Hirdetés

2019. december 8., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 11:57:58

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#96201) ZsoltG60

ZsoltG60
(aktív tag)

Akkor egy kis kárpótlás, hátha valakinek jól jön :)

Water-resistant Silicone Bicycle Front Light Safety LED Lamp - WHITE

Kupon : 70%OFF$1
$0.99 free shipping

267Pcs Building Block Educational Decoration Toy for Spatial Thinking - COLORMIX

Kupon : 80%OFF$1
$0.81+$0.01 shipping

Lumia 950XL

(#96202) Almos

Almos
(aktív tag)

A héten kaptam 3 csomagot is:
30 x 70cm Multi-purpose Microfiber Cleaning Cloth Absorbent Waxing Towel - Blue: Elsőre okésnak tűnik, mondjuk valóban nem túl vastag anyag, node 3Ft-ért elmegy :)
Eachine E012 Mini 2.4G 4CH 6 Axis Headless Mode LED Light RC Quadcopter RTF: Még nem volt lehetőségem ellenőrizni, kipróbálni.
DANIU 25 in 1 Multi-purpose Precision Screwdriver Wallet Set Repair Tools: Ez viszont hulladéknak tűnik... :((( A fejek nem mennek bele, ha nagynehezen picit beljebb tudom erőszakolni, utána csak fogóval tudom kiszedni. A másik végén a forgórész pedig lejár.

Ez másnak is ilyen minőségű?

(#96203) Silεncε válasza Almos (#96202) üzenetére

Silεncε
(őstag)

Ugyanilyen csavarhúzókészletem van, nekem nincs vele bajom. Nyilván nem egy nagyon minőségi a cucc, de nem is hulladék

[ Szerkesztve ]

(#96204) weiss válasza Almos (#96202) üzenetére

weiss
(őstag)
LOGOUT blog

Le kell tekerni az elejét.

I did nothing, the pavement was his enemy! - Eladó HP dokkloló, laptoptápok és Dell E6410

(#96205) Skillet válasza AcCEsS (#96197) üzenetére

Skillet
(őstag)

Szép is lenne, ha az oral-b bevizsgálta és jóváhagyta volna :DDD
Miért tett volna ilyet?
Mindössze azért van ez ráírva, hogy a vásárló ne legyen átvágva. Hogy tudja, ez nem oral-b, de jó hozzá.
A minőség meg kiderül, ha kipróbálod.
Kínából meg tuti nem vennék ilyesmit. Lehet, hogy az aldis cucc nincs az oral-b által bevizsgálva, de azért valakik csak bevizsgálták, hogy bedughatja-e az ember a pofájába... a kínainál ez nem valószínű, hogy megtörtént.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#96206) Bornie127 válasza Silεncε (#96203) üzenetére

Bornie127
(aktív tag)

Nekem is rendben van a készlet.

(#96207) Jofi81 válasza ZsoltG60 (#96201) üzenetére

Jofi81
(őstag)

Köszi, meg is rendeltem R2D2-t. :)

(#96208) KisApám válasza Jofi81 (#96207) üzenetére

KisApám
(addikt)

Ez kisebb "mintájú", mint a LEGO, nem?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#96209) w.miki

w.miki
(addikt)

Összecsukható jóga matracot tud valaki?
Alin találtam egyet 5e-ért, de elég vékony, mindössze 4mm.
Itthon lehet valahol ilyen kis méretre hajtható matracot találni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#96210) Almos válasza weiss (#96204) üzenetére

Almos
(aktív tag)

Mármint mit kell letekerni az elején? Maga a fej szélesebb, mint a nyílás, így bele sem tudom annyira tolni, hogy a "szárnyakat" a kivágáshoz igazítsam...

(#96211) petipetya válasza w.miki (#96209) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

A Jysk-ben kapható ilyen jóga szőnyeg, ami elég vastag. Szintén ott kapható hálózsák alá való szivacsszerű szőnyeg, ez is vastag.

nincs rá lezsóidő

(#96212) bul07 válasza Almos (#96210) üzenetére

bul07
(nagyúr)

Video néz (persze nem kell letekerni hanem csak meglazítani és úgy könnyen a helyére megy)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A70 / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#96213) Zola007 válasza Janos250 (#96183) üzenetére

Zola007
(veterán)

ilyen anyagú törölközőt keresek: [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#96214) Pulsar válasza fant0mi (#95931) üzenetére

Pulsar
(veterán)

köszi, meglesem :)

andrisbandi Samsung S6 edge plus. Fogalmam sincs, hogy támogatja-e az aptX-et, de utána nézek :R

(#96215) VulpesHD válasza Pulsar (#96214) üzenetére

VulpesHD
(csendes tag)

Támogatja az S6 Edge+

(#96216) Czimby

Czimby
(őstag)

Van két csomagom amik már több mint egy hete célországban feldolgozva státuszban vannak, de azóta semmi...
Ilyenkor már rég vámkezelés vagy belső feldolgozásra továbbítva szoktak lenni.

Tehetek valamit ez-esetben? Attól tartok visszaküldik Kínába még a végén.

(#96217) Studi válasza Almos (#96210) üzenetére

Studi
(addikt)

Komolyabb cuccok szétszedésének ne állj neki, ha már a cserélhető fejes csavarhúzó is ekkora kihívás... :))

"Life is too short to remove USB safely." --- https://www.flickr.com/photos/rstudi/ --- https://www.instagram.com/robertstudniczky/

(#96218) Silent77 válasza Czimby (#96216) üzenetére

Silent77
(veterán)

Nem igazán tudsz semmit tenni, mostanában szeretnek ülnie rajtuk.
Vqrn, hogy 10 nap felett kell várni.
Várj nyugodtan, nem fogják visszaküldeni.

Gearbest-Banggood kuponok: http://kinaikell.eu

(#96219) geri1111 válasza AcCEsS (#96197) üzenetére

geri1111
(csendes tag)

Én az ebay rol rendelek nem keves precision clean utangyartott fogkefet.Az egesz csalad nagyon szereti.Neha belefutok itthon 1-1 eredetibe...ha hiszed ha nem, alig varom hogy visszavaltsak a kinaikra. Nekem sokkal jobban bevalt. Amit itt linkeltel, mar probaltam, szamomra nagyon lagy a sorteje.Probald ki a precision cleant.650 Ft az ebayen egy csomag. En oszinten nem valasztanek mast. Az meg, hogy az Oral b nem tesztelte stb...nem erdekel..nem is fogja, mivel toredekevel olcsobb, nem fog konkurenciat csinalni sajat maganak.

[ Szerkesztve ]

(#96220) Pulsar válasza VulpesHD (#96215) üzenetére

Pulsar
(veterán)

köszi, jó tudni, akkor ránézek a témára :) :R

(#96221) Czimby válasza Silent77 (#96218) üzenetére

Czimby
(őstag)

Köszi uram! :R

(#96222) Silent77 válasza Czimby (#96221) üzenetére

Silent77
(veterán)

Szívesen! Mostanában Holland, Svéd postán nagyon szeretnek ülni.

Elnézést, a telefonom javított az előbb, nem figyeltem. :B

Gearbest-Banggood kuponok: http://kinaikell.eu

(#96223) Teplic válasza zsiz (#96200) üzenetére

Teplic
(tag)

nekem sincs $10-5 -ös bg kupon.. 1080 pontért

(#96224) Almos válasza bul07 (#96212) üzenetére

Almos
(aktív tag)

Köszönöm, sose gondoltam volna, hogy egy youtube videóra lesz szükségem egy csavarhúzó használatához...

(#96225) Almos válasza Studi (#96217) üzenetére

Almos
(aktív tag)

Az eddigi cserélhető fejes csavarhúzóim mágnesesek voltak, így nem kellett csavargatni, de azért kösz a tanácsot, majd igyekszem észben tartani... :U

(#96226) petipetya válasza Almos (#96202) üzenetére

petipetya
(nagyúr)

Nem ismerem ezt a Rosegal oldalt - sűrűn rendelsz onnan, megbízható? Nekem 24 Ft-ért jött ez a mikroszálas kendő a Gearbest-ről, máris átverve érzem magam. :D Viccet félretéve ennyiért bőven jó, éppen az óra és az ebook olvasó pihen rajta napi szinten, hogy ne karcolódjon a hátlapjuk.

nincs rá lezsóidő

(#96227) Imy

Imy
(veterán)

Melyik autós telefontartó ajánlott, ami a szellöző rácsokba helyezhető? Vettem egy innen ajánlott 1$-t, de nem igazán jó, időnként leesik... Egy tartósabbra gondolok. :)

(#96228) enginev3.0 válasza Imy (#96227) üzenetére

enginev3.0
(nagyúr)
LOGOUT blog

Rock car holder

Nem jó, de nem is tragikus ll Logitech <3 ll Oneplus 7 Pro Blue

(#96229) zeon.hu válasza Imy (#96227) üzenetére

zeon.hu
(nagyúr)

Rock
phone holder.

Nem olcsó, de szokott akcióban lenni.
Ebayen is van.
Eddig hármat vettem (ismerősöknek is), nagyon jó, stabil.

[ Szerkesztve ]

Keresek: Toyota Corolla-t vagy Avensis-t, benzin motorral.

(#96230) pityu8 válasza Ghard (#96180) üzenetére

pityu8
(tag)

Az a kék-fehér trimmer poti valószínűleg az érzékenységét állítja. Próbáldd meg finoman tekergetni, hátha...

(#96231) hunaqua válasza Imy (#96227) üzenetére

hunaqua
(őstag)

Ali----UGREEN

LENOVO?_MEIZU?_XIAOMI?----SONY_65XE8577----DM_8000HD----Xiaomi_Router_3G----Beelink_GT1_Ultimate----Tanix_TX5_Pro--Tanix_TX3_Max

(#96232) Imy válasza zeon.hu (#96229) üzenetére

Imy
(veterán)

Köszi, de attól félek, hogy ez is kifog csúszni a rostélyból. (Astra J)

(#96233) windlord

windlord
(őstag)

Mi mostansag az ajanlott BT fules? Az se lenne baj, ha futashoz is lehetne hasznalni...

(#96234) r3dsnake válasza windlord (#96233) üzenetére

r3dsnake
(nagyúr)

Meizu EP51?

(#96235) notika77

notika77
(aktív tag)

Firefox-szal ma reggel nem működik az ebay és az aliexpress sem tanúsítvány problémák miatt. Más böngészővel működik.
Az aki nagyon ragaszkodik a Firefox-hoz, az átmenetileg az about:config oldalon a security.ssl.enable_ocsp_stapling értéket false-ra állítva működésre bírhatja, de ez csökkentett biztonságot jelent más oldalakon is!
forrás:[link]
Az Akamai CDN szerverek tanúsítványaival van a gond. [link]

[ Szerkesztve ]

(#96236) zeon.hu válasza Imy (#96232) üzenetére

zeon.hu
(nagyúr)

Van hozzá egy gitárpengető féle kütyü, azzal be lehet szorítani, ha laza lenne.

Keresek: Toyota Corolla-t vagy Avensis-t, benzin motorral.

(#96237) kulup

kulup
(csendes tag)

Akcióban van, rendelek mindjárt hármat :-) De csak ha ingyenes a posta...

(#96238) asdasdasd válasza Imy (#96227) üzenetére

asdasdasd
(tag)

Rock tartó takarja az menu vissza gombokat androidos telókon, iPhonehoz biztos jó...

(#96239) geri1111

geri1111
(csendes tag)

[link]

A Rock telefontartó itt 590.-Ft

[ Szerkesztve ]

(#96240) Dr. Romano válasza kulup (#96237) üzenetére

Dr. Romano
(veterán)

Kösz, behúzva

;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#96241) bul07

bul07
(nagyúr)

Nitecore TUBE fekete $3.99 [link]
És pontozva $2.84

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A70 / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#96242) TheProb válasza geri1111 (#96239) üzenetére

TheProb
(addikt)

Köszi, rendeltem egyet. :R

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | MCSA: Windows Server 2016

(#96243) ANOka válasza notika77 (#96235) üzenetére

ANOka
(senior tag)

Most néztem: már javították, mivel Ali-n be tudtam lépni.

(#96244) anadroid válasza spidersoft (#96172) üzenetére

anadroid
(senior tag)

Tízet rendelve 55 $ct darabja (párja), pontozás után 121 Ft-ra (46,2 $ct) jön ki. Ne a tízes csomagot rendeld, hanem a darabszámlálót növeld, mert csak így működik a mennyiségi kedvezmény! (3-tól már olcsóbb)

Kérd privát üzenetben a Curve regisztrációs kódot 5 angol font (kb. 1900 Ft), a Monese reg. kódot 5 angol font (kb. 1900 Ft) beköszöntő ajándékhoz, a Revolut regisztrációs kódot ingyenes kártyához. A kártyák ingyen postával érkeznek.

(#96245) spidersoft

spidersoft
(senior tag)

elég gyakori, hogy egy-egy topicban (főleg itt :D) vissza kell keresni a hozzászólásaimat. ez a funkció elérhető a keresőben, csak sok kattintás... csináltam rá gyorsba' egy scriptet, amit most engedelmetekkel megosztanék, hátha kell másnak is (ff alatt greasemonkey/tempermonkey alatt fut, valahogy lehet chrome alá is betenni, de ahhoz nem értek). a script második fele csinálja a keresőgombot, az első fele a hozzászólások melletti komplett bal sávot tünteti el (nem használtam sose, függőlegesre pivotolt monitorbeállításnál meg feleslegesen foglalja a helyet -- ha mégis kell, akkor ki kell törölni belőle/ki kell remelni /* és */ közé rakva az adott sorokat):

// ==UserScript==
// @name ph! bal oldalsáv eltüntetö/hozzászólásaim
// @namespace https://prohardver.hu
// @description a bal oldalsáv teljes eltüntetése függöleges képernyöbeállításhoz, hozzászólásaim az adott topicban
// @include https://prohardver.hu/tema/*
// @include https://logout.hu/tema/*
// @include https://gamepod.hu/tema/*
// @include https://itcafe.hu/tema/*
// @include https://mobilarena.hu/tema/*
// @version 1
// @grant none
// ==/UserScript==

// oldalsáv eltüntető
document.body.innerHTML = document.body.innerHTML.replace("<div id=\"left\" class=\"flc\">","<!--div id=\"left\" class=\"flc\">");
document.body.innerHTML = document.body.innerHTML.replace("<div id=\"center\" class=\"flc\">","<br--><div id=\"center\" class=\"flc\">");

// hozzászólásaim
if (document.body.innerHTML.indexOf("beléptél, <em>")>0)
{
k=document.body.innerHTML.indexOf("beléptél, <em>")+14;
v=document.body.innerHTML.indexOf("</em></a></li>");
u=document.body.innerHTML.substring(k,v);
d=document.URL.substring(0,document.URL.lastIndexOf("/"));
document.body.innerHTML = document.body.innerHTML.replace("beléptél, <em>"+u,"beléptél, <em>"+u+"</a> - <a href='"+d+"/keres.php?suser="+u+"' target='_blank'>[hsz]");
}

[ Szerkesztve ]

(#96246) Jofi81 válasza windlord (#96233) üzenetére

Jofi81
(őstag)

Én QCY QY19-et használok futáshoz.

(#96247) Land

Land
(addikt)

Van ajánlott tölthető AA és AAA ceruza elem pakk+töltő, mely olcsóbb, mintha itthon venném meg, de jó minőségű is?

| Xiaomi MI 9T 6/128 Gb Blue & Motorola Moto G 2015 16/2 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & Meizu EP52 | Mazda 3 G120 AT Revolution + Leather

(#96248) garage112 válasza Land (#96247) üzenetére

garage112
(tag)

Xtar VC4

Én ilyet használok itthon, igaz 30$, nemtudom kupon van e rá most. Túltöltésgátlós, nem romlik benne egyik elemem sem.

Iphone SE 64GB / / Xbox One - WildBlaze420 / / PS4 Slim - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 13" (2011 Late)

(#96249) Norby86

Norby86
(senior tag)

Xiaomi yeelight LED bulb RGB lámpát tud esetleg valaki mostanság akciósan?

-Norbi-

(#96250) sloja válasza Land (#96247) üzenetére

sloja
(tag)

Esetleg ez [link]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.