Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96901) bul07 válasza Vanir (#96899) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez hogy érted miért?
Van 24órám fizetni de ha tényleg annyira gagyi hogy nem éri meg a 300Ft-se akkor nem fizetem ki

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#96902) emre válasza Vanir (#96899) üzenetére


emre
veterán

Miért is?

Mondjuk én még 1,40-ért vettem, ma vettem át és szerintem annyit megér.
Jó nagy kezem van és ez legalább nem veszik el benne.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#96903) FingR86 válasza emre (#96902) üzenetére


FingR86
őstag

nekem is már ez a 2.db X3-as, meg vettem már X9-est is, igaz még egyik sem érkezett meg.
de manapság minden lakásban van már pc, kisebbeknek ajándékba tökéletes, csillog-villog jól néz ki :D

(#96904) Vanir válasza FingR86 (#96900) üzenetére


Vanir
veterán

Utobbira mondjuk jo lehet. :)

bul07: Rettento gagyi, roviden es tomoren. Nem veletlenul kerulnek annyiba a normalis egerek, amennyibe. Egy probat megerhet, de en elobb hasznalnek egy 15 eves irodai Microsoftot, mint egy ilyet. Az egernek csufolt kinai dzsunkakba az esetek 99%-ban belerakjak a legolcsobb szenzort, a leggagyibb mikrokapcsolokat es gorgo encodert, satobbi.

(#96905) Czimby


Czimby
addikt

Amúgy az X-wing hajtómű kipuffantó csövei másnál sem passzoltak? A végükön lévő kupak ígéret hajtottam őket de akkor nem passzolnak a hajtóműbe, ha még kisebb ívre hajtómű akkor a kupakot nem lehet a végére behajtani, és a hajtóműbe menő 3 fülecske sem a helyére kerül...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#96906) FingR86 válasza Vanir (#96904) üzenetére


FingR86
őstag

de ha bele gondolsz ~300Ft-ról beszélünk...
manapság mit kapsz ennyiért ? Lent az utcán egy nyaklevest, max :D

(#96907) bul07 válasza Vanir (#96904) üzenetére


bul07
nagyúr

Jó hát nekem is csak tartalék lenne vagy esetleg 500 pénzért eladni megszoruló ismerősöknek(Én G402 használok)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#96908) emre válasza FingR86 (#96906) üzenetére


emre
veterán

Ez a Logitech ps2-es egér 500 volt egy pc bontóban. :)
(mert ilyen is kell :D )

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#96909) davenport válasza bul07 (#96897) üzenetére


davenport
aktív tag

Pont tegnap néztem hogyan fogom összerakni a hozzá kapott útmutató alapján, de ez így tökéletes köszönöm :R

No money, no honey.

(#96910) FingR86 válasza emre (#96908) üzenetére


FingR86
őstag

de ott hol az élvezeti kupon faktor egy kis csájna fűszerezéssel? :D
a tiédre még várni sem kellett...nem is az igazi :D

[ Szerkesztve ]

(#96911) BullZeye válasza Vanir (#96904) üzenetére


BullZeye
veterán

Te vettél is ilyet? Mert nekem van, irodai alkalmazásra használom a gyári Dell helyett, arra teljesen jó.
Az anyaghasználat ugyanolyan mint a drága egerek, de legalábbis érzetre ugyanaz. Gombjai sokkal puhábbak mint a 20+ezres Performance MX-em, csak 100ad annyiba kerül.

(#96912) ollie válasza FingR86 (#96898) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem működik a kóda macira. Bár apply-nál kiírja, hogy fixed kupon price, 0.99, de marad a 3.99-es ár.

***

(#96913) FingR86


FingR86
őstag

egy kis toll jöhet ? :))

Original Xiaomi Mijia 0.5mm Sign Pen - WHITE

Kód: DANY020
Ár: 0.59$

(#96914) norbert1998 válasza Czimby (#96905) üzenetére


norbert1998
veterán

Nekem sem. Viszont a mantis (sáska) az valami kegyetlenül pontosan volt kimunkalva.

(#96915) FingR86 válasza ollie (#96912) üzenetére


FingR86
őstag

ilyen volt itt már korábban is többeknek, a net miatt van, proxy vagy hasonló
próbáld telóról mobilnettel app-ból

(#96916) ollie válasza FingR86 (#96915) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi, appból működött. Melóhelyen más országbeli IP címen vagyok, az lehetett a gond.

***

(#96917) FingR86 válasza ollie (#96916) üzenetére


FingR86
őstag

igen mindenképp, mert ezek a kódok csak a magyar vásárlóknak élnek.
még talán csehek és szlovákok plusszba

(#96918) Janos250 válasza Vanir (#96899) üzenetére


Janos250
őstag

"Az az eger egy forintot nem er"
Nem baj, én azért vettem nem is egyet! :)

Mert régebben egy ismerősömnek vettem, és - azonkívül, hogy nem egy szép példány - nem panaszkodott.

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#96919) betyarr válasza betyarr (#96496) üzenetére


betyarr
veterán

na,kérem.felhívtam a dhl-t,mert nem hagyott nyugodni a dolog.már kézbesítés alatt van a bw led asztali lámpa (a drágábbik,kínából) és szerencsére "kis értékű küldeményként" kezelik és nem kell rá fizetni egy petákot sem.
megkönnyebbültem rendesen... :K :C

(#96920) Janos250


Janos250
őstag

Srácok egy kérdés:
Gearbesten vettem ezt-azt, és a 22 eurós határ miatt a Paypal fizetésnél különböző címeket adtam meg, de a Gearbesten a rendeléseimnél mindenütt ugyanaz az egy cím jelenik meg. Valamit rosszul csináltam, és egy csomagban, egyszerre fog érkezni?

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#96921) FingR86 válasza Janos250 (#96920) üzenetére


FingR86
őstag

külön egymás után fizetted a tételeket
vagy pedig kosárba raktál jó pár dolgot ami meghaladja egyszerre a 22 eurót és úgy fizetted egy tételben?
ha mindenért külön fizettél, az minden külön csomagolva fog érkezni.
ha egyben kellett fizetni, akkor egy csomagban fog érkezni.

[ Szerkesztve ]

(#96922) a2d2 válasza FingR86 (#96900) üzenetére


a2d2
addikt

Mi ez pontosan? Értékelés után adnak vissza pontot, vagy mi?

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#96923) -secret- válasza a2d2 (#96922) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Értékelésért kapsz pontot.

(#96924) FingR86 válasza a2d2 (#96922) üzenetére


FingR86
őstag

csinálsz 3 képet a termékról, egy kb 1perces kicsomagolós körbeforgatós videót és írsz mellé pár sort.
cserébe kapsz 50 pontot (1$), jobb esetben ha kicsit drágább volt a termék akkor 70 pontot (1,4$)
szóval az 1$ körüli termékek úgymond ingyen vannak. A 0.1$-os cuccokért meg ők "fizetnek" neked.

[ Szerkesztve ]

(#96925) Janos250 válasza FingR86 (#96921) üzenetére


Janos250
őstag

Köszi, mindenért külön fizettem, mert az itteni kuponos dolgokból vettem főleg, azokat meg külön kell fizetni.
Csak azt nem értem, hogy a rendeléseimnél miért van ugyanaz az egyetlen cím, amikor Paypalon különböző címeket adtam meg :F Nem így kellett volna másik címet megadni?

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#96926) vince válasza Janos250 (#96925) üzenetére


vince
őstag

off: az aláírásoddal kapcsolatban: olvastad ezt? :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#96927) Imy válasza FingR86 (#96913) üzenetére


Imy
veterán

Köszi, már a sokadik ilyen toll, pedig már többet el is ajándékoztam. Nem baj, ennyit megint megér.

(#96928) pook20


pook20
aktív tag

szerintetek ez az oldal mennyire megbízható?illetve használható egyáltalán valamennyire?

[ Szerkesztve ]

asrock 970 extreme4 AMD Phenom(tm) II X2 555 Processor /3700 MHZ/ ATI Radeon HD 5570 (1024 MB)CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1866MHz CL9 KIT CMZ16GX3M2A1866C9 +LG optimus 3D /P920 /

(#96929) DeFranco válasza vince (#96926) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ezt nem a sajomi találta fel??? :Y

...akkor nyilván hamisítvány ;]

(#96930) a2d2 válasza izisz (#96895) üzenetére


a2d2
addikt

Nekem ez még mindig fura. Mert így a 3 LED (melegedés, hibás modul, ... miatt) nem biztos hogy egyenlő arányban osztozik az általad kiosztott fix áramerősségen. Ebben a felállásban viszont számomra úgy tűnik hogy használhatnál akkor már sima 30W-os 12V fix feszültségtápot is.
Meg az is megfordult még a fejemben hogy ha így párhuzamosan kötve az egyik eldurran akkor a másik kettőt rendesen megkínálod amperrel és azok is eldurranhatnak. Nem?
Ha sorba lennének kötve akkor viszont csak simán leállna a többi.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#96931) FingR86 válasza Janos250 (#96925) üzenetére


FingR86
őstag

hát nem igazán :D

a gearbest-en belül
My Profile
Address book

amit itt adtál meg, ide fogja küldeni a GB.
bár mondjuk kollégám mesélte, h neki némelyik csomagját kiküldték a PayPal-os címére, pedig az totál más volt mint a GB-en megadott :D

(#96932) a2d2 válasza FingR86 (#96924) üzenetére


a2d2
addikt

Na ezt nem értettem mitől olyan lelkesek az emberek hogy az összes termék alatt van videó meg plusz fotók. Most már értem :DDD

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#96933) Janos250 válasza vince (#96926) üzenetére


Janos250
őstag

Köszi, nem olvastam. :)
Valóban én is csak hallottam.
Viszont azt akartam szemléltetni, hogy ma az okosotthon, Arduino stb. technikákkal szinte fillérekért oldhatunk meg olyan dolgokat, amiért egyébként tízezreket fizetnénk. Én ezt a labor számára készített cuccok (pl fűtés szabályozás/vezérlés mobiltelefonról 1300 forintos Sonoffal, stb.) alapján tapasztaltam.

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#96934) Janos250 válasza FingR86 (#96931) üzenetére


Janos250
őstag

Köszi, de nekem ott is több cím van. Akkor hogyan választhatok belőlük?

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#96935) izisz válasza BullZeye (#96869) üzenetére


izisz
senior tag

Gondoltam egy külön válasz is jó lenne (csak most láttam, hogy "félévente" használnád).
Ilyen használatra szerintem tökéletes, amit linkeltem. Viszont a 4-50 dodó körüli ár + 1 noti táp (azok pont ideálisak ezt meghajtani) 15E környékére hozzák ki a pakk árat. A póthegyek is 10 dolcsi körül mozognak.
Ennek fényében meggondolandó, hogy mennyit is szánsz hobbielektronika témakörre, mennyit használnád, milyen munkákra.

Nekem az asztali állomásom egy solomon, 10+ éve már megvan, de nincs napi használatban. Csak egyszer kellett magát a pákát cserélni, meg néhányszor hegyet.

Ha volna kedved magadnak összerakni egy állomást, a Hakko koppintás is jó választás: [link] - ez szerintem a leggazdaságosabb megoldás, emlékeim szerint a review-k is jók ezzel a kittel kapcsolatban.

Vagy egy eredeti Hakko állomás, a legolcsóbb is review-k alapján már kiváló hobbi célokra.
De ez itt már nagyon off, topikban biztos több tanácsot is kapsz, én azért nem vagyok pro elektronyos témában :)

(#96936) vince válasza DeFranco (#96929) üzenetére


vince
őstag

A Fisher Pen biztos a Saomi toll-üzletágának az elődje volt :D

(#96933) Janos250
Mikor olvastam a ma az okosotthon, Arduino stb. technikákkal szinte fillérekért oldhatunk meg olyan dolgokat mondatodat, azt vártam, hogy azzal fejezed be, hogy amelyek ezek nélkül a kütyük nélkül nem is léteznének, mint problémák :)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#96937) FingR86 válasza Janos250 (#96934) üzenetére


FingR86
őstag

azt nem tudom, mert nekem csak 1 cím van megadva
de sejtésem szerint a vásárlás 2. fázisában: Step 2: Payment & Shipping
a Proceed to Checkout gomb utáni lépés, én ott látom a címem, lehet nálad ott van egy választási lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#96938) Janos250 válasza FingR86 (#96937) üzenetére


Janos250
őstag

Kösz, következő alkalommal kipróbálom.

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#96939) Janos250 válasza vince (#96936) üzenetére


Janos250
őstag

Van benne valami :)
Tudod mennyi mindent vettem az itteni infók alapján olyan dolgokat, amik másként eszembe se jutottak volna, és csak a helyet foglalják a fiókomban? :D

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#96940) bul07 válasza FingR86 (#96924) üzenetére


bul07
nagyúr

Annyi van még hogy
Ha pontgyűjtés a cél és van sok értékelni való akkor érdemes kivárni a 2017.11.01-et , mert eddigi tapasztalat alapján az ez előtti pontokat tavasszal törlik ha nincs elhasználva, így érdemes kivárni ezt a pár napot az leértékeléssel ha a pontgyűjtés a cél

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#96941) AndrewBlase válasza bul07 (#96846) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

2,80-ért behúzva mind3. Köszi! :R

Lesz miért szentségelnem! :DDD

Miért mindig én???

(#96942) FingR86 válasza bul07 (#96940) üzenetére


FingR86
őstag

pont ma beszéltük ezt kollégával, hogy azt a nagy táskányi lomot ráérek, sőt ajánlott lenne akkor értékelni.
Mert vmi olyasmi rémlett, hogy az október 31-ig szerzett pontok felhasználási határideje március 31, ami bent marad, az megy a kukába. De jó h megerősítettél benne. Köszi :R

bár a mostani felhalmozó vásárlási szokásaimat elnézve ez a veszély nem fenyeget, h bent marad pontom :D

[ Szerkesztve ]

(#96943) maestro87 válasza vince (#96888) üzenetére


maestro87
őstag

Csak az S2+ nem fér be a zsebbe pénztárca, telefon, kulcscsomó mellé. Nem túrázáshoz kell, csak városi használatra és nem szeretném rajta hagyni ha le kell kötni a biciklit. Ezért volna jó ez a TIP. Én mondjuk máig nem értem, hogy a lámpatartókat miért úgy reklámozzák, hogy egy mozdulattal levehető... Nekem pont az ellenkezője kellene, hogy csak fűrésszel jöjjön le. ;]

(#96944) emre válasza FingR86 (#96913) üzenetére


emre
veterán

Ez is ma jött meg, meglepett milyen nehéz, eddig tetszik.

(#96910) FingR86

Én a bontókat és a zsibvásárokat is szeretem.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#96945) HoTaZo válasza norbert1998 (#96873) üzenetére


HoTaZo
őstag

Már, amikor messengeren mutatta párom, hogy mi jött, már akkor tudtam, hogy ajándék lesz. Nálam, ami kerek abból lapos lenne, ami szögletes, abból kerek... :DDD

(#96871) sambenez: Nekem a kiválasztásnál nem tűnt úgy, hogy ilyen lehetőség is van, így eszembe se jutott. De legközelebb figyelek ilyen lehetőségre is. Köszi az ötletet! :R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#96946) Zeki válasza FingR86 (#96898) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi, maci berendelve a fiamnak! :)

(#96947) Jokerdapro válasza FingR86 (#96924) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Mindenképp dobni kell vidit is? Nekem csak pár kép meg leirás rémlik. :))

(#96948) vince válasza Jokerdapro (#96947) üzenetére


vince
őstag

Plusz pont jár érte. Filléres cuccokért mondjuk leírással+fotókkal is elérheted a maximálisan adható pontot.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#96949) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Rendeltem egy ilyet a múltkori kuponnal, pár nap alatt itt volt, kipróbáltam, azonnal párosodik, hibátlanul megy a kocsiban, a hangminőség is hibátlan. Akkuidő majd később kiderül.

TS - BT35A08 HiFi Car Wireless Bluetooth 3.0 Audio Music Converter Receiver

(#96950) FingR86 válasza Jokerdapro (#96947) üzenetére


FingR86
őstag

3 képre kapsz vagy 10-20 pontot max.
a múltkor az egyik ilyen filléres cuccra leadtam este a szokásos értékelést (kép videó szöveg), erre jön reggel az üzi, h 10 pontot írtak jóvá.
ne tudd meg hogy hazavágta az egész napomat :DD :DD
egyébként a videós értékeléssel 50 pont az átlag, de néha adnak 70-et is, hiába olcsó termék

≥ Number of Points:The Cost of Products
≤ 10 Points: Post review for product costing under $1
≤ 50 Points: Post review for product costing under $5
≤ 100 Points: Post review for product costing under $10

About Points

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.