Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-09-05 14:01:59

LOGOUT.hu

2021. Júliusi frissítés - DSM 7.0 infók: Kb. egy hónapja jelentették be a DSM 7.0 RC-t, ami a kiadás előtti utolsó verzió (hivatalos sajtóközlemény). 2021. Június 29-től már telepíthetjük manuálisan a DSM felületén betallózva az új rendszert, de jelenleg ezt még mindenkinek csak saját felelősségére tegye! A figyelmeztetés oka: bizonyos alkalmazásokat (pl. Synology Moments és Photo Station helyett Synology Photos lesz, Cloud Station helyett Synology Drive Suite lesz) kivezetett a Synology a DSM7.0 megjelenésével és helyettük másokat vezet be. A teljes change log itt található.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42001) WaterWave válasza Criton (#42000) üzenetére


WaterWave
veterán

1 hónapja téma de nem baj, jó reggelt

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#42002) Criton válasza WaterWave (#42001) üzenetére


Criton
veterán

Ne haragudj, de nem vagyok minden nap, és nem csak ez a fórum létezik, Jó reggelt! - de míg ezt leírtad, addig a kérdésemre a válasz is jöhetett volna "kulturáltabb" formában.

[ Szerkesztve ]

(#42003) WaterWave válasza Criton (#42002) üzenetére


WaterWave
veterán

pedig összefoglalóban is ott van...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#42004) Borisz76 válasza Criton (#42002) üzenetére


Borisz76
veterán

Unregistered torrentek keresése.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#42005) Krisz26 válasza Krisz26 (#41982) üzenetére


Krisz26
tag

Sziasztok!
Köszi mindenkinek a segítséget.úgy tűnik megoldódott a probléma. A ds211j seagate 2tb hdd- el működik. A ds115-be beraktam a wd purple hdd-t ami nem támogatott a synology oldala szerint. Ennek ellenére szerencsére működik vele. Egy újabb kérdés. Hogy kell beállítani a ds115-öt, hogy a cyberpower ups áramszünet esetén leállítsa? Ups: cyberpower br700elcd-au

Köszi!

(#42006) Mezga Aladár válasza zsolee73 (#41981) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

[link]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó. Kerékpáros komputer, Sigma Rox 11.1 Evo eladó.

(#42007) Borisz76


Borisz76
veterán

Sziasztok.

Felmerült bennem egy kérdés , jelenleg pusztán elvi síkon.

A 83 éven mamámnak ajándékoztam egy régi 775-s , komplett gépet.
Folyamatban van az internetelérés beállítása is.
Futár már hétfőn hozta a routert.
Próbáltam beállítani, aztán telefonos segítséget kértem és kiderült, hogy a központban még nem aktiválták a szolgáltatást. VDSL 100/40-s csomag lesz.

Tegnapra ígérték.....elmentem de az újbóli telefonálásnál kiderült, hogy még semmit sem csináltak.
Mára ígérték az aktiválást.

Amúgy a PC-t rákötöttem a TV-re és a routerre is.
Router felületét szépen elérem. 1-2 apróságot beállítottam.

Eközben merült fel bennem, hogy ha már a NAS-on van egy csomó film, akkor azt mamám is nézhetné.
Egy város, 2 külön szolgáltató.
A filmek lejátszására a KODI-t szánnám mert az szépen listázza a filmeket, átlátható, stb...
Tehát ideális egy idős embernek.

Én itthoni gépen szerkesztem a filmes adatbázist 1 db gépről.
Másik 2 itthoni gép KODI rendszere "csak" a local info alapján frissíti a bázist.
Tehát ha a gépemen hozzáadok 1 filmet és mentem az adatokat, akkor a másik 2 gép adatbázis frissítés után látja. És ehhez a rendszerhez kötném mamám gépét.

Mi lenne a legegyszerűbb módja ennek a kivitelezésére ?
A KODI-ban vajon múködik a QC elérés ?
Vagy más módon lehetne .....esetleg távoli mappa felcsatolással ?
Ilyet még nem csináltam és ....a látszat ellenére.....nem vagyok egy háló guru :)

Ötleteket és tippeket előre is köszönöm !

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#42008) Gijon válasza Borisz76 (#42007) üzenetére


Gijon
senior tag

Szerintem legegyszerűbb az lenne a számítógépet kihagyva, :chromecast 2+ egy olcsó tab+ synology video station.

(#42009) kgymac válasza Borisz76 (#42007) üzenetére


kgymac
őstag

szerk: ez nem ide akart menni.

[ Szerkesztve ]

(#42010) Borisz76 válasza Gijon (#42008) üzenetére


Borisz76
veterán

Elég volt szegénnyel ezt elfogadtatni.....

Eleve azért lett ez a megoldás mert a gép feleslegessé vált nekem.
Valamint meglepetés lesz az édesanyámnak aki Németországban él , hogy tudjon a Skype-n beszélgetni az anyukájával, mamámmal.

Tehát a meglévő komponensek felhasználásával szeretném megoldani.
Biztos van módja csak ilyet még nem csináltam.....

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#42011) gary89 válasza Borisz76 (#42007) üzenetére


gary89
csendes tag

1: az adatbázist lehet szinkronizálni rsync-el, saját magára húzná a távoli gép, csak érje el kívülről a nast
2: vpn az mindig opció, csak gondolni kell a sávszélesség csökkenésre, valamint kideríteni, hogy az esetleges megszakadás esetén hogy reagálna a kodi
3: local-kodi + rsync: rsync odaszinkronizál egy egész elkülönített mappát amiben a megnézendő filmek vannak és abból dolgozik helyben a kodi

(#42012) gyugyo79 válasza Borisz76 (#42007) üzenetére


gyugyo79
addikt

A 100/40 az az övé gondolom neked a felirányod mennyi?
Viszonyítás képpen a 100 as felirány vpn n át csak 720p ig vagy alacsonyabb bitrates 1080p re de a magasbb már beszaggat. A digis 200 as ról bármi nézhető l2tp vpn n át.
Mert gondolom használva van melette nálad is másra is a net ezért az is lejön a teljes elérhető sávszlésségből.

Ezért ha mindenből vagy sokminden csak 1080p be van meg 100 as felirány alatt kár belefogni a kodis vpn es megoldásba. Még így is az ő le iránya is necesé teszi...

[ Szerkesztve ]

(#42013) Borisz76 válasza gary89 (#42011) üzenetére


Borisz76
veterán

Az adatbázis szinkron szerintem nem megoldható....

Azért mert a filminfókat nem egy fájlba mentem.
Minden adatot a NAS-on a film saját mappájába külön-külön mentek.
Ezt ugye a KODI-ban lehet választani a mentés / exportálás készítésekor.

Gyogyo79

Az én netem az optikai 250/75-s csomag.
A mamámé lesz a VDSL 100/40-s net.

Ha más nem , akkor a HD filmeket nem csatolom fel, nem osztom meg....
SD-ben is van majdnem 5000 film....ezeket tuti át lehet stream-elni, küldeni.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#42014) Gijon válasza Borisz76 (#42010) üzenetére


Gijon
senior tag

Ok. :) sajnos abban nem tudok érdemi információval szolgálni. Én már annak is örülnék, ha apósom az egeret tudná kezelni, de ez már tényleg off.

(#42015) gary89 válasza Borisz76 (#42013) üzenetére


gary89
csendes tag

ha kiengeded a VideoStation-t és chromeban kattintgat? annak is egyszerű a kezelése, streameli a videót amennyire a net engedi, csak egy user+pass kell amit a böngésző meg is jegyez. persze ez támadási felület is lehet...

(#42016) Galopp


Galopp
tag

Esetleg megoldás lehet az Emby szerver, a másik oldalon pedig vagy a Kodi alá emby plugin, vagy rögtön Emby kliens. Ha számítógépről van szó, akkor webböngészőből is tudja nézni a szerveren lévő tartalmakat.

(#42017) Borisz76 válasza gary89 (#42015) üzenetére


Borisz76
veterán

Ezt ki fogom próbálni.
Amint aktiválták a netet.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#42018) B.attila


B.attila
tag

sziasztok
erre senki sem tudja a választ :W

teljesen laikusként kérdezem
van egy 211J NAS-om 6 éve üzemel hibátlanul
de 3napja e-mail hiba?! üzenetet kapok naponta 60-70db
ezt küldi :

Dear user,
The IP address [187.214.9.199] experienced 10 failed attempts when attempting to log into Telnet running on DiskStation within 5 minutes, and was blocked at Tue May 15 10:30:41 2018.

mi ez mit kéne csinálnom ?
előre is köszi

Cuore Sportivo

(#42019) Borisz76 válasza B.attila (#42018) üzenetére


Borisz76
veterán

IP Location alapján valaki Mexikóból próbált belépni a Nas-ra de a rendszer blokkolta.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#42020) gyugyo79 válasza Borisz76 (#42013) üzenetére


gyugyo79
addikt

A te 75-s fel irányod éppen szabad kapacitását tudja majd használni. Ha ragaszkodsz a gép használathoz akkor a legjobb szerintem ha VideoS, PLEX, Emby közül kiválasztasz 1-et és beállítod egy fix kódolásra a kliensükben pld 3 Mbps -re és kész. Megtanítod a használatát.

Én a szüleimnek amúgy egy CC-t üzemeltem be meg egy a4 -es leírás van mellé képekkel így elvannak azzal is, bár alig használják, őket nem zavarja a reklám inkább nézik amikor a Tv adja és amit ad ...

Ha most kéne akkor meg MiBox -ot vennék nekik. De kb mindegy a lényeg a leírás, meg hogy működjön mindig. :)

(#42021) Borisz76 válasza gyugyo79 (#42020) üzenetére


Borisz76
veterán

Tudom, hogy az én feltöltésem ( 75 Mbit ) szabad kapacitását tudja majd használni.
Ezért is gondoltam, hogy elég az SD minőségű filmeket átküldeni neki.
Majd kipróbálok több lehetőséget is.

Ami most eszembe jutott....ha minden kötél szakad és semmi sem jön össze.....

akkor van nekem elfekvőben 3 db merevlemezem is....
Másolok rá filmet, rádugom a gépére és a KODI-val tallózhatja.
Nem éppen online de SD minőségben egy 4TB-s lemezre 3000-3500 film ráfér.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#42022) Lall


Lall
veterán

Sziasztok! Van egy 218j NAS-om, ahol több felhasználó van, több gépről történik az elérés. Szeretném, ha ezekről a gépekről folyamatos szinkronba menne a backup. Le is töltöttem a Synology Cloud Station Backup-ot, ami szépen szinkronizál a gépekről. A kérdésem az lenne, hogy a Backup elérési útvonalát meg lehet valahol változtatni? Most a homes/felhasználónév/ drive/backup/gépnév... stb mappába szinkronizálja az összest. Van olyan opció, hogy a felhasználó saját mappájába szinkronizáljon?

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#42023) zeotróp válasza Borisz76 (#42021) üzenetére


zeotróp
csendes tag

Szia,
Én webdav-val (https kapcsolaton) oldottam meg anno.
Minden tökéletes volt, de meguntam az adatbázis állandó aktualizálását, és inkább feltettem a KODI-ra egy PLEX-et.

(#42024) zsolee73 válasza Mezga Aladár (#42006) üzenetére


zsolee73
tag

Köszönöm!!!!!
:R

(#42025) Elemental válasza Borisz76 (#42007) üzenetére


Elemental
addikt

Netdrive-val webdav kapcsolatot létrehozva? Olyan, mintha helyi meghajtó lenne.

(#42026) Sanya válasza Borisz76 (#42013) üzenetére


Sanya
nagyúr

Nyugodtan osztatod a hd tartalmakat is, a dsvideo leskáláz realtime, ha kevés lenne a sávszél.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#42027) Dolphine válasza Borisz76 (#42007) üzenetére


Dolphine
addikt

Ha sikerül valahogy összehozni, akkor ezt oszd meg majd velük is egy jó leírásban, mert sokakat foglalkoztat ez a kérdés. :K

Ebben a fórumban kérdezted már ezt? Igaz, hogy nem PC, de a KODI-t itt nagyon vágják, a távoli elérést is, hátha valaki tud segíteni. ;)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#42028) Borisz76


Borisz76
veterán

Köszönöm az ötleteket és a bíztatást!

Első körben a netet kellene aktiválni mamánál...
De hála a Telekom felkészültségének ez még ma sem valósult meg.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#42029) heroldbalu


heroldbalu
tag

Sziasztok,

jó ideje használom a Virtual machine manager-t. De csak a hivatalos bejelentés előtti verzióval, mert azt olvastam, hogy a hivatalos verzióban egyes szolgáltatások plusz költségért vehetők csak igénybe.
Érdeklődnék használja-e valaki? ha igen mennyi virtuális gépe van benne és mennyibe kerülnek az új licencek?
Mindenhol csak a Virtual DSM licencet találok, de nekem több windows, és linux futtatására kéne licenc.
Nekem több DSM (tudok élni csak egyel), több Debian alapú linux, ubuntu sőt windowsok is vannak.
Snapshot sem árt ha használható.
Már nagyon zavar, hogy régóta nem frissítettem az alkalmazást és érdekelne mennyiért tudom ezeket most is fenntartani, ha frissítek.
Akinek a legfrissebb verziója van felvilágosítana egy kicsit :R !

Köszönöm

Synology, iPhone

(#42030) Csabroncka válasza Lall (#42022) üzenetére


Csabroncka
addikt

Igen!

Claud Station Szerver/ beállítások/szinkronizálási beállítások: itt engedélyezd a megosztott mappát (de ez önmagában nem elég)

példa: Nálam van egy BACKUP nevű megosztott mappa, ezt az összes Backuppal rendelkező felhasználóm eléri. Ugyanakkor a tényleges, felhasználói mappáknak kizárólagos elérése van magának a tulajdonosnak (mármint a backup kliens felhasználónak) és természetesen főadminnak.
Ezzel a módszerrel eléred, hogy az egyes felhasználók kizárólag a saját mentésük mappáját érjék el, a másikba nem tudnak átturkálni, átmenteni.

Értelemszerűen amikor beállítod a biztonsági mentést a kliens oldalon, akkor fel fogja dobni a szinkronizálásnál beállított megosztott mappát, neked itt már nem kell felhasználói mappát létrehoznod, azt a kliens oldali backup station megcsinálja, méghozzá a gazdagép nevére (pl.: Backup/Jozsi-PC).

Egyébként a legegyszerűbb az, ha áthelyezed a kívánt megosztott mappába (pl.: Backup) a felhasználói könyvtárakat (megfelelő jogosultsággal), beállítod az előbb említett megosztott mappát (pl.: Backup) a Claud Station szerveren, és átállítod a mentést a kliens oldalon a cloudba - így gyakorlatilag percek alatt leszinkronizál és nem kel a fájlokat újra feltölteni.

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#42031) gyugyo79 válasza Csabroncka (#42030) üzenetére


gyugyo79
addikt

Annyit, lehet ehhez esetleg hozzá tenni, hogy csak egy valamit nem lehet beállítani és a user saját mappája közvetlenül vagy azon belül egy másik mappát tehát a homes/felhasználónév/ vagy azon belül a homes/felhasználónév/mentes nem beállítható mert azon belül csak a homes/felhasználónév/drive/ -on belül lehet (ami a CSS -nél még nem is drive de ebből a szempontból mindegy) beállítani a CSS/ Drive -val bármit.

(#42032) claire78 válasza zeotróp (#42023) üzenetére


claire78
senior tag

Pont ilyen projekten vagyok. Tegnap ki is akartam probalni, RP3-ra feltettem egy Kodi-t, de a Webdav-ot egyelőre nem tudtam beállítani. Pedig napi szinten használom a webdavot, az tuti megy.
Nem emlékszel hogy adtad meg a Kodiban?

[ Szerkesztve ]

(#42033) Lall válasza Csabroncka (#42030) üzenetére


Lall
veterán

:R Holnap rápróbálok.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#42034) zeotróp válasza claire78 (#42032) üzenetére


zeotróp
csendes tag

Szia,
Távoli elérés, én ddns kiszolgálóval csináltam meg.
Synology
WebDAV feltelepítése.
Ajánlott az alap https port megváltoztatása
Routeren a port kiengedése
Felhasználó létrehozása jogosultságokkal (olvasás vagy írás/olvasás), azokra a mappákra, melyeket csatolni szeretnél
Kodi
Beállítások -> Médiatár -> Videók -> Videó hozzáadása ->
Tallózás -> Hálózati hely hozzáadása
Protokoll: WebDAV kiszolgáló (HTTPS) beállítása a nyilakkal
Kiszolgáló címe: NAS-od_neve.ddns.net
Tallózás: nem szükséges
Távoli elérési út: nem szükséges
Port: a WebDAV-ban beállított, és a routeren kiengedett port száma
Felhasználónév: amit beállítottál magadnak erre a célra
Jelszó: amit megadtál
Ezután leokézod.
Ha mindent jól csináltál, akkor megjelenik egy davs://NAS-od_neve.ddns.net:portszám mappa a listában, melyet máris tallózhatsz.
Ahogy leírtam, most ismét megcsináltam WIN10-en, szűz KODI-val és tökéletesen működik.
Remélem segítettem :)

(#42035) claire78 válasza zeotróp (#42034) üzenetére


claire78
senior tag

Szia!
Köszi a részletes leírást, igaz leírtam, h napi szinten használom a webdav-ot, szóval azért képben vagyok. :P
:R

KODI-ban nem sikerült egyenlőre bírnom úgy h működjön. Pedig így próbáltam: davs://NAS_név.synology.me:portszám és mégsem tudott csatlakozni. :F
Majd még próbálkozom vele, de egyébként szkeptikus vagyok a neten keresztül történő filmnézéssel.
25Mbit lesz a szük kereszmetszet, sztem az kevés lesz.

(#42036) B.attila válasza Borisz76 (#42019) üzenetére


B.attila
tag

köszi a választ

ebből az üzenetből óránként kb. 30-at kapok
és mindig más IP röl

hogy szüntethetem ezt meg

Cuore Sportivo

(#42037) Borisz76 válasza B.attila (#42036) üzenetére


Borisz76
veterán

Tiltsd ki őket...akár egész országokat, ahonnan tuti, hogy nem fogsz távolról csatlakozni.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#42038) Multibit válasza B.attila (#42036) üzenetére


Multibit
veterán

Tedd rendbe a routered beállításait!

(#42039) B.attila válasza Multibit (#42038) üzenetére


B.attila
tag

köszi a választ

mit kéne rendbe tenni a ruter beállításaiban
eléggé laikus vagyok

Apple airport extreme a ruterem

:F

Cuore Sportivo

(#42040) Borisz76


Borisz76
veterán

Most , hogy bogarásztam a filmek között.....egy érdekességre bukkantam.

DS-el letöltöttem egy filmet.....aztán felkerült másik verzió belőle és azt is letöltöttem.
Általában csak 1 maradhat :D ezért ránéztem az oldalra , hogy melyik maradt.
Ezután az oldalról törölt torrentet a DS-ből is ki lehet / kell venni mert nincs haszna.

És itt jön a csavar.....

Látható a seed a DS-ben :

Látható a profilomnál, hogy tényleg megy a seed :

Viszont ha a HyperX verzióra kattintok a részletekért , ezt kapom :

Érdekes....

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#42041) Multibit válasza B.attila (#42039) üzenetére


Multibit
veterán

Gyanítom, engedélyezve van a routeredben a UPnP. Azt tiltsd le! Ha esetleg engedélyezve van a WAN felőli management (nem tudom, hogy nálad hogy hívják), azt is ajánlatos letiltani.
Szükséged van kintről (net felől) elérni az otthoni hálózatodat? Ha igen, kézzel kell beállítanod a szükséges port nyitásokat. Ehhez kérj segítséget valamelyik Almás márkatárstól, vagy nézz utána, hátha találsz valami tutorialt erről a neten!

(#42042) toth_janika


toth_janika
őstag

Sziasztok!
Elolvastam @borisz kiválló cikkét a DS használatáról, de nem találtam meg a kérdésemre a választ. Ha DS-el leszedek egy fájlt, akkor letöltődik, ilyenkor zöld lefelé mutató nyilat látok, majd elkészül, ekkor zöld pipát. Viszont nem kezdi el felfelé tölteni az adatot, csak akkor, ha a torrentre jobb klikk "Folytatás" menüpontot választok. Ez valami beállítás miatt van, vagy mit szúrok el?

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#42043) Multibit válasza Multibit (#42041) üzenetére


Multibit
veterán

Ez lemaradt:
Ha port nyitást kell alkalmaznod, ne nyiss standard portokat (21, 22, 5000, 5001, stb.)! Helyettük válassz valami random portot 30000 fölött! (Tudom, írtad laikus vagy, de ez fontos!)

(#42044) Borisz76 válasza toth_janika (#42042) üzenetére


Borisz76
veterán

Részben az én hibám mert ez kimaradt belőle :

Ennek a beállításnak a lényege, hogy amint letöltődött az anyag , beáll seedelni.
Mindezt addig teszi , amíg a felhasználó le nem állítja.

Annyi, hogy a beállítások után az újonnan hozzáadott torrentekre érvényes !

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#42045) toth_janika válasza Borisz76 (#42044) üzenetére


toth_janika
őstag

:R Köszönöm

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#42046) jozsac


jozsac
újonc

Sziasztok!
Elöljáróban egy kérdésem lenne nagy segítség lenne ha lenne megoldásom.
Synology-n szeretnék futtatni Apache tomcattel egy webes tárhelyet erre van e megoldás elöre is köszönöm.

(#42047) Borisz76 válasza jozsac (#42046) üzenetére


Borisz76
veterán

Syno Tomcat7 csomag

Bal oldalon lehet mazsolázni a rengeteg csomag között.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#42048) jozsac válasza Borisz76 (#42047) üzenetére


jozsac
újonc

Kérlek segíts nekem de nem akarok teher lenni csak most kezdem tanúlgatni

(#42049) Borisz76 válasza jozsac (#42048) üzenetére


Borisz76
veterán

Bocs. Ebben biztosan nem tudok segíteni.
Majd talán más.

Írtam egy összefoglalót.
Van amit saját kútfőből, van amit segítséggel....sok-sok segítséggel.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#42050) okmaci válasza Borisz76 (#42049) üzenetére


okmaci
csendes tag

:C

Én még csak most tervezek majd venni egy NAS-t, azért is kezdtem előre követni a fórumot, így külön öröm számomra, hogy így összegyűjtötted az infókat. Köszi Neked!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.