Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-09-05 14:01:59

LOGOUT.hu

2021. Júliusi frissítés - DSM 7.0 infók: Kb. egy hónapja jelentették be a DSM 7.0 RC-t, ami a kiadás előtti utolsó verzió (hivatalos sajtóközlemény). 2021. Június 29-től már telepíthetjük manuálisan a DSM felületén betallózva az új rendszert, de jelenleg ezt még mindenkinek csak saját felelősségére tegye! A figyelmeztetés oka: bizonyos alkalmazásokat (pl. Synology Moments és Photo Station helyett Synology Photos lesz, Cloud Station helyett Synology Drive Suite lesz) kivezetett a Synology a DSM7.0 megjelenésével és helyettük másokat vezet be. A teljes change log itt található.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24001) _kovi_ válasza Madwe (#23999) üzenetére


_kovi_
aktív tag

Köszi szépen!
Csináltam DDNS-t! :)

A másik kérdésem a Download Stationnel kapcsolatos. Nem tölt fel. A port ki van engedve a routeren.
A torrent weboldalán csökken a seed idő, tehát ott látszódik, hogy seedelne.
Nem hiszem hogy ennyire senki nem vinné az adott filmet.

(#24002) Borisz76 válasza _kovi_ (#24001) üzenetére


Borisz76
veterán

Ha látod az oldalon magadat mint SEEDer , akkor gond egy szál sem.

Jelenleg a legtöbben Utorrent-et használnak...ez a legnépszerűbb a PC-n.
Én is azt használom a magyaoroszági gépemen.

Itt kint németben a NAS-on a Download Station fut de a torrent oldalon a listában Transmission néven jelenik meg.

Szeintem a hasonló kliensek előnyben részesítik egymást attól függetlenül, hogy a torrent protokoll elviekben nem tesz különbséget kliens és kliens között.

Tarts több torrentet is folyamatosan seedben és akkor mindig lesz felfelé irányuló töltésed.

Ha tippelnem kellene , akkor azt mondanám , hogy 50-60 tori minimum, hogy folyamatosan legyen feltöltésed.
Nálam most 100 fut és 5 aktív belőle.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#24003) Patice válasza _kovi_ (#24001) üzenetére


Patice
Topikgazda

Megerősíteni tudom csak, amit Borisz76 írt.

Ahhoz, hogy folyamatosan feltöltésed is legyen nem elég 10-20 torrent seed-ben tartása.

Én átlag 200-300-at tartok seed-ben, volt már kevesebb is, de gyakran fölmegy 400 fölé. 24/7 megy a NAS és így mindig van valamennyi feltöltésem.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#24004) _kovi_ válasza Patice (#24003) üzenetére


_kovi_
aktív tag

200-300?? :) Huhh
3db van most benn.
Igen, csak megszoktam, hogy PC-n az utorrent mindig birizgál valamit felfelé... :) Mégha kicsit is és néha.

(#24005) noorbertt válasza noorbertt (#24000) üzenetére


noorbertt
őstag

Ma is ez fogadott, mi lesz, lehet ez?

(#24006) Borisz76 válasza _kovi_ (#24004) üzenetére


Borisz76
veterán

Ha zárt, regisztrációhoz kötött oldalt használsz....ami egyébként NAGYON javasolt....akkor a DHT-t KI KELL kapcsolni.

A DHT kb azt csinálja , hogy megkeresi az adott torrenthez tartozó összes elérhető seed-ert...legyen akárhonnan is.
Ezzel az a baj, hogy letöltés után olyanoknak is seedeled vissza , akik nem a TE általad használt zárt oldalon vannak !

BT Protokoll kódolást pedig ÉRDEMES bekapcsolni.

Mint látható 100 torrentből mindösszesen 4 db aktív ...tehát tőlem (is) szedik.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#24007) 0xY válasza _kovi_ (#23997) üzenetére


0xY
tag

ha IP-t írsz be a remote részbe, akkor működik?

(#24008) heroldbalu válasza partytime25 (#23998) üzenetére


heroldbalu
tag

Jogosutság vizsgáló remek kis beállítás a hiba szűrésére kiirja hogy melyik usernek milyen jogosultságai vannak. Ha jól emlékszem vezérlőpultban a megosztott mappára kattintva jön elő a felső sorban.

Synology, iPhone

(#24009) Essejó


Essejó
veterán

Anno egy frissítés után akadt egy kisebb problémám. Beállt a nas statikus 0.0.0.0 ipv4-re, ez megoldódott némi konzolos turkálás után. Viszont azóta a telepített csomagokkal ez a helyzet.

Ha a leállítottak közül bármelyiket szeretném futtatni - újraindítani akkor:

A leállítottak közt volt a DS-is, viszont nagyon kellett volna, így töröltem és gondoltam újra telepítem:

A telepített Antivírus Esential viszont gond nélkül fut és még frissíti is magát.
Szóval kéne valami tipp, hogy merre keressem a hiba okát. :)

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#24010) Patice válasza Essejó (#24009) üzenetére


Patice
Topikgazda

Csomagok eltávolítása, majd visszarakása esetleg jó lehet. Ha még nem próbáltad...

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#24011) Lalee válasza Borisz76 (#24006) üzenetére


Lalee
aktív tag

Szia! A BT protokoll bekapcsolásának mi a jelentősége? Csak azért kérdem mert több mint egy éve használom a DS-t és alapból ki volt kapcsolva, de most a képed alapján bekapcsoltam és nem látok változást. Viszont nálad a UPnP/NAT-PMP engedélyezése nincs bepipálva, nekem igen. Az mire jó?

(#24012) Essejó válasza Patice (#24010) üzenetére


Essejó
veterán

Már úgy érted, hogy a többit is távolítsam el és utána próbáljam újra rakni mindet? Mert a DS-t eltávolítottam és a telepítési kísérletről ott a kép.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#24013) Patice válasza Essejó (#24012) üzenetére


Patice
Topikgazda

Oh, sorry. Nem szóltam. :R Még nem hat a délutáni KV. :D

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#24014) Tesztelo.hu válasza Borisz76 (#24006) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

És az miért baj? Én is részesülök abból az előnyből, hogy nem csak a zárt oldalon fent levőktől töltöttem le a cuccot, és más is részesül abból, hogy letöltheti tőlem. Ettől nekem még nem lesz kevesebb... Az egész torrent közösség így működik. Ha senki nem osztana vissza, akkor behalna az egész.

(#24015) Madwe válasza Tesztelo.hu (#24014) üzenetére


Madwe
nagyúr

A zárt oldalak ezt titják, s kizárnak ha észreveszik h ezt csinálod, lévén ez lényegében a szemszögükből aránycsalásnak minősül. Náluk ugye van arány meg stb követelmény, de azt csak a zárt rendszeren belül nézik, míg ha ezt bekapcsolod rákeres a torrentre máshol is és oda is megosztja. Mellesleg nem, zárt oldal torrentjénél csak a zárt oldal seederei közül töltesz.

"Az egész torrent közösség így működik. Ha senki nem osztana vissza, akkor behalna az egész." Ez igaz a zárt oldalakra is. Ha senki nem oszt nekik vissza, mert egyéb letöltőkkel megszerezte az aránykötelezettséget, akkor semmi értelmük nem lenne.

[ Szerkesztve ]

(#24016) Statikus válasza Statikus (#23975) üzenetére


Statikus
senior tag

Ez már a vicc kategória.
UPC átrakott ipv4-be, működésre bírtam a vpn csatlakozást (egyébként a nas-t és a belső hálót nem tudom elérni-még).

Mióta átkapcsoltab Bridge-be a UPC modemet, nem tudom elérni belülről elérni a felületét. Valakinek valami jó ötlete?
Köszi

(#24017) Borisz76 válasza Tesztelo.hu (#24014) üzenetére


Borisz76
veterán

Ha Magyarországról töltögetsz és NYÍLT OLDALAKAT is használsz , akkor engedélyezhető a DHT.

Itt kint Németben viszont nagyon nagy pénzbírságot fizet az akit rajtakapnak illegális tartalom letöltésén.
Ennek a legjobb, legbiztosabb megelőzése miatt érdemes :
- Zárt oldalt használni
- DHT-t kikapcsolni

Ezért írtam azt amit....
Tudom, hogyan működik a torrentezés, több mint 10 éve függő vagyok. :)

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#24018) Bobbacsi válasza Statikus (#24016) üzenetére


Bobbacsi
veterán

http:// 192.168.100.1/
Ezzel nem megy ?

[ Szerkesztve ]

(#24019) Madwe válasza Statikus (#24016) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nézd meg a saját routered gatewayét és dns kiszolgálóját, ott lesz szerintem. Amúgy ha bridgebe van minek a felülete? semmi lényegeset nem tudsz rajta állítani...

(#24018) Bobbacsi miért pont a 100as subneten keresse :F

[ Szerkesztve ]

(#24020) Bobbacsi válasza Madwe (#24019) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Én ezzel az IP cimmel tudok belépni a chellós routerembe (Technicolor tipusu)

Szivesen

[ Szerkesztve ]

(#24021) Statikus válasza Madwe (#24019) üzenetére


Statikus
senior tag

Ha kikapcsolnám a bridget, kéne a felület ☺

Működik az ip, koszi. Bridge elott nem ez volt...

[ Szerkesztve ]

(#24022) Madwe válasza Statikus (#24021) üzenetére


Madwe
nagyúr

Arra elég egy reset is, de a lényeg h megvan :)

(#24023) cdl


cdl
senior tag

Frissült a SynoDS program az IOS platformon.
Végre megy a 6.0-val is.
Nagyon szeretem ezt az app-ot, tudom ajánlani.

(#24024) psg5 válasza Mezga Aladár (#23728) üzenetére


psg5
veterán

Szia!(sztok)

Kijelöltem az ajánlott a Local master browsert, de azóta (és olvasgattam is) így viszont nem hibernálódik a NAS.
Most is volt áramkimaradásunk (pontosítva áramtalanítani kellett) majd mikor visszakapcsoltunk mindent a hálózaton egyik PC sem látja a NAS-t...egyébként a médialejátszók, tv-k látják és tudják is használni, webböngészőn keresztűl pc-kről is elérjük, de hálózatban TC-vel sem látjuk.
Mit lehet tenni, hogy mihamarabb láthatók legyenek?
Még egy furcsaság, hogy nem csak a NAS-t nem látja áramszünet utána PC, hanem egyáltalán a hálózatban lévő gépeket sem...

F.K.T.

(#24025) Mezga82


Mezga82
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég én is Syno tulaj lettem. Egy DS115j-t vettem. Eleinte elég gyér volt a le és fel sebesség is.
Aztán port forward után felfelé helyreállt, viszont lefelé még mindig 4-5 Mb/s a sebesség még akkor is, ha egy időben csak 1 aktív feladat van beállítva (100/50-es netről van szó).
A CPU persze szinte folyamat maxon pörög.

Napközben, ha csak a NAS megy itthon és távolról ránézek, akkor is max 8Mb/s körüli értéken megy. Pedig ha mondjuk a notit rádugom direktbe LAN-on a routerre, akkor simán 10 feletti sebességet lehet elérni.

A router (TP 740N v.4) nem lehet gond, hiszen más eszköz gyorsabban hasít rajta :)

DS-ben a BT beállítások:
Max fel: 3000 kb/s
Max le: 10000 kb/s (nem akarom csutkára állítani)

DHT: off
UPNP: off
BT protokoll: mindig
Max peer: 200

Auto leállás: 1000% / örökre

Jelenleg a max letöltési feladatok száma: 5 (de mint írtam, 1-es értéken már tesztelve)

Nem fogok összeroskadni, ha nem sikerül megoldani a problémát, de ha van valakinek ötlete, hogy mivel lehet gond, akkor köszönöm a javaslatokat :R

Nem tartom valószínűnek, de esetleg fix ip beállítás a NAS-nak jelenthet különbséget? Nem próbáltam még, mert most épp nem akarok restartolni :)

Üdv,
Gábor

(#24026) Borisz76 válasza Mezga82 (#24025) üzenetére


Borisz76
veterán

Az adatlapja szerint is harmatgyenge vas....ennyit tud.

Már többször le lett írva itt a fórumban, hogy ha az ember ki is akarja használni a teljes sávszélességet töltögetés közben akkor bizony komolyabb hardverrel szerelt nas-t kell venni. ( Ez főleg a gyors kábeles vagy optikai netre igaz. ) ADSL-hez elég ...mint a példa is mutatja.

Másik példa az otthoni PC-m :

2.8 GHz-es 2 magos 775-s Pentium + 4 GB Ram.
Több torrent esetében még ez a gép is kevés.
T-Home-os optikai 120/50 - nem a leggyorsabb - csomag.
Le-fel-töltés megy maxon de a CPU szinte mindig 90%-n vagy felette pörög....mondjuk most is 400+ torrent fut alatta :)

Tehát a sávszélt maxra kihasználja de mellette játszani a gépen nem nagyon lehet.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#24027) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

(#24028) gbors válasza Mezga82 (#24025) üzenetére


gbors
nagyúr

Ahogy Borisz76 is írta, a 800MHz-es ARM CPU-tól nagy csodákat nem lehet várni, bár a 4-5MB/sec egy kicsit kevésnek tűnik max. CPU-használat mellett - nekem 30-as netem van, és amikor max. sebességen 3.5-3.7MB/sec körül tölt le, akkor messze nincs 90%-on a CPU. Persze a torrentnél leginkább a peerek száma számít, nem a feladatoké - lehet, hogy ott van a kutya elásva.

Spoken like a true emperor / Spoken like a true conqueror / Spoken like a true... terrorist

(#24029) Mezga82 válasza Borisz76 (#24026) üzenetére


Mezga82
csendes tag

Köszönöm a választ :R

Tény, hogy kevés a vas benne, bár nekem elég - egyelőre.
Korábban viszont olvastam HSZ-eket, ahol azonos NAS
használatával elérték stabilan az általam kívánt sebességet.

Lehet, hogy azért majd letesztelem egy másik routerrel is

Ha rájövök a megoldásra, akkor mindenképp megírom.

Üdv,
Gábor

(#24030) Mezga82 válasza gbors (#24028) üzenetére


Mezga82
csendes tag

Köszi neked is :R

Ami még fura, és lehet ezért lenne jó tesztelni egy másik routerrel, mert a hálózati tesztnél a hálózati környezetet nem tudja tesztelni és felkiáltójelet dob rá, amúgy minden más OK.

(#24031) Gabis


Gabis
őstag

Sziasztok!
Szerintetek a DS216play-nél van jobb alternatíva ebben vagy e körüli árszegmensben?
Hosszú távra terveznénk (irodai felhasználás) ezért szerintem az 1GB ram és 2 X 1-1,5 Ghz ajánlott.
Videó kódolás nem fontos csak a 216-os sorozatban a play-től van 1GB memóriával szerelve. :U

(#24032) kabar válasza Gabis (#24031) üzenetére


kabar
senior tag

Irodába én inkább DS215+-ot vagy valami ilyesmit vennék, a playok általában otthoni szórakoztatásra vannak. De ti tudjátok.

[ Szerkesztve ]

"Der erste Trunk aus dem Becher der Naturwissenschaft macht atheistisch; aber auf dem Grund des Bechers wartet Gott.“

(#24033) holden72


holden72
tag

Sziasztok,

120/10 Mbit/s-os netre upgradeltem.
Ezt megelőző 30/5 Mbit/s internet mellett maxon kihajtotta a NAS-om (DS111) a torrenteket.
Noha régi a vas, de azért elég erős HW rendelkezik:

CPU Frequency: 1.6GHz
Memory Bus: 16bit@DDR1066
Memory: 256MB
LAN: Gigabit X1

Létezik, hogy a 120Mbit/s netből is csak ~30-35Mbit/s tudom letöltésre (Download Station) igénybe venni, a fenti NAS miatt?? Vagy mit kellene másképp beállítanom? Esetleg másik kliens? (Transmissont nem használtam még)

Ha ez a gond, akkor milyen 1 lemezes (nekem elég) Synologyt ajánlanátok aminek már nem okozhat gondot a 120Mbit/s használata?

Előre is nagyon köszönöm!

(#24034) Tesztelo.hu válasza Madwe (#24015) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

És ezt hogyan veheti észre egy oldal? Mármint hogy én a torrent tartalmát máshova is megosztom?

(#24035) Borisz76 válasza Tesztelo.hu (#24034) üzenetére


Borisz76
veterán

Az oldal sehogy....

Te veheted észre ha "arányt" akarsz javítani....és kifejezetten figyeled.

Pl : Meglesed, hogy mennyi feltöltésed volt az utolsó 1 hét alatt. ( Pl. : 1000 MB )

"DHT kikapcsolva" esetén csak a ZÁRT weboldaladra tudsz seedelni. ( 1000 MB )
Tehát minden seed az oldalt használókhoz megy.

"DHT bekapcsolva" esetén az oldaladon kevesebb lesz a feltöltött anyag mert olyanoknak IS töltesz fel akik nem a zárt oldalt használják.( 700 MB + 300 MB)

Ez esetben is megvan az 1000 MB adat de ebből csak 700 MB-t látsz a zárt oldalon. A maradék 300 MB pedig elmegy másfelé a világba...követhetetlenül.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#24036) Gyurma_13 válasza Mr Bond 007 (#24027) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Tetszetős darab. Ezen fut a plex 1080p ben?

Erre gondolok, csak ezt még nem frissítették:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1MfYoJkiwSqCXg8cm5-Ac4oOLPRtCkgUxU0jdj3tmMPc/htmlview?pli=1

[ Szerkesztve ]

(#24037) Mr Bond 007 válasza Gyurma_13 (#24036) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Bocs elnéztem a topikot storno

[ Szerkesztve ]

(#24038) Halihólaci


Halihólaci
tag

sziasztok!
DS212j-re töltöm fel a fotókat, és kb 100ezer kép után a legutolsó 2016-os mappát nem bírom feltölteni, többedszer újrakezdve, szgép és DS újraindítása után is ezt a hibaüzenetet kapom, mindig egy-egy kép feltöltése mellett:
server error occurred do you want to cancel upload task
mi lehet ez? rákerestem persze a google-ban is, jelentkezett másnál is, de megoldást nem tudott senki!
Illetve még egy kérdés, ha éppen nem csinálok semmit, akkor is 80% körül pörög a proci, ha bármit, akkor 99%... ez normális? érdemes visszatenni az 5.2-t, lehet a 6.0 terheli le?

(#24039) heroldbalu


heroldbalu
tag

Sziasztok
DS video-val kapcsolatban kérdeznék.
Használja valaki a DS video appot Samsung TV-n ?
Video Station a Synologyn feltelepítve a Samsung TV-n pedig a DS video. De nem akar bejelentkezni, azt írja, hogy a bejelentkezés nem sikerült mert nem találja a szervert. Ugyanezekkel az adatokkal a telefonon bejelentkezik és videót is lejátszik (http port már nyitva eddig tűzfalon tiltva volt). http és https port megváltoztatva. Kinek hogy sikerült beállítani ?
Köszi

Synology, iPhone

(#24040) Gabis válasza kabar (#24032) üzenetére


Gabis
őstag

Esetleg érvekkel is tudnál segíteni a döntésben? :B

(#24041) Madwe válasza Halihólaci (#24038) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szia, minden feltöltött képből csinál thumbnailt ami terheli a procit uh normális, jópár óra lesz mire végez vele (dsmben jobb felül írja is a processzt)

Szerintem ha végzett vele utána fuss neki mégegyszer a maradék feltöltésének, lehet besokallt:)

(#24042) Helioport


Helioport
csendes tag

olyan kérdésem lenne, hogy használja e valaki a NAS-t iOS Timemachine-ként? Egyáltalán lehet e?

I just heard WayteQ 985BT with iGO Primo works great. I don't know...

(#24043) Borisz76 válasza Helioport (#24042) üzenetére


Borisz76
veterán

Nem ismerem az ios TimeMachine-t de találtam egy leírést és ez alapján azt kell mondjam, hogy az új DSM6.0 változatban megjelenő alkalmazás a : Hyper Backup pont így működik és erre való.

Én is használom...

1. rész
2. rész
3. rész

Amúgy frissítés érkezett :

Version: 6.0-7321-7

(2016/05/13)
Improved the stability of license import for MailPlus Server and Docker DSM under poor network environment.

Link

El akartam índítani a frissítési folyamatot és ez fogadott :

Vártam 1 percet , hogy a Hyper Backup befejezze a mentést majd indítottam a frissítést.
Sokat mondok, ha 5 másodperc volt :)
Restart sem kellett neki !

Robogunk tovább.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#24044) kaciokos válasza holden72 (#24033) üzenetére


kaciokos
őstag

Igen, reálisan csak ennyit tud kihajtani, főleg a memória a szűk keresztmetszet. A DS215j-m is csak 6-7 MB/s-et tud, pedig abban 512 MB RAM van.

(#24045) sinkoneri válasza heroldbalu (#24039) üzenetére


sinkoneri
tag

Miert nem a DLNA-t hasznalod? Bongeszon keresztul sokkal lassabb.
Gondolom Samsung TV tamogatja DLNA-t.

(#24046) sinkoneri válasza heroldbalu (#24039) üzenetére


sinkoneri
tag

Es mit hasznalsz feltoltesre?
Webes gui?
Synology Manager desktop alkalmazas?
scp ?

(#24047) Valkűr válasza kaciokos (#24044) üzenetére


Valkűr
őstag

Nem a ram miatt tud az csak annyit, nekem a 216J 16MB/s is ment már, lehet tudna többet is ha nagyobb netem lenne. A letöltés inkább processzor függvénye nem a ram, legalábbis én ezt veszem észre.

iPhone 13 Pro Max, iTab Air 5

(#24048) Madwe válasza sinkoneri (#24045) üzenetére


Madwe
nagyúr

Gyári appot akart használni nem böngészőt. dlnanál meg kb minden jobb, leginkább a samba (smb).

(#24049) kulu22 válasza heroldbalu (#24039) üzenetére


kulu22
aktív tag

Nem a Samsung szervert nem látja? Vagy nem tud bejelentkezni oda? Ha jól emlékszem az app használatához a TV-n is kell lennie internetelérésnak Samsung feljesztői fiókkal.
Esetleg próbáld ki a Serviio-t, nekem az vált be. Ha teszel a médiafájlok mellé xbmc nfo fájlokat, remek jól tudsz kategóriák szerint is böngészni. DLNA ez is, a free verzió is egész jól használható.

(#24050) heroldbalu válasza kulu22 (#24049) üzenetére


heroldbalu
tag

A TV nem találja a NAS-t pedig jó IP-t írok be, a bejelentkezésig el sem jut az IP-t sem fogadja el. Az internet elérést kipróbálom, mert letiltottam a TV internet elérését, csak akkor adok neki mikor tényleg kell. A TV-n a syno alkalmazása van telepítve.

#24045 DLNA-t nem szeretném, de ideiglenes megoldásnak jó (nagyon spameli a hálót a sok broadcast üzenettel). Jó ha a logba látszik ki mikor mihez fért hozzá és a DLNA nem nevesített userekkel dolgozik hanem everyone hozzáférés van.

#24046 ez valószínüleg nem Nekem jött.

Synology, iPhone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.