Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97601) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Sziasztok! Penny White-os ágyneműhuzattal nem találkozott valaki?

(#97602) a2d2 válasza w.miki (#97595) üzenetére


a2d2
addikt

És ez mitől jobb pl ennél? [link]

Vagy itt kapsz mellé anyagot is és ingyen postát: [link]

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#97603) hunaqua válasza Chris Kiki (#97600) üzenetére


hunaqua
addikt

:K :K

Induló készlet (starter kitt) :

-Xiaomi toll
-Xiaomi lámpa (kék szín!)
-bőrtáskás csavarhúzó csomag
-Original Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 English Version

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#97604) Zsoleszhun válasza hunaqua (#97603) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Varázsszivacs :))

¯\_(ツ)_/¯

(#97605) Met válasza Zsoleszhun (#97604) üzenetére


Met
nagyúr

Nessy kanál
Legalább 2 fajta spinner

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#97606) hunaqua


hunaqua
addikt

-kék rongy
-karc javító toll

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#97607) ANOka válasza w.miki (#97595) üzenetére


ANOka
őstag

xiaomi lázmérő
kupon:AFFXMHI
kupon ár:25,99$

A kupon nekem már érvénytelen. Legalább megmaradt a pénzem! :DDD

(#97608) ANOka válasza hunaqua (#97603) üzenetére


ANOka
őstag

Akkor a Xiaomi power bank már az advanced usereknek való? :D

(#97609) erdey_a


erdey_a
őstag

Ha már csavarhúzó... rendes csavarhúzó készletet (tehát nem ilyen telefonhoz való méretűt) tudtok? A praktikerben 1500-ért van elfogadható. Az alin is ennyiért láttam csak.
Nem komoly melóra kell, nyilván, csak a kamrába a polcra, hogy ne kelljen mindig beszaladni a házba, ha valamin meg kell húzni egy csillagcsavart.

Vérboci

(#97610) hunaqua válasza ANOka (#97608) üzenetére


hunaqua
addikt

Az már az "ajánlott" kategória a mozgásérzékelősxiaomilámpa és a xiaomirouter3g30usd mellett! :D

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#97611) AtiSnatch válasza hunaqua (#97610) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Plusz MiBand2!444!444!!! :DD

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#97612) retesz147


retesz147
addikt

rohadt élet...a nessi kanál kimaradt...akkor még nem olvastam a totyikot..... :W :DD

egyébként mind megvan :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#97613) hunaqua válasza AtiSnatch (#97611) üzenetére


hunaqua
addikt

...és ezt mind bele rakjuk a 10centesxiaomiszatyorba és bevarjuk a pirosszínűkézivarrógépünkkel!

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#97614) Krogoth


Krogoth
senior tag

És a szív alakú hátsó lámpával mi lesz? :D

(#97615) vince válasza Krogoth (#97614) üzenetére


vince
őstag

fordított szív ;]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#97616) hunaqua válasza Krogoth (#97614) üzenetére


hunaqua
addikt

.azt pedig feltöltjük a 240halálfejesszupersláger2usdstöltővel!

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#97617) Silεncε


Silεncε
őstag

Hát a Roidmi? Az Ugreen kábelek? Ejj, ezek már mind advanced level cuccok :D

[ Szerkesztve ]

(#97618) Chris Kiki válasza hunaqua (#97616) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Látom sikerült beindítani egyesek fantáziáját ;]

Lassan ki leszünk b@xva innen a sok off miatt.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#97619) Met válasza Chris Kiki (#97618) üzenetére


Met
nagyúr

Aki szóvá teszi rendelhet magának 5 dolcsis műbránert ;] :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#97620) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

CSODASZIVACS

puhányok ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#97621) hunaqua válasza Chris Kiki (#97618) üzenetére


hunaqua
addikt

...ez pedig itt rólunk egy görbe tükör ! :)

.nem is beszélve a 8centesóraszemkiszedőkézikészülékről! Sárga vagy kék színben! :D

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#97622) oszy válasza vince (#97596) üzenetére


oszy
veterán

drága a posta.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#97623) retesz147 válasza Mr.Csizmás (#97620) üzenetére


retesz147
addikt

VÓTMÁ :))

Xiaomi 13 eu dev...

(#97624) Met válasza hunaqua (#97621) üzenetére


Met
nagyúr

Ilyen görbe tükör? :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#97625) vasi89 válasza hunaqua (#97603) üzenetére


vasi89
addikt

s.ggmosó is kimaradt

(#97626) Ra3 válasza Ra3 (#95049) üzenetére


Ra3
őstag

Már kb. 2 hete megjött a Nulaxy bluetooth-os FM transmitter, kipróbáltuk több autóban is, egyedül egy régebbi Mégane-ban volt némi alapzaja, a többibben (Seat, Suzuki, Skoda) hibátlanul ment.
A kolléga akihez került egy drágábbat használt elötte amit itthon vett, hosszabb távokat vezet, az év vételének nyilvánította, azt külön kemelte hogy a telefonnal minden gond nélkül egyből összekapcsolódik, ha a zsebedben van és megy a bt akkor a zene indításhoz se kell előszedni a telót. A régiekkel ez több lépcsős folyamat volt.
A kihangosító része amúgy átlagos, általában a szivargyújtó miatt mélyebben van, lehet hogy egy napellenzőre rakott kihangosító jobb, de azért ez is elég jól használható.
A töltős USB-n kívűl van rajta mégegy ami pendrive-ról történő zenehallgatáshoz van, de menetrögzítő kamera is megy róla hibátlanul.
Extra feature hogy bekapcsoláskor mutatja az akkufeszt is egy pillanatra, ennyiért megéri a cucc, köszi az ajánlást!

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#97627) vince válasza oszy (#97622) üzenetére


vince
őstag

Fejtsd ki kérlek, nem értem :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#97628) cidalain


cidalain
veterán

nekem nincs xiaomi lámpám, nem is kell.

én vettem 5-6 spinnert innen-onnan, ebből 2 jó: batmanes, meg az egyik aluminium. (az összes többit refundoltattam: a műanyagosok vagy eleve repedt kerettel jöttek, vagy 1 nap után repedt szét. a külön vett cserekeret szintén eltört. van olyan alu is ahol az R188-as csapágyat egy leszorítógyűrű tartja a helyén, de szar a gyűrű menete, és két pörgés után kilazul, azt lötyög összevissza. ez utóbbit még nem refundoltam, de ami késik nem múlik)

van rongyom, de én még teljes áron vettem 0,99-ért. ez a hardcore szint szerintem

bőrtokos csavarhúzóm is van, de összevissza voltak benne bitek, volt ami kétszer volt, volt ami hiányzott. így a 25 in 1 készlet helyett van egy kb 20 in 1-es, viszont refundoltam, így ingyen volt
nincs nessi kanalam.

viszont most elhoztam egy air purifiert EUEX-szel együtt 100 alatt. na ez jó deal volt.

és a legfontosabb kimaradt: akinek nincs szilikon káddugója az nem ember. (rohadt élet azt is a filléres akció előtt 0,99-ért vettem.)

megj: a refund nálam mindig az eladó által felajánlott refund. elmondom mindig mi a helyzet, aztán ha azt mondja visszküldi az árát, akkor küldje.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#97629) AtiSnatch válasza hunaqua (#97613) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Francba, most várhatom még megjön a varrógép... :))

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#97630) FingR86 válasza cidalain (#97628) üzenetére


FingR86
őstag

téged nagyon imádhatnak ott refund mester :))

(#97631) w.miki válasza vasi89 (#97625) üzenetére


w.miki
veterán

azt nem is vettetek, inkább sz.ros valaggal rohangáltok :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#97632) hunaqua válasza cidalain (#97628) üzenetére


hunaqua
addikt

Neked annyi!
50 év múlva amikor a Kínai Szent Péter elé kerülsz, a kék Xiaomi lámpát tuti rád foglya kiabálni!!! :D

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#97633) oszy válasza vince (#97627) üzenetére


oszy
veterán

csak a múltkor $0,99 volt $0 szállítással :) Ilyenre várok megint, mert kellene még egy. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#97634) Nikaré válasza w.miki (#97631) üzenetére


Nikaré
őstag

Persze! Mert senki sem magyarázta el, hogy hogyan kell használni!!!
Csak megy a nagy szövegrázás, hogy ki vett vagy nem vett kézi bidét!
:Y

(#97635) vince válasza oszy (#97633) üzenetére


vince
őstag

No de mi? :D A #97596, amelyikre először válaszoltál egy fia linket vagy utalást nem tartalmazott semmilyen termékre :D

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#97636) AtiSnatch válasza Nikaré (#97634) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

A hónod alá kell csapni és sétálgatni a kollégák előtt.

;]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#97637) Nikaré válasza AtiSnatch (#97636) üzenetére


Nikaré
őstag

:DD
Újságpapírba csomagolva!!!
Jó, de még mindig nem tudni, hogyan kell használni!

Hú, nemsokára leba..ás lesz ezért a off orkánért!

(#97638) vasi89 válasza Nikaré (#97637) üzenetére


vasi89
addikt

ha egy Playboyba tekered akkor nem fognak vele foglalkozni, lesz más téma :DDD

(#97639) BlackDevil válasza sepsi0 (#97589) üzenetére


BlackDevil
aktív tag

A szállítási költséggel meghaladja az összeghatárt. Csak a termék árát kell ilyenkor figyelni?

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#97640) cidalain válasza FingR86 (#97630) üzenetére


cidalain
veterán

ja kérem, olyan cuccot kell küldeni, ami legalább a csomagbarakáskor még egyben van. de én kifogom az összes selejtest. GB és Ebay esetén is több ügyem volt már. de hozzá kell tenni, nem igényeltek nagy reklamálgatást, leírtam ez meg ez van, nem olyannak kellene lennie, mi legyen? azt mondja refund vagy újraküld. mondom, ok legyen refund.

hogy lehet elbaltázni a csavarhúzókészletet is, hiányzik a T5 a csillag valamelyik , meg a mittudoménmelyik, de van benne 4 db lapos 2 miliméteres :) (és csak 1 szettet vettem, nem én variáltam össze a refund miatt).

meg olyanok is voltak, amikre azt mondta asszonypajti, hogy hagyjam a fenébe. gyerek fürdőjáték ebayen: 1 cápa, 1 fóka, 1 krokodil talán, meg egy háló amifel kifoghatod őket. az összes képen ez van. erre küldenek egy olyat, amiben van ugyanolyan 3 cápa, meg a háló. holott sehol nem volt szó róla, hogy az állatok random jönnek, fel sem merült. ez is volt vagy 1 dolcsi, amit hagytam, gyereknek bejött a 3 cápa is.

tablet BT billentyű. úgy párosítasz, hogy beírod a számot, és entert nyomsz. de nekem nem ment az enter, meg még pár másik gomb. kérte hogy mutassam be gépelés közben. de mivel nem tudtam párosítani sem, ezért ugye nem látszott hogy mit nem gépel :) szerencsére gombnyomáskor villant egy led, ami 5-6 gomb nyomásakor nem. ez alapján újraküldték (aztán a hibásat szétszedtem, az érintkezők végig jók voltak, és a jel a vezérlőchipnél veszett el, valószínűleg hibásan volt forrasztva, de olyan golyólábú volt, amit nem lehet javítani)

szerintem a rendeléseim 10-20%-a külföldről refundban végződik. pedig én akarom, hogy jó legyen, de egyszerűen borzasztó minőségben kapok meg dolgokat. ok, erre fel vagyok készülve. de amilyen simán megy a reklamálós ügyintézéseim mindegyike, szerintem ők is :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#97641) vince válasza BlackDevil (#97639) üzenetére


vince
őstag

Mindent, a szállítás díját is :(

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#97642) BlackDevil válasza vince (#97641) üzenetére


BlackDevil
aktív tag

Köszi. Akkor megvárom, hogy újra legyen 20$-ért. :DDD

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#97643) andrisbandi válasza BlackDevil (#97639) üzenetére


andrisbandi
őstag

Beleszámít, ahogy a kolléga is mondja.

Elvileg kötelezően ki kell szabniuk az áfát, és a kezelési költséget 22 EUR fölött.
Emiatt ezt is belekalkulálva kell dönteni a megvásárlás ügyében.

Gyakorlatilag meg konténer számra jön a cucc, nem tudnak mindenkivel foglalkozni.
Akin nincs hasznuk, azzal sokszor nem is foglalkoznak.
(A vámeljárásnak is van egy önköltsége, ezt gondolom próbálják kordában tartani.)

Telót/ táblagépet szinte biztosan megfogják.
A DHL-es csomagokat is.

Vagy az említett piority line/EU express szállítási módot lehet még néhol választani a Gearbesten.
Az DPD-vel jön házhoz, és áfamentes.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#97644) erdey_a válasza cidalain (#97640) üzenetére


erdey_a
őstag

A fürdőjáték érdekelne. Van linked hozzá? Vagy hogyan keressem?

És még mindig érdekelne olcsó csavarhúzókészlet. Nem kicsi, hanem normál méret.

Vérboci

(#97645) BB9000


BB9000
senior tag

ILIFE V7S Pro Smart Robotic Vacuum Cleaner - EU PLUG ROSE GOLD

Kuponkód: ILIFEV7SPRO Fix ár: $153.99

Ár EU Express szállítással Grand Total Ft 41 357

Ez bombajó!

(#97646) cidalain válasza erdey_a (#97644) üzenetére


cidalain
veterán

most már inkább 2 dollár az ára, mi már 1 éve vettük, olcsóbb ár rémlik
halászós fürdőjáték
(ezt kaptuk 3 cápával, nem vegyesen. van a hasukban ilyen sipolós izé, de az olyan silány volt meg ki akart esni szóval azzal kezdtük, hogy azt kivettük: mert nagyon kicsi volt, meg a gyerek is, nehogy gond legyen)

úszóbéka
ilyet is vettünk. valami rugós cucc, fel lehet húzni és akkor pörög a keze, és úszik. vagyis úszna, mert a vízben forgáshoz már nem elég erős a rugó benne. de vicces volt a gyereknek. ezzel sokat kellett játszani a nappaliban is.

gumikacsa család
mivel sok helyen látott már gumikacsát (mese, ismerős gyerkőc), így neki is kell ugye. ilyet rendeltem, de ez még nem jött meg.

update: nem biztos, hogy a legolcsóbb verziókat linkeltem, csak gyorsan beírtam, és amit előbb megláttam.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#97647) FingR86 válasza cidalain (#97640) üzenetére


FingR86
őstag

erről most az jutott eszembe, hogy csinálom a review videót: octopus style tripod
mozgatom szépen körbe oda vissza, erre eltört a kezemben :D
így egyszerre jó volt értékelő és refund videónak is :))

(#97648) snpetit válasza Mr.Csizmás (#97620) üzenetére


snpetit
aktív tag

Kértem már forrást rá csak nem írtatok, mostanában rendelt valaki és a tömörebb jött? :)

(#97649) Mr.Csizmás válasza snpetit (#97648) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

bevallom aliexpressen random egy 100-as bulk-ot kértem 8$ körül, valamelyik sok értékeléses eladótól :B megjött, azóta is abból csipegetünk.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#97650) cidalain válasza FingR86 (#97647) üzenetére


cidalain
veterán

:DDD szakadok...
hát erről beszélek. addig jók a cuccok, míg el nem kezded használni.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.