megvan, eltávolítható a kötet.
Kiveszed a lemezt és mehet be az új.

Tároláskezelőben lehet egyszerű / basic kötetel tétrehozni az új lemezre.
Ezt követően az adatokat is vissza lehet másolni.

Konkrétan ilyet még nem csináltam ezért lehet , hogy másnak van jobb megoldása.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#35936) hegyimorc válasza Borisz76 (#35935) üzenetére


hegyimorc
senior tag

"A gondot az bonyolíthatja meg, ha esetleg a telepített csomagok ( Photo Station , Video Station stb... ) között van olyan amit a kivenni szánt kötetre telepítettél."

Épp ezért kérdeztem.

Hyperbackup csinál minden nap másolatot egyik diskről a másikra bizonyos könyvtáraimról, plusz az appok adtairól, csak nem vagyok biztos benne, hogy ez utóbbi tényleg mindent ment amit kellene. (Bár a photostation, webstation és a mariadb köztük van)

Illetve még megtehetem az, hogy csinálok egy configuration backupot (mint migrálás előtt).

( Egyelőre nem sürgős, csak lassan nagyobbra cserélném ezt a disket és mivel a párja megdöglött 26 ezer óra után, lehet, hogy ha nem akarom akkor is muszáj lesz cserélni ezt is )

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#35937) Willie válasza #56573440 (#35934) üzenetére


Willie
őstag

Szia!

Köszönöm a választ. :)

Tehát ha jól értelmezem akkor be tudom azt állítani, hogy mondjuk a szüleim gépén csak a dokumentumaikat, illetve a családi felvételeket fogja listázni a NAS. Míg mondjuk a televízión csak a filmek mappát fogják látni és a családi felvételeket szintúgy.

A TeamViewerre gondoltam én is, az egy viszonylag kellemes megoldás lehet, hogyha távolról kellene valamit állítani.

Ez a webdav nagyon jónak tűnik, pont ilyenre gondoltam, köszi! :)

A milyen NAS-t vegyek topikban azt a választ kaptam, hogy működni fog a dolog a szolgálatói Huawei ONT-vel és nem fog külön eszköz kelleni. Van itt valakinek esetleg ezzel tapasztalata, csak rádugom majd a NAS-t az ONT-re és működik is?

(#35938) Varszegig válasza gyugyo79 (#35867) üzenetére


Varszegig
veterán

Vagy ott a BitTorrent Sync vagy a DVBLink (Ez utóbbihoz aki megvette a licect meg a tunert pláne morci lehet váltás után)

Annyira nem voltam morci, írtam a dvblink supportnak, és küldtek egy működő verziót:)

(#35939) #56573440 válasza Willie (#35937) üzenetére


#56573440
törölt tag

Annyi, hogy a linkelt oldalon a https-es megoldást csináljátok ha egy mód van rá...

(#35940) Véreshurka válasza Willie (#35937) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Nem árt ha a szolgáltatói eszközön tudsz fix ip címet oszani a nas-nak, illetve tudsz portot forwardolni. Amennyiben nem (sokszor eléggé le vannak butítva szoftveresen a szolgáltatói eszközök), akkor érdemes elgondolkodni egy saját router beszerzésén, amiben a Milyen routert? címmű topikban kaphatsz további segítséget.

[ Szerkesztve ]

El Psy Kongroo

(#35941) gyugyo79 válasza Varszegig (#35938) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ez majdnem annyira elegáns mintha a csomagkezelőbe ott lenne az ilyen rögtön ;)

De a DVBLink saját oldalán se voltak "sokáig" fent a x18 -as verziók !
Aki meg rtd1296 -re váltott annak mindig nincs kint semmi.

Viszont az, hogy rengeteg minden van már kész de a csomagkezelőbe még mindig nem került vissza továbbra se jó dolog.

[ Szerkesztve ]

(#35942) Pulfix


Pulfix
csendes tag

Sziasztok!

"Elnézést, a keresett oldal nem található."

Restart nem segít. :(

http://find.synology.com/:
"Nem található DiskStation készülék a helyi hálózaton belül."

Ilyenkor mi van???

(#35943) Varszegig válasza gyugyo79 (#35941) üzenetére


Varszegig
veterán

Persze nem jó ez így, de legalább segítettek:) Ja, és a licenc migráláshoz amúgy is kell a segítségük.

(#35944) #29810560 válasza Pulfix (#35942) üzenetére


#29810560
törölt tag

http://find.synology.com/:

Az a kettőspont csak elírás vagy tényleg ott van a sor végén? :F

(#35945) Pulfix válasza #29810560 (#35944) üzenetére


Pulfix
csendes tag

Azt csak én írtam oda, hogy ez az oldal pedig ezt írja.

(#35946) almi


almi
senior tag

Sziasztok!

Air Media szerver szerű funkciója van a DSM-nek?

Olyasmit szeretnék, hogy ha egy lanon van az adott laptop és a TV is, akkor valami féle media szerverhez kapcsolódva (ami mondjuk a synology-n van) ki lehessen tenni a képet a TV-re.
(Hasonlóan, mint mondjuk egy Chromecast.)

Köszi!
Üdv.,
almi

(#35947) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok!

A Diskstation rendszeresen jelzi, hogy csináljak data scrubbing-ot meg valami cache-ről hadovál, már nem emlékszem. A kérdés, hogy ez romló HDD állapotra utal? Mert a rendszert egészségesek látja. Hogy tudom megvizsgálni, hogy melyik és hány HDD van esetleg rosszabb állapotban?

(#35948) #29810560 válasza Pulfix (#35945) üzenetére


#29810560
törölt tag

OK!

A helyi hálózaton próbálkozol ... gondolom. Tudod/meg tudod nézni a NAS LAN IP címét?

[ Szerkesztve ]

(#35949) Pulfix válasza #29810560 (#35948) üzenetére


Pulfix
csendes tag

A synology assistant sem találja.
És sárgán villog a status gomb.

(#35950) Pulfix válasza Pulfix (#35949) üzenetére


Pulfix
csendes tag

Amit még én adtam neki: 192.168.1.104
Erre gondolsz?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.