Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-09-05 14:01:59

LOGOUT.hu

2021. Júliusi frissítés - DSM 7.0 infók: Kb. egy hónapja jelentették be a DSM 7.0 RC-t, ami a kiadás előtti utolsó verzió (hivatalos sajtóközlemény). 2021. Június 29-től már telepíthetjük manuálisan a DSM felületén betallózva az új rendszert, de jelenleg ezt még mindenkinek csak saját felelősségére tegye! A figyelmeztetés oka: bizonyos alkalmazásokat (pl. Synology Moments és Photo Station helyett Synology Photos lesz, Cloud Station helyett Synology Drive Suite lesz) kivezetett a Synology a DSM7.0 megjelenésével és helyettük másokat vezet be. A teljes change log itt található.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44001) BullZeye válasza gyugyo79 (#44000) üzenetére


BullZeye
veterán

Értem, elmondtad előző HSZekbe, viszont
Basic = Windows Ext4 mount lehetősége, engem csak ez mozgat most.

3TB-ot nem tudom Basicre rakni adatvesztés nélkül és azon van 2,5tb adat (egy része munka, nagyobb része pótolható sorozat, film), így kénytelen vagyok az újat, és az megy gépbe majd, és 3TB vissza NASba 1-2 napig míg átmásolok rá mindent. :)

Így most nem a bővíthetőség érdekel, hanem az, hogy meglegyen minden adat, utólag letölteni a pótolható dolgokat is hetekbe kerülne.

(#44002) gyugyo79 válasza BullZeye (#44001) üzenetére


gyugyo79
addikt

Basic = Windows Ext4 mount lehetősége, engem csak ez mozgat most.

Pont annyira mint az SHR amíg csak 1 lemezből áll.

Azért a keresést lehet ám használni bármennyire is olyan amilyen.

Pld. ebből a topikból egy hozzá szólás : (#30870) A_ScHuLcZ

[ Szerkesztve ]

(#44003) BullZeye válasza gyugyo79 (#44002) üzenetére


BullZeye
veterán

Ezt használom én is, de köszi a tippet, ugyan nem itt, de googlebe 5 órája megtaláltam~ :)

Helyesen amúgy DiskInternals Linux Reader. És ezzel csak 2 bajom van, hogy 40mb/s-el állít helyre, ami 3teránál sok. Másik pedig, hogy körülményes a visszamásolás, mert nem drag and drop, nem nézőke, nem total commander, nem fájlkezelő, hanem egy külön program, aminél egyesével kell mindenre "save" parancsot adni, és végigvinni, hogy hova miként mit rakjon.

Basic-ben remélhetőleg read/write és Total Commanderből egyszerűen kezelhető, mint írtam 3tb-ból nem szeretnék mindent visszarakni, szortíroznom kellene hozzá, ahhoz pedig nem praktikus.

(#44004) BullZeye válasza BullZeye (#44003) üzenetére


BullZeye
veterán

Basicet se ette meg Total Commander, így Diskinternals marad, sebesség 20gb fájlnál:

És nem, nem hálózat hiba, Cat 7 SFTP kábelek vannak a falba húzva, cat 7 sftp patch kábellel van rákötve a Cat 7 STP aljzatra, és TP link WDR 3600 OpenWRT-vel, SSDvel hálózaton 120MB/s szokott lenni az adatátvitel.

(#44005) Alex91 válasza Tuomas (#43995) üzenetére


Alex91
félisten

Rosszul... csak 1 tb lesz, ha shr-t bovited, akarmekkora hdd-t is teszel bele.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#44006) Tuomas


Tuomas
addikt

Alex91
Értem, köszi!
Akkor így marad az 1tb-os változat, pedig árban a 2 tb-os jobban megérte volna.
:R

[ Szerkesztve ]

We were here

(#44007) Multibit válasza Tuomas (#44006) üzenetére


Multibit
veterán

1. Készíts konfiguráció mentést
2. Csatold fel USB meghajtóként a 2 TB-os HDD-t a NAS-ra
3. Másold át az adataidat a régi 1 TB-os lemezről az USB-s 2 TB-ra
4. Szüntesd meg az SHR-t, hozz létre az 1 TB-os lemezen egy mezei, adatvédelem nélküli kötetet
5. Másold vissza az USB-s lemezről az adatokat a NAS-ban lévő lemezre
6. Tedd be a 2 TB-os lemezt a NAS-ba és hozz létre rajta egy adatvédelem nélküli kötetet
7. Töltsd vissza a mentett konfigot
8. Telepítsd a korábban használt alkalmazásaidat

(#44008) Tuomas válasza Multibit (#44007) üzenetére


Tuomas
addikt

Viszont így nincs adatvédelem. Az elsődleges cél most ez lenne.

We were here

(#44009) gyugyo79 válasza Multibit (#44007) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ezt így nem kell. Ha csak a 2 lemezt 2 külön kötetként szeretné használni elég berakni a második lemezt, csak annyi, hogy külön kötetként kell hozzá adni ami szintén lehet SHR vagy BASIC néven teljesen mindegy.
Ha nem szeretné is berakhatja mellé a másikat és másolhat egyikről a másikra.

Szóval azért mert egy több lemezes NAS -ba valamikor amikor az első lemez bele lett rakva az SHR -nek lett elkészítve az nem jelenti azt, hogy a következő hozzáadott lemezzel azt kell "bővíteni".
Amíg nem adunk hozzá másik lemezt és csinálunk belőle egy lemez védelemmel tényleg RAID -et addig az SHR csak egy hülye elnevezés a Synology részéről mert semmilyen RAID nincs még és nem is kötelező azt csinálni belőle.

Tehát az, hogy az első lemez BASIC vagy SHR csak annyit befolyásol, hogy utána azt mire tudjuk bővíteni ha akarjuk. De nem kötelező egyiket se tovább bővíteni.

(#44010) Multibit válasza Tuomas (#44008) üzenetére


Multibit
veterán

Ahhoz azonos méretű HDD-k javasoltak. Arról az "apróságról" nem is beszélve, hogy a RAID1 csak egy HDD meghibásodásakor nyújt védelmet. A valódi adatvédelmet a rendszeres, több példányos biztonsági mentés jelenti. Neked a teljes lemeztartalom pótolhatatlan, érzékeny adat? Szerintem gazdaságosabb, ha csak a valóban pótolhatatlan adatokat mented.

(#44011) Multibit válasza gyugyo79 (#44009) üzenetére


Multibit
veterán

Tudom. Ez csak az én mániám. Utálom azt a "vegyesfelvágott" megoldás.

(#44012) kgymac válasza gyugyo79 (#44009) üzenetére


kgymac
őstag

+ az SHR-t talán könnyebb másolni is, főleg csak wines usereknek, ha csereérett lenne (pl. smart). Csak be kell tenni mellé a második disket, a második kötet helyére, majd helyreállítani a kötetet. A helyreállítás végén meg ki kell venni a hibás hhd-t, visszatenni a másik kötet hdd-jét.

(#44013) gyugyo79 válasza Tuomas (#44008) üzenetére


gyugyo79
addikt

2 lemezes NAS -ba az SHR is csak max RAID1 lesz és mindig a legkisebb lemez méretéhez fog igazodni a kötet mérete. A nagyobb lemez maradéka nem lesz használható. Ha a jövőben a kisebb ki lesz cserélve egy a nagyobbal megegyezőre vagy nagyobbra akkor felajánlja, hogy kibővíti a kötet méretét.

Ráadásul több lemezesbe is csak bizonyos lemez kombinációkkal lesz az SHR -ne olyan előnye, hogy több hely lesz a köteten tehát 3 db 1 TB mellé hiába lesz egy akár milyen nagy berakva még mindig csak 3 TB lesz a használható méret mintha egy 1 TB lenne a 4. lemez is.

(#44014) Tuomas válasza Multibit (#44010) üzenetére


Tuomas
addikt

Van rendszeres biztonsági mentés, külső merevlemezre, nem a teljes lemez tartalmáról, hanem csak a személyes dolgokról (Képek, zenék, dokumentumok, adatbázisok, stb).

Gyugyo79

A 2 tb-os tehát jobb döntés lenne, mert ha valamikor bővíteni szeretném 2 tb-ra, akkor lehetőség lesz rá.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#44015) Alex91 válasza Tuomas (#44014) üzenetére


Alex91
félisten

Vagy meg nagyobb... :). Szerintem meg kellene nezned, hogy melyik meretnel a legjobb az 1 TB/ar arany...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#44016) Tuomas


Tuomas
addikt

Az 1 tb 19 körül mozog, a 2tb 25 körül, a 3tb pedig 34 körüli. Az 1-2 tb között a legkisebb a difi, az tény, hogy a 3tb esetében a rb-ra jutó költség kisebb:D

We were here

(#44017) Alex91 válasza Tuomas (#44016) üzenetére


Alex91
félisten

Szerintem a 4 TB korul lehet az idealis, bar reg neztem az arakat... Lehet, hogy mar a meg nagyobb meretuek a legjobbak ilyen szempontbol :):

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#44018) WaterWave válasza Tuomas (#44016) üzenetére


WaterWave
veterán

3-4 tera semmire nem elég, feltéve ha 4k a cél... minden más esetben elég :)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#44019) gyugyo79 válasza Tuomas (#44014) üzenetére


gyugyo79
addikt

Az, hogy milyen döntés szerintem az mindegy jelen esetbe . A lehetőségeket írom csak le. Igen ha most egy 2 TB -osat raksz be és adatvédelmez 1 mererv lemez meghibásodása esetén adod hozzá akkor összesen 1 TB helyed lesz. Ha a jövőben veszel egy 2 TB -osat és az 1 TB kicseréled rá akkor a helyreállítás után 2 TB helyed lesz hacsak nem döntesz másképpen. Alapból ki van jelölve ilyenkor , hogy kibővíti a kötet méretét.

De nyilván ha a jövőben 2 Tb -al használnád és tervbe van a közeljövőben a 2 TB-ra bővítés akkor jobb döntés most azt venni.

(#44020) Tuomas


Tuomas
addikt

Köszi mindenkinek, berendeltem egy 2 tb-osat.

WaterWawe

Nem cél a 4k, max a fullhd, azzal pedig eddig is szépen elfértem :DDD

We were here

(#44021) WaterWave válasza Tuomas (#44020) üzenetére


WaterWave
veterán

Ha fullHd a cél, és nem kacsintgatsz a 4k tartalomra, akkor 4 tera bőven elég.
De téged is meg fog fertőzni a 4k majd meglátod, én is ráztam a fejem, de már fullhd-n ritkán nézek filmet

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#44022) Tuomas válasza WaterWave (#44021) üzenetére


Tuomas
addikt

Ahhoz tv is kellene, az meg nincs (még)... :DDD

We were here

(#44023) WaterWave válasza Tuomas (#44022) üzenetére


WaterWave
veterán

Ilyenkor asszonypajtival kell átbeszélni, mert ha magad döntesz rámehet egy kapcsolat :DD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#44024) nimfas válasza WaterWave (#44021) üzenetére


nimfas
addikt

Azt csak hiszed...

2db 4TB hdd van a nasban. Amelyik eléggé tele van azon vannak sorozatok, Szinkronos és feliratos filmek, 3D filmek és a gyerek 1TB mese gyűjteménye, fényképek. A másik winyó a letöltő winyó, Dokumentumok.

A dokumentumok és fényképek megosztást külső USB lemezre is mentem időnként. Biztos ami biztos.

(#44025) BullZeye válasza nimfas (#44024) üzenetére


BullZeye
veterán

De nem mindenki gyűjtöget, 3TB lemezen sorozatok és filmek terén évekig elvoltam vele. Filmeket nem tárolgatom, ha megnézem törlöm. Sorozatokat ha lemegy az évad törlöm, minek tárolgassam? :)
Egyszerre 4TBnyi film és sorozat nehezen jön össze nálam, ha igen, akkor törlök, és megint fél évig nyugi van.

(#44026) holden72


holden72
tag

Sziasztok,

Sajnos a Web Stationt-t feltelepítettem, így a PhotStation többet kívülről nem lett elérhető. :((
Hiába állítottam le a WebStationt, sőt el is távolítottam, gondolom config helyre beírt valamit (ami az eltávolítással nem törtlődött) , így továbbra sem megy a Photostation. :F
Sajnos nem találtam ezzel kapcsolatban megoldást, hogy a fentiek után, hogy lehet kintről újra elérhetővé tenni a Photostationt.
Valakinek valami ötlete? Tapasztalata?

Előre is hálásan köszönöm!

(#44027) gyugyo79 válasza holden72 (#44026) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ha beírod a böngészőbe:
http://nascime.synology.me/photo
akkor se jön be?
Ha nem akkor próba így:
http://www.nascime.synology.me/photo

nascime.synology.me -> cseréd a te címedre értelem szerűen

Az alap 80 -as portról elvileg ha van/volt Web Station már nem dob át jól. De az meg lehet csinálni, hogy te csinálsz egy index oldalt amivel átirányítod. Persze ha csak ennyi a baj.

[ Szerkesztve ]

(#44028) holden72 válasza gyugyo79 (#44027) üzenetére


holden72
tag

Szia,

Köszönöm a válaszod.
Sajnos egyik URL-el sem nyílik meg a Photostation.
A web station, már nincs felinstallálva...
Hová kellene tenni az index.html-t?

Tartok tőle, hogy egy teljes Factory reset fogja csak megoldani a problémát... :((

(#44029) gyugyo79 válasza holden72 (#44028) üzenetére


gyugyo79
addikt

Ha fut a web station akkor a web mappába rakott index oldal az amit alapból a 80 porton át el lehet érni.
Ha ebbe a mappába az index.html -t lecseréled egy olyanra aminek a tartalma pld.:

<!DOCTYPE html>
<html class="img-no-display"><head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" />
<meta http-equiv="X-UA-Compatible" content="IE=edge,chrome=1"><meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">
<META HTTP-EQUIV="Refresh"
CONTENT="0; URL=http://oldalcime.synology.me/photo">
<style>
</style>
</head>
<body>

</body></html>

Aminél a URL=http://oldalcime.synology.me/photo adja meg, hogy mit töltsön be akkor ha a http://oldalcime.synology.me (azaz ez) van kérve.

A 80 port be van irányítva a routeren a NAS -ra ugye ?

[ Szerkesztve ]

(#44030) fulton


fulton
addikt

Nem tudom használ e itt valaki ip kamerát a synology nas ján, szerintetek tudja kezelni akár a 4k felbontást egy ds 218j.?

(#44031) Tuomas válasza WaterWave (#44023) üzenetére


Tuomas
addikt

Hahha, szerencsére ilyen megkötések nincsenek :C
Mondjuk asszonypajti sincs, szóval úgy meg főleg ne akarjon beleszólni, majd én eldöntöm mit akarok :DDD ::DDD :D

We were here

(#44032) bb.bocs


bb.bocs
őstag

Kérdés .
Alarm clock nevű programmal lehet olyat hogy oké ébreszt, de ehhez a tvnek bekapcsolva kell lennie...esetleg felébreszti? (mondjuk ez pedig csak lanon keresztül lenne lehetséges ha egyáltalán az.)

(#44033) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Két napja tűnt fel, hogy búg a nas, mint az állat. Most ránéztem és azt látom , hogy a 99%-on megy a proci és a folyamatokból úgy tűnt, hogy a Download Station tekeri. Le is állítottam és tényleg az tekeri állandóan. Mivel a restart nem segített, ezért leállítottam és most szépen ketyeg, de azért használom minden nap a download stationt. Valaki tapasztalt ilyet? Mitől van?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#44034) holden72 válasza gyugyo79 (#44029) üzenetére


holden72
tag

Szia,
Nagyon szépen köszönöm a lelkiismeretes választ.

Végül úgy oldottam meg a problémát, hogy:

1. Visszatelepítettem a Web Station-t és a PhP x.x csomagot.
2. Ekkor a WebStation konfigjában (Virtual Host menü) betudtam állítni egy másik http és https kérések esetén érvényes default (80-tól eltérő) portszámokat.
3. Így a Photostation jön mostmár be a http://oldalcime.synology.me/photo kérésre.
4. Ezután leállítottam és uninstalláltam a Web station-t és a php csomagot.
(természetesen a routerben a 80-as port a diskstation IP-jére van irányítva)

Úgyhogy most minden f@xa! :))

Köszi mégegyszer a tippet! :R

Tanulság: ha valaki felteszi, majd letörli a Web Stationt, a Synology azután is a 80-as portot "elveszi" a PhotoStation-től (a már nem létező Webszervernek tartja fenn)!

(#44035) Met


Met
nagyúr

Sziasztok!

NAS beszerzésén gondolkozom és lenne néhány buta kérdésem.
DS115j lenne a kiszemelt példány az ára és tudása miatt.

Mennyire hangos? Amikor a HDD már idle módban van és esetleg csak a hűtés megy.
Olvastam másik topicban hogy időnként valamelyik NAS felpörgeti a lemezeket, ez is?
A Wake on lan van? Úgy is működhet ha a mediplayer-t bekapcsolom és tallóznám be a filmeket?
Mennyire ártalmas neki a ki-be kapcsolgatás (áramellátás)?
EXT4-et a windows-os gép felismeri? Live linux felismer? Egy esetleges adatmentés miatt kérdezem.
A HDD állapotának monitorozására van mód?
Ütemezett ki-be kapcsolásra van lehetőség? Hétköznap 17-24-ig, hétvégén meg egész nap amikor használhatnám, ezen időpontokon kívül nem vagyok itthon, nincs is rá szükség.

Csak és kizárólag egy média playert kellene kiszolgálnia hétköznap este és hétvégén napközben is.
Annyit tudni kell hogy kapcsolós hosszabbítóban van a router, tv, erősítő, media player és amikor elmegyünk itthonról azok le vannak kapcsolva. A PC is de az csak hétköznap este van bekapcsolva amíg gépezek és hétvégén napközben. A kevesebb ki-be kapcsolás miatt a tv hosszabbítójába lenne bedugva a NAS.

Tudom usb-s HDD egyszerűbb lenne de azt nem akarok.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#44036) TheMarci válasza Met (#44035) üzenetére


TheMarci
addikt

Szia!

Hasonló célból vettem én is egy ilyen NAS-t. Relatív, hogy hangos -e, nappaliban nem zavaró, de azért nem aludnék mellette.Időnként felpörgeti ez is a HDD-ket, akkor kicsit hangosabb, egyébként alszik, amikor nem csinál semmit, majd amikor TV/telefonról szeretnék filmet nézni, akkor kapcsol be, így szerintem amikor nem használom csak készenléti állapotban van.

Do You Dream?

(#44037) Met válasza TheMarci (#44036) üzenetére


Met
nagyúr

Alvás közben is felpörgeti?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#44038) nimfas válasza BullZeye (#44025) üzenetére


nimfas
addikt

"kis" lemaradásban vagyunk film és sorozat nézésben. 😇

(#44039) TheMarci válasza Met (#44037) üzenetére


TheMarci
addikt

Fut rajta pár torrent is, meg pár megosztás is, lehet amiatt, de van olyan, hogy csöndben elvan, a LED-ek sem világítanak rajta, majd egyszer csak felzúg, és csinál valamit (bekapcsol). (Lehet, hogy be lehet állítani, hogy ezt ne csinálja, és aludjon, de ezt nem tudom)

Do You Dream?

(#44040) BullZeye válasza nimfas (#44038) üzenetére


BullZeye
veterán

2-3 hét is születik itt is első baba, tartok tőle, hogy mi is lemaradunk :)
(ezért vettem a 6TB kötetet a 3TB mellé, aztán majd kiderül, most nagy a szám még :) )

(#44041) Borisz76 válasza TheMarci (#44039) üzenetére


Borisz76
veterán

Ha fut torrent is rajta, akkor ne csodálkozz ha "néha" felpörög.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#44042) nimfas válasza BullZeye (#44040) üzenetére


nimfas
addikt

Nálunk 5 éves a kiscsaj, a rajzfilmek kb 1 TB helyet foglalnak. Vegyesen sd és hd (720p) minőségben. Ebben még nincsenek benne a 3D rajzfilmek a maguk 7-8GB méretükkel. 😉 Plusz vannak olyan filmek amiket megnézés után sem törlök: SW filmek, vissza a jövőbe trilógia stb. 😁

(#44043) toth_janika


toth_janika
őstag

Sziasztok!
Utánanéztem a fórumban és 2016-os az utolsó ilyen probléma :) Ha a DS-ben a DS Get-ből állítok be egy torrentet letöltésre, akkor nem csinál a DS semmit. Egy sárga lefelé mutató nyil és mellette egy óra látszik, állapota "Várakozás". Ha ugyanazt a fájlt kézzel adom hozzá, akkor rögtön szedi le... Mi lehet a probléma?
(DS218+, DSM6.2)

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#44044) bb.bocs válasza toth_janika (#44043) üzenetére


bb.bocs
őstag

mintha úgy emlékeznék hogy telón újrraktam a ds getet és jó lett. nálam is ez volt.

(#44045) fulton


fulton
addikt

Nincs valaki aki használ IP amerát Synology NAS-on , és ott rögzit?
Meg tudná nekem nézni, ki lehet e választani rögzitésnek külső HDD-t?

(#44046) Met


Met
nagyúr

A DS115j-be a 2,"-os tálca az nem jár hozzá ugye? Külön kell megvenni.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#44047) peteralbert7


peteralbert7
tag

Sziasztok.Egy DS115j tulajdonosa vagyok.Van valakinek ötlete arra,hogy a proci miért megy folyton 80-99% között?Kb 20 torrent fut/upload/ rajta és csak pc-vel vagyok bejelentkezve rá.Mobilokat,tabletokat leválasztottam.Tippeket előre is köszi.

(#44048) Core2duo6600 válasza Met (#44046) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Amelyik 3,5 col ra való, egyikhez sem, mindhez külön kapható

(#44047) peteralbert7
Ha tettél rá képeket, lehet indexeli.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#44049) Doky1988 válasza TheMarci (#44036) üzenetére


Doky1988
senior tag

Nekem pl DS218play van, siman itt van velem a szobaba, eleg rossz alvo vagyok de eszre se veszem hogy megy:)

DokY | www.zsolti.hu

(#44050) Core2duo6600


Core2duo6600
veterán

Miután ma beléptem a nas ba a webes felületen /DS410/
Az a szöveg fogadott, hogy biztonsági kockázat található a következő eszközön : nas neve egy időpont volt megjelölve valamikor ma hajlalban 01 - 02 óra között.

De semmi részlet, mi lehet ez ?

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.