Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70701) weiss válasza DeFranco (#70699) üzenetére


weiss
addikt

Azért az egy ponthoz illesztést nem hívnám kalibrálásnak.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#70702) Szoszo94 válasza Vasinger! (#70700) üzenetére


Szoszo94
őstag

Pár hsz-el korábban is írta valaki, hogy megjött. Nekem az 1db még back order, gondolom elfogyott így nem tudták mindenkinek feladni.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#70703) ktommy91 válasza Vasinger! (#70700) üzenetére


ktommy91
addikt

Váltottam velük 1-2 levelet, vagy refund vagy 1 hónap múlva adják fel.

Nincs kerítés.

(#70704) dugesz77 válasza Vasinger! (#70700) üzenetére


dugesz77
őstag

De redfox222 -nek már megérkezett . Az enyémet még fel sem adták..

[ Szerkesztve ]

(#70705) DeFranco válasza weiss (#70701) üzenetére


DeFranco
nagyúr

háztartási pontosságnak szerintem megfelel.

neked más a véleményed? van jobb ötleted, módszered, amit házilag meg lehet csinálni és nem kell hozzá egy mindenki-ismeretségi-körében-könnyen-elérhető laboratóriumi pontosságú ellenműszer?

(#70706) misisrac


misisrac
csendes tag

Tegnap nekem is megérkezett a 2 dolcsis Bw töltő, méghozzá fehér színben.

(#70707) weiss válasza DeFranco (#70705) üzenetére


weiss
addikt

Nincs, de nem a laborpontosságról van szó, hanem arról, hogy 2 pontot kell fixálni, és imádkozni, hogy a műszer lineáris legyen. Ha csak sacc/kb akarod beállítani, akkor meg felesleges sóval vesződni, mert berakod egy befőttesüvegbe nedves rongy mellé, és 100%-ra fixálod.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#70708) ktommy91


ktommy91
addikt

Szerintetek ez mennyire kamu? Xiaomi router 3 13,88$

Nincs kerítés.

(#70709) DeFranco válasza weiss (#70707) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem teljesen linearis, mert en is tapasztalom hogy 5-7% kozott ter el a ketto, de nagyjabol betudhato annak.

amugy meg ezek nem atomfizika, altalaban egy fizikai alapjelenseget hasznalnak fel nagyjabol pontosak a legolcsobb homerok merlegek is paratartalommerok meg kb. fixen csalnak ha csalnak.

a 75% meg a 100% az mar egybol ket pont, de az egy 75%-os pont is tobb mint a semmi.

igaz en kozgazdasz vagyok nem mernok szoval nekem a 20%-os konfidencia-intervallum mar pontos :D

[ Szerkesztve ]

(#70710) Silent77 válasza ktommy91 (#70708) üzenetére


Silent77
veterán

Nagyon. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#70711) TheProb válasza ktommy91 (#70708) üzenetére


TheProb
veterán

Úgy tudom nem olyan rossz, ellenben csájna only a fw language.

Az ára viszont szerintem is túlzottan kevés, kb 2x ennyiért szoktam látni.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#70712) Silent77 válasza TheProb (#70711) üzenetére


Silent77
veterán

Nagyon is jó, brutál wifi. A 100-as lan a gyenge pontja.
Árban a linkelt túl szép lenne.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#70713) DJGABI válasza chatran (#70676) üzenetére


DJGABI
addikt

már feladtam h idén megérkezzen.
de azért kíváncsian várom, bár most lejjebb adhatok az igényeimből, a feleannyiba kerülő ebay-es lehet még ilyen se lesz.

amúgy [link] csodálatos. ha nem az eredeti nevén árulják, azt hiszik az akkor már legális? :))

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#70714) TheProb válasza Silent77 (#70712) üzenetére


TheProb
veterán

Igen, pont a 100as WAN miatt mondtam, hogy "nem olyan rossz" :D Elvégre a többségnek nem azért kell ac-s wifi, hogy wlan-on másolgasson eszközök között adatokat, hanem, hogy a net rakéta legyen. :D

+ a csak kínai nyelvel se lehet sokat kezdeni vagy van rá valami alternatíva már?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#70715) Silent77 válasza TheProb (#70714) üzenetére


Silent77
veterán

Google crome. :D
Én is a 100-as lan miatt adtam el. :(
Nem vészes a beállítás, van a neten fordítás is.
Nem okozott gondot.
Van belőle tudtommal angol nyelvű is.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#70716) ktommy91


ktommy91
addikt

Alin Hong Kong Goldway eladónál van néhány javított, új állapotú telefon jó áron. Pl: Letv Le1 Pro 139.99$

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#70717) werszomjas


werszomjas
őstag

USB HUB-ból milyet érdemes?

Vmi jobb minőségű passzív kéne, amit ha úgy van, meg tudok táplálni +energiával.

ezt az ugreent néztem.

vagy ezt.

Jobb tipp max $15-ig?

üdv

(#70718) csadi0011 válasza werszomjas (#70717) üzenetére


csadi0011
őstag

Nekem ilyen ugreen 4 port van, ami tápolható, és USB 3.0-s. Elégedett vagyok vele. De tuti van olcsóbban is.

(#70719) Kozy10 válasza csadi0011 (#70718) üzenetére


Kozy10
tag

Tápot tudsz hozzá esetleg ajánlani?

(#70720) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok!
mintha itt olvastam volna egy műanyag csavarhúzó/feszegető szettről.
Telefonokhoz, elemtartók kinyitásához kellene.
Ha valakinek megvan a link, megköszönném.

[ Szerkesztve ]

(#70721) Beni2360 válasza Kozy10 (#70719) üzenetére


Beni2360
félisten

Ilyen ugreen 4 portos nekem is van nagyon jó termék stabil van benne anyag. A táp meg egy 2A a hozzá illő kábellel tökéletes. A bemenet méretét kérdezd meg.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#70722) trebrona válasza balazs1956 (#70720) üzenetére


trebrona
nagyúr

Keress a phone repair tools-ra!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#70723) balazs1956 válasza trebrona (#70722) üzenetére


balazs1956
senior tag

Köszönöm végül is nagy nehezen megtaláltam erre a keresésre:PLASTIC CAR AUDIO DOOR CLIP

(#70724) XtremLor válasza Beni2360 (#70721) üzenetére


XtremLor
őstag

3,5mm/1,5mm Tegnap nezegettem en is ezt a tipust, kulso tapos kell nekem is, ha valaki talal jo aron ilyet amin van legalabb 1m kabel linkelhetne, a gyari tapja igy nez ki: [link]

Nekem az is jo lenne ha usb lenne az egyik vege a kabelnek a masik 3.5MM DC, 1-1.5m hossz nem artana ami birja is a 2A-t.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#70725) dugesz77


dugesz77
őstag

Ugreen-ből próbált már valaki külső hangkártyát? A notebookomnak a jack kimenete kontaktos lett, gondoltam egy ilyesmivel megkerülöm a csatlakozót.
Egy 32 Ohm-os fejhallgatót meg tudnak ezek hajtani kellő hangerővel?

(#70726) Plero


Plero
tag

Keresek GPS 3.5-es jack fejhallgató kimenetébe bluetooth-os ketyerét, hogy a bluetooth-os fülesben haljam a navigációt. (motorkerékpár)

"Olyan nincs, hogy nincs" + www.plenter.atw.hu

(#70727) ktommy91


ktommy91
addikt

Újra van szilikon-memóriahab lúdtalpbetét Ali app-ból, store kuponnal 2.56$-ért. [link]

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#70728) KaiotEch válasza ktommy91 (#70727) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ez ér is valamit? :F

(#70729) ktommy91 válasza KaiotEch (#70728) üzenetére


ktommy91
addikt

Egy kényelmes memóriahab talpbetétnek szerintem jó lesz.

Nincs kerítés.

(#70730) 1eske válasza ktommy91 (#70727) üzenetére


1eske
tag

És akkor ezt méretre kell vágni, vagy hogy működik? :F

(#70731) beg válasza 1eske (#70730) üzenetére


beg
veterán

Igen az orrán be van vonalkázva hol kell vágni.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#70732) Skillet


Skillet
addikt

Expansys nem küld emailt. Azt írja, kiküld emailt (regisztrációval kapcsolatban), de sehol semmi.
Spam-ben sincsen.
:F

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#70733) atoszmester válasza dugesz77 (#70725) üzenetére


atoszmester
tag

Ugyanilyet vettem én is hasonló okok miatt és tökéletesen működik.
Mondjuk én egy ilyen Remax fülessel használom, de ennek is 32 Ohmos az impedanciája. Az Ugreen márkában még nem csalódtam.

(#70734) atoszmester válasza werszomjas (#70717) üzenetére


atoszmester
tag

Én egy ilyen Ugreen hubot vettem magamnak pár hónapja, nagyon minőségi cucc. Többször másoltam két külső vinyó között, nem volt sebességcsökkenés. Ami nagy előny, hogy van micro USB bemenete, nem kell hozzá külön tápot venni, jó hozzá egy "sima" telefontöltő, ami tud 2A-t. Anno 16 dolcsi körül vettem, most kicsit drága.

Ha nem tudsz várni, akkor ez az Orico is jó, nem drága és a márka is ajánlott itt a fórumon. Ennek is van micro USB bemenete.

[ Szerkesztve ]

(#70735) pimmi


pimmi
senior tag

sziasztok, a 2 dolcsis BlitzWolf BW-S1 - ből rendeltem 3db.-ot, visszautaltak 892 Ft.- ot, de az oldalon meg ez látszik, most akkor ezzel mi van?

(#70736) dugesz77 válasza pimmi (#70735) üzenetére


dugesz77
őstag

Valószínűleg a 2$ fölötti összeget visszautalták és egy töltőt küldenek majd mint mindenkinek.

(#70737) DavidQ


DavidQ
tag

Egy kis segítséget kérnék.
Gearbesten hogyan lehet kijátszani Xiaomi 10000-es PB esetén a +9$os postát?
Régen volt valami olyan, hogy ha mellérakok egy olcsó postás dolgot akkor az olcsót számolja, de valamiért nem akar jó lenni. Mindenképp innen szeretném megrendelni, a Get it free promóció miatt,mert ha még egy ismerősöm megrendeli, ingyen kapok egyet én is! :)

Nem minden kínai szirszar szar!

(#70738) Beni2360 válasza XtremLor (#70724) üzenetére


Beni2360
félisten

Szerintem ez egy igen elfogadható mindenre kimenő védelemmel ami ugyebár egy esetleges külső vinyó meghalása végett, az ár nem hasonlítható. Na most 3000 Ft egy komoly tápért nem sok. Igaz ha találsz külön vezetéket akkor maga a tát megspórolható de azokban nincs ez a védelem.
Schutz: Kurzschluss Schutz, Überhitzungsschutz, Überspannungsschutz Sicherheitsbeachtung: CCC/FCC/CE/UL/GS Arbeitstemperatur: 0-40C Lagertemperatur: -20-60C Umgebungsfeuchtigkeit: 0-95% nicht kondensierend Länge: etwa um 110cm (inkl. Stromkabel) - te tudod.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#70739) ktommy91


ktommy91
addikt

Sziasztok! Alin DIY falióra 1$ store kuponnal 2.55 [link]. Van egy csomó 6$ környékén, abból 2$ kuponozhato.

Nincs kerítés.

(#70740) anorche1


anorche1
őstag

Már egyszer kérdeztem de sajnos nem kapatam választ. :(
Xiaomi pistonból melyik verziót, és honnan érdemes beszerezni?
Én a piston 3 -ról hallottam jókat, de se gb -n, se bg -n nincs belőle, és nem tudom hogy honnan lehet belőle eredetit szerezni.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#70741) Dluinet válasza anorche1 (#70740) üzenetére


Dluinet
nagyúr

helyette kettő jót ajánlok:
KZ ED9
Rock Zircon

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#70742) DJGABI válasza anorche1 (#70740) üzenetére


DJGABI
addikt

hmm, a kapszulásat se látom, pedig az az új, fene se érti ezeknek az üzleti politikáját. a basic az felejtős, a colourful meg a youth az ilyen középkat, a 3 meg a hybrid a top. hát max ebay/ali, aztán vagy eredetit kapsz vagy nem. a KZ-k a menők most elvileg

szerk: mégis megvan, google hozza: [link] [link] [link]
hybrid [link] [link]
a 3 az tényleg kifutott már

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#70743) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Hali!

Emlékszem régebben vettek itt páran intelligens gyurmát. :D Na most ez nekem karácsonyra kéne szóval itthonról valami bolt ahol van jó áron? :R

(#70744) pimmi válasza dugesz77 (#70736) üzenetére


pimmi
senior tag

köszi, és az mikor várható?, mert ebből itt nem derül ki, legalábbis nem látok ilyet,

(#70745) Batib válasza Tomi0703 (#70743) üzenetére


Batib
őstag

Mi a multkor az Asia Centerben levő Galaxy játékboltban vettük. Árat nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#70746) daver88


daver88
aktív tag

Üdv!

Vention kábelektről valakinek tapasztalata esetleg? 3,5mm-es jack hosszabbító kellene, max 1.5 méter elég lenne...milyennel van már tapasztalat?

Vagy itt is jobb az Ugreen

[ Szerkesztve ]

(#70747) ktommy91 válasza daver88 (#70746) üzenetére


ktommy91
addikt

Tapasztalatom nincs vele, de ha a vention mellett dontenel, akkor inkább alin vedd, 0.99$ az 1.5m.[link]

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#70748) anorche1 válasza Dluinet (#70741) üzenetére


anorche1
őstag

és (#70742) DJGABI
Köszi! :R
De nem szeretem, mikor látatlanba döntést kell hoznom :D
Most választanom kell a xiaomi capsule, kz ed9 és a rock zircon közül.
Kinézetre a rock, névre a xoami tetszik a legjobban. Kz meg a 2 fajta "belső", és az alacsonyabb ár miatt teszik.

Melyiknek lehet a legtartósabb a kábelje?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#70749) ghostie válasza dugesz77 (#70736) üzenetére


ghostie
tag

Nem, nem mindenkinek. Nekem konkrétan hallani sem akartak arról, hogy bármit küldjenek.

(#70750) Dluinet válasza anorche1 (#70748) üzenetére


Dluinet
nagyúr

fülhallgató topik

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.