Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70101) pajszer91


pajszer91
tag

Xiaomi power bank 2, 10000mAh, BG-n, mennyire best buy, ~18$-ért? (10% kuponnal)

(#70102) DJ. Ru$y válasza pajszer91 (#70101) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha összeszedsz elég pontot, akkor 15%-ot tudsz lefaragni belőle. Ha a kicsi is számít, akkor úgy jobb vétel.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#70104) havri1 válasza DJ. Ru$y (#70102) üzenetére


havri1
félisten

Magasabb VIP-el talán magasabb % is elérhető, de ebben már nem vagyok biztos. Mondjuk ekkora összegnél annyira nem biztos, hogy jó ellőni a pontokat. - magánvélemény -

Szerk: VIP4 18%, VIP5 20% már, az nem rossz :)

[ Szerkesztve ]

havri

(#70105) tonyrulez válasza havri1 (#70086) üzenetére


tonyrulez
őstag

Az ilyen "annyira keveset vesz fel, hogy nem érzékeli" töltésproblémákra megoldás lehet egy USB töltésmérő, azt közbeiktatva tölt mindent, bármilyen kis áramot is vegyen fel.

4 8 15 16 23 42

(#70106) DeFranco válasza tonyrulez (#70105) üzenetére


DeFranco
nagyúr

egy ilyen töltésmérő fog nekem kelleni majd a karácsonyi nagy roham után, most nincs kedvem szivatni magam amíg ilyen csúcs van.

melyiket érdemes megvenni? nem szeretnék drágát.

(#70107) ktommy91


ktommy91
addikt

25-5$ AliExpress kupon

Nincs kerítés.

(#70108) dugesz77 válasza etrop01 (#70098) üzenetére


dugesz77
őstag

A 2-es és a 3-as is egyszerű ragasztott kismutatós design óra, annyiért drága. Ilyeneket bármikor kapsz 3-4$ körül.

[ Szerkesztve ]

(#70109) maestro87 válasza pajszer91 (#70101) üzenetére


maestro87
őstag

Mikulás sapkás játék 15%-os kupon kódot szokott osztogatni (nekem van már vagy 10). Próbálj meg nyerni egyet. De most meg nem nézem, hogy a powerbank-ra engedi-e felhasználni.

(#70110) tonyrulez válasza DeFranco (#70106) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nekem ilyen van, több mint 1 éve rendszeres használatban, ezzel kábel is mérhető. Működik, többet nem tudok mondani róla :DDD

4 8 15 16 23 42

(#70111) DJ. Ru$y válasza maestro87 (#70109) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Meg van határozva sajnos, hogy milyen termékkategóriákra lehet beváltani bizonyos kuponokat, és a kuponoknál sehol nincs feltüntetve:

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#70112) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Mate 8-hoz tudtok autós tartót ajánlani?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#70113) dugesz77


dugesz77
őstag

Xiaomi kutya nyomkövető. Raktak bele alvás monitort+lépésszámlálót+vital indexet :D lassan a kutyuknak is lesz saját Runtastic alkalmazásuk meg közösségi alkalmazásuk.

(#70114) Jarod1 válasza dugesz77 (#70113) üzenetére


Jarod1
addikt

lassan jön a kutyamobil is:)

(#70115) pajszer91


pajszer91
tag

Megrendeltem a Xiaomi power bank 2 - t, ez a 7-12 munkanapos szállítás valóban hamarabb itt szokott lenni? Tudom, hogy most káosz van csomag érkezések terén, én is várok még októberi "battery tester-t".

(#70116) davenport válasza MADcat (#70112) üzenetére


davenport
aktív tag

Tudom hogy nem ebay/aliexpress stb., de ha belefér szélességben, akkor Samsung EE-V200. Néha lemegy 4.000 körülre az ára. Van egy "klónja is" Egy halom olcsó tartót használtam el előtte, ez azoknál fényévekkel jobb.

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#70117) DeFranco


DeFranco
nagyúr

egyébként a fekete övesektől kérdezném, mennyire érdemes most az árengedmények miatt rendelni? nem követem az árakat, nem tudom, hogy rendes időben mennyire lehet belefutni a mostanihoz hasonló árakba, ahogy írtam az előbb, ha nem muszáj nem rendelnék most, de ha valósan lehet fogni 20-30%-okat akkor inkább bevállalom.

(#70118) MADcat válasza davenport (#70116) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Belemegy? Mert megveszem ennyiért is. A vásári tartóktól kivagyok már...

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#70119) davenport válasza MADcat (#70118) üzenetére


davenport
aktív tag

Számolgatok, mert 5,8 collra írja a Samu a tartó szélességét, nekem kisebb a telefonom sajnos, és a tiéd ha jól olvasom, akkor 6 collos. Viszont egy csomóan árulják az ebay-en a telefonodhoz, azért mertem csak ajánlani.

No money, no honey.

(#70120) huliganboy válasza MADcat (#70112) üzenetére


huliganboy
addikt

Ha használsz tokot.. Nekem ennyire jó tartóm még nem volt. 5.5 colos telót tart.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#70121) Breki válasza etrop01 (#70098) üzenetére


Breki
veterán

Igen az órás topikban kiveséztük.

Sok szép van, de a kismutatók díszek, tehát nem működnek.

Az itt bemutattaknál azért sokkal szebb Curren-ek is vannak, mondjuk ez szubjektív. :-)

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#70122) spidersoft válasza dugesz77 (#70108) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ezt az órát vajon hogyan kell leolvasni? :D Tudom, hogy vannak leolvashatatlan számlapok, de azokkal ellentétben olyan, mintha ez akarna is mutatni valamit, csak nem tudom, hogy mit :D Kívül és belül is 12 helyett 10 csoportra van osztva a számlap, belül duplán megy el a szám 60-ig... fene se érti.

[ Szerkesztve ]

(#70123) Criminal017 válasza pajszer91 (#70115) üzenetére


Criminal017
őstag

Kértél hozzá TN-t? Azzal valamiért most gyorsabban jönnek a dolgok, mint követetlenül.

(#70124) MADcat válasza huliganboy (#70120) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Gyári kemény tok van rajta. Ez megtartja? :Y

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#70125) Jofi81 válasza huliganboy (#70120) üzenetére


Jofi81
őstag

Jól értelmezem, hogy adnak hozzá fém lapot, amit beraksz a tok alá és arra cuppan a mágnes? Így nem árnyékol le semmit az a darab fém?

(#70126) huliganboy


huliganboy
addikt

(#70124) MADcat Nekem egy Xiaomi Redmi Note 3 pro special edition van, és simán tartja s-line tokon keresztül. Nem billeg, nem rezeg, nem fordul el..

#70125) Jofi81 Igen jár hozzá két fém lapka. Egy nagyobb téglalap, lekerekített sarokkal, és egy kör. Mindkettőn az egyik oldalon kétoldalú ragasztó, de ezt én a tok miatt nem használom,csak be van rakva. Nem árnyékol semmit. GPS valamint a 4G is fullon van, pedig sokat autózom.

Szerk: nekem a hátlap is fém. Alul felül vannak antennák ahol műanyag a teló, de nem tudom egy ilyen apró fém lapka mennyire tud árnyékolni

[ Szerkesztve ]

(#70127) balazs1956 válasza Jofi81 (#70125) üzenetére


balazs1956
senior tag

Nekem ilyen van.
Én egy 5,5 -ös telóhoz használom, amin egy Nilkin tok van. A kettő közé raktam a nagyobb fémlapot, amin 3m öntapadó volt, hogy ne csúszkáljon el. Hibátlan, és semmi árnyékolást nem tapasztaltam

(#70128) huliganboy válasza balazs1956 (#70127) üzenetére


huliganboy
addikt

Ezzel szemeztem én is sokáig, de írtó rövid, és sokat kellett volna mindig a telóhoz nyújtózni.. A műszerfal meg nem alkalmas ilyenre..

(#70129) balazs1956 válasza huliganboy (#70128) üzenetére


balazs1956
senior tag

Ez igaz, viszont a rövid kar miatt merev.
Persze kocsi függő, hogy melyikre jó.
Nem vesztesz sokat, ha mindkettőt megrendeled.
Viszont a hátulütője az, ha hosszabb útra mész, és rajta van a töltőn a teló, akkor az biztos,h lerángatja a helyéről

(#70130) tboy93 válasza DeFranco (#70117) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem nem tunt fel, hogy olyan hatalmas nagy akciók lennenek :N

(#70131) huliganboy válasza balazs1956 (#70129) üzenetére


huliganboy
addikt

Elég új a teló még nem is töltöttem autóban... Hmm de kíváncsi vagyok tényleg lerángatja e,bár amilyen utakon szoktam járni, ha ott nem esik le sehol..

(#70132) Feketelaszlo válasza spidersoft (#70122) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Voltak a történelem során próbálkozások tizes számrendszerű időmérésre - tán még használják is valahol, ennek valószínűleg ahhoz van köze. Hogy ennek ellenére miért épp 2000 van a tetején az már számomra is rejtély. A belső a valódi számlap, szerintem valami furcsa 24 órás kéz (délelőtt 60 meg délután 60), csak ugye vannak logikák, mint pl. az angol, akik fél óra leteltével váltanak "30 past-ról" "31 to-ra", de ez csak tipp. A külső számsor meg átváltáshoz kellhet.

(#70133) havri1 válasza davenport (#70116) üzenetére


havri1
félisten

Ezt a klónt használom 2 éve, tökéletes! 4 db-ot rendeltem eddig, ismerősnek, családba is, mind jó még. Viszont most eBayről eltűnt, nem találok. 1e körül ment.
Ha lesz 4k-ert gyári, egyszer tuti veszek.

havri

(#70134) Skillet


Skillet
addikt

Még egy micro usb kábel kellene itthonra, egy korábbi vackot (azt jelzi a telefon, hogy tölt, de nem igazán) lecserélendő.
Újra egy ILYEN kellene, nagyon bevált. A 12blitzw kódon kívül van más lehetőség faragni az árán?
2016 merry xmas matrica van a terméknél, de nem tudom azza előrébb lennék-e...
Esetleg más ajánlott kábel? Ugreen orange már van, nálam nincsen vele baj, bár szerintem túl vastag, picit körülményes vele az élet.
Pontjaimat majd meglesem, de nem sok van.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#70135) Saccco válasza Skillet (#70134) üzenetére


Saccco
nagyúr

[link] vagy [link]
Ugreen kábelek.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#70136) Skillet válasza Saccco (#70135) üzenetére


Skillet
addikt

vastag, van nekem ilyen narancsban ("Ugreen orange már van, nálam nincsen vele baj, bár szerintem túl vastag, picit körülményes vele az élet"). a másik gond, hogy nagyon megszoktam blitzwolfnál a reversible ficsőrt :)

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#70137) pprod94


pprod94
aktív tag

Sziasztok! Bevált kétoldalas ragasztót tudtok ajánlani?

(#70138) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

3M

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#70139) dugesz77 válasza Feketelaszlo (#70132) üzenetére


dugesz77
őstag

A 2000-et azért rakták rá ,mert a Tag Heurer csinált egy 1/2000 másodperces tudó stopper órát mondjuk úgy kisebb fajta csoda. Na abban tényleg szédülnek a mutatók. Ezt az óralapot próbálta klónozni kevés sikerrel a gyártó.

[ Szerkesztve ]

(#70140) Saccco válasza Skillet (#70136) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azon átsiklottam. :B :D

Ha elég az 1 méter és nem baj, hogy színes... :DDD

Ebből vettem egy 50cm-est, de pont a megfordíthatóság miatt másnap túl is adtam rajta. :D

kereső: orico, megfordítható, usb, microusb, 50cm, 80cm, 1m, színes, fekete, fehér, kék, zöld, rózsaszín, 5V3A

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#70141) synar válasza pprod94 (#70137) üzenetére


synar
őstag

Itt egy link a 3M kétoladú ragsztókhoz, válogathatsz a méretekből.

[ Szerkesztve ]

(#70142) MADcat válasza pprod94 (#70137) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ja és a Tesa is tud levakarhatatlan terméket csinálni. :)

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#70143) Saccco válasza MADcat (#70142) üzenetére


Saccco
nagyúr

Tesa papírszalagra nyomtatok, bírja a 60 fokot alulról, felülről meg a 210-et. :K :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#70144) Skillet válasza Saccco (#70140) üzenetére


Skillet
addikt

apránként csak kibököm... 2 méteres kell :DD
szal 2 méteres, fordítható, lehetőleg nem ugreen vastagságú...
akkor kapjam be és maradjak a blitzwolfnál? :D
oké! :DDD van most rá valami nagy karácsonyi ákcijó?
vagy csak használjam a 12blitzw kódot és a pontjaimat (ami nem túl sok)?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#70145) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Iphone 6 hoz jó ár érték arányú jól működő kábelt linkelne valaki?

Xiaomi powerbankból (10000mah) a jól bevált verziót rendelnétek vagy az az újat.

(#70146) XtremLor


XtremLor
őstag

Teleshop vs valosag
[link] vs. [link] :C

"Legen...Wait for it...Dary"

(#70147) DeFranco válasza XtremLor (#70146) üzenetére


DeFranco
nagyúr

epic :DDD

(#70148) dugesz77 válasza XtremLor (#70146) üzenetére


dugesz77
őstag

Kicsit nagy az árrésük :D De ha ennyiért is el tudják adni akkor :R

(#70149) Gsx-rr válasza synar (#70141) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ezeket el is lehet tavolitani a feluletrol normalisan ha esetleg ugy szeretnem?

(#70150) tahepa válasza dugesz77 (#70148) üzenetére


tahepa
senior tag

Kicsit sok az ötszörös ár ez tény....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.