Hirdetés

2019. december 13., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 11:57:58

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#97051) a2d2 válasza Saccco (#97047) üzenetére

a2d2
(őstag)

Nem, mobilnettel próbálom.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#97052) FingR86

FingR86
(senior tag)

HASITASI
Trendy Water-resistant Fake Belly Dad Bag - SIZE 1 YELLOWISH PINK

Kód: Fake Belly Dad Bag
Ár: 9.99$ -->> 5.59$

a többi színre nem próbáltam a kódot, csak erre az egyre

[ Szerkesztve ]

(#97053) AtiSnatch

AtiSnatch
(aktív tag)

MiBand2 Banggood Kupon: cris78 15.89$

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ --> Mate20pro

(#97054) beg válasza AtiSnatch (#97053) üzenetére

beg
(veterán)

3 topikba betenni kicsit sok, nem? :)
Legközelebb legyen elég 1, max 2. Úgyis aki követi ezt az követi a másik kettőt is.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#97055) Druss válasza FingR86 (#97036) üzenetére

Druss
(tag)

Behúzva 2db :R

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#97056) a2d2 válasza beg (#97054) üzenetére

a2d2
(őstag)

Uuu basszus van még két ilyen topic???
Amióta ide találtam, egy hét alatt vettem vagy 20 finoman szólva sem életbevágó dolgot :DDD

(#97057) FingR86 válasza a2d2 (#97056) üzenetére

FingR86
(senior tag)

észre is vettem, h eddig olyan ismeretlen volt itt az "arcod", most meg te is kezdesz lecsúszni kényszervásárlóba :D üdv a shopaholic klubban :C

(#97058) s7evcsenko válasza beg (#97054) üzenetére

s7evcsenko
(addikt)

Ha mindenki követi mindhárom topikot, amiben a miband elfér, akkor mi értelme a 3 topiknak? :-)
Össze kéne vonni őket. :-)

Eladó: Fifa20 PC

(#97059) Beni2360 válasza blackrulz (#97049) üzenetére

Beni2360
(veterán)

Énnekem meg egy egyszerű 5" GPS.ből nem sikerült vele kifárasztani azokat a vékony vezetékeket. :F

Béni2360 ---Original LeEco Le 2 X526 5.5" -- Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - EPSON EH-TW5210 - DENON AVR-X 2400H - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - Zyxel NSA325 v2 - Mini MX-G - ZIDOO X10 - MECOOL BB2 PRO- bluetooth.

(#97060) blackrulz válasza Beni2360 (#97059) üzenetére

blackrulz
(veterán)

tplink bank 2a kimenetéről most kaptam le a nyákról csatikat meg tettem vissza. Egy dolgot tuira megtuningolok rajta, ez az érintős kikapcs ez agyfsz. Hiába fogom felfűt, majd ki is kapcsol, akkor újra el kell engedni, rányoni... Hülyeség ez így, ki is verem belőle

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#97061) Beni2360 válasza blackrulz (#97060) üzenetére

Beni2360
(veterán)

És ez hol található benne? Egypár szóval leírnád? :R

Béni2360 ---Original LeEco Le 2 X526 5.5" -- Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - EPSON EH-TW5210 - DENON AVR-X 2400H - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - Zyxel NSA325 v2 - Mini MX-G - ZIDOO X10 - MECOOL BB2 PRO- bluetooth.

(#97062) Kernel válasza Beni2360 (#97061) üzenetére

Kernel
(nagyúr)

A videóban szétszedés + rajz:

https://www.youtube.com/watch?v=o-8D5t6TJYU
https://www.experimental-engineering.co.uk/mini-usb-soldering-iron/

A kapcsoló-FET egyszerűen átköthető, csak akkor figyelni kell a manuális kikapcsolásra. Vagy a benne lévő 555 timert kell átalakítani újratriggerelhetőre.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#97063) w.miki

w.miki
(addikt)

(#97064) blackrulz válasza Kernel (#97062) üzenetére

blackrulz
(veterán)

Japp. Gyak ha az egészet áthidalom a betáp csatitól a fejig, akkor bedug, megy üzemmód van. Az enyémben ahogy nézem tuti hibás a gombos érzékelő, mert csak rázásra ébred kézre nem...

[ Szerkesztve ]

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#97065) a2d2 válasza FingR86 (#97057) üzenetére

a2d2
(őstag)

Jaja, veszélyes ez a topic :)

(#97066) Flashy válasza blackrulz (#97064) üzenetére

Flashy
(veterán)

bigclive letesztelte, mintha úgy emlékeznék hogy az érintés- és a rázásérzékelő is kell ahhoz, hogy fűtsön, de most nincs időm megint végignézni: [link] amúgy szerintem is ez benne a legrosszabb. arra vigyázzatok, ha fixre kötitek, rettenetesen felmelegedhet, mert nem hőmérséklet érzékelő van benne, hanem a ki-be kapcsolgatásra és az időzítőre bízták a "szabályozást". na de elég is, mert nagyon offtopic lesz.

(#97067) fateless válasza a2d2 (#97065) üzenetére

fateless
(veterán)

Ne is mondd! Egyszer sikerült 12.000 hsz-ig leválnom róla. Aztán véletlen rákattintottam megint, azóta is próbálok újra lejönni a "szerről"

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#97068) dugesz77

dugesz77
(őstag)

Geekbuying-nál 3 Forint ingyen postával a csúzlis bigyó.

Itt van amúgy az összes Halloweenes akció hátha kiszúr még magának valamit.

[ Szerkesztve ]

BLOOD, BULLETS, BANANAS...

(#97069) Randomized válasza w.miki (#97028) üzenetére

Randomized
(csendes tag)

Na tessék, sikerült engem is megfertőznötök! :D
Én is vettem egy iPhone kábelt, jónak néz ki, főleg ennyiért. Már most alig várom, hogy megérkezzen :DD
Köszi. :)

(#97070) -secret- válasza Randomized (#97069) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

Már nem megy a kábelre a kód sajna.

(#97071) r3dsnake válasza -secret- (#97070) üzenetére

r3dsnake
(nagyúr)

Most vettem, megy.

(#97072) fateless válasza Randomized (#97069) üzenetére

fateless
(veterán)

iPhone-od van? Mert ha igen, akkor még nem vagy elég fertőzött - mint pl a fórumtársunk, aki már vett négy szivargyújtós ezt meg azt ,de autója még nincs...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#97073) Randomized válasza fateless (#97072) üzenetére

Randomized
(csendes tag)

Igen, iPhone-om van. :)
Annyira azért talán nem fogok bele menni. Majd ha lesz autóm, akkor biztos veszek hozzá én is mindenfélét. :D

(#97070) -secret-:
Nekem is működött még rá a kupon.

(#97074) ReFleXx

ReFleXx
(addikt)

Mult hetfon rendelt ZT102-t most adta at a postas. Nem vartam meg, nagyon gyors volt (POSTNL priority), de amugy meglepodtem milyen kis cukker multimeter ez, nagyobbra szamitottam :D De frankonak tunik 10dolcsiert.

(#97075) r3dsnake válasza FingR86 (#97052) üzenetére

r3dsnake
(nagyúr)

Ezt a képet amúgy ne linkeljétek be többször, nagyon zavaró az oldal tetején folyton.

(#97076) DeFranco válasza r3dsnake (#97075) üzenetére

DeFranco
(nagyúr)

nem is értem miért jó beillesztgetni ilyen vagy akármilyen képeket, teljesen redundáns és tényleg zavaró. linkelni kell, azon egyszer megnézed aztán többet nem kell ha nem akarod, ha meg nézegetnéd, akkor annyiszor nyitod meg ahányszor akarod.

[ Szerkesztve ]

(#97077) atees válasza r3dsnake (#97071) üzenetére

atees
(őstag)

Milyen iphone kabel van jó áron?😀
Jaj fel év kihagyás után visszatértem a topik olvasáshoz, sokba fog fájni😂😂😂😱

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#97078) Saccco válasza DeFranco (#97076) üzenetére

Saccco
(veterán)

Nekem tetszik, hogy vannak képek.
Felkelti a figyelmem, amin egyébként átsiklanék. :))

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#97079) AndrewBlase válasza Saccco (#97078) üzenetére

AndrewBlase
(senior tag)

+1
Én is díjazom a képeket.

Mondjuk az a hasitasi tényleg gáz szvsz. :D

Miért mindig én???

(#97080) Kernel válasza izisz (#96895) üzenetére

Kernel
(nagyúr)

...és (#96877) a2d2

Ne dőljetek be a BG-n is olvasott hülyeségeknek, az alábbi COB LED típusok CV vagyis stabilizált feszültségre lettek tervezve.

Névlegesen 12 V, amit lehet igény szerint szabályozni, de áramgenerátoros meghajtásra ezeknél nincs szükség, probléma is lehet belőle. Ha egy chip megszakad, máris több áram jut a többi ágra, amitől továbbiak mehetnek tönkre, láncreakciószerűen.

20010-0422 jelentése:

200x10 mm - sorosan 4 chip, 22 paralel ágon, 88 chip összesen.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#97081) a2d2 válasza Kernel (#97080) üzenetére

a2d2
(őstag)

De mi erről beszéltünk: [link]
Vagy legalábbis én :)

(#97082) Kernel válasza a2d2 (#97081) üzenetére

Kernel
(nagyúr)

Kétféle 10 W-os szerepel az előzményben, ennél a kisebbnél hármasával vannak a chipek, ami CC-táplálást igényel. Bár vannak, akik ezt is fix feszültségről hajtják. Csak akkor célszerűbb kicsit alászabályozni, a hőmegfutás kivédésére, illetve bemérni az áramot, üzemmeleg állapotban is.

(#97083) Szoszo94 válasza FingR86 (#97048) üzenetére

Szoszo94
(őstag)

Már berendeltem mikor linkelted, pontom sajna nem volt :)

Xiaomi Mi 8 // Lexus IS250 Sport Mark Levinson

(#97084) -secret- válasza r3dsnake (#97071) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

Nekem valami gáz van/volt akkor azzal a kuponnal.

(#97085) retesz147 válasza atees (#97077) üzenetére

retesz147
(őstag)

Nagyon! :W

Xiaomi Mi Mix 2S black 6/128 xiaomi.eu dev. _______Stayin' Alive_______

(#97086) HXY

HXY
(addikt)

Xiaomi WOWSTICK 1fs 19 in 1 Electric Screwdriver Set - SILVER with LED Light

$51 ---> $24

Kupon: miWOWSTICK

[link]

SoundMAGIC ES20BT Bluetooth In-Ear fülhallgató, headset Fekete új, bontatlan, 3 db, Budapesten fél áron eladó 5500Ft

(#97087) bandigyerek válasza Jarod1 (#97025) üzenetére

bandigyerek
(senior tag)

Majd megoszthatnád, hogy meddig bírja egy elemmmel. Köszönöm.

(#97088) dvtkfan

dvtkfan
(aktív tag)

Sziasztok!

Nem tudtok véletlenül ajánlani fehér fényű led szallagot, amihez adaptert is adnak? Meg lehetőleg legyen azért erős fénye is és lehetőleg olcsó! 😁

Előre is köszönöm a segítséget! :C

Samsung Galaxy S10+ -- Xbox One X -- Asus ROG G551

(#97089) Kernel

Kernel
(nagyúr)

Megjött a 130 forintos kerékpár hátsólámpa, leginkább szétszedés céljára rendeltem, így ezt nem is kerülhette el.

Mivel nem ragasztották teljesen körbe, ezért sikerült így levenni, még össze is rakható: [kép] [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

(#97090) vince válasza Kernel (#97089) üzenetére

vince
(őstag)

Fehéret vettem szintén $0.5-ért, helyzetjelzőnek kiváló :K

''Miután az emberek az igazságot nem fogadták el hatalomnak, megtették a hatalmat igazságnak'' - Blaise Pascal

(#97091) Nikaré válasza Sputnyik123 (#96963) üzenetére

Nikaré
(senior tag)

Fertőzés ide vagy oda, én nem tudom hol tartok, de behúztam egy Original Xiaomi Portable USB LED Light ( Enhanced Edition ) - BLUE ilyet én is ééés egy Samsung UHS-3 64GB Micro SDXC !
Most már csak egy jó árasított power bank kellene, olyan 20 000mAh :)

[ Szerkesztve ]

(#97092) jjeahh válasza Kernel (#97089) üzenetére

jjeahh
(nagyúr)

Ha már kerékpár cuccok, nekem is jött megint pár vacak.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: n_barna | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#97093) Imy válasza Kernel (#97089) üzenetére

Imy
(veterán)

És mi lesz belőle?

Én is rendeltem egyet, de szerintem annyit megér, és a fényereje is elég jó.

(#97094) ANOka

ANOka
(senior tag)

Speciális kábel blankolók:

Ma d.u. megérkezett két kábel blankoló (TL-352; TL-332), amikkel koax, telefon és hálózati kábeleket lehet csupaszítani.
Megtapogattam egy háló kábelen kipróbáltam az egyiket, szerintem ezek (akár még) profiknak is megfelelnének.

Megjegyzem, hogy egy régebbi munkahelyemen rengeteg hálózati kábelt készítettem méretre és utt sokkal egyszerűbb blankolót használtam. Mondjuk ebből is úton van 2 db.

[ Szerkesztve ]

(#97095) daver88

daver88
(aktív tag)

üdv!

power bankra esetleg van most jó ajánlat?...10.000 mah elég lenne..

[ Szerkesztve ]

(#97096) icemad

icemad
(veterán)

Sziasztok. Valaki vett már 7018b típusú fejegységet kocsiba? Nekem nincs benne logo választó beállítás. Másnak van?

Az élet egy nagyon szar videojáték, de baromi jó a grafikája...

(#97097) Imy válasza ANOka (#97094) üzenetére

Imy
(veterán)

Nekem valami olcsó, de jó érvéghüvely nyomó kellene. :)

(#97098) Kernel válasza Imy (#97093) üzenetére

Kernel
(nagyúr)

Leginkább a kíváncsiság vezérelt, hogy milyen akku, milyen töltésszabályzó, de a töltése rendben van, lekapcsol 4,19 V-nál. Hasonló akkuim pedig vannak, így egyelőre meghagyom egyben, felmehet még kerékpárra is.

(#97099) JDMKid válasza Kernel (#97089) üzenetére

JDMKid
(tag)

Akkor erre ráfűzök.
Itt pedig a gearbestes hoco szivargyújtó adapter van szétkapva.
[kép]
[kép]
Az lenne a kérdésem, hogy szabad-e telefon töltésre használni? Nincs-e valami olyan hiba az áramkörben, hogy 12 V-ot kaphat a telefon, vagy ilyesmi?

Egyébként azért kellett szétszedni mert pár hétig szépen működött (csak a feszültség ellenőrzésére használtam), majd átdugtam egy másik autóba, azóta se kép se hang.

[ Szerkesztve ]

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.