Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96501) FingR86


FingR86
őstag

HELLO PR5 - 905 Foldable Knife - BROWN
Kód: HELLOPR5JX
FIXED PRICE Coupon: $8.99

(#96502) sto1911 válasza gyemipapa (#96478) üzenetére


sto1911
veterán

Package
1x SMA-TIME Smart Wristband
1x Manual(English)
1x Charge Cabel

Ebben nincs óráról szó. Más kérdés, hogy eléggé lehúzás szaga van, szerintem átvertek a leírással. Nyiss vitát a paypalnál, valószínűleg ugyanazon a véleményen lesznek. Sok szerencsét.

[ Szerkesztve ]

(#96503) a2d2 válasza sto1911 (#96502) üzenetére


a2d2
addikt

Dehogynem. A smart wristband maga az okosóra.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#96504) sto1911 válasza a2d2 (#96503) üzenetére


sto1911
veterán

Én is úgy gondolnám, de ez inkább watch, nem band, a címben mondjuk mindkettő benne van...

(#96505) Soroszoli


Soroszoli
csendes tag

Aliexpress-ről nem lehet Magyarországra kis értékű dolgokat rendelni?

Néztem volna egy 2 $ alatti lézer mutatót (macska hülyítésére), de mindenhol azt írja, hogy nem szállítanak Mo-ra.

Tapasztaltatok ilyet?

(#96506) kcsa válasza Soroszoli (#96505) üzenetére


kcsa
veterán

Hogyne lehetne rendelni. Csak lézerpointert nem lehet. Én is rácsodálkoztam már.

[ Szerkesztve ]

(#96507) NORBl


NORBl
aktív tag

Gravírozó készülékre lenne szükségem. Valakinek van tapasztalata, ajánlott termék ?

Nem kell nagyon jónak lennie, tartozékok tömkelege se kitétel. Lehessen vele kisméretű, aprólékos munkát végezni.

[ Szerkesztve ]

(#96508) oszy válasza Sanki (#96452) üzenetére


oszy
veterán

Adhatnának már megint kupont a Xiaomi usb lámpára! :DD

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#96509) Kernel válasza betyarr (#96500) üzenetére


Kernel
nagyúr

Átcsúszhat a vámon, csak pont a DHL-nél állítólag esélytelen, mert nagyon alaposan vámolnak.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#96510) FingR86


FingR86
őstag

(#96511) geri1111 válasza kcsa (#96506) üzenetére


geri1111
tag

Az e-bay-en próbáltam. Nekem engedte...nem ütközik semmilyen jobszabályba?

[ Szerkesztve ]

(#96512) gyemipapa válasza sto1911 (#96502) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Egy ekkora cég ilyen olcsó lehúzást alkalmazna? Ebayon egy néhány értékjeléses eladóból kinézném, de ez egy nagy cég. A fényképek, az óra leírása (termékismertető) sőt a reviewek is az óráról szólnak.
Tényleg lenne pofájuk egy szíjért egy óra árát elkérni? Ebayon nem lenne gond refundoltatni, de Banggoodnál nem tudom, hogy működik. Liftezik a gyomrom az idegtől...
Még jó, hogy paypallal fizettem (of course), de eddig csak ebayon keresztül intéztem refundot.

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#96513) Imy


Imy
veterán

Valami jó áras kép, vagy dísztárgy amit érdemes megvenni?

(#96514) vasi89 válasza sto1911 (#96502) üzenetére


vasi89
addikt

Smart wristband az ugye okos karkötőt jelent nem csak magát a szíjat.

(#96515) Vertigo18 válasza FingR86 (#96510) üzenetére


Vertigo18
addikt

Köszi szépen! Jöhet még!!! :)

geri1111: micsoda? A rendelése??? :F

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#96516) geri1111 válasza Vertigo18 (#96515) üzenetére


geri1111
tag

a laser pointerre értettem, hogy e-bay-en engedi megvenni. Ütközik-e itthon valami jogszabályba?

[ Szerkesztve ]

(#96517) Kernel válasza sto1911 (#96502) üzenetére


Kernel
nagyúr

Más kérdés, hogy eléggé lehúzás szaga van, szerintem átvertek a leírással.

Semmi átverés nem szagolható, ráadásul ott vannak az életszerű, nem hamis kommentek, akik rendesen megkapták az árut. BG nem csinál ilyen átverést, szerintem.

Talán inkább útközben tűnhetett el valahol?

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#96518) Dluinet válasza gyemipapa (#96512) üzenetére


Dluinet
nagyúr

reklamáld meg

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#96519) sto1911 válasza Kernel (#96517) üzenetére


sto1911
veterán

Persze, simán lehetséges, hogy valaki kiszedte, de nekem ez a "mindent beleírunk és majd lesz valami" gyanús, én nem vettem volna meg ezt.
Amúgy nem néztem az eladót, de tudjuk, hogy a gearbest is manipulálja a negatív értékelést, ezekből a kínaiakból kinézek bármit.

[ Szerkesztve ]

(#96520) sloja válasza sto1911 (#96519) üzenetére


sloja
tag

Nem csak a kínaiak manipulálnak, az extreme digital már két negatív értékelésem is törölte.

(#96521) gyemipapa válasza Kernel (#96517) üzenetére


gyemipapa
senior tag

A klasszikus fekete zacsi sértetlennek tűnt, és a szíj a szíjdobozban, fehér szivaccsal áttekerve, ragasztva, szemmel láthatóan mást nem csomagoltak a zacsiba.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#96522) Dr. Romano válasza sloja (#96520) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nekem a TinyDeal állított be egyszer úgy negatív értékelést hogy az látszólag rendesen meg is jelent a termék alatt, az ember azt hinné minden oké, de kilépve a profilomból már nem látszott, szóval csak bejelentkezve látszódott saját magamnak :N

Egyébként meg, 30Ft-os promó cuccok nincsenek sehol? :D

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#96523) gyemipapa válasza Dluinet (#96518) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Természetesen első körben írtam az eladónak replyben a visszaigazoló levelükre, várom a válaszukat, csak szörnyű ez a bizonytalanság.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#96524) tipuka válasza FingR86 (#96510) üzenetére


tipuka
addikt

hülye kérdés, van olyan jó majdnem, mint egy ganzo kés? :D

(#96525) AcCEsS válasza tlala (#96499) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Én is pontosan ilyen routert várok és ezért kérdeztem rá a státusz alapján, hogy mire készüljek, lesz vám vagy nem lesz vám? FingR86 válasza alapján: átcsúszott Köszönöm az infót! :R

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#96526) vasi89 válasza sloja (#96520) üzenetére


vasi89
addikt

személy szerint engem jobban meg tud lepni az hogy a kínaiak manipulálnak mint hogy az edigital :D

(#96527) dugesz77 válasza tipuka (#96524) üzenetére


dugesz77
őstag

Nagyon pici, inkább kulcstartóra való a minősége sem jó. A múltkor kettőt rendeltem azt hiszem akkor 1,99$ volt. Annyit sem ért.

(#96528) dugesz77 válasza tipuka (#96524) üzenetére


dugesz77
őstag

Dupla volt bocs.

[ Szerkesztve ]

(#96529) FingR86 válasza tipuka (#96524) üzenetére


FingR86
őstag

kicsi és életlen, de legalább olcsó :D
Customer Review

[ Szerkesztve ]

(#96530) vince válasza air (#96461) üzenetére


vince
őstag

Egyelőre egy powerbankba csatlakoztatva működik, de van az asztalomon egy irattartó és ahhoz gyorskötözővel hozzászorítom az usb hosszabbító fejét ha megérkezik (aliról rendeltem vékony kábelű normálisan kinéző hosszabbítót). Nálam elegendő a fényereje, a monitor mellett világít, nem fogok olvasni a fényénél.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#96531) 8 válasza gyemipapa (#96521) üzenetére


8
senior tag

A megnevezésében valóban első helyen csak a wristwatch szerepel, de utána ott a watch is, illetve a leírás alapján szerintem tiszta, hogy az áru az óra, nem csak a szíj.
Szerintem a termék megnevezése miatt figyelmetlenségből csomagolták csak a szíjat.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#96532) FingR86


FingR86
őstag

Teclast X80 Pro Tablet PC - INTEL CHERRY TRAIL X5 Z8350 WHITE
Windows 10 + Android 5.1 WUXGA (1920 x 1200) IPS Screen 32GB ROM
Kód: X80ProK
Ár: 84.99 -->> 67.99$

[ Szerkesztve ]

(#96533) Jofi81 válasza NORBl (#96507) üzenetére


Jofi81
őstag

Gravírozó pont most van a Lidlben.

(#96534) FingR86


FingR86
őstag

(#96535) tipuka válasza FingR86 (#96529) üzenetére


tipuka
addikt

az igen :D

(#96536) cadtamas válasza FingR86 (#96534) üzenetére


cadtamas
tag

Expired...

(#96537) gyemipapa válasza 8 (#96531) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Hát a remény hal meg utoljára... Csak mire leboxolom, hogy visszakapjam a pénzem... meg hogy egyáltalán visszakapjam...
És akkor még mindíg nincs órám. Pedig már nagyon beleéltem magam, ár-érték arányban számomra tökéletes lenne...
Ha valaki tud 15 körül SMA-TIME (Q2) órát, ne tartsa vissza az információt.
Gondolom jobban járok, ha a pénzt kérem vissza, és nem az újraküldést választom, nem?

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#96538) FingR86 válasza cadtamas (#96536) üzenetére


FingR86
őstag

14:00-tól élt az akció elvileg, nekem még sikerült

(#96539) vince válasza cadtamas (#96536) üzenetére


vince
őstag

A $2.59 flash sale ár sem visz csődbe senkit sem :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#96540) FingR86 válasza vince (#96539) üzenetére


FingR86
őstag

de annyiból már lehetne venni 2.59db-ot :D

(#96541) balazs1956 válasza Soroszoli (#96505) üzenetére


balazs1956
senior tag

Ez itt van a kezemben. Banggoodtól jött. Az is Kína

(#96542) DJGABI válasza Soroszoli (#96505) üzenetére


DJGABI
addikt

én is belefutottam, csak lézer és csak ali (nyilván nem, mert akksikkal is volt gond). rendeltem inkább ebayről. gondolom összeveszett vmelyik eladó a hatóságokkal, aztán jobbnak látták inkább en bloc letiltani

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#96543) geri1111


geri1111
tag

Laser pointert max 2000.-Ft-ig keresek, aminél nem látható a "nyomvonal" tud valaki valami tutit? esetleg kuponnal? 5 mw-ost láttam max ebben az értékben.

(#96544) Donki Hóte válasza geri1111 (#96543) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ha már csak egy kicsit is párás a levegő, akkor a lézer fénye már nyomvonalat húz benne, tehát szerintem nem találsz olyan lézert, ami nem jelöl ki egy "drótot" a levegőben.

Egyébként nekem aliról jött a múlt héten egy lila (UV fényt is jócskán kibocsátó) lézer, tehát globális tilalom biztosan nincs rá.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#96545) zebede


zebede
őstag

A Roidmi 3s USB csatijai csak töltésre valók, vagy lehet rajtuk keresztül pendrájvról is zenét lejátszani?

(#96546) beg válasza zebede (#96545) üzenetére


beg
veterán

Csak töltés.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#96547) petipetya válasza FingR86 (#96510) üzenetére


petipetya
nagyúr

Majdnem berendelve, de csak majdnem. Ha fekete lenne...

"nincs rá lezsóidő"

(#96548) g4bb3r


g4bb3r
tag

Sziasztok,

Mi most a best buy árban/minőségben BT fülbedugós füles edzéshez? Az se baj ha nem esik ki bár futni nem terveztem egyenlőre (de lehet az is szempont lesz)

Köszi

(#96549) zebede válasza beg (#96546) üzenetére


zebede
őstag

Köszönöm!
Még annyi érdekelne a Roidmi 3s-el kapcsolatban, hogy ha zene hallgatás közben megszólal a GPS, akkor a zene elhalkul, leáll, vagy ugyanúgy szól közben is?

És ha eltávolodom a kocsitól Bluetooth hatótávon kívülre, visszatéréskor automatikusan vissza csatlakozik, vagy manuálisan kell újra csatlakoztatni?

[ Szerkesztve ]

(#96550) zsiz


zsiz
őstag

Ali-n van egy rendelésem, valós TN-t kaptam. Írtam az eladónak, mert az utolsó mozgás 30 nappal ezelőtt történt. Szerinte ez teljesen normális :D Oké, még van ideje, meg ünnep volt, meg stb.. Mondjuk az összes többi csomagom 13-20 napot futott.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.