Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34451) MrCsiT válasza Véreshurka (#34399) üzenetére


MrCsiT
addikt

A Lejatszo.hu információja szerint, a kapott regisztrációs kártyával a hivatalos terméktamogatási oldalukon elérhetően fent volt a DSM a 118-ashoz, csak ott kellett volna érdeklődni. A cikk dátuma szerint már 24-n feltették oda.

Néha azért van értelme a hivatalos supportnak.

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#34452) Mezga Aladár válasza MrCsiT (#34451) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Ez a hivatalos support.
Az hogy a MO. forgalmazók által létrehozott gittegyletnél fenn van a 118-as oprendszere, az csak azt bizonyítja h., idő előtt kezdték forgalmazni a terméket és ezért próbálták menteni a menthetőt.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#34453) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

egy számomra furcsa dologban kérnék segítséget. áramkiesés után NAS-hoz (DS214play) nem tudok csatlakozni. hálózaton pingel, de az adminfelület nem érhető el. de nagynéha bejön. aztán pár pillanat után meghal. gondoltam hdd fail
2db 2tb-es wd hdd van benne, mirror módban.
ilyenkor ha a rosszat kiveszem, akkor el kéne indulnia rendszernek, nem? nos nem... bármelyiket is veszem ki, újraindítás után a státusz led naracssárgán villog = kötet össze/leomlott

amikor az adminfelület néha bejön, logint nyomva "érvénytelen titkosítási kulcs" errort dob.

bármi ötlet, hogy hogyan élesszem fel? nem szívesen szedném össze a nason lévő dolgokat újra

- no es importante -

(#34454) gyugyo79 válasza Sixkiller6 (#34453) üzenetére


gyugyo79
addikt

Szerintem nem az egyik HDD ment tönkre hanem a fájlrendszered sérült meg amikor az áramszünetkor nem szabályosan állt le a NAS. Van a webes felületen is egy hiba javítása lehetőség de többen írták fórumokon, hogy nem az igazi de találsz leírásokat, hogy lehet javítást futtatni ssh-n át. Ha ehhez nem érzed magad elégnek kérj segítséget a synologytól, 99.9% segítenek csak ha tudsz csinálnod kell nekik egy admin usert/kiadnod azt ami van meg hozzá férést biztosítani.

(#34455) Sixkiller6 válasza gyugyo79 (#34454) üzenetére


Sixkiller6
őstag

most sikerült vmi csökkentett módba állnia, és 10ből 3szor be tudok lépni az admin felületre.
egyből szól is, hogy az egyik lemezzel lehet a hiba, de egyiket sem mutatja hibásnak.
no mind1, veszek egy újat és csak eltalálom, hogy melyiket kell cserélni.
nagyon köszönöm a választ! erről az ssh-s hibajavításról esetleg vmi link?

[ Szerkesztve ]

- no es importante -

(#34456) #29810560 válasza Sixkiller6 (#34455) üzenetére


#29810560
törölt tag

Rendszerösszeomlás után konzisztencia ellenőrzést végez. Ez - lemezmérettől függően - nagyon hosszú ideig is eltarthat. Szerintem hagyd békén dolgozni a rendszert - akár egy két napig is - és ha már gyorsabb a reakcióideje akkor lépj be és nézd meg, hogy tényleg használhatatlan-e a kötet.

[ Szerkesztve ]

(#34457) Sixkiller6 válasza #29810560 (#34456) üzenetére


Sixkiller6
őstag

most már ott tart, hogy "A rendszerpartíció hibás" állapotot ad az egyik lemeznek, megpróbálom a javítást.

szerk: Paritás konzisztencia ellenőrzése 1.57%, talán lesz vmi belőle

[ Szerkesztve ]

- no es importante -

(#34458) #29810560 válasza Sixkiller6 (#34457) üzenetére


#29810560
törölt tag

"Paritás konzisztencia ellenőrzése 1.57%"

Mondtam, hogy türelem! :K

(#34459) McAdam6 válasza Sixkiller6 (#34457) üzenetére


McAdam6
tag

... és szerezz be egy szünetmentest. :K

(#34460) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

köszi urak!

- no es importante -

(#34461) #29810560 válasza McAdam6 (#34459) üzenetére


#29810560
törölt tag

+1

(Én is egy áramszünet és két napi körömrágás után vettem egyet. Azóta öröm, nyugalom, bódottá.)

(#34462) gyugyo79 válasza Sixkiller6 (#34457) üzenetére


gyugyo79
addikt

A Synology-s. Elsőnek ezt nézd majd meg ez már nagyobb bajt nem csinál ha kell.
Utána ha tovább szeretnéd csinálni pld itt egy leírás, de ezt már ésszel! Ha valamennyire érted mit csináltat veled, mert nekem még szerencsére nem kellet ilyet csak a leírást olvastam + feltételezem már 6-os DSM -ed van.

[ Szerkesztve ]

(#34463) TBMC


TBMC
addikt

skacok!
segítséget szeretnék kérni.
hazajöttem, bedugtam az imacbe a külső vinyómat backupolni akartam a nasra, mikor is vmi errorral eldobta.
leválasztani se engedte csak kb 5percébe tellt.

DE
azóta nem tudok másolni semmi a külső vinyómról sehova a NASon, ilyen hibákat dob:
- A művelet végrehajtása sikertelen volt. A könyvtár nem üres (forklift)
- hibakód 50 (finder)
- érvénytelen argumentum (forklift)
- A(z) "!költözések" elemet nem lehet átmásolni (minden mappára ezt írja)
- A művelet végrehajtása sikertelen volt. Érvénytelen argumentum (forklift)

mi a büdös p*csát tudok csinálni? :W
a nas egyik vinyójára sem enged másolni a fentebbi hibkkal.
a macen tudok másolgatni. külső hddre is.

markbellus.hu 

(#34464) Rruuer


Rruuer
senior tag

Egy szünetmentesen mit kell nézni hogy lássa a nas? Hogy legyen rajta usb?

(#34465) TBMC válasza TBMC (#34463) üzenetére


TBMC
addikt

bocsánat az ide-oda csapongásért.
restart term. már volt minden eszközön.

elsőként bedugtam a külső hddt az imacbemajd elkezdtem bizt menteni manuálisan 10 mappa kb 3.5tb adat
majd elszállt vmi hibával (nem emlékszem pontosan már mit írt)
leválasztottam, bedugtam a nasba közvetlen

majd ugyanúgy próbáltam átmozgatni forkliftben a nasba dugott hddről a nas egyik belső hddjére. nemment, hibát dobott. a fentebb említettek egyikét.

majd DSMben próbáltam a file stationban, elindult kb 2perc után leállt és semmi, se egy üzenet se egy semmi.
leválasztottam a hddt. nem akarta kiadni a felületen, de közben a hdd ledje már nem világított, így kihúztam.

majd bedugtam az rmbpróba, nem akarta felismerni csak töltött a hdd és semmi.
visszadugtam az imacbe, hogy mia fene, ott sem akarta felismerni. úgyhagytam pár perc után magához tért látott mindent.

DE

másolni továbbra sem tudok a nasra a fentebb említett hibákkal elszáll.
az imaces és az rmbpron egyaránt tudok másolni külső hddről külső hddre vagy épp a belsőre.
CSAK a nasra nem...

mi a pék fene lehet? mi lehet a megoldás? :W

markbellus.hu 

(#34466) Primary92


Primary92
senior tag

Mi lehet az oka annak, hogy a publikus fájlmegosztással megosztott cuccokat baromi lassan lehet letölteni, pedig a net elég gyors, és LAN-on megfelelő sebességgel lehet elérni a Synology-t.

(#34467) Criton


Criton
veterán

A segítségeteket kérném. Mivel a DIGI-s 1000-es netet egyedül csak a Download Station tudja kihajtani, a Download Stationben milyen beállításokat ajánlotok?

(#34468) TBMC válasza TBMC (#34465) üzenetére


TBMC
addikt

közben arra jöttem rá, ha finderből/forkliftből csatolom fel a NASt (afp), alapból a lokál hálón akkor error code 50el elszállnak a másolások.
DE
amennyiben ugyan ezen mappát sftpn keresztül akarom másolni, úgy működik tökéletesen. :F :W
a gond az sftpvel csak az, hogy lokálon max 20mbps körülit tudok kicsikarni belőle, míg ha finderből/forkliftből felcsatolom lokálon akkor 80-100körül megy...

ötlet? :/

szerk: ja és a nason lokálban sem tudok ezt másolni elindul, átmásol az adott mappából ami pl 7.5gb, 1.4gbt és semmi error msg, semmi, megáll és eltűnik dsmben a feladat.

[ Szerkesztve ]

markbellus.hu 

(#34469) TBMC válasza TBMC (#34468) üzenetére


TBMC
addikt

ami még érdekesség, és rájöttem:
- azokat nem engedi másolni amikkel ma kezdte a folyamatot.
18:32-36kor végzett módosítást X mappán... mindnek 18:32-36 a módosítás ideje
a benne lévő fileokat engedi másolni, minden OK, de már a mappában lévő mappát nem (annak is 18:32-36 a módosítás ideje).

tehát magukkal a mappákkal van baj.

mivel eléggé összetett a könyvtárszerkezetem, szinte esélytelen, hogy ezt manuálisan újracsináljam
nem lehet erre valami javítást? bármi egyebet futtatni? hogy helyrehozza a gebaszt? :S

markbellus.hu 

(#34470) Borisz76 válasza Criton (#34467) üzenetére


Borisz76
veterán

Igazából nem tudunk mit ajánlani mert a DS-nek elég szegényes a konfigurálási lehetősége.

Az általános részen lehet állítani az aktív letöltések számát 1-80 között.
Ha max tempót akarsz egy torrent esetében akkor értelemszerűen 1 lesz a beállítása.

Ha több feladatod van , akkor sorban egymás után töltögeti őket lefelé.

A BT résznél a max letöltési sebességnél : 0 ....ez elviekben a max sebességet engedi.

Feltöltéshez érdemes korlátot beállítani, hogy maradjon némi sávszéled.
Nem tudom, hogy az 1000-s csomagnak mennyi a feltöltési sebessége.
De ha kb a 70-80%-ára állítod, úgy jónak kell lennie.

BT protokoll kódolás : Mindíg

Max engedélyezett peer
Na ezzel bajban vagyok....mert ez erősen "vas"függő is.
Nálam 300 a beállítása.
Szerintem ezt állítgasd majd...

DHT hálózatot NEM szabad engedélyezni. Pipa NINCS :)

Nálam a megosztás letöltés után addig megy amíg ki nem törlöm a feladatot :
Megosztási arány eléri : 0
Megosztási idő eléri : Örökre

Ha javasolhatom , a tesztet egy olyan torrenten végezd amit a legtöbben seedelnek.
Ha a Nmag-ról próbálod akkor csak katt a "S" betűre a letöltő oldalon.

Látható, hogy közel 20.000 sedder van.
Ha ezzel nem jön össze a MAXIMÁLIS sebesség, akkor semmivel :D

Bár lehet a próbát egy nagyobbacska méretű állománnyal kellene kipróbálnod.
Mondjuk a HD/Hun kategóriából.....
Most gyorsan ránéztem és az új Pókember film az :
7.76 GB és 4739 seeder.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#34471) Criton válasza Borisz76 (#34470) üzenetére


Criton
veterán

A vas egy DS916+ 8GB memóriával. A net meg 1000Mbps le és 215Mbps fel.

(#34472) Borisz76 válasza Criton (#34471) üzenetére


Borisz76
veterán

Criton a vasadban ez ketyeg :
DS 916+ Intel Pentium N3710 quad-core 1.6GHz, burst up to 2.56GHz

Kicsimix fórumtársunk vasa :
DS 216+II Intel Celeron N3060 dual-core 1.6GHz, burst up to 2.48GHz

Ahogy egyre több seederhez csatlakozott a DS úgy kúszott felfelé a letöltési sebessége.
A plafon kb 60 MB/s volt.
Videó a letöltésről.

Lajos75 fórumtársunk vasa :
DS 718+ Intel Celeron J3455 quad-core 1.5GHz, burst up to 2.3GHz

Ugyanaz a szituáció...meghaladta az 50MB/s sebességet.
Videó a letöltésről.

Hirtelen ezeket tudtam felkutatni számodra.
Remélem tőled is kapunk majd eredményeket és jöhet a "közösbe", hogy okosodjunk :)

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#34473) BullZeye válasza Borisz76 (#34472) üzenetére


BullZeye
veterán

Transmission drasztikusan lassabb mint DS? Ilyen irányú tesztet is csináltatok?

(#34474) Criton válasza BullZeye (#34473) üzenetére


Criton
veterán

Én egy és ugyan azzal a torrentel próbáltam a Download Stationt és a TransmissionBT-t is.
A Transmission ugyan azokkal a beállításokkal nem érte el a 12MB/s letöltést, míg a Download Station az 50MB/s simán.

(#34472) Borisz76 : fogok majd csinálni videót mindenképpen, a letöltés rendben van, egy torrent esetében a 54MB/s is megvolt, de viszont feltölteni egy dekát nem tölt, és a port nyitva is van.

[ Szerkesztve ]

(#34475) Pubszon válasza Criton (#34474) üzenetére


Pubszon
veterán

20000 seeder mellett nem sok esélyed van .

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#34476) Sixkiller6 válasza Sixkiller6 (#34457) üzenetére


Sixkiller6
őstag

ha a két lemezből álló kötetet megszüntetem, akkor minden adatot elvesztek? vagy utána az egyik (jó) lemez alapján újra létre tudom hozni, így javítva a másik lemezt (mirrorban)?

- no es importante -

(#34477) Sixkiller6 válasza Sixkiller6 (#34476) üzenetére


Sixkiller6
őstag

az egyik lemezen hibás a rendszerpartíció és az istennek sem tudom megjavítani admin felületről. gondoltam megszüntetem a raidet és a jó lemezről újramirrorozom a tartalmat.
csak nem tudom, hogyan

- no es importante -

(#34478) TBMC válasza TBMC (#34469) üzenetére


TBMC
addikt

megpróbáltam másolni még az éjjel egy fotós mappát aminek nem mostani volt a módosítási ideje.
360gb tartallommal.

elindítottam, kb 30%ig követtem, majd lefeküdtem.
hajnalban gondoltam ránézek, bejelentkeztem a DSMbe,
semmi féle üzenet/értesítés, hogy át lett másolva a sztori... kezdtem gyanakpdni, hogy ugyan az történik mint korábban, hogy lefut X ideig majd szimplán fogja magát a taszk és eltűnik... ez miért lehet???

át volt átmásolva a célhelyre a mappa, gondoltam megnézem a méretét és elképedve látom, hogy csak 340gbnyi adat ment át.

ekkor ráakartam volna menni az usbshare1-2re, de csak töltött és töltött kb 5percig.
gondoltam jó akkor leválasztom majd újracsatolom. hát nem lehetett leválasztani, hiába mentem rá nem történt semmi. így hagytam kb szintén 5 percig, de semmi nem történt.
próbáltam egy nas leállítást, le is lőtte magát mert nem értem el safariból, de nem kapcsolt ki.
csak villogott kéken a power led, a hddledek pedig folyamatosak voltak
kb 10percig vártam, majd kilőttem a 220ról... :W

van valakinek ötlete, mi a fene lehet a ludas? mivel lehet a gond?
összegezve a korábban leírtakat.

előre is hálás köszi! :R
u.i: én már teljesen tanácstalan vagyok :(

markbellus.hu 

(#34479) Alex91 válasza TBMC (#34478) üzenetére


Alex91
félisten

Bar nem synology, de nas es mac. Nalam az volt, hogy nas-on belul nem tudtam ugy masolni, hogy az egyik mappajabol a masikba finderen keresztul. Itt is -50-es hibat nyomott a finder. Valameddig masolt, de utana hiba. Erdekes modon, ha elobb atmasoltam a nas-on levo mappat a gepem hdd-jere, es utana onnan a nas-ra, ugy mar felmasolta...

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#34480) LouiS22 válasza Alex91 (#34479) üzenetére


LouiS22
veterán

Nem mertem leírni,de te megtetted. Első ránézésre nekem is az volt gyanús, hogy Mac van a sztoriban. Ezek szerint nem alaptalanul.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#34481) TBMC válasza Alex91 (#34479) üzenetére


TBMC
addikt

próbáltam így is.
semmi siker :(

viszont ha a mac a hibás, akkor a dsmen belül miért nem tudok másolni? :( (file station)

markbellus.hu 

(#34482) Alex91 válasza TBMC (#34481) üzenetére


Alex91
félisten

Nem mondtam, hogy a mac a hibas...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#34483) TBMC válasza Alex91 (#34482) üzenetére


TBMC
addikt

értem, csak bennem is felmerült ez.
de tanácstalan vagyok :(

markbellus.hu 

(#34484) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

meg tudom oldani a rendszerpartíció hiba-problémámat, hogy megszüntetem a kötetet a két tükrözött lemez között, a rosszat leformázom és újracsinálom a kötetet?
akkor a jó lemezről vissza fogja tükrözni az új, üresre?
működne ez? meg kell szüntetnem a kötetet előtte? vagy csak rossz hdd kivesz, lezúz, visszatol, mintha új, üres lenne?
köszönöm

- no es importante -

(#34485) Alex91 válasza Sixkiller6 (#34484) üzenetére


Alex91
félisten

Szerintem kiveszed a hibasat, pc-n torlod, aztan visszateszed. Elvileg ujr kellene epitenie. De mondom, szerintem!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#34486) Borisz76 válasza Sixkiller6 (#34484) üzenetére


Borisz76
veterán

Elviekben működhet.

Ha a tükrözött lemezpár egyik tagja tönkremegy / kiveszed, akkor a DSM dumál, hogy a kötet összeomlott de ettől még az adatokat el kell érned a maradék 1 db lemezről.

A másik lemezt PC-n lehet gyalulni.
Vagy ha teljesen halott a HDD, akkor értelemszerűen csere.

Visszahelyezés után a DSM tükrözi az adatokat vagyis helyreállítja a kötetet.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#34487) Elemental válasza TBMC (#34483) üzenetére


Elemental
addikt

Az elejét nem követtem. Bejelentkezve a dsm-be a file station-nel van a gond?

(#34488) Akor


Akor
csendes tag

Fölraktam a nsa-ra a Ples szervert ami megy is.
TV ok minden. Használni szeretném a gyerkőc táblagépén is de azon meg kirak 1 perc után. Ugyan ez van a laptopon, telefonon. A tv kapcsoltam hozzá először. Gondolom fizetni kellene érte de nem egészen kerek, hogy mennyit. Van mikor 1750 és van amikor 120 eur kérne. Mindegyik eszköz a routerhez van kapcsolva.
Most használnám először de még nem egészen látom át. Nagy vonalakban mondanátok róla pár szót? :)
Kb 30 ezeret kicsit sokallom, akkor inkább ds videó. Semmi extra, csak a nas-on lévő filmeket szeretném nezni.

(#34489) Patice válasza Akor (#34488) üzenetére


Patice
Topikgazda

Video Station-t már kifizetted. Miért nem azt használod?

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#34490) Akor válasza Patice (#34489) üzenetére


Akor
csendes tag

:) Gyerkőcnek kiraktam a "mese "linket a plex-be és kész. Nem kell barangolni neki. Meg tetszik, hogy bármelyik gépen elkezdek nézni egy filmet, folytathatom ott ahol előzőleg abba hagytam.

(#34491) tobias40 válasza Patice (#34489) üzenetére


tobias40
veterán

Ezt akkor használjátok ha nincs vkinek külön média pléjere?
Nem értem mikor kellhet ez,én a telefonon és a laptopokon is a saját lejátszójukkal nézem a filmet igaz csak néha.
A tv-re meg ott a MED600x a jó minőségért. :R

Csak érdeklődöm hogy mikor kellhet akár a plex,vagy a Video Station stb.. :U

(#34492) TBMC válasza Elemental (#34487) üzenetére


TBMC
addikt

azzal is.
elkezd másolni, majd eltűnik a taszk egy idő után.
semmi visszajelzés.

markbellus.hu 

(#34493) Criton válasza Borisz76 (#34472) üzenetére


Criton
veterán

A DS718+ videón ha jól látom a DHT is be van kapcsolva.

Én is csináltam most egy videót, igaz nem olyan torrentekkel amik nagyon népszerűek lennének.

(#34494) Varszegig válasza Akor (#34488) üzenetére


Varszegig
veterán

120 eur azt hiszem az éves ár, 1700 Ft a havi. Elsőre vegyél havit, hogy kipróbáld.

Bocs, a 120 az örökös.

[ Szerkesztve ]

(#34495) #56573440 válasza Akor (#34488) üzenetére


#56573440
törölt tag

Mert két opció van. Plex pass, ami folyamatosan fizetős vagy drága lifetime, vagy megveszed egyszer a plex appot, utána abból tudsz lejátszani. Utóbbi esetben értelem szerűen az alól az acc alol él a buli amiből megvetted.

Vagy egy szolgáltatás csomagot veszel
Vagy csak egy appot

(#34496) Akor válasza #56573440 (#34495) üzenetére


Akor
csendes tag

Ha az appot "megveszem azt eszközönként meg kell vegyem vagy az acc hoz egyszer kifizetem az összeget akkor mindegyiken menni fog?

(#34497) #56573440 válasza Akor (#34496) üzenetére


#56573440
törölt tag

Nálam is két eszközön fut. Acc függő, ahogy minden más app is jóformán. A telefonon és tableten is az én accom van, így le tudom szedni rá a plexet...

De itt nem plex accrol beszélünk legalábbis én...

[ Szerkesztve ]

(#34498) Madwe válasza Akor (#34496) üzenetére


Madwe
nagyúr

Eszkozonkent kell megvenni, vagy megveszed a lifetimeot S mindeneden menni fog.

Tobias40 én pl webos 3at használok, ami mellé felesleges pénzkidobás a mese, cserébe lassabb és körülményesebb is lenne mint a webos plexel...

[ Szerkesztve ]

(#34499) Criton válasza #56573440 (#34495) üzenetére


Criton
veterán

Nekem a Plex Pass lifetime van meg, minden olyan eszköz amire elérhető a Plex a Pass-os Accountommal tudom használni.

(#34500) TBMC válasza TBMC (#34492) üzenetére


TBMC
addikt

csatlakoztatva a hddt a nashoz, nagy nehezen sikerült átmásolni egyesével kb 1000 mappát. filestationon keresztül.a lényegeseket.

végzett az utolsóval is. majd töröltem egy kb 150mbos mappát a külső vinyóról. lefutott a törlés. majd nyitnám meg a usbshare1-2-t és csak tölt és tölt.. semmi

és csatlakozni se tudok a szerverhez, csak dsmen keresztül
ilyen hibaüziket dob:

se finderből, se forkliftből.
áthoztam egy windows10es laptopot is. azzal sem megy.

a DSMben leválasztani se tudom a külső hddt ismét.
rámegyek, tölt majd nemcsinál semmit. kb 5x próbáltam...

gondoltam leállítom akkor a nast/újraindítom, de nemcsinál semmit. a dsm elérhetetlenné válik, de a nas továbbra is megy. villog kéken a power led, a hdd ledet pedig világítanak...

valakinek ötlet? a nassal lehet gond? vagy mi eredményezhet ilyet?? :F :W

ja igen. újraindítás is beoffolt:

és semmi. villog a powerled és ennyi. kalap kabát.

[ Szerkesztve ]

markbellus.hu 

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.