Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70201) bul07


bul07
nagyúr

A posta gond nem csak a központokba van
Nálunk kézbesítő nincs hol van
Eddig volt egy aki hol felmondott hol meggyőzték és dolgozott, most a szomszéd faluból van egy sérült(agyvérzése volt régen), és olyan jól dolgozik hogy nyugdíjakat nem tudta időben kézbesíteni, meg van hogy dél körül van egy levél majd délután 4körül megint valami levél

Arról nem is beszélve hogy nagyon megnőtt a szállítási idő, sok csomagom van már 40nap környékén, persze ez nem a kézbesítő hibája(bár azt rebesgetik hogy enyves kezű az új)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#70202) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Végre átadták a másodika óta az országban lévő aksimat a postának, de az olvasottak alapján, akkor nem várom, hogy a jövő héten megkapom bármikor is...

(Ja erről is annyit, hogy a Hollandok már másodikán feltüntették a TN-en, hogy itt volt Mo-on a cucc, a posta ugyanazzal a felirattal 8-án jelentette meg csak a saját oldalán a követésnél, és 10-én adták belföldi továbbításra, így "látszólag" csak 2 napot ültek rajta, gyakorlatilag több, mint egy hetet. Tudom, hogy csúcs van stb, nem is ezért írtam le, hanem pofátlanság, hogy ugyanazt az állapotot egy hetes eltéréssel teszi közzé...)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#70203) XtremLor válasza zoltan6 (#70197) üzenetére


XtremLor
őstag

Egy flat ugreen mar uton par napja postaztak, de lehet a tobbi is akkor ugreen lesz. :K

"Legen...Wait for it...Dary"

(#70204) fateless válasza dugesz77 (#70169) üzenetére


fateless
veterán

A többi szín olcsóbban van Alin, ez viszont drágábban... érdekes ez.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#70205) Imy


Imy
veterán

Az útóbbi pár napban volt valami jó akció? Nincs kedvem 350 hozzászólást elolvasni. :D :R

(#70206) Skillet


Skillet
addikt

EZ a stanley fatmax 2m mérőszalag most a savoya osanban 590ft.
A papír írószer résznél bukkantam rá. Egy ideje szemezek vele osanban, de sokallottam az árát.
Hátha így mást is érdekel.
Többi osan passz. Vonalkódra figyeljetek, mert nem mindegyiken van.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#70207) werszomjas válasza fateless (#70204) üzenetére


werszomjas
őstag

Amikor még linkelte a fekete $15 volt.

üdv

(#70208) BVEKT0R


BVEKT0R
csendes tag

Valakinek volt már tapasztalat [ilyen] USB hubbal? Ti milyet ajánlanátok? 3.0ás kéne külső töltővel, legalább 4 portos és nagyon fontos hogy lapos legyen, asztalra szeretném alulról ragasztani.

(#70209) cris78


cris78
őstag

Megérkezett Banggoodon keresztül a Digoo hajnyíró nyereményem :))
November 30-án lett feladva ma kaptam meg. ( nyomkövető szerint péntek óta belföldi feldolgozásra továbbítva)
Csak tudnám, hogy a többi csomag hol van.....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#70210) HornedReaper válasza ktommy91 (#70107) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Erre hogy jöttél rá? :)

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#70211) domnorbi


domnorbi
csendes tag

Üdv!

Fényképezőgépbe, valamint zseblámpába szeretnék 18650-es akksikat (4 db), meg töltőt is hozzá. Olvastam már, hogy Ikeában fasza akksit kapni, csak tőlünk messze van, nem nagyon jutok el oda plusz nem is nagyon fontos nekem, hogy hamar itt legyen. Tudtok ajánlani pár terméket? :) :R

(#70212) GZoli7 válasza domnorbi (#70211) üzenetére


GZoli7
senior tag

Ikea nem árul 18650-et. Fényképezőgépbe 18650 kell?

(#70213) szjoci válasza domnorbi (#70211) üzenetére


szjoci
őstag

Fényképezőgépedbe tutira 18650 akksi kell? Az ugye 18mm széles és 65mm hosszú. Nem AA akkura gondoltál?
De ha valóban erre van szükséged ezt a típust bátran merem ajánlani :K

(#70214) ktommy91 válasza HornedReaper (#70210) üzenetére


ktommy91
addikt

Mysku nevezetű ruszki blogon találtam.

Nincs kerítés.

(#70215) Breki válasza domnorbi (#70211) üzenetére


Breki
veterán

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#70216) weiss válasza huliganboy (#70120) üzenetére


weiss
addikt

Le tudnád, kérlek, mérni, hány grammosak a vasdarabok?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#70217) domnorbi válasza szjoci (#70213) üzenetére


domnorbi
csendes tag

Ja igen, fényképezőbe csak sima AA kell 3 db, nem nagyon voltam képbe ezzel a 18650-es akkuval, azt hittem ezek ugyanakkorák :D Zseblámpába egy darab elég lesz sztem a 18650-esből.

Köszi szjoci, valamint Breki neked is :R

[ Szerkesztve ]

(#70218) XtremLor válasza cris78 (#70209) üzenetére


XtremLor
őstag

A gep jol birja 7 hajvagas egy feltoltes, hetvegen tesztelte a testverem, a felso vago el ugy nez ki valoban keramia, a fej is rendben van, magassag allitas is szepen siman megy, elso ranezesre nagyon jol sikerult kis szerkezet. A fej egyebkent ramegy a normalis fodrasz hairway gepre, csak a magassag allitas nem mukodik mivel a kiemelo kormok rovidebbek, szoval mintanak tudtak mirol kell koppintani! :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#70219) GZoli7 válasza domnorbi (#70217) üzenetére


GZoli7
senior tag

Fényképezőgépbe érdemes legalább egy váltást tartani.

(#70220) Breki


Breki
veterán

Megint van 1$-os kupon :DD :Y

Spedu Android Nylon Braided Micro USB Cable Charging Sync Data USB Cable For Samsung HTC xiaomi huawei mobile phone cable

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#70221) cadtamas válasza XtremLor (#70218) üzenetére


cadtamas
tag

Tudnál linket adni a hajnyíróhoz?
Előre is köszönöm.

(#70222) kcsa válasza Breki (#70220) üzenetére


kcsa
veterán

Kár hogy 2-3 méteres nincs, azért egy 1.5m darabot megrendeltem :)

(#70223) solor válasza Breki (#70220) üzenetére


solor
tag

Köszi a tippet. Remélem, használható lesz a kábel.

(#70224) cris78 válasza cadtamas (#70221) üzenetére


cris78
őstag

Digoo hajnyíró
Solor: a hétvégén vettem már egyet meg egy lighting kábelt is. :))
tegnap csak 26 cent volt a kábel :DDD

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#70225) cris78 válasza solor (#70223) üzenetére


cris78
őstag

bocsi dupla
törölhető :)

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#70226) Criminal017


Criminal017
őstag

Ma egy október 17-es Bangood rendelés futott be, szóval nyitogatják azokat a konténereket, csak lassan. :))

(#70227) Donki Hóte válasza Breki (#70215) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Szerintem GearBestről nem érdemes 18650-es (vagy szinte bármilyen) akkut venni, mert az ár 30 - 60 %-ának megfelelő nagyságú szállítási díjat számolnak fel :(

Aliról még lehet szállítási díj nélkül venni akkukat, érdemesebb onnan venni, amíg van ingyenes szállítás.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#70228) szuszinho


szuszinho
őstag

A sinceritytrading és a courtesytrading van különbség?

Szerk.: Akkor jól tudtam. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#70229) DJ. Ru$y válasza szuszinho (#70228) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ugyanaz az eladó.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#70230) Skillet válasza Breki (#70220) üzenetére


Skillet
addikt

Ajánlott kábel ez?
Olyat keresek, ami olcsó, de még bőven használható minőség, nem megy hamar tönkre.
Töltőfejből szintén ilyet keresek.
Magamnak inkább a blitzwolf, de muteréknak kellene valami jóval olcsóbb, amit elhagyhatnak és tönkretehetnek.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#70231) TheProb válasza Skillet (#70230) üzenetére


TheProb
veterán

Sokan a Blizwolf cuccokat ajánlják, múltkor vettem 2 kábelt, abból az egyiknek mind2 végéről már lejött a fémburkolat... Oké, hogy vissza lehet ragasztani, de azért na...

Amúgy ha már vesztek micro USB kábelt, akkor olyat vegyetek, ami reversible csatlakozókkal van ellátva, tényleg nagyon hasznos és feelinges. :D (már amennyire feelinges lehet egy kábel csatlakoztatás :DDD )

Konkrétan ezt a kettőt vettem:
Erről jöttek le a fémburkolatok: [link]
Erről meg nem tud, mert nincsenek különálló részek a kábelen... :D [link]

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#70232) Studi válasza szuszinho (#70228) üzenetére


Studi
addikt

Az előbbi valamiért korlátozottabb kínálatot küld csak Európába, de a háttérben ugyanaz az eladó.

(#70233) HornedReaper válasza ktommy91 (#70214) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Köszi, nézegettem az oldalt, Kingfast SSD-ket találtam még rajta jó áron :)
60GB 19,99 USD, 128GB 35,99 USD
(joybuy.com)

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#70234) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nos, nekem is megérkezett a már több kolléga által is emlegetett Xiaomi Xl egérpad a DD4-ről. Sajnos nekem is hasonló állapotban jött meg, mint a többieké, nem is értem azt, aki csomagolta, ennyire nem ért hozzá és fogalma sem volt róla, hogy mi ez, vagy egyszerűen csak "c@rik" rá? Aki harcolt már a kisimításával elmondaná, hogy hogyan sikerült és milyen módszerrel próbálkozott?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#70235) kcsa válasza HornedReaper (#70233) üzenetére


kcsa
veterán

Hát ezek azért nagyon aljadékok:

Sequential Read: Up to 400MB/s
- Sequential Write: Up to 80MB/s

(#70236) zoltan6 válasza TheProb (#70231) üzenetére


zoltan6
őstag

"Amúgy ha már vesztek micro USB kábelt, akkor olyat vegyetek, ami reversible csatlakozókkal van ellátva, tényleg nagyon hasznos és feelinges"

főleg ha szeretsz sűrűn aljzatot cserélni a készülékeiden,mert úgy kitágul a fordítgatós csatlakozótól. :(
samsung telók nagyon szeretik,utána már a gyári fej is lötyög benne. :K

[ Szerkesztve ]

(#70237) ADAM1337 válasza HornedReaper (#70233) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

SSD topikba azért nézz rá ezekre.

(#70238) TheProb válasza zoltan6 (#70236) üzenetére


TheProb
veterán

Nem egészen értem, hogy mi tudna "kitágulni" egy fém aljzaton. :F
Mióta megvan a Note 4-em (aug vége óta), ilyen kábelt használok és még nem volt ilyen jellegű problémám.

(#70233) harveszter: Ilyen noname szarokat ne vegyél, ha jót akarsz... Ha a gagyi kínai chip szó nélkül megadja magát, akkor meg majd anyázol, hogy hova lettek az adataid. :U :K

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#70239) CactuS válasza ADAM1337 (#70237) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kifejezetten nem ajánlott típusok, melyek nem megbízhatóak, vagy nem hozzák a specifikációk szerinti értéket:

Kingston: V100,V200, V300
OCZ: Vertex, Vertex Plus, Vertex Turbo, Vertex 2/3, Agility 3, Petrol
Kingfast SSD-k egyik típusa sem.

Kingfastről van pár elhalálozott leírás is a topikban. Van amely mindössze 2 TB írás után elfeküdt.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#70240) tboy93 válasza CactuS (#70239) üzenetére


tboy93
nagyúr

Kingston v300 nem ajanlott? :F van itthon 3db kulonbozo gepekben, evek ota hiba nelkul teszik a dolgukat. Sot, barátnőm netbookjaba is olyat raktam, ott sincs ra panasz.

(#70241) solti válasza TheProb (#70231) üzenetére


solti
senior tag

nekem is van 4db, pontosabban 3, mert 1-et kidobtam nagy ívben kellemes amperszag után. Szerintem rossz irányba hajlott a közepe vagy ilyesmi, mert a telefonomon kis rövidzárat csinált (Z1 compact). Nem ment tönkre, de szépen megpörkölődött a csati a kábelen (mindkét irányban!). Sőt, még a Blitzwolf autós töltőn is lett pici korom:)
Előtte működött szépen 1-2 hónapig, úgyhogy nem gyári hiba volt vagy ilyesmi, csak valami "nem jött össze" mikor összedugtam...
Úgyhogy óvatosan a Blitzwolf kábelekkel, ha összedugásnál nem tölt egyből vagy valami, akkor azonnal szét kell húzni! Valszeg nem véletlenül nem gyártanak túl sokan ilyen reversible kábeleket... Több ilyet én se fogok venni.

ui: a fémburkolat mindegyiken mozog, eredetileg csak 2-t rendeltem, de kaptam +2-t ezért a hibáért ingyen a Banggoodtól (persze azokon is mozog...) Igazából funkcionálisan nem gond, csak picit igénytelen érzetet ad!

(#70242) fant0mi válasza CactuS (#70239) üzenetére


fant0mi
addikt

Kingston V+100-am volt. Kerek 5 ev utan elhalalozott.

(#70243) JDMKid válasza Breki (#70220) üzenetére


JDMKid
tag

hol itt a kupon? nekem $1,38-ra hozza?

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#70244) ADAM1337 válasza CactuS (#70239) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Pontosan ezért írtam, hogy azért mielőtt beleugrik nézzen rá mi az ajánlott nem ajánlott típus.
Amúgy nekem az asztaliba V300 van, igaz már a 2. generációs annak semmi baja nincs, az első gen-es lehalt félév után nekem is.

(#70245) cris78 válasza JDMKid (#70243) üzenetére


cris78
őstag

A Buy now alatt van egy olyan, hogy store promotion, na az mellett van a kupon

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#70246) zoltan6 válasza cris78 (#70245) üzenetére


zoltan6
őstag

csak volt,mert már nincs,félórája még megtudtam rendelni én is.

(#70247) MittuDomain_ válasza zoltan6 (#70246) üzenetére


MittuDomain_
őstag

a fenébe, én is belefutottam most sajnos...

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#70248) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Mivel olvasgattam a nagy kínai fülhallgató tesztet és kb. felét meg is vásároltam, úgy döntöttem, hogy "beruházok" (óriási beruházás volt) egy ilyen fülhallgatóra. Az elmúlt hónapban jött egy KZ-EDR2, egy Piston 3, meg egy Rock Zircon, előtte fadugós Awei, stb... ezért úgy gondoltam, hogy azt a 90 centet (akkor annyi volt) megérheti. Nos, nem...

Amikor kibontottam, rögtön észrevettem, hogy a jack dugón a gyűrűk fehér színűek. Nem tudom, hogy mi a különbség a fekete, meg a fehér között, de azt tudom, hogy anno egy éve, az első Psiton 3-am vásárlásánál több embernek is fake Piston jött és ezt mind a hangzásán, mind egy-két külső jegyén fel lehetett ismerni. Egyik ilyen jel volt, hogy a jack dugón a gyűrűk fehérek voltak. Lehet, hogy emiatt még nem lesz rosszabb a hangzás, de én akkor eldöntöttem magamban, hogy kerüljön akármennyire is olcsóba egy fülhallgató, ha fehérek a gyűrűk, én biza nem veszem meg.

Ezért is csodálkoztam azon, hogy míg a képen fekete gyűrűk vannak, ezen bizony, élőben fehérek vannak. Gondoltam, akkor jöhet a szokásos teszt, kis Kaszás Attila, kis "I'm legend soundtrack", majd valami dübörgő house egy-egy perc időtartamig. Az első teszt Kaszás Attila: A hobbit című könyv felolvasása volt. Szegény Attilánk tutira forog a sírjában, ez annyira rossz volt! Se basszus, se magas hangok nincsenek egy hangoskönyv felolvasása közben, de amíg az elmúlt hónapokban a futásaim során a legkülönfélébb, ajánlott, minőségi fülhallgatókon keresztül hallgatott hangoskönyvek hallgatásával telt, ennél beállt még a dobhártyám is. A többi tesztre sor se került, ez annyira rossz fülhallgató.

Senkinek nem ajánlom! Kuka!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#70249) bul07 válasza tboy93 (#70240) üzenetére


bul07
nagyúr

V300-ból több széria is volt, a legújabb széria nem ajánlott

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#70250) szjoci válasza Vertigo18 (#70234) üzenetére


szjoci
őstag

Egérpad az még hagyján, előbb utóbb kirúgja magát szerintem... De amit én kaptam ma kézhez az nemigen fogja: gyereküléshez való tálca - félbetörve :W És már így volt benne a zacskóban, szóval aki csomagolta az nem sokat sz@rozott vele...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.