Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96851) Czimby válasza ollie (#96850) üzenetére


Czimby
addikt

Vagy már elhasználtad korábban mert vásároltál ebből a kategóriából.
Sajnos nekem is ez a helyzet pedig jól jönne az X mellé egy Tie.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#96852) Mr.Csizmás válasza Czimby (#96851) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem jó volt most, jó múltkorjában vettem egy X-Winget, most ezt engedte :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#96853) FingR86 válasza Czimby (#96851) üzenetére


FingR86
őstag

pár hét elteltével újra használható a kód, én is rendeltem már vele többször.
de volt olyan is, h nem engedte, aztán vártam pár napot és újra ment.

(#96854) betyarr válasza Mr.Csizmás (#96852) üzenetére


betyarr
veterán

ezeket hogy kell összerakni?hajtogatni vagy ragasztani kell?netalán pattintani?

(#96855) tboy93 válasza betyarr (#96854) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hajtogatni. Vannak miniatűr fülek, amiket a kiképzett lukakba befűzés után el kell hajtani. Baromi nehéz összerakni, én fel is adtam. Egyrészt túl kicsi, másrészt a fülek elhajtásához erő kell és ahhoz hogy erőt tudj kifejteni valahogy-valahol rá kell markolj az addig összerakott makettra ami össze-vissza deformálódik ettől :W

(#96856) izisz


izisz
senior tag

Néhány - talán érdekesebb - cucc, AUG-SZEPT termés.
Gearbest
Pocket Liner Lock Part Wooden Handle Folding Knife
Rendkivül éles, jó minőségű érzetre. Kicsit nehézkes 1 ujjal kinyitni - a pöcök vagy rossz helyen van vagy nekem nagyon rövid/gyenge a körmöm, de 3-ból kb 1-szer sikerül kinyitni 1 ujjal. Burkolata igazi fa, semmi extra de szép felületi megmunkálás.
Részemről ajánlott szalonnázó bicska.

Original Samsung UHS-3 64GB Micro SDXC Memory Card - 64GB ORANGE
Sima, manuálisan végzett nagy fájl copy teszten 50 MB/s írást hozott (linux, rsync, 10 GB 1 db fájl)

2 in 1 Silicone Drain Stopper Hair Catcher - BLUE
Egy rakás guánó, 1 centet nem ér szerintem. A lefolyóba nem nyomható be úgy, hogy fixen ott is maradjon. Ha jobban áramlik a víz, viszi magával az "ár" :D
Jah, és persze nagyon korlátozza a lefolyó víz útját. Részemrúl nem ajánlott.

Lenovo P8 Tablet PC - DEEP BLUE
EU express, nem volt okosság. Hétköznapi, tartalomfogyasztásra szereztem, kitünő erre a célra. Nincs megrakva kínai bloatware-el. Meglepően gyors, szép kijelzője van. Burkolat sem zörgős műanyag. Simán hozza a Oneplus One (ez van, ehhez tudom csak hasonlítani) szintjét szvsz. Szerintem 150 dodóért nagyon korrekt műszer, aki androidos kisebb tabletet akar, annak ajánlom!

Nitecore TUBE LED Keychain Light - BLACK
Na szerintem ez túl van hypolva. Oké, beépített akksi, viszonylag jó fényerő. És ennyi.
Kulccsomón mindíg ott lóg, jópofa, de egy jobbfajta, kisméretű zseblámpát nem helyettesít.

Enlan M011 Liner Lock Foldable Knife - FINE BLADE KHAKI
Eddig 3 kést rendeltem (a fenti fa nyelűt, azelőtt a japó,szintén hypolt hygonokam-ot) és ezt. És eddig ez a legjobb használhatóság-minőség tekintetében. Egy árnyalattal életlenebb mint a fenti noname, de könnyen nyitható 1 ujjal, masszív, tömzsi penge. Tartósnak tűnik.
(japó kés - na azt inkább nem kommentálom... szerintem az elég ratyi kategória, gyárilag éle nem túl acélos, a penge behajtva a házba ferdén áll és maga a háza se valami masszív)

Original XiaoMi Bluetooth 4.0 Speaker - RED
És ÁÁÁÁÁ, ez kibeba*tt jól szól :) Oké, ez az első BT hangszóróm, de hogy egy "kockacukor" méretű bigyóból ilyen jó hang csorogjon ki, számomra meglepő.
Tiszta és nem mellékesen trükkel még mélyeket is előállít - odébb rezeg az asztalon is, ha olyan kedve van. Nagyon tetszik!

25 in 1 Screwdriver Wallet Kit Repair Tools - SILVER+GOLDEN
Ez szerintem nagyon hasznos kis csavarhúzó készlet és elég jó minőségű is.
Van ugyanilyen BG-n is, cimbora onnan rendelte, az cseppet másabb. Sötétebb színű a csavarhúzó nyél, a kis hordtáska puha, összeszottyadt, nincs tartása.
Szóval a GB-st én ajánlom, BG-st nem.

Banggood (szülinapi fogások voltak leginkább)
Astrolux S1 XPL 1600LM 7/4modes LED Flashight 18650/18350
(10 dodó volt, 5000K "melegebb" fehér típus)
Huh, iszonyat nagy a fénye maxon - persze ezen a fokozaton kb 10 perc után már forró a led környéki alu.
A háza rendkivül minőségi érzetű, nem zörög/motyog, pariban van a convoy lámpámmal (egy pár éve rendeltem, fasttech,convoy, de az astrolux lényegesen nagyobb fényű)

Original Xiaomi Sport In-ear Earhooks Wireless Bluetooth Headset Earphone With Mic
(10 dodó volt)
Remek mély (ha megtalálod a füledbe illő gumiharangot a pakkban), tiszta hangzás.
Kényelmes a viselet, 2 eszközre csatlakozik, persze csak az egyiktől fogad hangot egyszerre (pl. egy eszközön megy a zene, akkor a másikon bármit csinálsz, azok a hangok nem jönnek át).
Szokásos minőségi, sáomi termék szerintem és ennyiért ajándék volt.

LUSTREON High Power 10W COB LED Chip Light DC12-24V 200x10MM
(2 dodó)
Vettem hideg/meleg fehéret. Nagyon jó fényerő már 600mA körül is. Ennél följebb nem érdemes menni, mert az alu csík kevés, hogy elvezesse a hőt.
Egy komolyabb/vastagabb alu csíkra érdemes felszerelni ha több áramot/nagyobb fényt akar valaki 10 percnél tovább :D
(600mA fölött már alig észrevehető a fényerő különbség, ezért se érdemes túltolni feleslegesen)

10W 900LM White/Warm White High Bright LED Light Lamp Chip DC 9-12V
(5-60 cent körül szokott menni)
Brutál erős fény!!! És brutál melegedés persze.
Ezt is csak áramgenerátoros tápra szabad kötni és 8-900mA körül használni maxon. Egy 40 cm-es 2mm falvastag L alu profilra 3-at raktam párhuzamosan kötve, így langyos állapotban hosszú ideig használható, de nem olvasztja le a környezetét. Belenézni nem ajánlott - hosszú percekre a retinád mélyére ül a képe, csukott szemmel megszámolod a picur smd ledeket a beégett képen :D

DANIU Electrical Cutting Plier Wire Cable Cutter Side Snips Flush Pliers Tool
Ezt csak dícsérni tudom. Éles, kézreáll, teszi a dolgát és olcsón. Kínaihoz képest szerintem nagyon jó minőség elektrós melókhoz.

+1
TS100 Digital OLED Programable Interface DC5525 Soldering Iron
Na ez valami black magic :) Van forrasztó állomásom, de ez valami tünemény, amit tud.
Mikor először kötöttük 19V-ra, kevesebb mint 10 mp alatt felfűtött 330 fokra!!!
És nem kamu hőmérséklet, mert abban a pillanatban már bele is lehetett tolni az nyáklapoin lévő ónpaca mélyére!
Cseppet borsos az ára, de véleményem szerint nagyon handy tool és nagyon jó minőségű (és hogy szoftveresen is lehet babrálni, geek-nek kötelező darab :D )

Aliexpress
TeckNet Pro 2.4GHz Wireless Mouse
Kényelmes, jó a fogása, melóban már pár hete napi hasznáaltban van nálam.
7 dodóért szerintem nagyon korrekt is egérke.

Ugreen Quick Charge 3.0 USB Charger 4 Port
Nem hiába ajánlgatjátok a ugreen cuccokat, rendeltem micro usb kábel is meg ezt a töltőt.
QC port - kiváló.
Többi szintén. Csont nélkül megy, nem cicereg, nem ingadozik a fesz.
Nem olvad el, eddig 1 QC meg 2 másik eszköz (1-1A-rel) volt a max rajta, még langyos sem lett.

[ Szerkesztve ]

(#96857) HoTaZo válasza bul07 (#96846) üzenetére


HoTaZo
őstag

Köszi! :R

Nekem most a Tie Fighterre ment el a kupon. Már megjött az X-wing. Majd bepróbálkozom újra egy Sólyomra is előbb-utóbb.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#96858) Imy válasza tboy93 (#96855) üzenetére


Imy
veterán

Pedig majdnem rendeltem, de akkor így nem kell.

(#96859) betyarr válasza tboy93 (#96855) üzenetére


betyarr
veterán

a 7 éves fiamnak rendeltem,de még csak kinyitottam és rápillantottam.ezek szerint akkor ez nem neki való :(

(#96860) BB9000 válasza betyarr (#96854) üzenetére


BB9000
senior tag

Így kell összerakni. 5 percnél indul.

(#96861) tboy93 válasza Imy (#96858) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ajándékba is adtam már, az se lett még összerakva :DDD Pedig már a helye is megvolt az irodában...

(#96862) Czimby válasza Imy (#96858) üzenetére


Czimby
addikt

Simán össze lehet rakni, kell 1 szike, 1 lapos fogó meg meg pár különböző átmérőjű rúd(csavarhúzó stb) amire az íveket hajtod pl X wing hajtóműje.

Kb: 2-3 óra ha ráérősen csinálod, közbe kajaszünet stb.
De nem véletlenül 14év fölött ajánlott rá is van írva.

A kis füleket meg úgy kell elhajtani, hogy szemből támasztod az újaiddal és nincs gond.
Egy 1mm széles és 0.3mm vastag fület nem túl nehéz meghajtani, én volt amit simán körömmel nyomtam laposra...

Én 197cm vagyok szóval nem kicsik a kezeim de így is megbírtam csinálni pedig R2D2 feje kb 2x3mm és azt is ki kellett ívesre hajtogatni ám :D

Ahogy nézem pont az X-wing a legszívatósabb, jó hogy azt vettem elsőnek :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#96863) tboy93 válasza Czimby (#96862) üzenetére


tboy93
nagyúr

Elküldöm postán a szettet, visszaküldöd összerakva? :D

[ Szerkesztve ]

(#96864) andrisbandi válasza izisz (#96856) üzenetére


andrisbandi
őstag

Nitecore TIP CRI LED Keychain Light
https://prohardver.hu/tema/re_ebay-es_kutyuk_kis_penzert/hsz_96312-96312.html

"Nitecore TUBE" helyett ezt érdemes venni.

A Nitecore TIP kicsit nagyobb, de a fénye a sokszorosa.
Igaz drágább is, de ez megéri.
Kuponosan kb 17 $

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#96865) Zeki válasza FingR86 (#96837) üzenetére


Zeki
nagyúr

A kék 43-asra is megy.

(#96866) Czimby válasza tboy93 (#96863) üzenetére


Czimby
addikt

Ha neked megéri a postaköltséget küldhetsz többet is, de a csokit se felejtsd mellé tenni. :U
Azért ne sört mert melóban csinálom :P :DDD

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#96867) BB9000 válasza betyarr (#96859) üzenetére


BB9000
senior tag

10 éves kor felett ajánlják. A fiam még csak 8 éves. Majd segítek neki összeeszkábálni.

"Main Features:
- 3D metallic puzzle, educational toy for kids and adults above 10 years old."

[ Szerkesztve ]

(#96868) tboy93 válasza andrisbandi (#96864) üzenetére


tboy93
nagyúr

Persze, majd kulcstartós ledet veszek 17$-ért, convoy s2plus-om majd fele ennyibe került :D

(#96866) Czimby not a bad deal :P

[ Szerkesztve ]

(#96869) BullZeye válasza izisz (#96856) üzenetére


BullZeye
veterán

Kivált egy asztali forrasztót, vagy ez inkább csak handy tool?

Lidl-s parkside forrasztó eléggé gagyi minőségben, és gondolkodom valami komolyabb vásárlásán, mert ugyan csak fél évente kéne, de nem szeretem ezt a Parksideot.

(#96870) Czimby válasza tboy93 (#96868) üzenetére


Czimby
addikt

"kulcstartós ledet" :DDD :C :C :C

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#96871) sambenez válasza HoTaZo (#96857) üzenetére


sambenez
addikt

Én egy kuponnal megvettem mind a kettőt. Még egy AT-AT kellene.

(#96872) Czimby válasza BB9000 (#96867) üzenetére


Czimby
addikt

A dobozán az X-Wing nek 14 éves kor volt írva. Ami szerintem reális is lehet 12 alatt nem javasolnám az tuti, hacsak nem zseni-barkács palánta.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#96873) norbert1998 válasza HoTaZo (#96857) üzenetére


norbert1998
veterán

X-winget tegnap raktuk össze, előtte egy mantis volt, az jóval kevesebb idő. Mindkettő 0.8 körül jött anno

(#96874) gixxergabi válasza ollie (#96850) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Milleniumot még nekem engedte $1.02 USD, másikat már nem...

(#96875) #57527808 válasza andrisbandi (#96864) üzenetére


#57527808
törölt tag

bő 4x kerül többe a nitecore tube-hoz képest, ami azért nem elhanyagolható tényező, főleg ha figyelembe vesszük az értékhatárt is. nekem az sem mindegy, hogy 20 részletben rendelek valamit 5 helyett, illetve az ár sem mindegy. több részletben rendeltem 20 db tube-ot karácsonyra (kicsit fölé lőttem a betoppanó vendégek miatt), reményeim szerint elég lesz.
nagyon korrekt kis kütyü, az elsőt is ajándékba adtam, ami kocsikulcs mellé került, és a gazdája nagyon oda van érte. az ő reakciója miatt rendeltem az egész családnak. egyfajta biztonságérzetet ad, hogy nem sötétben botorkálnak a családtagok és ismerősök.

[ Szerkesztve ]

(#96876) sambenez válasza gixxergabi (#96874) üzenetére


sambenez
addikt

Külön nem is engedi ugyanazzal a kuponnal. Ha megveszed az egyiket akkor a másikat már nem tudod megvenni. De ha mind a kettőt beraktad volna a kosárba úgy ment volna. Én így csináltam.

(#96877) a2d2 válasza izisz (#96856) üzenetére


a2d2
addikt

Ezeket a 10W-os modulokat nem sorosan kell kötni áramgenerátorhoz?
Én 6 éve csináltam belőlük akváriumvilágítást és mindegyikhez külön-külön vettem 10W-os generátort és mindegyikhez külön megy a 220.
Most tervezem átépíteni a rendszert úgy hogy egy tápról menjen minden, ezért kérdezem.
Ha 6db ilyen 10W-os ledem van, akkor 54-72V-os kb 900mA-es és minimum 60W-os driver kellene?

Nekem is egy méteres aluminium profilon vannak amúgy, mindkét oldalán ventillátorral :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#96878) a2d2 válasza sambenez (#96876) üzenetére


a2d2
addikt

Én betettem mindhármat még délelőtt és egyszerre sem engedte.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#96879) Donki Hóte válasza andrisbandi (#96864) üzenetére


Donki Hóte
veterán

El nem tudom képzelni, hogy miért éri meg 17 dollárért "kulcstartós" zseblámpát venni :U

4 dollárt még hajlandó vagyok adni egy kis Nitecore világító kulcstartóért, de a négyszereséért mit tud nyújtani a nagyobb verzió?

Sokak szerint a kicsi Nitecore is teljesen felesleges, mert a mobiltelefonok vakuja zseblámpa üzemmódban majdnem akkora fényerőt tud :)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#96880) tboy93 válasza Donki Hóte (#96879) üzenetére


tboy93
nagyúr

En 2.66$-ot adtam a nitecore-ert, azt is fogcsikorgatva :P

(#96881) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Sziasztok. Ajtókukucskálót ami kijelzős a lakás felöl rendelt/talált/használ valaki? Köszönöm

(#96882) sambenez válasza a2d2 (#96878) üzenetére


sambenez
addikt

Nekem kettőt engedett.

(#96883) Met válasza Bendegúz98 (#96881) üzenetére


Met
nagyúr

84985

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#96884) maestro87 válasza Donki Hóte (#96879) üzenetére


maestro87
őstag

Ha lenne hozzá rögzítő kerékpárra én vennék egy Nitecore TIP-et, mert könnyen zsebre vágható, de így csak nagyon olcsó - amikkel nem látsz semmit - lámpákat merek a bringára venni. :(

(#96885) ollie válasza izisz (#96856) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Lenovo Tablethez még mindig működik ez a kupon: 11NOV181, a kék színű így 140 dodó lesz (lehet, hogy a fehérre is működik).

***

(#96886) tboy93 válasza maestro87 (#96884) üzenetére


tboy93
nagyúr

Convoy S2+ a saját fejpántjával és garantáltan árokban köt ki az összes szembejövő autós ;]

[ Szerkesztve ]

(#96887) Ra3 válasza Donki Hóte (#96879) üzenetére


Ra3
őstag

Asszem a 17 dolláros az a magas CRI értékű Nichia ledes cucc, a sima cree ledesből nálam járt kettő is, igazából tetszett is, a nagyon kicsi mérete mellé brutál fényerő párosul, persze egy Convoy S2+-vel nem versenyezhet, de sokkal kissebb, beépített töltője van, és hőmérsékletfigyelő szabályzása, a gombokon töltöttség visszajelzéssel, alu házzal és reflektorral.

4500ft-ért nekem sem kellene, de ha van flash sale-ben 15usd-ért akkor pontokkal 10 környékére le lehet vinni, az már nem olyan rossz egy lámpáért ami mindig az ember zsebében van, bárhol tölthető, és egy telefon vakujánál nagyságrendekkel jobb.

A tube az meg sok helyzetben simán használhatóbb mint egy mai tepsi méretű mobil, ami mondjuk ha vizet kap vagy kiesik a kezedből akkor szerencsés esetben csak tízezres nagyságrendű a kár.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#96888) vince válasza maestro87 (#96884) üzenetére


vince
őstag

Convoy S2-höz (amivel látni is lehet, nem is akárhogy) egy ilyen filléres bicajos tartót vettem, stabilan fogja a lámpát, teljesen jó.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#96889) cidalain válasza ollie (#96885) üzenetére


cidalain
veterán

nem, a fehérre nem megy.
arra van email price only link még másfél napig 140-ért
ez jobb deal, mert ez még lepontozható 98-ra. a rossz hír, hogy most nem elérhető rá az EU Express

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#96890) betyarr válasza BB9000 (#96860) üzenetére


betyarr
veterán

huhh.ehhez 10 dolog kell: idő és türelem,türelem,türelem,türelem,türelem,türelem,türelem,türelem,türelem.

(#96891) lejbi válasza sambenez (#96882) üzenetére


lejbi
tag

Hello

nekem is engedte most a kettőt egyszerre megvenni, úgyhogy a kód még jó.

Üdv: Lejbi

(#96892) qqzs válasza ADAM1337 (#96740) üzenetére


qqzs
őstag

ezt csak 100km/oras szelben lehet felfujni es szo szerint egy nylonzacskoreteg van belevarva annak kene megtartani a levegot

Eladó: GTS450

(#96893) ADAM1337 válasza qqzs (#96892) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Eleinte én is így gondoltam, de van egy jó technika rá.

(#96894) FingR86 válasza cidalain (#96889) üzenetére


FingR86
őstag

mostanában több termékkel van így, köztük ezzel is.
van EU express, méghozzá $6.59

tedd kosárba, proceed to checkout
és ott már felajánlja az EU express-t

[ Szerkesztve ]

(#96895) izisz


izisz
senior tag

(#96864) andrisbandi: Köszi! (bár ennyiből már rendes zseblámpa is kijön :) ) szerk: közben látom, már mások is kifejtették :D :D
(#96869) BullZeye: hobbi használat esetén kivált. DE ne felejtsd el, itt még kell egy táp is (legalább 12V, de a legjobb 19V vagy fölötte). Elsőre egy ATX tápot berheltem vele, a vezetékeket forrasztottam ki mindet. Ott elég nagy ónpaca van, vezeti a hőt rendesen, de 19V-al megkínálva azt is olvasztja. Ill. 1.5mm-es rézvezetéket 3d nyomtató alu fűtött asztalára is sikerült vele felforrasztani (szintén nagy hűtőfelület a 3mm-es alu lap)
DE, azért ha komolyabb munka van előttem (több ideig kell használni, szaporábban kell forrasztani) akkor az állomást veszem elő. Ez a kis páka akkor hasznos, ha gyorsba kell párat forrasztani és nem műhelye van az embernek, állandó hellyel az állomásnak, hanem csak egy asztalod; fiókból kikapod, bedugod, 10mp kb és már lehet is forrasztani.
Mérlegelj, hogy neked milyen felhasználás a jellemzőbb.
Lidl-s cuccokat én is szeretem, de ezek a 2-3E Ft-os "állomások" (nem csak lidlben) gyalázat...
(#96877) a2d2: Igazad van, ahogy fent írtam úgy némileg félrevezető. Ha sorosan kötöm, akkor megkínálom mondjuk 800mA-rel, DE akkor kell egy nagyobb kimenő feszű táp, több modulnál a 12V-os táp nem elég. 2 modul 24V, 3 modul 36V lenne amivel elméletileg meg kéne táplálni a CC (constant current) modult. Nekem nem volt kéznél ilyesmi, csak 12V.
Így párhuzamosan kötve a 12-es táp megteszi és a CC modult tekerem feljebb, így a 3 modulhoz vezető ágra szétoszlik olyan 2-2.2A.
ilyet használok tesztre/ideiglenes meghajtásra. Kényelmes, hasznos kis cucc.

(#96896) tipuka válasza sambenez (#96882) üzenetére


tipuka
addikt

nekem mindhármat engedte, köszi a tippet. :D :R
alig várom ,hogy fél nap káromkodjak miattuk, ha nem sikerül összerakni :C

[ Szerkesztve ]

(#96897) bul07


bul07
nagyúr

Örülök hogy többen is lecsaptak rájuk
Én már egy Millennium Falcon összeraktam nekem 4óra volt ráérősen
Viszont elkövettem azt a hibát hogy az antennáját a végére hagytam mert majd úgy nem zavar összerakás közben, hiba volt nem tudtam utána rendesen rögzíteni

Még egy dolog nekem amit küldtek nagyon homályos volt az összeszerelési útmutató, szerintem másolat másolatai
De van megoldás
fascinations.com oldalon megtalálható az eredeti verziója ezeknek(ki kell keresni) és ott PDF-be megvannak az összeszerelési útmutatók jó minőségbe csak ki kell nyomtatni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#96898) FingR86


FingR86
őstag

(#96899) Vanir válasza FingR86 (#96898) üzenetére


Vanir
veterán

Az az eger egy forintot nem er. For real.

[ Szerkesztve ]

(#96900) FingR86 válasza Vanir (#96899) üzenetére


FingR86
őstag

értékelés után kb nullán vagy.
annyit csak megér...
max rádobod a karácsony fára egy powerbankkal, világítson ott magának :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.