Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97701) MittuDomain_ válasza Saccco (#97696) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Már megint jobbkezes :(( :(( :((

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#97702) cidalain válasza tonyrulez (#97698) üzenetére


cidalain
veterán

Ne mindegy. Az oklomnyi gomb stylus az a kapacitiv. Minden kijelzovel mukodik
A hegyes az alalaban aktiv stylus, es kell okossag a kepernyo oldalon is.
A samu Note termekekbe ez be volt epitve, igy ott ment az s-pen. Gondolom a xiaomi note-ok is ilyenek.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#97703) HPZ537


HPZ537
tag

Sziasztok. Volt nekem egy LG G3-mam, D855-ösöm, de sajnos haldoklik, ezért kigondoltam hogy rendelek egy új G3-mast, csak D851-est. Ugye 3GB RAM-al. Ebay-en találtam. Szerintetek meg merjem vásárolni? elég megbízhatónak tűnik az eladó. Gondolkodom még G4-be is. De ugye annál előfordul a Bootlop. ezért nem merem. Rendeltetek már telefont ebayről? Fog működni ez a magyar hálózaton?

https://www.ebay.com/itm/5-5-LG-G3-D851-New-Unlocked-13MP-Quad-core-4G-LTE-32GB-Smartphone-GPS-NFC/222317553926?hash=item33c328a906:m:m67O1JqK8MuhL9yT9vn3Gmw

(#97704) Timyyy válasza L4mie (#97667) üzenetére


Timyyy
őstag

Na, kellett ide írnom, most beleszerettem ebbe a xiaomi notiba :O :O csak épp nincs rá keret per pill. fizetésig... :DDD
Hjajj nekem, át kell tervezni a karácsonyi vásárolgatást.... eddig apple tv volt a terv, de már nem tudom mit csináljak. :U

(#97705) ollie válasza HPZ537 (#97703) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A 4G-vel bajban leszel.

(#97704) Timyyy: vegyél tabletet ;]

[ Szerkesztve ]

***

(#97706) hunaqua válasza PainKiller13 (#97700) üzenetére


hunaqua
addikt

https://www.gearbest.com/electronics-gadgets/pp_280339.html

Kupon: GBXM928

Reggel jó volt,most nem néztem.

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#97707) Donki Hóte válasza Timyyy (#97704) üzenetére


Donki Hóte
veterán

700 dezső :Y

Ez a dolog itt osztályidegen :P

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#97708) bertokl válasza Timyyy (#97704) üzenetére


bertokl
tag

A HK raktárból "Air12GOLDEN" kuponnal "csak" 550 dodó.

(#97709) Szivacs85 válasza hunaqua (#97706) üzenetére


Szivacs85
tag

Jó még, most vettem. :K

ELADÓ: MSI 1050TI 4GB OC és egy hibátlan Ati HD 4670 videokártya

(#97710) hunaqua válasza Szivacs85 (#97709) üzenetére


hunaqua
addikt

:)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#97711) andrisms válasza Donki Hóte (#97685) üzenetére


andrisms
aktív tag

Ha jól emlékszem, anno ilyet tettem én is bele a lőszeres rakaszomba, csak az AUX részét kivezettem. Árához képest jól szól, teljesen jól működik.

(Bluetooth,USB töltés, 5Ah akku, tök jó cucc lett, ahhoz képest :) )

(#97712) Mr.Csizmás válasza bazsimano (#97697) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

azóta sikerült, írtak itt másik kupont, és bevette :D de köszönöm neked is, meg a privátban felajánlónak is mégegyszer :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#97713) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

(#97714) erdey_a válasza jeriko2 (#97665) üzenetére


erdey_a
őstag

oké, köszi a tippet. akkor majd figyelem a szórólapokat

Vérboci

(#97715) zsiz válasza ZsoltG60 (#97713) üzenetére


zsiz
őstag

Ilyen "LEGO" jöhet még olcsóért, ha tudtok 😁

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#97716) KisApám válasza zsiz (#97715) üzenetére


KisApám
addikt

Kár, hogy nem LEGO kompatibilis. :(

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#97717) HoTaZo válasza petipetya (#97567) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nekem is megjött. Az anyagminőségén túl más megjelenési baja nincs.
Viszont a varrás minősége nemigen megbízható. Az alsó fűzése nem mindig jön össze neki.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#97718) tonyrulez válasza cidalain (#97702) üzenetére


tonyrulez
őstag

A Xiaomi csak nevében (és méretében) Note, de nem erre találták ki, kétlem hogy tudná. Ezek szerint mezei telefonhoz nem is lehet hegyes stylus-t használni? Kár érte.

4 8 15 16 23 42

(#97719) cadtamas


cadtamas
tag

Motoros kesztyű
Flash sale ~1000.-Huf
Nem értek hozzá, de egész jónak tűnik.

(#97720) ollie válasza tonyrulez (#97718) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Galaxy Note-ok kijelzőjébe még egy wacom réteg is van integrálva, azért működik azzal a hegyes cerkával. És mivel a többi mobil kijelzőjében nincs ilyen réteg, ezért kell azokhoz a vastag "pen".

***

(#97721) Silεncε válasza zsiz (#97715) üzenetére


Silεncε
őstag

Én múltkor megrendeltem, azóta se adták föl...

(#97722) zsiz válasza KisApám (#97716) üzenetére


zsiz
őstag

Igen, kár. Bár olyan szempontból nekem mindegy, hogy nincs itthon eredeti LEGO sem :D Ha ezek a kis készletek (-látom van egy csomó féle-) egymással kompatibilisek, nekem már az is jó.

(#97721) Silenc3Hun: még nekem sem adták fel, én is megrendeltem még a múltkor.

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#97723) atees válasza cadtamas (#97719) üzenetére


atees
őstag

Nem a legjobb a bütyköket a kemény műanyag piszkálja elég rendesen

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#97724) Imy válasza cadtamas (#97719) üzenetére


Imy
veterán

Köszi rendeltem is, pontozni is engedte, és ha még az értékelésért is kapok egy 50 pontot, akkor 600Ft-ot megér, ha egy nyarat kibír. Vékonynak tűnik, nyári kesztyű, a Louis Probiker márkájának a koppintása (Német) :DDD

(#97725) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

(#97726) csadi0011


csadi0011
őstag

AIKEGlobal C08 0.4X Super Wide Angle Glass Camera Lens Photography Lens with Clip
Telefonra csíptethető optika. Nagyon tetszik. Közeli és távoli felvételekhez is jó. Telefon könnyen találja vele a fókuszt. A 3 darabos 1-2 dolláros készlethez képest sokkal jobb.

(#97727) DJ Diablo


DJ Diablo
tag

Sziasztok!
Ez a helikopter szerintetek megfelelő ajándék egy 6 éves gyerkőcnek?

(#97728) tupacamaru válasza beg (#97662) üzenetére


tupacamaru
veterán

[link] Most ez akkor szerencse kérdése? Ha Dpd-vel adják fel akkor jó, ha holland postával, akkor szívás?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#97729) tomazin


tomazin
veterán

Vakdugót keresek, olyat amit egyszerűen ki lehet húzni a villásdugóval. Egy ilyet már rendeltem, de természetesen kicsi a luk, így valami szerszámot kell keresnem, hogy kivegyem. Van valakinek esetleg tippje?
vagy jönnek a tapasztalt szülők, hogy jól meg kell tanítani és nem nyúl bele :DDD

(#97730) nimfas válasza DJ Diablo (#97727) üzenetére


nimfas
addikt

Mivel dupla fő rotoros így elég stabil.
De pont ezért beltérre ajánlott, könnyen elviszi a szél ha kiviszed.

Kintre ajánlott a szimpla rotoros. Pl ez: Syma F3 2.4GHz Single Rotor 4CH GYRO System RC Most épp out of stock :)

(#97731) Dani_kp válasza tomazin (#97729) üzenetére


Dani_kp
őstag

Pepco-ba van 10 db-os eu vakdugó 290 ft-ért.

https://ingatlan.com/33821564

(#97732) air válasza DJ Diablo (#97727) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem nem. 6 éves gyerek még nem fogja tudni rendesen irányítani.
Ezekhez nagyon finom, apró mozdulatok kellenek az irányítón.
Ráadásul a helikopterek kevésbé stabilak a quadkopterekhez képest, de én még azt sem adnám 6 éves gyereknek. A lányom 8-9 volt mikor először próbált Eachine H8 Minit, és szaladhattunk utána.
Ha nem vigyázol simán elszáll, talán meg sem találod. A szobában meg ripityára tud törni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#97733) DJGABI válasza DJ Diablo (#97727) üzenetére


DJGABI
addikt

biztos hogy nem. ezek az olcsó helik alig irányíthatóak.
egy drónt tuti többre értékelne. bár 6 évesen sztem még az is necces

(#97719) cadtamas tisztára hasonlít az itthon lidliben vettre. az jó cucc, pár év után kezdett csak el az ujjánál foszlani. ennyit simán megér

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#97734) solti válasza tomazin (#97729) üzenetére


solti
aktív tag

Szia! ilyesmit vegyél, mert ezt nem kell kivenni ha használni akarod a konnektort! Sok helyen lehet kapni: link

(#97735) tomazin válasza solti (#97734) üzenetére


tomazin
veterán

Ezzel az a bajom, hogyha le kell venni a konnektort (festes pl), akkor nagy szivas lesz, mert bele kell ragasztani es a csavar alatta lesz.
Dani_kp: Pepcosat megnezem, koszi.

[ Szerkesztve ]

(#97737) Attix70


Attix70
aktív tag

Sziasztok,
Ez a diagnosztikai eszköz is kaphatna büntetést a vám során ?
Vagyis honnan tudom milyet nem szabad rendelni a büntetés miatt ?
Üdv,

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#97738) w.miki


w.miki
veterán

X96 TV Box Android 6.0 Online Player - EU PLUG + 2GB RAM + 16GB ROM BLACK
Ár: 38.99$
Kupon: DANY050 (10 db)

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#97739) UHHH válasza Attix70 (#97737) üzenetére


UHHH
senior tag

Rommá büntetnek ezzel a NAVnál...

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#97740) Attix70 válasza UHHH (#97739) üzenetére


Attix70
aktív tag

Ok, de honnan tudnám hogy mit lehet ?

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#97741) L4mie


L4mie
veterán

Srácok! WiFi-s IP kamera tipp?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#97742) Zola007 válasza Attix70 (#97740) üzenetére


Zola007
veterán

"A törvény nem ismerete nem mentesít annak betartása alól"
Ha a kérdés valós, akkor a fogni kell a linket és írni a vámosoknak, hogy az adott termék magánszemély által importálható-e

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#97743) DeFranco válasza solti (#97734) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ismerősnek eltört ilyenben a rugó, ahogy az elengedte magát rövidre zárta a fázist a 0-val és csak azért nem lett tűz a dologból mert épp mellette voltak. így megúszták egy fekete konnektorral.

(#97744) tboy93 válasza DeFranco (#97743) üzenetére


tboy93
nagyúr

Jáj.

(#97745) erdey_a válasza DeFranco (#97743) üzenetére


erdey_a
őstag

nincs is benne rugó... öntapadós műanyagdarab

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#97746) DeFranco válasza erdey_a (#97745) üzenetére


DeFranco
nagyúr

de van. [link]

[ Szerkesztve ]

(#97747) erdey_a válasza DeFranco (#97746) üzenetére


erdey_a
őstag

de nincs. a linkelt képen sem látom :F
Egy vékony műanyag tokban elfordul egy másik műanyag lapka amin a lukak vannak. Nem rugós. 99% műamnyag és 1% kétoldalú ragasztószalag.
Rossmannban is kapni. 3 mm vastag az egész.

szerk: jobban megnézve tényleg van egy S alakú fémdarab abban amit linkeltél. Hát a miénk nem rugós. Manuális :D

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#97748) gergely2019 válasza Attix70 (#97737) üzenetére


gergely2019
csendes tag

LAIKUS VÉLEMÉNY

A szerzői jogok megsértését szerintem csak szándékosan lehet elkövetni, így büntetőügyben azt vizsgálják, tudhattad-e hogy nem jogtiszta a program. Enélkül pl. azért is büntetés járhatna, ha egy hivatalos boltban veszel egy előtelepített win-es laptopot, amiről kiderül hogy nem volt jogtiszta. Ha nem az aluljáróban vagy egy névtelen, ismeretlen webspohban rendelsz, akkor lehet erre hivatkozni.
A legtöbb esetet amit olvastam, nem büntetőügyről szólt, hanem egy magáncég/ügyvédi iroda kereste meg az illetőt egy befosatós levéllel polgári peren kívüli egyezséget ajánlva, amit ha valaki nem fogad el, akkor kétséges hogy a bíróság ellene dönt-e.
De ez akkor is jelentős kellemetlenséget jelent, ha végül se polgári, se büntetőügyben nem ítélnek ellened.
De ha pl. autószerelő vagy, akkor megkérdezheti a bíró, hogy miért hitted azt, hogy a magyar bolti árnál nagyságrendekkel olcsóbban megkaphatod a jogtiszta programot.

Ha a terméket nem ajánlott levélben/csomagban küldik ki, akkor minimális ésszel kitalálható olyan módszer, hogy ha elkapják a vámon a cuccot, akkor ne tudjanak senkit se felelőségre vonni.

Ha az eset alapos vizsgálata nélkül büntethetnének, akkor ezzel bárkivel kibaszhatnál, hogy a nevére rendelsz egy pár dolcsis hasonló eszközt.

(#97749) gergely2019 válasza Zola007 (#97742) üzenetére


gergely2019
csendes tag

"
Ha a kérdés valós, akkor a fogni kell a linket és írni a vámosoknak, hogy az adott termék magánszemély által importálható-e"

A vámosok meg azt írják, hogy nem tudják, ami igaz is, hiszen egy link alapján nem eldönthető hogy jogtiszta-e a szoftver.

(#97750) retesz147


retesz147
addikt

XIAOMI Mi A1
Kupon:A1xiaomi
177,69 USD+ posta (EU express-t érdemes választani tréfamentesség miatt)

Csak rose gold esetén!

Elég jó ár, csak a szín :W , de csajoknak jó lehet...

@Mr.Csizmás: naja, csak BP bérlet miatt átlatszót kellene rá tennem....Ennyiért vettem volna egyébként.
Az újjlenyomat pötty azért még kikandikálna :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.