Hirdetés

2019. november 18., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 11:57:58

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#97101) w.miki válasza w.miki (#97034) üzenetére

w.miki
(addikt)

Powerbank házból ezt fogom megrendelni:
TOMO M2 Smart Power Charger C2 X 18650 Li-ion Battery 5V 2A Powerbank Case Portable DIY Power Bank Box Charger For 18650 Battery
Hacsak nem jön más ajánlat. :DDD

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#97102) verybigboy válasza ktamas76 (#97100) üzenetére

verybigboy
(senior tag)

:( ... nálam a Xiaomi USB light a kuponnal 4.6 USD-re ugrik fel. Biztos jó termékhez van a jó kód?

(#97103) WestBam válasza w.miki (#97101) üzenetére

WestBam
(senior tag)

Kiváló választás, blogomban megtalálod a tesztjét is pont ennek ;)
Illetve dobok egy privit is.

••• elemlampablog.hu ••• insta/fb: Elemlámpa Blog

(#97104) Kernel válasza JDMKid (#97099) üzenetére

Kernel
(nagyúr)

Ha a CX8822 zárlatossá válna (noha a kínai doksi szerint minden szükséges termikus és egyéb védelemmel bír) a 12 V-ot kitolhatná a kimenetre. Akkor jut szerephez a ZD1 zenerdióda, ami az 5 V kimenetre kapcsolódik, ha jól sejtem. Az a túlfeszültségtől zárlatba megy, a bemenetnél lévő ellenállás pedig kiég, mint egy biztosíték. Ez így összességében nem rossz, illetve ennyi el is várható, szokásos megoldások.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#97105) ollie válasza verybigboy (#97102) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Nekem 1 perce működött.

(#97106) spidersoft válasza ktamas76 (#97100) üzenetére

spidersoft
(senior tag)

A reflinkes linkekre itt harapnak... összeveszik a szabályzattal. Engedelmeddel betenném tisztán, hogy meglegyen, mert amaz úgyis törölve lesz előbb-utóbb:

(#97100) ktamas76

Xiaomi Portable USB LED Light!
Kupon: GBXM928
Ár: 0.99$

(#97107) cidalain válasza w.miki (#97101) üzenetére

cidalain
(addikt)

De miert azt? Ebayen van 10 alatt is ugyanez.
Illetve nem sok ez erte? 12-13 dollar korul mar kapsz 10 Ah komplett bankot, ebbe meg ha bika akkut raksz, akkor is csak 6500 mAh.

HYNIX 2GB DDR3 1333 MHz notebook ram eladó. HYNIX (HP) 1GB DDR2 800 MHz PC ram eladó. >> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#97108) choco01

choco01
(addikt)

Hali.

Van most valami bevált de nem túl drága micro usb kábel?

Eddig vettem kb. 4x6 tronsmartot ebből a 24-ből úgy 2-3-nak volt laza a két kis nyelv alul ezáltal kicsúszott, más bajom nem volt vele.. de mostanában rosszakat olvasok szóval váltanék.

Párszor vettem Choetechet most az 2.5$ nem rossz, de nincs valami elfogadható 1,5-2$ körül? :U

:R

Weblap,Hálózat,IP Kamerrendszer fejlesztés » https://petanetwork.hu

(#97109) anonymus89 válasza ANOka (#97094) üzenetére

anonymus89
(addikt)

352-esem van igaz nem kintről kaptam de csak ajánlani tudom nagyon jól teszi a dolgát.

AJAX vezetéknélküli biztonsági rendszer http://alfaalarm.hu/

(#97110) w.miki válasza cidalain (#97107) üzenetére

w.miki
(addikt)

mert nem jött jobb tipp :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#97111) ktamas76 válasza spidersoft (#97106) üzenetére

ktamas76
(csendes tag)

Köszi!
Legközelebb figyelek, most csak ctrl c ctrl v volt.

(#97112) verybigboy válasza spidersoft (#97106) üzenetére

verybigboy
(senior tag)

Valami gebasz van, ezt is próbálom, itt is ugyanaz az eredmény, felmegy az ára 4.4 USD-re ez által. WTF? Mi lehet a gond? Csak én szívok ... pedig már jó ideje szemezgetek ezzel, most meg itt lenne az alkalom azt nem megy.

(#97113) tomcsi23 válasza verybigboy (#97112) üzenetére

tomcsi23
(veterán)

Mobilnetről esetleg :F

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#97114) anonymus89 válasza choco01 (#97108) üzenetére

anonymus89
(addikt)

Ugreen és Blitzwolf részemről ajánlott kategória picivel több de megéri.
Továbbá a Cafele is nagyon jó termék.

[ Szerkesztve ]

AJAX vezetéknélküli biztonsági rendszer http://alfaalarm.hu/

(#97115) Talala

Talala
(aktív tag)

Hali! Valaki tud ajánlani jobbféle BT-s hangfalat otthonra. Jóárasított előny :DD
Ali, BG, GB, Ebay játszik

[ Szerkesztve ]

(#97116) bugizozi

bugizozi
(őstag)

Sziasztok!

"Távirányítót" vett már valaki számítógéphez?
H1 Full Touchpad Keyboard 6-Axis Gyro 2.4GHz Air Mouse with Backlight for Andriod/Windows/Mac OS/Linux Systems - Black
Ez mennyire jó a maga kategóriájában? Van esetleg jobb alternatíva 10$ környékén?

Köszönöm!

CCNA, VCP6-DCV ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#97117) gingerbalm válasza verybigboy (#97112) üzenetére

gingerbalm
(aktív tag)

19:14-kor nekem még simán működött, mondjuk én alapból az appban lépegettem mindent

(#97118) a2d2 válasza verybigboy (#97112) üzenetére

a2d2
(őstag)

Külföldi proxy átjáró. Nekem is ez volt a cégben. Mobilnettel próbáld.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#97119) verybigboy válasza gingerbalm (#97117) üzenetére

verybigboy
(senior tag)

Én mondjuk számítógépről akarom megugrani, de akkor lehet ott nem működik :(

(#97120) spidersoft válasza verybigboy (#97112) üzenetére

spidersoft
(senior tag)

Nemtom, nekem viszi... "FIXED PRICE Coupon: $0.99"

Viszont a tájfájterre már nem tudom ellőni a 80%-os kupont, pedig jó lenne harmadiknak. Kivárok, hátha :DDD

(#97121) Imy válasza spidersoft (#97106) üzenetére

Imy
(veterán)

Köszi, most rendeltem egyet, 1$-ért megéri. Amit korábban kaptam, az nem működik. :([link] Habár Gearbestet nem igazán érdekli.

(#97122) verybigboy válasza spidersoft (#97120) üzenetére

verybigboy
(senior tag)

Most próbáltam mobilnetről (is) ott is 4.4 USD-re ugrik fel az ár.

Valami szívás akkor nálam van, ha többeteknek sikerült ... :(

Úgy tűnik erről most lemaradok :(

(#97123) a2d2 válasza Imy (#97121) üzenetére

a2d2
(őstag)

Gearbesten nincs case nyitási lehetőség mint Ebay-en?
Eddig mindent Ebay-en vettem, pont mivel jobb volt a vevővédelme mint az alinak.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#97124) Emperor_ válasza vince (#97090) üzenetére

Emperor_
(őstag)

Mennyit bír egy töltéssel? Kb hány méterről látható?

Lark 10i WIN | Xiaomi Redmi Note 4

(#97125) Dluinet válasza verybigboy (#97122) üzenetére

Dluinet
(veterán)

csak a kék színűre vonatkozik a kedvezmény

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#97126) anadroid válasza verybigboy (#97112) üzenetére

anadroid
(senior tag)

Most rendeltem 3*1-et, két és fél címre (ékezetes és ékezet nélküli a másfél). Ha kettőt akarsz egyszerre rendelni, akkor elszáll az ár. IP-címet nem ellenőrzik, mert ugyanarról rendeltem mind a hármat..

Kérd privát üzenetben a Revolut regisztrációs kódot 1750 Ft, a Curve reg. kódot 5 angol font (kb. 1900 Ft) és a Monese reg. kódot 15 angol font (kb. 5700 Ft) beköszöntő ajándékhoz. A kártyák ingyen postával érkeznek.

(#97127) IldiH válasza bugizozi (#97116) üzenetére

IldiH
(aktív tag)

Ilyet vettem, tökéletesen működik. Mondjuk én leginkább filmnézéshez használom, de kipróbáltam mindent

(#97128) Imy válasza a2d2 (#97123) üzenetére

Imy
(veterán)

De, csak lassan reagálnak. Türelem kell hozájuk. :) Igaz csak 1$, de ha nem jó... :D

(#97129) Imy

Imy
(veterán)

Olcsó, de jó 4 vagy 8Gb-os MicroSD-ből honnan mit érdemes megvenni? MP3 lejátszóba kell, tehát semmi extra nem kell.

(#97130) Emperor_ válasza verybigboy (#97112) üzenetére

Emperor_
(őstag)

Igen az ár felugrik, a rendelés összesenje 0,99 usd lesz. Nézd meg figyelmesen!
Nekem sikerült pár perce rendelni egye

Lark 10i WIN | Xiaomi Redmi Note 4

(#97131) FingR86 válasza daver88 (#97095) üzenetére

FingR86
(senior tag)

nézz át a best buy topicba
coop kupon, telekom, Samsung 10.000mAh, 2.000Ft

(#97132) Saccco válasza Imy (#97129) üzenetére

Saccco
(veterán)

Ebay sinceritytrading.

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#97133) KamuMazsola válasza verybigboy (#97122) üzenetére

KamuMazsola
(őstag)

Mielőtt a linkre kattintasz jelentkezz be a gearbestre!

Üdv.: KamuMazsola

(#97134) verybigboy válasza KamuMazsola (#97133) üzenetére

verybigboy
(senior tag)

Oh, kicsit jobb a helyzet ... tényleg megjelenik FIXED PRICE Coupon: $0.99 ... 1 db.-ot vennék, mégis a subtotal 4.4 USD lesz

(#97135) Jarod1 válasza spidersoft (#97106) üzenetére

Jarod1
(addikt)

a Ledről csináltam egy összehasonlítót egy Noname es el.

[link]

[ Szerkesztve ]

Nem igérek semmit..... de azt betartom..

(#97136) spidersoft válasza verybigboy (#97134) üzenetére

spidersoft
(senior tag)

félve kérdem: nem lehet, hogy a szállítás ül rá?... :U

(#97137) AtiSnatch válasza beg (#97054) üzenetére

AtiSnatch
(aktív tag)

Most ez komoly? Bocs, hogy ilyen elvetemült hozzászólásgyűjtő vagyok... :U Többet nem fordul elő.

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ --> Mate20pro

(#97138) verybigboy válasza spidersoft (#97136) üzenetére

verybigboy
(senior tag)

A szállítást levéve (azaz unregistered mail verzióba) leesik az ár 2.99 USD-re.

(#97139) ZsoltG60 válasza verybigboy (#97138) üzenetére

ZsoltG60
(aktív tag)

Próbáld másik böngészővel, vagy a sütiket töröld. A kód még érvényes

Lumia 950XL

(#97140) attiati

attiati
(addikt)

Tud valaki ilyen kábelt normális minőségben? (Ugreen-t néztem, nekik nincs ilyen).
Rendeltem egyet Aliexpress-ről, de 15 perc alatt 1%-ot tölt a telefonon.

Ez egy USB Type C elosztó, hogy egyszerre lehessen tölteni USB C-ről és zenét hallgatni jack csatlakozós fülessel.

[ Szerkesztve ]

(#97141) verybigboy válasza ZsoltG60 (#97139) üzenetére

verybigboy
(senior tag)

Itt a pont! ... Chrome-ba nem ment, átmentem firefox-ba, ott tökéletesen működik ... hát ma is tanultunk valamit, itt a megoldás. Hála és köszönet érte!!!

(#97142) spidersoft válasza AtiSnatch (#97137) üzenetére

spidersoft
(senior tag)

Én például csak ide járok, a másik két totyikba nagy-ritkán benézek. Már ha a másik kettő a GB és a BG. De van külön ebay, bestbuy, bestbuy off, külföldi rendelések, aliexpress, kínai órák, meg még a jó ég tudja, hogy mennyi... ha az összes érintett topic összes hozzászólását el szeretném olvasni, akkor lehet, hogy kitöltené a nap felét.

Szóval részemről nem baj, hogy ide is bekerül, ami máshova is :U :K

Mondjuk aki képben van ezekkel, "testvértopicokat" lehet érdemes lenne összegyűjteni és belinkelgetni az elsőbe :B

(#97143) ollie válasza attiati (#97140) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Azt tudod, hogy ha olcsón veszed tuti, hogy rossz lesz a hangminőség? Ez azért van, mert be kell építeni egy komplett hangkártyát a jack miatt, és egy jó minőségű hangkártya nem olcsó. Valszeg 10-20k alatt nem érdemes ilyet venni.

(#97144) AtiSnatch válasza spidersoft (#97142) üzenetére

AtiSnatch
(aktív tag)

A BG, meg a miband csoport volt a másik kettő. Mind1. Legfeljebb majd spórolok a billentyűzettel. 1300 nap alatt úgyis felértem már a csúcsra ;]

(#97145) beg válasza AtiSnatch (#97144) üzenetére

beg
(veterán)

Ne vedd a szívedre, a játékszabályokat nem én írtam.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#97146) attiati válasza ollie (#97143) üzenetére

attiati
(addikt)

Igazából nagyon ritkán használom egyszerre töltésre és zene hallgatásra is. Olyankor elviselem a rosszabb hangminőséget.

Viszont ezek szerint akkor a sima USB C ---> jack átalakítóval is rosszabb minőségű a zene, mintha közvetlenül jack-ről hallgatnám a zenét?

(#97147) AtiSnatch válasza beg (#97145) üzenetére

AtiSnatch
(aktív tag)

Nem veszem, csak az összes topik azzal van teli, hogy ez a csomag késik, meg a szemét gb/ali/ebay/dhl, kézibidé, blabla. Gondoltam az én kommentem mind a 3 topikban elfér, mivel mindháromban szoktak örülni a miband kuponoknak. Nekem már van, úgyhogy nem izgat. Azt meg erős túlzásnak tartom, hogy mindenki olvas minden topikot. Két nap kimaradt, mert néha dolgozni is kell és kb 1000 komment világított oldalt. Pedig csak 5 pörgősebb topikot követek.

Ja, a játékszabályból a "SPAM" fogalmát sértettem egyébként?

[ Szerkesztve ]

(#97148) ollie válasza attiati (#97146) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Az árától függ ott is. A lényeg, hogy minden ilyen USB C -> jack átalakítóban van egy hangkártya integrálva, másképpen nem tudná a digitális adatot analóg hanggá alakítani.

(#97149) tuareg85 válasza profi (#96812) üzenetére

tuareg85
(tag)

Hátha még aktuális a kérdés #bluetooth #fejhallgató
Ausdom M05. Ez is kicsit mélyerőltetős, de pont elmegy, én elektronikus zenét hallgatok, az ok, de mondjuk egy Doom OST már necces rajta, a gitáros dolgok nem szólnak olyan jól. Nem vagyok audiofil, de az utca átlagánál talán egy kicsit jobb fülem van.
A fülemre épp ráfér, kicsit igazgatni kell, hogy ne legyen alatta. A műbőr nyilván izzadós. A súlya teljesen jó, majdhogynem könnyű. A dizájn közepesen gagyi, de elfogadható.
Az akku elég jó, napi több óra használattal, 3-5 napot bír. Egzaktabb mérés nincs, de kiindulásnak talán jó.
Mindennel tudtam eddig párosítani, amivel akartam, saját Dell laptop, céges macbook, Nexus6, Oneplus5.
Összességében nem akkora király, de ha ennyi van rá, akkor ez a nyerő.
És a csattanó, de ezt ebben a topikban le se merem írni: amazonról vettem végül, mert akciósan csak kicsivel volt drágább, mint aliexpressen, és akkor már van valamennyi gari is.

(#97150) Imy válasza Saccco (#97132) üzenetére

Imy
(veterán)

6.3$ egy 8Gb-os microSD, gearbesten van 4$ körül is.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.