Hirdetés

2020. január 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-10 11:57:58

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#96151) MADcat válasza P.mini (#96150) üzenetére

MADcat
(MODERÁTOR)

Akit eddig itt olvastam, senki nem használta huzamosabb ideig. Kényelmetlenek, nehézkesnek mondják.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat! Eladó: Lenovo T430

(#96152) AcCEsS válasza ZsoltG60 (#96134) üzenetére

AcCEsS
(aktív tag)

Köszönöm, én is rendeltem annak ellenére, hogy 1 hete kértem egy type-c csatlakozósat! :))

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#96153) Kernel válasza w.miki (#96125) üzenetére

Kernel
(nagyúr)

Nekem is ma érkezett, a topik hatására rendeltem, noha régebben is találkoztam vele.

USB-aljzat gyors ellenőrzésére is használható, hogy van-e benne feszültség és megfelelő polaritással sikerült-e bekötni, szereléseknél. Vagy ráforrasztani két szál drótot, ha valaki barkácsol és így akar levenni 5 V-ot, bármi okból. Meg ami nyilvánvaló, ha "netán" valaki világítani akar, power bankról stb.

(#96148) finest

A feleségem világító, lógó herezacskónak nézte.

Azt még a tervezője is annak nézte, épp az benne a poén. A többi már egyéniség kérdése, hogy valaki szereti a feltűnést, bevállalja az utcán stb.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#96155) emre válasza KisApám (#96145) üzenetére

emre
(veterán)

Az év elején vettem egyet, elégedett vagyok vele. (és a cicák is szeretik :DDD )
Azóta ez a típus csak drágábban van, de 3k alatt még mindig lehet találni.

Dolgoznak a verőfényben a verőemberek A szivárvány minden színében játszik a testünk Mi gyönyörűek is lehettünk volna drágám De így is szép hogy áldozatul estünk

(#96156) Jarod1

Jarod1
(addikt)

Megjött a Xiaomi USB led

rövid teszt:

[link]

Nem igérek semmit..... de azt betartom..

(#96157) oszy válasza Jarod1 (#96156) üzenetére

oszy
(addikt)

404 Not Found

Sajnos a kérést nem sikerült teljesíteni, mivel a kért adat nem létezik.

iPhone X EasySkinz eladó, téves rendelés miatt!!!

(#96158) P.mini válasza MADcat (#96151) üzenetére

P.mini
(aktív tag)

Köszi a választ. Van esetleg valami alternatíva, tipp, hogyan óvjam meg a kis távirányítót? Kerestem tokot is rá, de nem találtam. Erről lenne szó, szép fényes. Még... :DDD

(#96159) Janos250 válasza ZsoltG60 (#96147) üzenetére

Janos250
(senior tag)

Valóban annyi. Kösz. :)

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#96160) chatran válasza Nikaré (#96101) üzenetére

chatran
(őstag)

Hello, nekem van ilyen lézeres biciklilámpa, én is a tiny-től rendeltem. Kb egy éve használom folyamatosan, heti 2-3 alkalommal, kisebb esőt is kapott nem lett baja. Én elégedett vagyok vele, a lézert folyamatos módban használom, így is elég sokáig bírják a tölthető AAA elemek.
Hátránya talán, hogy eléggé olcsó hatású műanyagból van és a ledek módjai eléggé bazáriak. A két lézersáv előnye is megkédőjelezhető, mert sötétben az autók fényszórója teljesen eltűnteti a lézerfényt ezért nem fog jobban látni az autós.
Keress rá AliExpress-en és eBay-en lehet, hogy olcsóbban is találsz, mint a tinydeal-nál.

(#96161) anorche1

anorche1
(őstag)

Tudtok ajánlani valami usb 3-as átalakítót, amivel pendrivot tudok csinálni a microsd kártyámból?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#96162) Donki Hóte válasza anorche1 (#96161) üzenetére

Donki Hóte
(őstag)

Ha nem zavar, hogy nem a végén, hanem az oldalán lóg ki a microSD kártya,akkor ezt az adaptert tudom ajánlani.

A magyar futball válogatott meccseit nézni, az olyan, mintha századszor is megnéznéd a Titanic című filmet, bízva benne, hogy most végre nem fog elsüllyedni a hajó.

(#96163) anorche1 válasza Donki Hóte (#96162) üzenetére

anorche1
(őstag)

Köszi! :R
És valóban tudja az usb 3 sebességét? Ha igen, már rendelem is :)

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#96164) D0zeR

D0zeR
(tag)

[link]
Erre valaki?

(#96165) Bornie127 válasza D0zeR (#96164) üzenetére

Bornie127
(aktív tag)

Kereső használata. Amúgy igen, lehetséges.

(#96166) MADcat válasza D0zeR (#96164) üzenetére

MADcat
(MODERÁTOR)

Bluetooth receiver néven keresd.

(#96167) andrisbandi válasza D0zeR (#95741) üzenetére

andrisbandi
(senior tag)

Xiaomi Roidmi

Jobbra fönt találod a keresőt.
Több fajta is van, szoktak róla beszélni melyiket miért.

(#96168) kcsa

kcsa
(veterán)

Line in van rajta?

(#96169) Nikaré válasza chatran (#96160) üzenetére

Nikaré
(senior tag)

Szia!
Köszi a használatból jövő gyakorlati tapasztalatot, hasznos volt, segít a döntésben! :K
THX

(#96170) TheProb

TheProb
(addikt)

Megjött a második veithdia szemüvegem. Hát, elég elkeserítő. Egyik lencse mozog a keretben, ha pucolom a lencséket. De ami nagyobb gond, hogy a szárak csálén állnak és így használhatatlan:

Írtam Ali-n nekik, hogy küldjenek újat, de Ali-s supportolással kapcsolatban nincsenek jó tapasztalataim... :U

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | MCSA: Windows Server 2016

(#96171) xxxjjjkkk

xxxjjjkkk
(senior tag)

Üdv,
valaki nem találkozott véletlen ennek az ebay alis verziójával?
Bosch gcl 2-15 Vonal + pontlézert nem találok sehogy 100$ alatt.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#96172) spidersoft

spidersoft
(senior tag)

2db normál pengéjű, de mini nyelű csavarhúzó, $0,81-ről $0,67-re pontozható. Van már ilyenem: nem egy erőmű, de PC-t szerelni vagy egyéb szűk helyekre teljesen korrekt.

(#96173) Czimby válasza spidersoft (#96172) üzenetére

Czimby
(őstag)

Marokcsavarhúzó

Köszi! Néha jól jön.

(#96174) D0zeR válasza MADcat (#96166) üzenetére

D0zeR
(tag)

Ezek nekem nem passzolnak mert nincs 3.5 jack bemenet
Csak usb van rajta

[ Szerkesztve ]

(#96175) Zola007

Zola007
(veterán)

Látott már valaki olcsón olyan mikroszálas törölközőt, mint amit a decathlonban kapni?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#96176) MADcat válasza D0zeR (#96174) üzenetére

MADcat
(MODERÁTOR)

Akkor nem értem.
Nem valami ilyesmi kell?

[ Szerkesztve ]

(#96177) bul07

bul07
(nagyúr)

Hátha kell valakinek(én berendeltem hátha kell alapon, mert ha nincs biztos kell)
Robotsky Super Speed 50CM SATA 3.0 Cable 6GB/S SATA III Cable
US $0.98 és ha jól láttam 3db kábel ennyiért

Ettől az eladótól már rendeltem ezt , szep 24-én és múlthéten meg is jött

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A70 / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#96178) Druss válasza bul07 (#96177) üzenetére

Druss
(aktív tag)

Köszönöm :R hátha alapon ;)

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#96179) Mr.Csizmás

Mr.Csizmás
(félisten)

KSD - A23 On-cord In-ear Earphones with Microphone minden szín 1,19$

[ Szerkesztve ]

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint | eladó Delonghi ESAM kávégép, Nikkor 85/1.8 H 47k

(#96180) Ghard

Ghard
(őstag)

Vettem egy olcsó füstjelzőt ebayről, de semmit nem ér :DDD Se cigaretta füstre, se másra nem kapcsol be. A teszt gomb legalább működik, biciklire csengőnek még jó lehet(nagyon hangos ;] )
Bevált füstjelző van olcsón, vagy marad a drágább honeywell itthonról?

A 108 darabos csavarhúzó készlet viszont bevált, szépen kidolgozottak a fejek. A nyél és a hosszabbító is mágneses, a fejek belecuppannak, kényelmes is. Egyedül a lukas torx fejeket hiányolom. Én inkább ezt ajánlom mint a xiaomi wiha-t :)

(#96181) wwenigma válasza Ghard (#96180) üzenetére

wwenigma
(Jómunkásember)

Fustjelzo és egyéb biztonságtechnika pont nem az amin szabad spórolni.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#96182) Ghard válasza wwenigma (#96181) üzenetére

Ghard
(őstag)

Ezzel egyetértek. Láttam egy viszonylag pozitív tesztet róla, gondoltam egy próbát megér.

(#96183) Janos250 válasza Zola007 (#96175) üzenetére

Janos250
(senior tag)

Nem tudom, hogy olyan-e, de akinek rendeltem, az elégedett vele:
http://www.ebay.com/itm/Fitness-Dry-Cooling-Sports-Towel-For-Gym-Best-Workout-face-Iced-Sweat-Towels/132264040702?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=431593089225&_trksid=p2057872.m2749.l2649

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#96184) zoltan6 válasza Ghard (#96180) üzenetére

zoltan6
(őstag)

A füstérzékelő az nem is fog neked bekapcsolni cigire,mert optikailag,meg hőérzékelővel érzékeli a füstöt,még a honeywell sem,cigivel max a szénmonoxid érzékelőt tudod tesztelni.

zoltan6 felhasználónak 82 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! és 516 pozitív 0 negatív értékelése van az új hardveraprón.

(#96185) zeon.hu

zeon.hu
(nagyúr)

Xiaomi powerbankhoz (3 különböző méret) hol lehet a legolcsóbban venni tokot?
Lehetőleg olyat, ami nem csúszik.
Olyan is érdekelne, ami kívül tépőzáras, hogy függőleges felületre (pl üléshuzat) fel lehessen "ragasztani" (ha létezik ilyen).

[ Szerkesztve ]

Aha...!?

(#96186) ZsoltG60

ZsoltG60
(aktív tag)

Original Xiaomi Mi Band 2 Smart Watch for Android iOS - BLACK
Ha jól számoltam 18:00

kupon PLGB101402
15.59 $+0.04$ shipping
ha tévedek elnézést :C :B bár "PL" kódok így lehet itthon nem érvényes. :U

Original Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 English Version - ENGLISH VERSION WHITE

Kupon PLGB101406
3.99 $+0.02$shipping

Xiaomi Ink Pen Refill 3PCS - WHITE

kupon : PLGB101414
0.39 $ free shipping

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#96187) Silent77 válasza ZsoltG60 (#96186) üzenetére

Silent77
(veterán)

Szerintem csak lengyel.

Zeon, még nincs 6 óra, de amúgy se hiszem, hogy menne a lengyel nálunk. :)

[ Szerkesztve ]

Gearbest-Banggood kuponok: https://www.kinabolrendelek.hu

(#96188) zeon.hu válasza ZsoltG60 (#96186) üzenetére

zeon.hu
(nagyúr)

A Xiaomi betét hamar elfogyott:
"The Code you entered has expired"

Vagy amit Silent77 írt :)

[ Szerkesztve ]

Aha...!?

(#96189) ZsoltG60 válasza zeon.hu (#96188) üzenetére

ZsoltG60
(aktív tag)

Elvileg 18:00 -kor indul ,de ahogy a fórumtárs is írta nagy az esélye hogy csak lengyeleknek érvényes :(

Lumia 950XL

(#96190) zeon.hu válasza ZsoltG60 (#96189) üzenetére

zeon.hu
(nagyúr)

Azt a 3 percet kivárjuk akkor :)

Aha...!?

(#96191) ZsoltG60 válasza zeon.hu (#96190) üzenetére

ZsoltG60
(aktív tag)

sorry ez nem jött össze :( miért nincs nálunk ilyen kupon... :O :W

Lumia 950XL

(#96192) TheProb válasza zeon.hu (#96190) üzenetére

TheProb
(addikt)

The Code cannot be used for Orders to Hungary. :O

Pedig nekem is a betétek kellettek vna.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | MCSA: Windows Server 2016

(#96193) zeon.hu válasza ZsoltG60 (#96189) üzenetére

zeon.hu
(nagyúr)

Csak PL.

Aha...!?

(#96194) Silent77 válasza ZsoltG60 (#96191) üzenetére

Silent77
(veterán)

Kevesek vagyunk hozzá. :(

(#96195) bul07

bul07
(nagyúr)

Ilyen akciók pár napja a ruszkiknak is volt, hátha lesz Hu előtaggal is :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A70 / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#96196) Bornie127 válasza ZsoltG60 (#96186) üzenetére

Bornie127
(aktív tag)

Még jó, hogy nem volt érvényes, fel is vágtam volna az ereimet ha lemaradtam volna az akcióról. :DDD

(#96197) AcCEsS válasza MADcat (#88240) üzenetére

AcCEsS
(aktív tag)

Pont ma láttam az Aldiban Oral-B kompatibilis fogkefefejet, 6db 2.999,- Annak ellenére, hogy "Tynex sörték a DuPont-tól" és egyéb hangzatos szövegek vannak rajta, a hátoldalon írja, hogy a terméket a Braun nem vizsgálta be és nem hagyta jóvá, valamint: Származási hely Kína.

Szóval akkor ezek alapján vajon mennyire gáz megvenni egy ilyet még olcsóbban? Még ha gyengül is a rotálása egy idő múlva, az sem baj, hiszen az ember pár hetente kihajítja/kicseréli. Nekem egyébként is a szenzitív kellene. Vagy kihullik tőle a fogam? :O Szóval mi a helyzet ezekkel? Feltételezem, hogy az Aldis - talán - jobb minőségű lehet, de hát az sem hivatalos hamisítvány! :)

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#96198) dugesz77 válasza bul07 (#96195) üzenetére

dugesz77
(őstag)

Volt már csak nekünk szóló a xiaomi törölközőre a GBZSHHU azt csak magyarok használhatták.

BLOOD, BULLETS, BANANAS...

(#96199) Silent77 válasza dugesz77 (#96198) üzenetére

Silent77
(veterán)

Még volt egy pár kizárólag magyar, ami mostanában több van az GBHSC.
Magyar, Szlovák, Cseh.

(#96200) zsiz

zsiz
(senior tag)

Banggood-on megszűnt a 10-5$-os kupon? Nem találom.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.