Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97651) erdey_a válasza cidalain (#97646) üzenetére


erdey_a
őstag

köszi, erre a halászósra rámegyek asszem

Vérboci

(#97652) Dr.NX válasza cidalain (#97650) üzenetére


Dr.NX
addikt

Figyelem, a topik címe nem "prémium minőségű kütyük kis pénzért" :)
(Csak viccelek, nekem nagyrészt jó, használható cuccok jöttek eddig. Kis pénzér'.)

Elfogadom a sütiket.

(#97653) erdey_a


erdey_a
őstag

Ja igen, aki mókás olcsó csetreszeket szeret rendelni, annk ajánlom, hogy szerezzen be egy kazoo-t. 60-80 cent körül van.

[link]

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#97654) cidalain válasza Dr.NX (#97652) üzenetére


cidalain
veterán

nagyrészt nekem is. de kisebb részben nem.
persze tudom, ugyanezt megvehettem volna a piacon is 5-ször annyiért, és úgy már jobban bosszantana ha eltörne, eleve szar lenne, stb.

jut eszembe ezt láttátok e már
akció nélkül volt 4 dolcsi, de akcióval 0.99-ért is el lehetett hozni. itthon meg négyezer....

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#97655) FingR86 válasza cidalain (#97650) üzenetére


FingR86
őstag

ez volt a kedvencem: [link]
kollégával egyszerre rendeltünk, neki hamarabb megjött és mondja hogy szakadt volt a nyaklánc, nagy káröröm minden kacagás... ő járt jobban
az enyémben a gyűrű volt törött :D

(#97656) janakbacsi válasza erdey_a (#97653) üzenetére


janakbacsi
őstag

Ez mi a bánat?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#97657) #56573440 válasza janakbacsi (#97656) üzenetére


#56573440
törölt tag

(#97658) Dr.NX válasza janakbacsi (#97656) üzenetére


Dr.NX
addikt

Kazoo

(Eddig én sem hallottam róla. Azt hittem pipa gyerekeknek. :) )

Elfogadom a sütiket.

(#97659) spidersoft válasza ANOka (#97599) üzenetére


spidersoft
senior tag

általában a ~100db-osban szokott lenni, 38-ba nem gondolom már nem fért bele, találtak fontosabb bitet is. pláne, hogy ez csak 28 bit. abból is csak 20 csavarhúzó, a többi csőkulcs/dugókulcs :D izmosabb laposcsavarhúzóval amúgy lehet csinálni a biztonsági torxból normált... :U

Ha már kazoo... ez vajon mi? Hasonlóan szól, szerintem csak hülyül a tőcsérrel... vagy ilyen van? Ebay/ali/stb. Link? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#97660) L4mie


L4mie
veterán

ip kamerából mit tudtok ajánlani?
Macska beriasztott, hiába a kisállatszűrőkutyámkínja, én meg rohantam haza :)
valami olyan kéne amivel ilyenkor rá tudok nézni az előtérre, hogy mizujs. :R
Xiaominak biztos van valami okoscucca :D

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#97661) urobee


urobee
tag

Sziasztok!

Erre létezik további "olcsósítási" lehetőség? :)
Lenovo P8 Tablet PC

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#97662) beg válasza urobee (#97661) üzenetére


beg
veterán

Lenovo02
130-ra leviszi

+Priority Line, EU express +6.59-ért. Így nem lesz plusz költség a vámon.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#97663) FingR86


FingR86
őstag

tudtok ajánlani vmi BT transmittert vagy minek is hívják azt? Pl rádugom a tv fülhallgató kimenetére és akkor BT hangszóróval rá tudok csatlakozni. Vagy amikor lehetett kapni az 1$-os BT receivert, azt rá dugtam a Logitech 2.1-re, telorol tök király nyomatni rá a zenét, de a TV-ben nincs BT. Na erre kellene nekem vmi jó és jóáras kütyü.

(#97664) Timyyy


Timyyy
őstag

Ness kanál 1,19 usd jó ár, vagy ennyiért noob vagyok ha vennék? :DDD

Xiaomi usb lámpát is megrendeltem 0,99-ért, mert kezdek félni hogy többet nem írhatok ide, ha nincs ilyenem se.

Más.... szép lassan beszart az acer d270 netbookom, gondolkoznék helyette valami újban... ami fontos a maximális 13"-os méret, legalább 3 usb, wifi, hdmi port nemigazán kell, cd/dvd olvasó sem. Semmi extra felhasználási mód, netezés + filmnézés. Az akksiidőt nem bánnám ha minél jobb lenne. Valamiféle okos kínai motyó van ami megéri, vagy inkább itthon keresgéljem?

Tablet nem kell!!!

[ Szerkesztve ]

(#97665) jeriko2 válasza erdey_a (#97609) üzenetére


jeriko2
tag

Csavarhúzó készletet Aldiban, Lidl-ben vegyél, évek óta használom, bírja.

(#97666) kcsa válasza Timyyy (#97664) üzenetére


kcsa
veterán

82 centért vettem szeptember végén, ennél többet egy fillért sem ér. (igazából ennyit se, de ha kell, hát kell... :D )

(#97667) L4mie válasza Timyyy (#97664) üzenetére


L4mie
veterán

Xiaomi laptop!! :D [link]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#97668) vargalex válasza Ra3 (#97626) üzenetére


vargalex
félisten

Örülök, hogy neked is bejött a transmitter. Én azóta telefonáltam kihangosítva több emberrel és mindenki azt mondta, hogy teljesen tisztán hall.
A bluetooth kapcsolat (is) pedig tényleg hibátlan.

Alex

(#97669) MADcat válasza Ra3 (#97626) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Linket kérhetek?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#97670) Czimby válasza MADcat (#97669) üzenetére


Czimby
addikt

Tessék

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#97671) Digitalpimp válasza ANOka (#97599) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Én a lyukas torx-okból egy lapos csavarhúzóval mindig kitöröm a kis pöcköt, utána már belemegy a sima torx is.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#97672) w.miki válasza L4mie (#97667) üzenetére


w.miki
veterán

tesómnak is kéne laptop
100e alatt nincs valami jó?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#97673) L4mie válasza w.miki (#97672) üzenetére


L4mie
veterán

Én amikor kínai tabletet-laptopot kerestem Őt néztem, elég sok félét tesztel ;)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#97674) gixxergabi válasza ANOka (#97599) üzenetére


gixxergabi
senior tag

Lidl-s készletben nekem volt lyukas torx, ha lesz akcióban érdemes rápillantani...

(#97675) w.miki válasza L4mie (#97673) üzenetére


w.miki
veterán

és mi lett a vége?
kiderült, hogy 100e alatt nem érdemes?
egyébként nem muszáj kínából, sőt használt is jó lenne, de ezek az újak olyan szép vékonyak

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#97676) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

104 Key-PBT Backlit Doubleshot Keycaps for Mechanical Cherry MX Switch Lightly

10.06 rendelés megjött ma :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#97677) etrop01 válasza BB9000 (#97645) üzenetére


etrop01
tag

ÁÁáá, pont ma érkezett egy ilyenem, 62 Mátyásért :O

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

(#97678) Digitalpimp válasza w.miki (#97672) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Vegyetek egy szép állapotú T420-as, T430-as Thinkpad-et. :K

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#97679) MADcat válasza MADcat (#97669) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

köszi

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#97680) w.miki


w.miki
veterán

Xiaomi Mi Band 2 Smart Watch
13,53€
coupon: POZRI4

(#97678) Digitalpimp: rápislantunk, de jöhet még laptop tipp :R

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#97681) kcsa válasza w.miki (#97680) üzenetére


kcsa
veterán

Bakker délelőtt rendeltem három dollárral drágábban :D

(#97682) hunaqua válasza kcsa (#97681) üzenetére


hunaqua
addikt

...hát,most bosszankodhatsz. Buktál 3 kék Xiaomi lámpát. :D

,,lassan már nem az usd,hanem a kék Xiaomi lámpa a mértékegység. :D

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#97683) bertokl


bertokl
tag

(#97684) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Rendeltem aliról két műszerész csipeszt, de csak egy volt a csomagban. Írtam emberkének, hogy bibi van, fel is ajánlotta a refundot, de valami olyat ír, hogy átutalja az összeget, de a PayPal levon majd belőle valamennyit.
Mennyit von le a PayPal? $0,78 nem egy tétel, de érdekelne

(#97685) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Ma jött egy ilyen erősítő (én még 9,9 dollárért rendeltem).

Azt hittem, hogy valami telefontöltő jött, mert eléggé kis dobozban érkezett. Amikor kiszedtem, akkor mondom, hogy nédda, micsoda kis palotapincsi ez az erősítő, merthogy a valóságban eléggé kicsi :)

Kerestem gyorsan egy 12 V-os tápegységet, meg előszedtem a hangdobozokat, egy jack->RCA kábellel rádugtam a telefonomra, aztán jó ledöbbentem :D

Ez a kis vacak akkora harcikutya vehemenciával esett neki a hangdobozoknak, hogy nem győztem csodálkozni. Előkotortam gyorsan egy passzív szubot és azt is rákötöttem.

Szóval összességében meglepően jól szól ez kis cucc, fél órányi elég jó hangerejű zenehallgatás után a mindössze 2 amper leadására méretezett tápegység volt a legforróbb. Egy jobb tápegységgel (18 V-ig lehet neki tápfeszt adni) még jobban meg lehetne zavarni :K

Vannak hiányosságai is, rögtön az, hogy a szubbassus csatorna hangereje teljesen külön működik a sztereó csatornák hangerőszabályozójától, szóval a basszust külön kell lehalkítani, vagy felerősíteni.

Amúgy teljesen jó kis erősítő ez, nem melegszik nagyon, egész hallgatható hangja van, persze ne várjon senki high-end hangot, de a jobb digitális erősítők hangján zenél.

Annyira bevált, hogy a 10 dolláros kategóriáról feljebb is lépek akár a 20 dolláros kategóriára :K Valószínűleg rendelek egy teljesen TriPath kompatibilis Lepy LP-2020A erősítőt :D

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#97686) w.miki


w.miki
veterán

Stand Design TPU and PC Material Protective Back Cover Case for iPad Air 2 BLUE
Flash Sale!
0,99$

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#97687) PainKiller13 válasza hunaqua (#97682) üzenetére


PainKiller13
őstag

Hol 1 dolcsi a kék lámpa? :) Link please.

(#97688) Dr.NX válasza w.miki (#97680) üzenetére


Dr.NX
addikt

Bocsi, de nem lehetne USD-ben megadni az árakat?
Csak a számot néztem, mondom aztak_rva ez rekordolcsó, erre látom, hogy 15.99USD. Ami persze még mindig jó, csak még jobbra számítottam.

Elfogadom a sütiket.

(#97689) MADcat válasza Dr.NX (#97688) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

jah, én is benéztem :DD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#97690) hunaqua válasza PainKiller13 (#97687) üzenetére


hunaqua
addikt

#97591

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#97691) smithsys válasza Donki Hóte (#97685) üzenetére


smithsys
aktív tag

Nekem is hasonló erősíti egy régi tablet netrádió hangját a konyhában több mint egy éve minden gond nélkül.
Belülről is bot egyszerű! Nem sok minden tud tönkremenni benne.

(#97692) betyarr válasza vargalex (#97668) üzenetére


betyarr
veterán

és ez hogy is működik valójában?összepárosítom bt-n a telóval és felismeri a rajta lévő mappákat és arról zenél?vagy hogy?

(#97693) Saccco válasza MADcat (#97689) üzenetére


Saccco
nagyúr

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#97694) ANOka válasza ANOka (#97607) üzenetére


ANOka
őstag

BG / Xiaomi iHealth hőmérő
MiDFT27 kuponnal 26,93 USD (36,89 - 9,96)

Tudom: szabályellenes és megint ~1 USD-t kell kérnünk Lórinctől! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#97695) vince válasza w.miki (#97680) üzenetére


vince
őstag

Valami használt üzleti laptopot javaslok én is ennyiért.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#97696) Saccco


Saccco
nagyúr

MantisTek® VM1 1600DPI Adjustable 6 Buttons 2.4GHz Wireless Ergonomic Vertical Mouse ~ 2.100ft
Ezt láttátok már? :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#97697) bazsimano válasza Mr.Csizmás (#97456) üzenetére


bazsimano
őstag

ha kell berendelem neked :D

(#97698) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Sziasztok,
használ valaki hegyes stylus-t sima, mezei telefonjával (enyém Redmi Note 3), ami működik is? Nem öklömnyi gömbben végződő, hanem amivel lehet rendesen jegyzetelni.Találtam pl. ezt, amit szépen lepontoztak mondván nem csinál semmit. Ezért érdekelne, hogy melyik az ami jó is.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#97699) bertokl


bertokl
tag

Tepsi, ma 21:00 órától.

Xiaomi Mi Max 2 phablet fekete

Kupon: "11nov617"

Ár: 209.99$

Eu express szállítás: 4.81$ (Amit a vásárlásért kapott 317 pont bőven fedez. :)) )

(#97700) PainKiller13 válasza hunaqua (#97690) üzenetére


PainKiller13
őstag

Ez órára mutat vissza nem lámpára.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.