Hirdetés

2019. november 13., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 11:57:58

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#97901) retesz147 válasza DeFranco (#97896) üzenetére

retesz147
(őstag)

nekem van....2-3x használtam, tette a dolgát, ahogy kell....de hogy mennyire megbízható, vagy hogy később is tartja e a minőségét, megbízhatóságát. az passz!
Szokásos Orico minőség (nálam ez jót jelent, elégedett vagyok a termékeikkel).

Xiaomi Mi Mix 2S black 6/128 xiaomi.eu dev. _______Stayin' Alive_______

(#97902) oszy válasza bul07 (#97875) üzenetére

oszy
(addikt)

Nekem $2,38-ra jön ki.

[ Szerkesztve ]

iPhone X EasySkinz eladó, téves rendelés miatt!!!

(#97903) D0zeR válasza bul07 (#97899) üzenetére

D0zeR
(tag)

Én 3at vettem 4, 19-ért köszönöm. :)

(#97904) ollie válasza a2d2 (#97886) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Nem értünk egyet sem abban, hogy olcsóbban meg tudja venni, sem abban, hogy 4-500%-os haszna lenne.

(#97905) w.miki válasza D0zeR (#97903) üzenetére

w.miki
(addikt)

én is, már csak 3 autót kell vennem :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#97906) Ra3 válasza bul07 (#97862) üzenetére

Ra3
(őstag)

Nekem is van ilyen Hoco, még 2 dollár felett vettem kicsivel az első körben, minőséginek tűnik és egyelőre jól működik, de azért volt itt olyan is akinél megdöglött: [link]
Ettől függetlenül lehet hogy behúzok mégegyet,ennyiért nem rossz.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#97907) bugizozi válasza bul07 (#97899) üzenetére

bugizozi
(őstag)

Akkor az lesz a baj, 42 pontom van :W

Köszi! :R

CCNA, VCP6-DCV ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#97908) vince válasza w.miki (#97905) üzenetére

vince
(őstag)

Nem kell 3 autó, húgomék Ford Galaxy-jében 3 szivargyújtó aljzat van ;]

[ Szerkesztve ]

''Miután az emberek az igazságot nem fogadták el hatalomnak, megtették a hatalmat igazságnak'' - Blaise Pascal

(#97909) w.miki

w.miki
(addikt)

Xiaomi Redmi 4A 4G Smartphone UK Plug
2GB RAM 32GB ROM Global Version
Lengyel raktár!!!!
kupon:redmi4au
kupon ár:109,99$ + szállítás

Tevo Tarantula 3D nyomtató
$169.99 TEVOKIDA kóddal

Anet A8 3D nyomtató
$129.99 A8KIDA kóddal

[ Szerkesztve ]

(#97910) beg válasza w.miki (#97905) üzenetére

beg
(veterán)

Ki kényszerít rá, hogy autó nélkül vegyél 3 autóstöltőt? :(

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#97911) erdey_a válasza vince (#97908) üzenetére

erdey_a
(őstag)

Vagy be kell rendelni egy szivargyújtó elosztót [link]

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#97912) vince válasza beg (#97910) üzenetére

vince
(őstag)

Kihagyhatatlan akció volt :D

[ Szerkesztve ]

''Miután az emberek az igazságot nem fogadták el hatalomnak, megtették a hatalmat igazságnak'' - Blaise Pascal

(#97913) w.miki válasza beg (#97910) üzenetére

w.miki
(addikt)

a hangok a fejemben :(
(#97912) vince: Szó szerint! Meg már vagy 2 napja nem rendeltem semmit. Hova vezetne ez???
Olvassam a topikot a habokra?

[ Szerkesztve ]

(#97914) retesz147 válasza vince (#97912) üzenetére

retesz147
(őstag)

Vagy, venni kell egy 12V-os kis "UPS" akksit és hozzá egy ilyet :D és már lakásban is használható (egy darabig)

(#97915) vince válasza retesz147 (#97914) üzenetére

vince
(őstag)

A lehetőségek száma végtelen :D

(#97916) MADcat válasza vince (#97912) üzenetére

MADcat
(MODERÁTOR)

az...

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat! Eladó: Lenovo T430

(#97917) Timyyy válasza w.miki (#97913) üzenetére

Timyyy
(őstag)

Azért annak örülök, hogy kevés olyan cuccról esik itt szó amik a nők érdeklődési körébe tartoznak elsősorban... :DDD bár így is eléggé kütyü mániás vagyok, azt hittem rendellenes mértékben, de aztán rátaláltam a topikra és egyből meg is nyugodtam. :D
Azért a 3 szivargyújtós kacat autó nélkül még mindig a kedvenc story-m. :) Ennél már csak az rosszabb, hogy nekem van autóm, + páromnak is, így állandóan venni akarok valamit... napellenzőre tehető napszemüveg tartó csipeszből van már 6 db, usb-s szivargyújtó aljzatból is 2, nappali menetfény is van már az enyémen, szivargyújtós egység ami kihangosítja a telót a hangszórókra, és amiket még akarok: hátsó rendszámtartó ami kamerás, tablet szerű középegységet beépíteni a rádió duplahelyre (kezeli is a kameraképet meg minden, dvr képét is veszi, 70K kínából, amit még ki is fizetnék, de szerelőt nem találok rá - vagy horror áron), dvr kamera még nem ért ide, de szerintem fogok venni egy jobb minőségűt is (és ugye 2 autónk van, másikba is kéne)... kész anyagi csőd. :U
A kegyelemdöfést a bankszámlámnak az egyik face csoport adta meg, ami alis rendelésekkel foglalkozik, prémium márkás cuccok replikái... fontolgatom a kilépést, mert már vagy 250K-nál tartok. :O

Jah bocsi nem konkrétan neked címeztem az irományomat, de amúgy én is egész rosszul érzem magam amikor már napok óta nem rendelek semmit. Telómba mindig írom egy jegyzetbe hogy hányadikán mit és mennyiért - honnan rendeltem, és ahogy hozza a posta, törölgetem ki őket. A legrégebbi most, amire még várok, szeptember 5-ei 40 dolláros rendelés...

Ja, és sajnos rákaptam a Xiaomi cuccokra is, néhány apróság épp felém repül valahol a nagyvilágban, és ugye a laptopot is kinéztem magamnak... márpedig amit kinézek, előbb utóbb meg is jön. :DDD
Csak ezzel annyi a gondom, hogy nem tudom beadni páromnak, hogy "de csak 2 dollár volt ám ez is...."

Kínai kuponok (google doc) --> https://bit.ly/napikupon | BMW R1100R & Suzuki SV 650 <3

(#97918) Czimby válasza Timyyy (#97917) üzenetére

Czimby
(őstag)

A prémium replikás alis cuccok csoportnak a nevét meg tudnád adni?

(#97919) vince válasza a2d2 (#97877) üzenetére

vince
(őstag)

Köszi, vettem egy feketét én is, pontokkal kicsit $15 alá lehet vinni :)

(#97920) w.miki válasza Timyyy (#97917) üzenetére

w.miki
(addikt)

FB csoport linkjét átküldöd? Bár a divat pont nem érdekel, de hátha jó lesz.
Ami nem kell nem hirdeted meg FB csoportban? Mi arról a véleményed?

[ Szerkesztve ]

(#97921) Timyyy válasza w.miki (#97920) üzenetére

Timyyy
(őstag)

Írok pm-et. Czimby neked is.

Szerk.: nos, ezeket mind magamnak rendeltem, meg páromnak, nem hirdetgettem, de tartozik hozzá egy társ csoport is, ahol a nemjól eltalált mérető cuccokat el lehet adni. De inkább priviben kérdezzetek erről. :)

[ Szerkesztve ]

Kínai kuponok (google doc) --> https://bit.ly/napikupon | BMW R1100R & Suzuki SV 650 <3

(#97922) vasi89 válasza Timyyy (#97917) üzenetére

vasi89
(őstag)

Én azt az elvet vallom, hogy amíg nincs gyerek addig költs magadra majd utána úgyis a gyerek lesz a legfontosabb de addig, ha megteheted miért ne? Én legalábbis ezzel vigasztalom magam :DDD Én ilyen házi ledes, arduinos, telefonos barkáccsal szórakoztatom magam, szerintem annyi led szalagom van már amivel az egész házat be tudnám világíttatni :DDD nagyjából bontatlanul, mert mikor megjönnek, örülök h f.sza működik és megy a fiókba.

(#97923) DeFranco válasza vasi89 (#97922) üzenetére

DeFranco
(nagyúr)

én viszont nagyon szép (és bőven nem filléres) dolgokat veszek itthon, boltból, garival azokból a sűrű fillérekből amit a kínai kacatokra nem költök el :D

(#97924) a2d2 válasza vince (#97919) üzenetére

a2d2
(őstag)

És melyik postát választottad?
Vagy melyik az ajánlott most?

A nem regisztrált + biztosítás kb ugyanannyiba kerül mint a regisztrált. Akkor jobb az előbbi megoldás?

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#97925) tboy93 válasza zsiz (#97833) üzenetére

tboy93
(veterán)

Tyű, ezek a kapcsolók nem olcsók. Szerencse, hogy asszonynak egyáltalán nem tetszik, azt mondta neki nem kell érintős.

(#97836) kurtuzov köszi a tippeket! :R

(#97926) vasi89 válasza DeFranco (#97923) üzenetére

vasi89
(őstag)

nekem általában mindennel van konkrét tervem mikor megrendelem de aztán nem mindig jön össze. a LED szalaggal meg úgy vagyok h már kínából is elég jóféléket lehet kapni aztán ha saját lakásom lesz oda majd célirányosan rendelek :DDD amihez gari kell azt én se kintről veszem viszont ez a topic pont a filléres vackokról szól. De nekem sincs 20 db xiaomi toll meg lámpa meg ilyenek. De pl zsugorcső, kábel harisnya, ilyen apró szerelési kellékek sokkal jobban megérik kínából ha épp nem sürgősen kell.

(#97927) Timyyy válasza vasi89 (#97922) üzenetére

Timyyy
(őstag)

Na a ledekkel hadilábon állok. Nincs 1 db se. Mindig nézegetem a képeket milyen jók, el is terveztem a lakásban hova milyet raknék, de olyan szinten nem értek hozzá, hogy hónapok óta nem merek rendelni. Csak olyanokat olvasok hogy "azért olcsó mert nincs hozzá érzékelő / trafó / mittudomén mi, azt külön kell rendelni", én meg ehhez hülye vagyok. Meg akkor ilyen anyagra rögzítsem, olyannal takarjam el, forrósodik meg ilyenek... nem mertem még belevágni sosem. :U

(#97928) DJGABI válasza vince (#97908) üzenetére

DJGABI
(addikt)

keresztfaterék új sandero-jában is már 2 van: elöl-hátul egy.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#97929) vargalex

vargalex
(nagyúr)

Újra Xiaomi USB LED lámpa.

Kupon: POZRI6
Ár: $0.99
Postaköltség: kék: $0, fehér: $0.01

Alex

(#97930) vasi89 válasza Timyyy (#97927) üzenetére

vasi89
(őstag)

Jah ha komolyan akarod összerakni akkor azért kis utánajárást igényel de amíg mondjuk egy 120wattos 12V-os táp odakint majdnem harmad annyi mint itthon, ráadásul itthon is ugyan azt a kínait árulják akkor megéri összeválogatni. Persze vannak sokkal minőségibb led szalagok, táp egységek de a led-nél sok esetben elég az ha alumínium profilra ragasztod és nem megy tönkre. Nekünk nem vízálló szalag van a fürdőszobában 2 éve ahol ha vizet nem is de párát kap és még mindig világít hibátlanul.

(#97931) vince válasza a2d2 (#97924) üzenetére

vince
(őstag)

Legolcsóbbat, biztosítás nélkül, elvégre kis pénzért a topik címe :D

(#97932) hunaqua válasza vargalex (#97929) üzenetére

hunaqua
(őstag)

Köszi! :)

LENOVO?_MEIZU?_XIAOMI?----SONY_65XE8577----DM_8000HD----Xiaomi_Router_3G----Beelink_GT1_Ultimate----Tanix_TX5_Pro--Tanix_TX3_Max

(#97933) oszy válasza vargalex (#97929) üzenetére

oszy
(addikt)

Ez már lejárt? Mert nincs ennyiért szállítási költség. A lámpa is drágább.

Weben elfogadta. Applikációban nem. Köszi! ;)

[ Szerkesztve ]

(#97934) Batib válasza vargalex (#97929) üzenetére

Batib
(senior tag)

Köszi. Bár tényleg nem tudom mire kell ez nekem. (van itthon 2 a régiből, azokat sem használom)

(#97935) AtiSnatch

AtiSnatch
(aktív tag)

25 in 1 csavarhúzó 0.99$
kupon:GBSK1027
+0.04 szállítás

[ Szerkesztve ]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ --> Mate20pro

(#97936) hunaqua válasza AtiSnatch (#97935) üzenetére

hunaqua
(őstag)

Köszönjük a mai napi Xiaomi lámpa ,és műbőrtáskás csavarhúzó készletünket! :D

...holnap újra jelentkezünk! :D

LENOVO?_MEIZU?_XIAOMI?----SONY_65XE8577----DM_8000HD----Xiaomi_Router_3G----Beelink_GT1_Ultimate----Tanix_TX5_Pro--Tanix_TX3_Max

(#97937) vacs válasza FingR86 (#97791) üzenetére

vacs
(őstag)

Szia.

Azt meg tudnád mondani, hogy egy töltéssel kb mennyi ideig bírja a TS - BT35A08 Bluetooth?

(^)(>.<)(^)

(#97938) bazsimano válasza AtiSnatch (#97935) üzenetére

bazsimano
(senior tag)

nekem valami miatt nem akarta elfogadni a kodot. :W ú
lehet mar elfogyott.

szerk: telorol ment :C :R

[ Szerkesztve ]

(#97939) synar válasza bazsimano (#97938) üzenetére

synar
(senior tag)

Igen szomorú ez, a negyediknél már én is így jártam. :)
AtiSnatch köszi a kódot :R

[ Szerkesztve ]

Mi Band 4 DIY óralapok: https://prohardver.hu/tema/miband4_diy_oralapok/

(#97940) Devil Smile válasza bazsimano (#97938) üzenetére

Devil Smile
(senior tag)

nekem most siman elfogadta

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#97941) Timyyy válasza vargalex (#97929) üzenetére

Timyyy
(őstag)

Hát pfff ezt is berendeltem, meg múltkor ugyanennyiért a kéket... akkor még mérgelődtem is, hogy a fehér jobban tetszene, de mivel az nem volt akciós, behúztam a kéket. Erre tessék. Most lesz 2 lámpám. :W :DDD

(#97942) Bornie127 válasza bazsimano (#97938) üzenetére

Bornie127
(aktív tag)

Ebben a pillanatban vettem, elfogadta.

(#97943) hunaqua válasza Timyyy (#97941) üzenetére

hunaqua
(őstag)

Szerintem a 2 lámpával nem vagy itt az első 50-ben sem. :D

(#97944) Mr.Csizmás válasza hunaqua (#97936) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

nem veszünk semmit

BB topicból elvertem 12k-t mango outletre :o :DDD :W

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint

(#97945) Ra3 válasza Timyyy (#97941) üzenetére

Ra3
(őstag)

Én az előző körben rendeltem meg a hetediket, ezt most kihagyom :) Amúgy a családban elosztogatni tök jók ezek, mindenki örül neki.
A korábban említett alis fb csoport linkjét átdobnád nekem is priviben?

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#97946) oszy válasza Timyyy (#97941) üzenetére

oszy
(addikt)

A múltkor én is rendeltem ennyiért kéket. Most pedig mindkét színből $0,99/db

(#97947) Dr.NX válasza Timyyy (#97941) üzenetére

Dr.NX
(őstag)

Veszel egy akciós USB-elosztót és problem solved. :)

Nexus 7 2013 eladó

(#97948) hunaqua válasza Mr.Csizmás (#97944) üzenetére

hunaqua
(őstag)

Dombon ülő vadászkutya legyek,ha veszek még egy Xiaomi lámpát! (van 6 !)

...mondjuk zöldet vennék,mert az Fradi kompatibilis! :D

[ Szerkesztve ]

(#97949) retesz147 válasza Saccco (#97696) üzenetére

retesz147
(őstag)

Csak megvettem.... :W :)) :R

[ Szerkesztve ]

(#97950) MittuDomain_ válasza Mr.Csizmás (#97944) üzenetére

MittuDomain_
(senior tag)

Jelentem, nálam 14k!
:W :W :W

Si tacuisses, philosophus mansisses.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.