Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71901) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Rendelnék eredeti xiaomi usb led lámpát. Van javasolt eladó hozzá? Látom hamisítvány is van belőle bőven. Aliexpress-t szoktam preferálni.

Illetve kellene akció kamerához konzol csomag, egy két ragasztós aljzat, derékszögű könyök, stb. Találkoztatok ilyennel?

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#71902) gagyilovag


gagyilovag
aktív tag

Egy felettébb érdekes dolog a leírásban :Y

[link]

Beépített aksi,de nem tartalmaz aksit,vagy mi is van pontosan?
Töltő kábelt küld vele :DDD
Számítógépről fog menni ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#71903) Breki válasza trol75 (#71894) üzenetére


Breki
veterán

Egyszerű egyiket a munkahelyi másijat otthonra kéred.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#71904) zoltan6 válasza V.Stryker (#71901) üzenetére


zoltan6
őstag

ezeket bangoodról,meg gearbestről szoktuk rendelni,azok garantáltan eredetiek.
van a sima többféle színben.[link]
meg van az újabb verziós,ami kapcsolós,meg szabályozhatós,erősebb fényű.[link]
van amikor kilehet fogni akcióban,vagy pontozható,kuponozható,ezek megbízható oldalak.

(#71905) AlyrArkhon válasza spidersoft (#71882) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

kotányi húspuhító só :)

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#71906) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

A Nessie merőkanál mellé kötelező tésztaszedő. :DD

Miért mindig én???

(#71907) V.Stryker válasza zoltan6 (#71904) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszi, ez a második ez tökéletes, árba is belefér. Ennyit szántam egy eredetire.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#71908) zoltan6


zoltan6
őstag

bangoodon megy a snapup,de semmi értelmes nincs,még óra 5-kor is van mindenből.

(#71909) attiati válasza dugesz77 (#71899) üzenetére


attiati
veterán

vett már valaki ebből?
1 évvel ezelőtt is néztem
mennyire tartós? gondolom a varrások elkezdik elengedni fél év után szép lassan

(#71910) fateless válasza zoltan6 (#71908) üzenetére


fateless
veterán

Amint elfogy a kedvezményes áras termék (pl tablet 100 USD alatt), átvált a 189-es normál árra. Legalábbis nálam már elfogyott azonnal.
De van több értelmetlen "big deal" is

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#71911) Skillet


Skillet
addikt

valaki korábban ajánlotta EZT dartshoz, így vettem egyet :D
ma végre fel is szereltem.
kapcsoló, a tábla jobb oldalára szereltem.
a 12 voltos táphoz a dugalj. a tábla tetejére szereltem.
a tábla, alján a lézerrel.
lézer 1
lézer 2
vonal 1
vonal 2

pár óra elment a szereléssel, mert normálisan akartam megcsinálni. le kellett szedni a táblát, belül vezetni a vezetékeket, forrasztani, stb.
de jó lett. szerintem ehhez ideális. és picit talán olcsóbb, mint a winmau darts lézere :D

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#71912) vgyuri válasza Czimby (#71890) üzenetére


vgyuri
őstag

Igen, megy egyszerre a 2 bt-s eszköz, pl. bt-s fülhallgatóra hang ki, a mini kontroller meg billentyűzetként működik.

Nem tudom mekkora akksi van abban amit linkeltél, az enyém kb 40 órát bír egy töltéssel (leírás szerint), gyakorlatban naponta úgyis töltöm ha sokat használom.

A mini kontroller pl. könyv olvasáshoz (lapozás) vagy vezetékes fülessel zene hallgatáshoz is kiválló, nem kell kivenni a telefont a zsebből szám léptetéshez, hangerő állításhoz.

[ Szerkesztve ]

(#71913) Silent77


Silent77
veterán

Kütyükben gazdag Boldog Új Évet Kívánok Mindekinek!

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#71914) beg válasza Silent77 (#71913) üzenetére


beg
veterán

Jaja, de minél olcsóbban :D

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#71915) fant0mi válasza beg (#71914) üzenetére


fant0mi
addikt

Buek! :)
wombat

(#71916) MADcat válasza Silent77 (#71913) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Köszi a tesztet, ja nem itt... ;]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#71917) beg válasza fant0mi (#71915) üzenetére


beg
veterán

Az már szép nagy példány :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#71918) Czimby válasza vgyuri (#71912) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi az infót!

Állítólag a kis iMars nagyon energiatakarékos, így annak ellenére, hogy kis méretű ritkán kell tölteni.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#71919) luke30 válasza Czimby (#71918) üzenetére


luke30
tag

Annyira ritkán kell tölteni, hogy soha, mivel CR2016-os elemmel működik. 2-3 perc után magától kikapcsol.
Én egy Roidmi-vel használom, tökéletes. Mondjuk a kormányra nem mertem felerőszakolni (Ford Focus), nehogy eltörjön a tartója, így maradt a kézifék. ;)

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#71920) Czimby válasza luke30 (#71919) üzenetére


Czimby
addikt

És ha kikapcsolt, majd te rányomsz pl hogy váltson számot, mennyire gyorsan tér észhez ismét?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#71921) luke30 válasza Czimby (#71920) üzenetére


luke30
tag

Inkább alvó állapotba megy, második kattintásnál már érzékeli a Roidmi.

"Csak akkor beszélj ha a mondanivalód értelmesebb a csendnél." - Mahatma Gandhi.

(#71922) #04441088


#04441088
törölt tag

Sziasztok!
Ebay-en problémám akadt egy termékkel, próbáltam levelet írni az eladónak, képek + YouTube linkek csatolásával. A képeket nem tölti fel, a szerver nem válaszol, próbáljam újra hibával. Már tegnap óta ezt csinálja, hogy oldjam meg?
A linkek amúgy elmennek üzenetben, mert ha igen feltöltöm google drive-ra neki.

(#71923) Czimby válasza luke30 (#71921) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi az infót! :R

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#71924) Promi válasza #04441088 (#71922) üzenetére


Promi
aktív tag

Igen google drive megosztva, és a linket elküldöd e-mail -ben.

(#71925) Game-over


Game-over
aktív tag

Másnak is hibát dob az Ebay mikor checkout-nál meg akarja változtatni hogy ne a PP váltson?
PP-hez ha belépek ott át van állítva, de itt valamiért visszaállítja és nem tudom jelenleg megváltoztatni :(

Itt most nem sok pénzről van szó, de így nem tudok nagyobb értéket vásárolni normális áron :((

(#71926) Janaboy válasza Game-over (#71925) üzenetére


Janaboy
veterán

En tegnap vásároltam es gond nelkul ment.

Janaboy

(#71927) macilacus válasza Game-over (#71925) üzenetére


macilacus
senior tag

A gépen nekem és a lányomnak is ezt csinálja :W viszont ha az androidos alkalmazással intézem a fizetést akkor ott minden működik :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#71928) IldiH válasza Game-over (#71925) üzenetére


IldiH
aktív tag

Mobil appon már megy, ellenben ott meg az sms ellenőrző kód nem működik, azt ki kell kapcsolni arra az időre.

(#71929) AcCEsS válasza Game-over (#71925) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Sajnos igen, ez van már egy ideje! De csak az Ebay <-> Paypal kapcsolatnál jön elő ez a probléma, más helyekről shoppingolva továbbra is megy a Paypal/Bankkártya konverzió átállítása.

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#71930) Game-over válasza macilacus (#71927) üzenetére


Game-over
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a választ, akkor megveszem appból :R

(#71931) nimfas válasza AcCEsS (#71929) üzenetére


nimfas
addikt

Szia!

Akkor ha pc-n fizetem mindenképp a PayPal vált, Mobil app esetén pedig a bank? Vagy ott is a PayPal???

(#71932) Dluinet válasza nimfas (#71931) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Mobil app esetén választhatsz fizetéskor

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#71933) ktamas76 válasza Game-over (#71925) üzenetére


ktamas76
csendes tag

Nekem is ezt dobta maestro-ra. Dombornyomott meg nincs, azzal lehet működne.

(#71934) Garold válasza IldiH (#71859) üzenetére


Garold
senior tag

Az elektromos cigi töltő csomagolásán rajta van hogy mi van a csomagban? Régebben olvastan hogy a töltő eladása akár 500k-ba is kerülhet az eladónak, de arról nincs infóm hogy hivatalosan lehet e venni, birtokolni ilyet.

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#71935) Game-over válasza ktamas76 (#71933) üzenetére


Game-over
aktív tag

Nem hiszem hogy a kártya lenne a ludas, nekem otp virtuális kártyám van, még dec 11-én ment az átváltás, meg azelőtt mindig, ez friss probléma.

Más: Tegnap volt időm, visszaolvastam vagy 1000 hsz-t, így kicsit régebbi dolgokra válaszolnék:

(#71610) blackrulz Pont pénteken jöttek át ismerősök, és a 3 éves kisfiúknál egy ugyanilyen taxi volt :DDD (aztán mesélte hogy ő is fényképező aksihoz kapta)

Láttam nagyon pörgött a Mantistek wifi repeater, amit mindenki linkelt, ott most out of stock van EU változatból, van másik megbízható eladó is aki ilyet árul(vagy várják hátha feltöltik a készletet)?

Saccco: Nekem is felkeltette az érdeklődésem ez a 3D nyomtató (lesz mire gyűjteni :) ), van ennek topikja itt vagy máshol?

[ Szerkesztve ]

(#71936) AndrewBlase válasza AcCEsS (#71929) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nekem a GearBest <-> PayPal-nál is előjött a hét közepén. :(((

Miért mindig én???

(#71937) Saccco válasza Game-over (#71935) üzenetére


Saccco
nagyúr

Van topikja, de nem nagyon pörög.
Én a Tevo csoportot és az egyik 3D nyomtatós csoportot szoktam követni a facebook-on.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#71938) IldiH válasza Garold (#71934) üzenetére


IldiH
aktív tag

Nem ecigi töltő, hanem elektromos cigitöltő :D tehát a normál dohánnyal töltéshez van. Hazai forgalomban is kapható, tök ugyanilyen, csak éppen 2-3-4x áron

(#71939) Garold válasza IldiH (#71938) üzenetére


Garold
senior tag

Ezzel tisztában vagyok, hogy nem e-cigiről van szó, csak nem egyértelműen fogalmaztam. :U
Én ilyen és ehhez hasonló cikkekre gondoltam:
"Szigorodnak a jövedéki adó dohánytermékere vonatkozó előírásai is: így a cigaretták gépi töltésére alkalmas berendezést - vagy akár "nagyobb kapacitású kézi eszközöket" - csak adóraktári engedéllyel rendelkező cégek számára lehet értékesíteni."

[ Szerkesztve ]

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#71940) gagyilovag válasza Game-over (#71925) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Nekem most az alin szarakodik,majdnem 310ft-on váltotta a dollárt. :W

(#71941) Zeki válasza gagyilovag (#71940) üzenetére


Zeki
nagyúr

Alin nincs paypal. Ott bankkártyás középárfolyam megy, ha jól tudom.

(#71942) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Boldog új évet fórumtársak! :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#71943) attiati válasza Zeki (#71941) üzenetére


attiati
veterán

bankkártya sem középen vált sztem
banktól függően 1-3% marzs

[ Szerkesztve ]

(#71944) tonyrulez válasza Game-over (#71925) üzenetére


tonyrulez
őstag

eBay nekem utóbbi időben nagyon szarul megy. Egyrészt nekem Chrome alól fel sem jön a fizetési lehetőség, rányomok PayPal-ra, ekkor fel kellene dobnia a login ablakot, de csak elszürkül a kép. Minden bővítményt kikapcsolva is ezt csinálja, nem reklámblokkoló vagy egyéb okozza. Emiatt kénytelen vagyok Internet Explorerbe belépni, és a rendelést ott befejezni. Ha a váltást akarom átállítani, ugyanaz jön fel mint neked. Ha telefonról vásárolnék, SMS kód miatt nem enged mondván majd PC-n fejezzem be a vásárlást. Nagyon felb*sz.

4 8 15 16 23 42

(#71945) gagyilovag válasza Zeki (#71941) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Könyörgöm 310ft/dollár középárfolyam :F
Valami zavar volt szerintem.
Na mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#71946) gagyilovag válasza tonyrulez (#71944) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Ezért használok Firefoxot.
Crome nekem sem jön be nagyon ott :K

(#71947) IldiH válasza Garold (#71939) üzenetére


IldiH
aktív tag

:Y Még jó, hogy nem olvasok ilyesmit, csak felidegesíteném magam :D Szerintem az nem ezekre vonatkozik, ilyennel egyszerre csak egyet tudsz (ahogy a manuálissal is), legfeljebb könnyebben és gyorsabban.

(#71948) Beni2360 válasza Zeki (#71941) üzenetére


Beni2360
félisten

Minden bank tudtommal, deviza eladási árfolyamon számol, ez előírás.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#71949) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Eljött az ideje, hogy vegyek egy 2 usb-s szivargyújtós autós töltőt (legalább 2.1 A portonként), illetve mindehhez 1-2db micro usb kábelt és 1db mini usb kábelt. (navi + telefon).
Mit ajánlanátok ami árban is fasza?
(Ali, bangood, ebay, gearbest, stb)
Köszönöm az ajánlásokat

(#71950) MADcat válasza AndrewTdi (#71949) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ha mégis itthonról akarsz, akkor ezt ajánlom. Gyors, masszív darab. Nem bántam meg. :N

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.