Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97951) AtiSnatch válasza MittuDomain_ (#97950) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Nekem 0. De elkövettem azt a hibát, hogy elküldtem asszonynak a linket ;]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#97952) Mr.Csizmás válasza AtiSnatch (#97951) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tudok egy jó sörözőt ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#97953) anadroid válasza vargalex (#97929) üzenetére


anadroid
senior tag

Két fehéret rendeltem, mind a kétszer az 1 dollár helyett 1 forintot vett le a számlámról.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#97954) hunaqua válasza anadroid (#97953) üzenetére


hunaqua
addikt

Magyarország jobban teljesít!......

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#97955) DJGABI válasza AtiSnatch (#97935) üzenetére


DJGABI
addikt

amúgy szerintem ez a készlet tök nem jó. mármint oké otthon néha bütykölni elmegy, de a mágneses megoldás sokkal jobb szvsz. ennél csavarozgatni kell.... brr

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#97956) tboy93 válasza DJGABI (#97955) üzenetére


tboy93
nagyúr

1$-ért vésztarcsinak jó, amúgy szerintem is szar. Főleg hogy az enyém pl tökre szét volt hajolva, vissza kellett egyengetni a belső füleket :((

(#97957) hunaqua válasza tboy93 (#97956) üzenetére


hunaqua
addikt

Egy fél liter benzin,vagy fél ( egy) gombóc fagyi ára.

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#97958) cidalain válasza Ra3 (#97945) üzenetére


cidalain
veterán

oszt mit lehet vele csinálni? vagy mindenkinek van otthon powerbankja is a családban?
tényleg nem értem mire jó ez. laptopba bedugva billentyűt megvilágítani max, egyéb értelmét nem nagyon látom. de ki használ manapság laptopot? aki dolgozik. az meg nem fekve sötétben dolgozik, hanem asztalnál lámpánál. aki meg nem dolgozik az telót/tabot baszirgál. abba meg nem lehet bedugni...
:U kövezzetek meg tényleg jó tényleg olcsó, de fiókban meg minek álljon nálam, szerintem haszontalan

mindenki örül: amikor átadod karácsonykor a rénszarvasos pulcsit, norvég mintás zoknit, akkor is örül mindenki. de amint kiteszed a lábad... :DDD

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#97959) a2d2 válasza tboy93 (#97956) üzenetére


a2d2
addikt

Én mit mondjak? Augusztusban vettem E-bay-en keresztül kb egy 1000-esért :W

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#97960) Donki Hóte válasza cidalain (#97958) üzenetére


Donki Hóte
veterán

vagy mindenkinek van otthon powerbankja is a családban?

Igen, de csak a kezdőknek.

A hardcore tagoknál a teljes rokonság minden tagjának van powerbankja :DDD

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#97961) tboy93 válasza a2d2 (#97959) üzenetére


tboy93
nagyúr

Na hát annyit tényleg nem ér. Én 2$-ért vettem múltkor, az is sok érte.

(#97962) DJGABI válasza hunaqua (#97957) üzenetére


DJGABI
addikt

attól még kényelmetlen használni. csak ennyit kívántam volna megjegyezni.

+ ahogy írják a fiókban nálam is már sok-sok ilyen egyszer használatos kacat van ;]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#97963) erdey_a


erdey_a
őstag

na, mer mindig csak lámpa meg csavarhúzó megy, mutatok egy két kacatot amiket az elmúlt 1-2 évben rendeltem. Gondolatébresztőnek szánom. (azért alis linkek mert én jellemzően onnan rendelek, de mennek ezek mindenhol)
kazoo (bár ezt már írtam)
székmagasító párna gyerkőcnek
cukorka adagoló
lufi helikopter
ejtőernyős doblálós katona

Vérboci

(#97964) vasi89 válasza cidalain (#97958) üzenetére


vasi89
addikt

a tablet nem tudja helyettesíteni a laptopot max az igényeket adod lejjebb. ÉS amúgy ki használ még manapság asztali gépet? aki nem játszik annak fölösleges, olcsóbb gépeken meg nincs bill. világítás. De arra is jó ha elmész kempingezni és bedugod a power bankba stb. Az más kérdés h 8-10dbnak már semmi értelme de 1-2db hasznos tud lenni.

@erdey_a: pénzes cukorka adagoló kéne és akkor valamennyi visszajön a zsebpénzből amit adsz a gyerekeknek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#97965) erdey_a válasza vasi89 (#97964) üzenetére


erdey_a
őstag

ja hát becsületkasszás, mert akkor is tudsz venni cukrot, ha nem dobsz be pénzt.
elöl adagol, hátul persely... nincs összefüggés :DDD

Vérboci

(#97966) vince válasza cidalain (#97958) üzenetére


vince
őstag

Én pl. asztali lámpának használom, nagyon klassz fénye van.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#97967) cidalain válasza tboy93 (#97956) üzenetére


cidalain
veterán

a képeken nem álltak összevissza. én simán ticketteztem volna egy refundért, hogy a minősége gyenge.

(#97966) vince
najó de mibe dugod bele? az asztali lámpatartó laptopba? vagy van egy 10 Ah-s xiaomi powerbankod (13 dolcsiért) csak azért hogy működhessen az 1 dolcsis lámpa? vagy egy hosszabbítót tettél az asztalra, amiben van egy 2 Ah-s töltő és abba dugtad a lámpát?
az egyik olyan izés, a másik drága (powerbank), a harmadik meg ronda

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#97968) vasi89 válasza erdey_a (#97965) üzenetére


vasi89
addikt

hát ezaz, hogy olyan kellene ahol csak akkor van cukor ha bedobja a pénzt :D

(#97969) MADcat válasza cidalain (#97958) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Powerbank-kel laptop mellett használom. Mivel az asztali lámpa a lapi mögött van, leárnyékol. Ja és van bill világításom. Áramszünet esetén is hasznos. Mivel powerbank-re van kitalálva, sanszos hogy az veszi meg akinek van is otthon. De valaki egy 220-as töltővel használja USB hosszabbító kábellel. Szóval mert neked nem hasznos másnak az lehet. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#97970) tboy93 válasza cidalain (#97967) üzenetére


tboy93
nagyúr

Eszembe se jutott, visszahajtogattam.

(#97971) erdey_a válasza vasi89 (#97968) üzenetére


erdey_a
őstag

Úgy kell, hogy a cukorkaadagolót felteszed a szekrény tetejére és csak akkor tekerhet egyet a gyerek, ha kézbe adja a huszast :D

Vérboci

(#97972) hunaqua válasza cidalain (#97958) üzenetére


hunaqua
addikt

A gyerek sokat tanul szegény autóban. A szivargyújtóból töltve pont jó neki.
Igen én laptopban is használom. A powerbankhoz is van egy rendszeresítve.Egyébként telefon töltőbe rakva folyosón éjszakai fénynek is jó,de reggel a konyhába sem kell feltétlenül lámpát gyújtani a kv főzéshez.Nagyon sok helyen lehet használni ,amennyiben akarod.Sokkal praktikusabb mint gondolod.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#97973) cidalain válasza MADcat (#97969) üzenetére


cidalain
veterán

persze nem kötekedni akartam, csak kérdeztem.
áramszünetre nekem jó kis Ultrafire lámpám van, fix helyen.
de áramszünet esetén, akkor vaksötétbe kotorni kell a lámpát, meg a powerbankot. van van egy dedikált powerbank csak a lámpának, és mindig egy helyen vannak? mert ez utóbbi esetben az 1 dolcsis lámpa valójában a bankkal együtt már 14. annyiért meg már van jó lámpalámpa is.

de el kell ismerni a kütyüfaktor tényleg nagy. annyira hogy minden egyes rohadt 99 centes kuponnál elgondolkozok hogy kell nekem ilyen. és 10 perc múlva rájövök hogy kellene, de sosem fogom használni, így az az 1 dolcsi is kidobott pénz.

(#97972) hunaqua
kocsiba, meg otthon irányfénynek elemes lámpát használok ilyet, és klónjait. Mondjuk a klónok anyagminősége nem túl jó. Viszont azok 1 dolcsi alatt vannak. viszont nem kell powerbank, csak olcsó elem vagy akksi.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#97974) erdey_a válasza hunaqua (#97972) üzenetére


erdey_a
őstag

hopp... a telefontöltős ötletet köszi. Eszembe sem jutott volna, de nagyon nagy ötlet.

Vérboci

(#97975) vince válasza cidalain (#97967) üzenetére


vince
őstag

Rendeltem egy usb hosszabbítót, abba fogom beledugni. Rögzíteni az asztali irattartóhoz fogom, tettem fel fotót korábban: [link]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#97976) AcCEsS válasza vargalex (#97929) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Köszönöm! :R

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#97977) hunaqua válasza cidalain (#97973) üzenetére


hunaqua
addikt

"csak olcsó elem vagy akksi."

Az sem kell,csak egy autós töltő,ami egyébként is van az autóban,vagy telefon töltő ami egyébként is van a konyhában.Ehhez tényleg az esetek nagy részében semmi nem kell,csak az 1 dolcsis lámpa.Hidd el nagyon praktikus!

...ja és ez eredeti Xiaomi!

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#97978) w.miki válasza cidalain (#97973) üzenetére


w.miki
veterán

én se használom :(
de nekem csak 2 van!
meg 5, olyan mini usb lámpa, ami 1 cent volt

minden egyes rohadt 99 centes kuponnál elgondolkozok hogy kell nekem ilyen. és 10 perc múlva rájövök hogy kellene, de sosem fogom használni, így az az 1 dolcsi is kidobott pénz.
ebben igazad van. de én meg úgy vagyok:
Nem úr, aki nem pazal!

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#97979) kstcsk válasza hunaqua (#97977) üzenetére


kstcsk
tag

"...ja és ez eredeti Xiaomi!" :D :D

(#97980) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Hátizsák van valami best buy?
Felnőtt férfinek való kellene, szóval cuki rózsaszínt kerüljük :D

#?*@&!

(#97981) AtiSnatch válasza zeon.hu (#97980) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Ez 15$ de eredeti Sájomi ;]

[ Szerkesztve ]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#97982) AndrewBlase válasza w.miki (#97913) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

"Meg már vagy 2 napja nem rendeltem semmit. Hova vezetne ez???
Olvassam a topikot a habokra?"

Nálam most pontosan ez van. Olvasom a topikot a habokba, és csorgatom a nyálam, de nem tudok rendelni.

Most szüntettem meg a vásárlókártyámat, és amíg nem rendelik a normál folyószámlámhoz a bankkártyát, addig nem használhatom vásárlásra. :O :O
Napok/hetek(???) kérdése. :W

Miért mindig én???

(#97983) hunaqua válasza AndrewBlase (#97982) üzenetére


hunaqua
addikt

Így jártál! Most jól lemaradtál a fehér Xiaomi lámpáról! :D

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#97984) AtiSnatch válasza AndrewBlase (#97982) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Általában ilyenkor jönnek a kihagyhatatlan ajánlatok ;]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#97985) kstcsk válasza AndrewBlase (#97982) üzenetére


kstcsk
tag

Szegény :D Én ha több mint 2 napig nem vásárolok semmit kínai címről, hív a bankom, hogy élek-e még ;]

[ Szerkesztve ]

(#97986) hardline


hardline
senior tag

Probalom megvenni appbol az autos toltot, de nekem a legolcsobb szallitasi mod nem 0.01$.
Engem allandoan szopat ez a gb app.

(#97987) MittuDomain_ válasza kstcsk (#97985) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Dettó katt
Most pár napot külföldön voltam és nem rendeltem, jött is az SMS, jól vagyok-e? ;]

Lassan azt érzem, többet költök ezekre havonta, mint faterom a cigire.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#97988) AtiSnatch válasza hardline (#97986) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Nekem ilyen az app:

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#97989) Dr.NX válasza kstcsk (#97985) üzenetére


Dr.NX
addikt

Itt van számlád? :D

Nyelvművelés: habókra = szükségtelenül

Elfogadom a sütiket.

(#97991) Zozzant válasza MittuDomain_ (#97987) üzenetére


Zozzant
addikt

Asztak...a, hát te nem bízod a véletlenre:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#97994) hardline válasza AtiSnatch (#97988) üzenetére


hardline
senior tag

Nekem csak böngészőből van 0,01$ unregistered posta, ha appból próbálkozok, akkor csak drágább van. De nem csak ennél a terméknél van így. A xiaomi lámpákat is böngészőből vettem, mert appal ott is több a szállítás, mint maga a kütyü... A csavarhúzó szintén.
Nem értem mi a gond.

(#97995) MADcat válasza cidalain (#97973) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

nem vettem annak :N
Igen, van otthon egy erre a célra, amit mindig töltök. A zseblámpákban mindig lemerül, elfolyik stb az elem. Nem szeretem. Ebbe meg lámpa megy, nyáron a ventilátor vagy ki a kertbe wifi erősítőnek. Ez mindig itthon van, lehetőség szerint feltöltve. Itt és a "BB" topikban jó áron jutottam powerbankhoz. :)

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.