Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) Patice válasza Madwe (#11000) üzenetére


Patice
Topikgazda

Netes rendelés esetén van pár napod elállni a vásárlástól...

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#11002) Madwe válasza Patice (#11001) üzenetére


Madwe
nagyúr

igaz... mindenesetre ha van itt esetleg egy 214se tulaj aki bd50eket szokott gigabit lanon lejátszani, annak megköszönöm a tapasztalatai megosztását :)

(#11003) Magnat válasza Madwe (#11002) üzenetére


Magnat
veterán

50GB = 51200MB = 409600Mb

Legyen mondjuk 1.5 órányi anyag rajta és semmiféle más tartalom:

1.5 óra = 90 perc = 5400s

409600Mb / 5400s = 75.85Mb/s

Tehát maga a payload 76Mb/s, ami ha beleszámolom az összes járulékos cuccot (ethernet frame, ip frame meg a többi csomagoló), akkor sem hiszem, h a 100-at meghaladja, tehát még egy 100-as hálón is átfér jó sansszal egy BD image, a 214SE meg a specifikáció szerint 100MB azaz 800Mb olvasási sebességet tud, szóval kizártnak tartom, h ne tudja lejátszani a kérdéses formátumot.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#11004) Sanya válasza peterit (#10988) üzenetére


Sanya
nagyúr

igazság szerint a NAS-nak csak egy feladata van: továbbítani a filmet a lejátszó irányába, ami máshol is lehet.

A továbbítás során lehet használni transzkódolást.

hogyan néz ki, ha távolra akarsz steamelni: akkor a feltöltési sebességednek megfelelően továbbítja a filmeket. Nem kódol semmit.

Ez esetben nem kell a play végződésű-t, azaz a drágábbat venni.

Ha te transkódolni is akarsz, tehát miközben lejátszatod, akkor rontod a kép minőségét, akkor érdemes a play eszközt vásárolni.

A nas kb 100 megabájt/sec-cel tud adatot továbbítani.

Véleményem szerint ne a PLAY végződésűt vegyed, csak ha transzkódolni akarsz.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#11005) peterit válasza Sanya (#11004) üzenetére


peterit
csendes tag

Köszönöm szépen.
Lehet megrendelem akkor a 213j-t
Ha nagyon nem megy akkor pedig kicserélem Play modelre.
Köszönöm

Azt hogy tudom megnézni, hogy itthon milyen gyors a vezeték nélküli hálózat?
Mert ha ezt ki tudnám mérni, akkor elvileg ki tudnám számolni, hogy kell-e itthonra transzkódolni az Ipadra.
:F

[ Szerkesztve ]

(#11006) Sanya


Sanya
nagyúr

Megjelent az új DSM 5.1 béta.

forrás: [link]

Főként a cloud stationnal vannak még benne problémák, de rengeteg újdonság található benne.
A vállalkozó kedvűek ( pl Rick04 nem) a gazdagok ( akiknek úgy is mindegy), meg akik nem tartanak fontos adatokat a NAS-on, azoknak hajrá, lehet próbálni :))

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#11007) devil-k válasza Madwe (#10996) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nekem DS213J-m van és úgy viszi a BD50-t mindenféle akadás nélkül, hogy közben megy a torrent is. :D

Ha ilyen a jelenlegi NAS-od, akkor tárgytalan, amit írtam. :D

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#11008) peterit válasza devil-k (#11007) üzenetére


peterit
csendes tag

Belső wifi hálózaton mobil eszközre vagy laptopra streamelve milyen tapasztalatok vannak?
Köszönöm

(#11009) devil-k válasza peterit (#11008) üzenetére


devil-k
nagyúr

Semmilyen, mert nem streamelek így, csakis kábelen keresztül.

- mozi bolondéria -

(#11010) peterit válasza devil-k (#11009) üzenetére


peterit
csendes tag

Köszönöm.
Én is elsősorban úgy használnám, csak kíváncsi lettem volna.

(#11011) medium84 válasza Sanya (#11006) üzenetére


medium84
aktív tag

Most rakom :)

(#11012) Borisz76 válasza medium84 (#11011) üzenetére


Borisz76
veterán

Várjuk az észrevételeket :)

Jut eszembe : egy ilyen 5.0-ról való áttérés 5.1-re befolyásolja az adatokat ?

Vagy adatvesztés nélkül megy tovább a rendszer ?

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#11013) Sanya válasza Borisz76 (#11012) üzenetére


Sanya
nagyúr

nincs adatvesztés, kb 10 perc.

Első pozitivum: van egy tool, ami átlesi a rendszered biztonságát: biztonsági tanácsadó.

Tanácsot adott az ftp bezárására és az ssh port másik portra helyezésére.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#11014) Patice válasza Sanya (#11006) üzenetére


Patice
Topikgazda

Köszönjük! :R

Én ma reggel kaptam róla az e-mailt. Átfutottam az újdonságokat. Hát van bőven.

Amiket kiemelnék:

- Security Advisor (Biztonsági Tanácsadó) - nagyon hasznos lesz szerintem mindenkinek, de főleg új Synology NAS felhasználóknak, hogy hogyan lehet biztonságossá is tenni a gépüket. :C

- SSH portot most már át lehet helyezni egyénileg megadott portra gyárilag.

- AppArmor - hasznosnak tűnő, biztonságot növelő app, ami alkalmazás szinten vizsgálja az összes futó, vagy újonnan telepített alkalmazást, hogy az elég biztonságos-e

- Storage Analyzer - szerintem ez is hasznos lesz, hogy könnyebben utána nézhessen az ember, hogy mi mennyi helyet foglal a NAS-on.

- Note Station - (ha jól értelmeztem, akkor) jegyzeteket készíthetünk vele, amiket a NAS-on tárolhatunk, megoszthatunk másokkal, stb. Személyes tapasztalat alapján nagyon hasznos lenne. Telefonon sok dolgot vések jegyzetekbe és amikor telefont cserélek sosem lehet lementeni ezeket normálisan, pedig akad sok fontos is közöttük. Most már ezt is el lehet felejteni. :D Van rá más megoldás. :C

- Audio Station - (Csak azért emelném ki, mert használom rendszeresen és meg vagyok vele elégedve) Most már tud több AirPlay/Bluetoth eszközre is szimultán streamelni zenét. Ez azért elég hasznos lehet olyanoknak, akik pl. egy nagyobb lakásban/házban szeretnék azt elérni, hogy mindenütt ugyan az szóljon. Eddig ilyesmit csak nagyon drága rendszerrel lehetett könnyen megtenni. Most már erre is van mód. :C
Meg esetleg megemlíteném, hogy (egyes modelleknél) a DSD-t is támogatja már. :U

(#11012) Borisz76:

"Jut eszembe : egy ilyen 5.0-ról való áttérés 5.1-re befolyásolja az adatokat ?
Vagy adatvesztés nélkül megy tovább a rendszer ?"

Az b***na be, ha adatvesztés lenne egy rendszerfrissítéskor. :D
Minden megy szépen tovább, max. kapsz pár értesítést a frissítés után a Csomagkezelőben, hogy frissítsd az Alkalmazásokat.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#11015) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Valaki használ apple tv-t synology-val? A synology alkalmas arra,hogy apple tv-nek megossza a filmeket, zenéket oly módon, hogy ne kelljen ilyen iTunes-os hókuszpókuszokat csinálni, csak simán belepakolom egy mappába? :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#11016) Patice válasza V.Stryker (#11015) üzenetére


Patice
Topikgazda

Próbáltam ATV3-mal, van is most itthon, de bent pihen a szekrényben. :DDD

Az egyedüli mód, az a DS Video app, amin ki lehet választani streamelési eszköznek (AirPlay) az AplleTV-t. Theát kell hozzá egy harmadik eszköz (okosteló, tablet, stb.) amivel ezt megteszed. Viszont ATV3-nak nem túl széles a formátum támogatása. .mkv-val meggyűlik a baja.

ATV3-mal nem tudod betallózni a NAS tartalmát.

Másik megoldás a Plex + Plex Connect --> ha transzkódolni akar, akkor kell alá egy erős vas, de ha nem kell átkódolni a tartalmakat, akár használható is. De ezt nem próbáltam, csak olvastam róla.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#11017) V.Stryker válasza Patice (#11016) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Pedig azt hittem, hogy öröm és boldogság ezt az apple tv. :B Most egy rPI-m van Openelec-el és igazából nagy gond nincs is vele, csak akartam egy jobb vasat, de ezek szerint nem az apple tv lesz az. :(

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#11018) Mezga Aladár válasza Patice (#11016) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Erre nincs törés?

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#11019) Patice válasza V.Stryker (#11017) üzenetére


Patice
Topikgazda

Ha a málnával nincs gondod, akkor maradj annál. A továbblépés (dedikált HTPC) már többszörös összegbe kerülne. Csak saját felelősségre ajánlott. :K

(#11018) Mezga Aladár:

Tudtommal még nincs. De mostanában nem foglalkoztam ezzel, nem tudom most mi a helyzet. Én is bízom benne, hogy egyszer lesz, vagy valamit lehetne kezdeni a vassal, mert ami benne van, az alkalmas lenne HTPC célokra. A legjobb lenne, ha egy az egyben cserélni lehetne rajta FW-t de ugye ez nem érdeke az Apple-nek, így biztosan elég jól megakadályozzák ezt. Vagy csak senki nem foglalkozik ezzel, mert van elég sok alternatíva.

ATV3-at azért nem adtam még el, mert bízom abban, hogy a Synology NAS-sal később egyre jobban együtt tud majd működni és pl. második rendszerbe jó lesz AirPlay eszköznek, filmre, zenére, stb.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#11020) sethyx válasza V.Stryker (#11017) üzenetére


sethyx
csendes tag

Cubox-i

Erre cseréltem le rPi-m, DS214-ről OpenELEC tökéletesen játszik mindent, és jóval erősebb mint a Pi volt.

(#11021) fPApi válasza V.Stryker (#11017) üzenetére


fPApi
őstag

Az apple eszközöknél akkor van öröm és boldogság, ha kizárólag arra és úgy használod, amire és ahogy az apple gondolja. Ekkor minden szuper. Egyébként kín és szenvedés.

[ Szerkesztve ]

(#11022) Madwe válasza devil-k (#11007) üzenetére


Madwe
nagyúr

Van otthon egy bika synology amit most használok, de az marad szülőknél ha kész lesz a lakás, viszont én olcsóbbal is beérem... úgy néz ki a 214se bőven elég lesz arra amire szeretném szerencsére...

Köszönöm a válaszokat!

(#11023) devil-k válasza Madwe (#11022) üzenetére


devil-k
nagyúr

Jó választás az is. :K

- mozi bolondéria -

(#11024) Intelligencs válasza Patice (#11014) üzenetére

Na, én meg ennek örülök, végre lehet két NAS között másolgatni, nem kell a gépemen keresztülkergetni az adatforgalmat:

File Station
You can manage and transfer files to another WebDAV/FTP server. FTP, SFTP, WebDAV, and WebDAV over HTTPS are supported.

The Amiga, Born a Champion

(#11025) Patice válasza Intelligencs (#11024) üzenetére


Patice
Topikgazda

Ez elkerülte a figyelmemet. Tényleg ez is elég hasznos, ha több NAS-t kezel az ember. :K :C

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#11026) spider23 válasza Intelligencs (#11024) üzenetére


spider23
aktív tag

Érdemes akkor felrakni a bétát? Eddigi beállításaim megmaradnak? Nekem a Onedrive támogatás jönne nagyon jól, mert a telefonomról a képek videók oda töltődnek.

(#11027) kokosmith


kokosmith
tag

Sziasztok! Az alábbiakban szeretném a segítségeteket kérni:

Kinéztem egy Synology DS214-et többek javaslatára (itt a fórumon), viszont ahogy látom, sajnos a PLEX kompatibilitási listán nem szerepel ez a típus. Tudtok esetleg arról valamit mondani, hogy várható-e ennek támogatása a PLEX részéről?

Azért lenne fontos számomra, mert a jelenlegi WD MY Cloud-ról az Istenért sem akar lejátszani mkv fájlokat a Samsung HT-E6750W típusú blu-ray lejátszóm, avi-t persze minden további nélkül. Mindig azt írja ki, hogy nem támogatott formátum. Közben pedig ha USB-ről, vagy PC-ről Allshare programmal osztva játszom le ugyanezen mkv filmeket, zökkenőmentesen viszi. A lejátszóra tudok telepíteni PLEX-et, ami a gépen lévő PLEX media szerveren át szintén viszi az MKV-t, ezért lenne jó, ha a NAS támogatná ezt, és nem a gépet kéne használnom média szervernek. Jó lenne, ha nem kéne közbe iktatni egy külön médialejátszót, mert már hülyét kapok attól, hogy 3 távirányítóval nézzek filmeket ahelyett, hogy csak a Blu-ray lejátszón DLNA-n keresztül játtszam le a filmeket.

Azt is eltudom képzelni, hogy a WD Cloud-on lévő Twonky DLNA kliens nem igazán támogatott, de valahol mintha azt láttam volna, hogy a Synology-n is Twonky van, de lehet hogy különböző verzió?

Tudnátok esetleg segíteni a fenti kérdésekben? A WD-ről már nagyjából lemondtam, ezért sem ott teszem fel a kérdést. Köszönöm!

(#11028) Patice válasza spider23 (#11026) üzenetére


Patice
Topikgazda

Csak saját felelősségre. Nem azért mert nem biztonságos, hanem azért mert még béta és van benne sok dolog, ami nem működik megfelelően (vannak még ilyenkor bug-ok). Amúgy lehet hogy azokból egy sem érintene téged.

A beállításokat, adatokat nem veszélyezteti a frissítés, csak vissza már nem mehetsz 5.0-ra!

(#11027) wcoo:

Ha tud a blu ray lejátszód DLNA-t és megeszi az .mkv-t (a legtöbb igen), akkor szerintem hagyd ki a Plex-et a lejátszási sorból és menni fog a streamelés DS214-el is.

Max. pár korlátozás van a DLNA-n keresztüli megosztásban, pl. nem lehet tekerni a tartalomban, nem tudja onnan folytatni, ahol abbahagytad, feliratok támogatása sem biztosított sok esetben.

(Ezeket nem próbáltam, csak olvastam róluk. Lehet, hogy már nincs igazam.)

DLNA-n keresztül viszont kíváncsiságból próbáltam a stream-et és nálam simán ment (vezetékes kapcsolattal). (Samsung BD-C6500-as lejátszó + DS213)

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#11029) kokosmith válasza Patice (#11028) üzenetére


kokosmith
tag

Köszönöm szépen a válaszod. Bízom benne, hogy tényleg csak a WD Cloud-ban lévő DLNA a szűk keresztmetszet. Bár elég szívás lenne venni egy Synology-t, és a végén ugyanúgy nem tudnék róla lejátszani filmeket...

Nincs esetleg valaki a XIV. ker Pillangó Park környékén Synology tulaj, aki egy kis sör fejében átugrana a kütyüjével egy teszt erejéig? :)

(#11030) spider23 válasza Patice (#11028) üzenetére


spider23
aktív tag

Köszönöm, felraktam. Eddig minden ok! ;)

(#11031) Moon_Walker válasza kokosmith (#11027) üzenetére


Moon_Walker
tag

az miért nem jó, hogy NAS ->DLNA -> androidos tv box ->hdmi?
(mondjuk ez két táv 3 helyett)
(minek az a plex egyáltalán?? :-D )
sok szívás az mkv-val után hagytam a fenébe a TV médiaplayerét és így megy most minden.

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni)

(#11032) kokosmith válasza Moon_Walker (#11031) üzenetére


kokosmith
tag

A cél az lenne, hogy NAS-ra letöltöm a filmeket, majd bekapcsolom a házimozit és TV-t egy távirányítóval (illetve ha meglesz az új Samsung TV, akkor a házimozi bekapcsolja a TV-t is magától akár), már nézhessem is a filmeket. Ha pausolni akarom, hangerőt állítani, stb, elég a házimozi távkapcs. Ha közbeiktatom a WD Media Playerem, akkor külön távirányító a tekerés, indítás, leállítás, külön távirányító a hangerő, stb.

Szeretném a 21. században kihasználni az okos készülékek adta lehetőséget, nem pedig minden funkcióra külön tartani egy külön kütyüt.

(#11033) Madwe válasza kokosmith (#11032) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tabletrol irányítani mindent:)? Nekem bevált, le a taviranyitokkal! (Ok, projektrot külön be kell kapcsolni)

[ Szerkesztve ]

(#11034) Ghost84


Ghost84
aktív tag

Sziasztok!

Van egy DS109-em rá lehet erre valahogy erőltetni a dsm-5-öt? És ha igen honnan tudom letölteni?

(#11035) Mezga Aladár válasza Ghost84 (#11034) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Van valami, ami miatt nem tudsz meglenni az ötös nélkül?

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#11036) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Sziasztok!

Az megoldható valahogy a Mail Server-rel, hogy a freemail-es postafiókom leveleit a Mail Server fogadja, és aztán a Mail Station-nel tudjam megnézni?

Azért kérdés, mert több, freemai, gmail, outlook szolgáltatónál vannak fiókjaim, és egyben tudnám kezelni, ha a Mail Serveren tudnék fogadni más e-mail szerverekről leveleket.

(Eddig ezt kliens szinten, Outlook-on belüli profilokkal oldottam meg, ám azzal meg az a baj, hogy pl. van egy laptop, amin ha többször töltöm le freemail-ről a leveleket, ugyanazt letölti többször. A laptopon a freemail fiók ürítése nem oldható meg a letöltést követően, mert akkor az asztali gépen nem lesz példányom a levélből, ami nem jó.. )

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#11037) Ghost84 válasza Mezga Aladár (#11035) üzenetére


Ghost84
aktív tag

Igazából nincs csak gondoltam az 5-ös gyorsabb lenne. vagy tévedek?

(#11038) Multibit válasza Ghost84 (#11037) üzenetére


Multibit
veterán

Tévedsz.

(#11039) tobias40 válasza kokosmith (#11032) üzenetére


tobias40
veterán

Veszel egy Logitech Harmony okos távirányítót és azzal tudsz mindent irányítani és azt kapcsolja be amit szeretnél,akár egy gombnyomásra! :Y
Azt hogy milyet veszel azt csak a pénztárcád szabja meg,és az hogy mennyi eszközt akarsz róla kezelni!

Van neki külön topic-ja is..

[ Szerkesztve ]

(#11040) Ghost84 válasza Multibit (#11038) üzenetére


Ghost84
aktív tag

Értem akkor hagyom.

(#11041) Rick4 válasza Sanya (#11006) üzenetére


Rick4
félisten

Én ne lennék vállalkozó kedvű? :DDD

Amúgy visszaolvasva a 10987-nél:

videostation
6 megabit a feltöltésem, a filmjeimet azon bárhova tudom steamelni.

Filmjeim: ált a legkisebb x264 vagy ennek xvid testvére.
A fullos, 8-10 gigás filmek tényleg szaggatnának. Nem bírná a feltöltésem.

Ha nem 50"-os tévé van a másik oldalon, akkor pont erre jó a transzkódolás, nem?

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#11042) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Van egy Synology DS114 NAS-om, illetve most vásároltam egy Samsung UE40H6400-as Smart TV-t. A kérdésem az lenne hogy milyen megoldás van arra, hogy előre beállított mappák automatán indexelődjenek? Ezekbe a mappákba inkább filmek vannak.

Azt tudom hogy az alap photo music video mappák szinkronizálódnak, de nekem az lenne a legjobb, hogyha a saját mappáim szinkronizálódnának automatán. Nincs esetleg erre az okos tv-re, ilyesmi alkalmazás amivel ki lehetne ezt kerülni hogy manuálisan kelljen az újonnan letöltött dolgokat indexelni?

Régebben olvastam hogy írtak 1 megoldást, azt hiszem hogy Putty-al kellett belépni a NAS-ra, és ott az adott mappára kiadni a parancsokat. Viszont ezt így nem tudtam összehozni. Esetleg működő megoldást tudtok? Vagy törődjek bele hogy nem működik, és a következőnek egy Multimédiás Lejátszóba ruházzak be, és akkor ezek a gondok meg fognak oldódni?

Köszönöm :R

iPhone 13 Pro Max

(#11043) Rick4 válasza jozsi252 (#11042) üzenetére


Rick4
félisten

Ki kell pipálni a checkboxot a mappák indexelésénél.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#11044) Doky586 válasza jozsi252 (#11042) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

„photo music video mappák szinkronizálódnak” a TVre..

ezt hogy érted? Úgy hogy a TV akkoris automatikusan lejátsza a filmet ha otthon vagy ha nem..?

(#11045) jozsi252 válasza Rick4 (#11043) üzenetére


jozsi252
veterán

Ide kell a pipa?

(#11044) Doky586

Nem, hanem arra értem hogy ami be kerül az alap Video mappába, az automatán indexelődik.

iPhone 13 Pro Max

(#11046) Rick4 válasza jozsi252 (#11045) üzenetére


Rick4
félisten

Akár ide is mehet.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#11047) Antilhu


Antilhu
tag

Sziasztok,

Valakinek van ötlete, hogy MailStation-ben miként lehet külső IMAP-os e-mail fiókot beállítani?

Sajnos csak POP3-asat sikerült, de nem csak a beérkező mappát szeretném szinkronizálni.

Előre is köszönöm!

Üdv: Antilhu

(#11048) Patice válasza jozsi252 (#11042) üzenetére


Patice
Topikgazda

Igen. Talán egy külön médialejátszó lesz a jövőben a megoldás rá. Az automata indexeléssel az a baj, hogy a letöltött tartalmakat nem indexeli automatikusan, mert azok ugye nem egy felhasználó által kerülnek oda, hanem csak oda kerülnek a letöltés végeztével.

Valamiért ezt nem úgy kezeli a DSM, ahogyan azt mi szeretnénk.

A megoldás is annyi volt korábban erre, hogy írtak az újraindexelés elindítására egy scriptet, ami automatán lefutott bizonyos időközönként.

Én hálózatos médialejátszót használok a Synology NAS-om mellett és teljesen rendben van.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#11049) Sanya válasza Rick4 (#11041) üzenetére


Sanya
nagyúr

Egy időben nagyon ellenezted az update-et, de változott az álláspontod, akkor hajrá :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#11050) Mezga Aladár válasza Patice (#11048) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Tehát ha a letöltés mappát beteszem mondjuk a video index-be akkor letöltés után nem indexeli? És ha a @letöltés mappát teszem az indexbe?

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.