Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70151) dugesz77 válasza tahepa (#70150) üzenetére


dugesz77
őstag

Ötszörös? 2db a teleshopban 12000 tehát 6000/db. Ebay 1,29 AU$= 286,62 Forint
Igaz a teleshopos " akár 9 kilométerig látható" feature nincs az ebay-osnál feltüntetve és nincs rászitázva a Tac Light tehát az jobb/erősebb :DDD

[ Szerkesztve ]

(#70152) Freddycom válasza tahepa (#70150) üzenetére


Freddycom
őstag

Akarod mondani tízszeres. :D

szerk.: ja bocs, kettőt adnak ezek a drága emberek ennyi pénzért. :D

[ Szerkesztve ]

(#70153) XtremLor válasza dugesz77 (#70151) üzenetére


XtremLor
őstag

A T6-os Cree AU $5.35, de akkor is 12e vs max 2500 nem mindegy! :))

"Legen...Wait for it...Dary"

(#70154) spidersoft válasza tahepa (#70150) üzenetére


spidersoft
senior tag

Azért az US hirdetés se semmi: $20/db ingyenes szállítással, és kapsz ingyen egy plusz lámpát is (apróbetűs: csak $10-et kell külön perkálni a plusz lámpáért). Ingyen kapod, de ha kell, tízdollár. Amúgy ahogy a netet elfigyelem, az eredeti lámpában normál T6 LED van, három AAA elemről megy, és 600 lument ígér.

(#70155) tahepa válasza dugesz77 (#70151) üzenetére


tahepa
senior tag

AU $1.29 nem a CREE XML T6 -nak az ára...csaxólok....ezért írtam ötszörös árat
CREE XML T6 ára AU $5.35.

(#70156) Beni2360 válasza XtremLor (#70146) üzenetére


Beni2360
félisten

Már megint elqrvultam és megrendeltem az 5. lámpának valót. :Y

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#70157) dugesz77 válasza tahepa (#70155) üzenetére


dugesz77
őstag

Igaz Ebay-s hirdetésnél nem a T6-ot néztem :B

(#70158) Ádám16


Ádám16
addikt

Egérpadból van BB külföldi webshopok valamelyikéből?

[ Szerkesztve ]

(#70159) Saccco válasza Skillet (#70144) üzenetére


Saccco
nagyúr

Olyat nem tudok. :D
Szánd rá. :P :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#70160) mirci18 válasza XtremLor (#69855) üzenetére


mirci18
addikt

Mostmár legalább nem kérdés hogy hogyan véhzi egy Kínából rendelt üvegárú.
De ez még játéknak jó ha összeragasztod legalább lefoglalod magad vele.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#70161) Breki válasza XtremLor (#70146) üzenetére


Breki
veterán

Ilyen lámpát vettem 580-ért a Wish-ről :-)

DJGABI

Ennél még az Alin is van olcsóbb ;)

[link]

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#70162) DJGABI válasza Beni2360 (#70156) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] én is pont ma rendeltem megint egyet, a szokásosból. nagyon fogy, rokonságban mindenkinek kell. mondjuk érthető, tényleg tök jó fényereje van

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#70163) DJ. Ru$y válasza mirci18 (#70160) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Többünknek pedig sértetlenül jött meg (alig becsomagolva). Szóval ne általánosítsunk.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#70164) Beni2360 válasza DJGABI (#70162) üzenetére


Beni2360
félisten

Ilyenből van kettő itthon.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#70165) DJGABI válasza Beni2360 (#70164) üzenetére


DJGABI
addikt

elvileg ugyanaz a led van benn, mint a feleshoposban, de ez nekem szimpibb, mert picike

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#70166) balazs1956 válasza pprod94 (#70137) üzenetére


balazs1956
senior tag

Nekem ez bejött!
Valamelyik fórumban ajánlották,de tényleg olcsó,és jó

(#70167) mirci18 válasza DJ. Ru$y (#70163) üzenetére


mirci18
addikt

Ennek örülök.
De tudnék mesélni arról hogy sok eladó hogyan küldi a poszterjeit vagy éppen a fali matricáit úgy el nekem hogy közben tuti a sérülés és a rongálódás.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#70168) DJ. Ru$y válasza mirci18 (#70167) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Annyit kértem, hogy ne általánosítsunk. Kijelzővédő üvegből is, van aki hungarocellben küldi van aki bubi nélküli zacskóban... Vagy a DD4-féle egérpad feladás, de más eladó is adott már fel összehajtogatva zacskóban.

Van bőven mindenben pozitív és negatív is, ezért van a Paypal, hogy az eladó (be nem ismert) hibája esetén legyen védelem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#70169) dugesz77


dugesz77
őstag

Ez már megint egy nekem tetsző karóra egész jó árban. OCHSTIN a márkája azt nem ismerem , de biztatónak tűnik így elsőre a márka amazonon árulják... Érdekes,hogy megint eltérés van árban a színek között.

[ Szerkesztve ]

(#70170) havri1 válasza dugesz77 (#70169) üzenetére


havri1
félisten

Tudtam, hogy ma sem kéne benéznem...... :D

havri

(#70171) Ciccuka válasza ktommy91 (#70107) üzenetére


Ciccuka
veterán

Mire jó ez a kupon?
Én sehogy sem tudom használni.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#70172) dugesz77 válasza havri1 (#70170) üzenetére


dugesz77
őstag

Én így törlesztek a sok "marhaságért" amit a topik látogatásom óta megvásároltatok velem :D

(#70173) tonyrulez válasza Ciccuka (#70171) üzenetére


tonyrulez
őstag

Can be used on: all items in AliExpress
Mobile Only

4 8 15 16 23 42

(#70174) Breki válasza dugesz77 (#70169) üzenetére


Breki
veterán

Szerencsére ez a háttér nem tetszik :-)

Néztem korábban közös store-ban van az Ali-n a Casima-val amit nem lehetett kihagyni. :-P

[link]

Számomra inkább ez a veszélyes, ha az órakijelző is fehérrel lenne.

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#70175) Ciccuka válasza tonyrulez (#70173) üzenetére


Ciccuka
veterán

m.aliexpress.com-on próbálom, de úgyse megy. :(

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#70176) Dluinet válasza Ciccuka (#70175) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Alkalmazásból működik

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#70177) EnterR


EnterR
veterán

Sziasztok. Ez a csavarhúzó készlet mennyire tartós? Kisebb elektronikai cuccok csavarozgatására kellene.

PSN ID: marquuard

(#70178) AllTheBest válasza EnterR (#70177) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Pár hete jött meg a sajátom, eddig jók a tapasztalataim vele, ha a csavarfejhez megfelelő bit-et használod, akkor szerintem sokáig bírni fogja.
JA és ajánlott ráhúzni egy zsugorcsövet, mert eléggé csúszós, nehéz rendesen meghúzni

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#70179) Breki válasza EnterR (#70177) üzenetére


Breki
veterán

Szia

Ha megérkezik megmondom. :-)

Én innen rendeltem
[link]

Bangood-on is volt azt hiszem akciósan., wish-en pedig dícsérték

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#70180) AllTheBest válasza AllTheBest (#70178) üzenetére


AllTheBest
senior tag

[link] Erről beszéltem.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#70181) solti válasza EnterR (#70177) üzenetére


solti
senior tag

Laptopot szedtem vele szét, jónak tűnik.

(#70182) weiss válasza EnterR (#70177) üzenetére


weiss
addikt

Teljesen jó. Egy bajom van vele, hogy nincs valami minta marva a nyelébe, hogy ne csússzon annyira a felülete.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#70183) Skillet válasza Saccco (#70159) üzenetére


Skillet
addikt

az lesz ;) meg is rendelek egy feketét, fehér már van.

más, de ugyanaz. kellene kábel és töltőfej... de most más átkategória. a legolcsóbb, de még megbízható kellene... családban lesz, anyumnak és nagynénémnek. minőségit nem akarok nekik, fogyasztják, gyakorlatilag eszik az ilyesmiket. leejtik a töltőfejet, feltekerik a kábelt,ezért megtörik, eltüntetik... stb :DDD
köszönöm az ajánlásokat.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#70184) beg


beg
veterán

"Az MPL PostaFutár és PostánMaradó szállítás bizonytalan ideig NEM választható, mert sajnos a napokban a
Posta központi csomagelosztójának működése összeomlott, a drasztikusan megnőtt küldeményszám és az ezzel társuló munkaerőhiány miatt.
Az ügyfélszolgálatuk elérhetetlen és az e-mail üzeneteinkre sem reagálnak....ezért cégünk nem tudja vállalni az MPL szállítással
kapcsolatos problémák ügyintézését sem. "

[link]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#70185) huliganboy


huliganboy
addikt

Nem baj majd kapnak megint milliárdos jutalmat mint minden évben a hatalmas veszteséget felhalmozó MÁV vezérek.... Hihetetlennek tartom, hogy erre nem lehet felkészülni... Nem egy hírtelen jött esemény ez, hanem minden évben ugyanakkor lévő ünnep.. :W

(#70186) mirci18 válasza beg (#70184) üzenetére


mirci18
addikt

Várható volt.
Pár nappal ezelőtt még hazudtak hogy semmi gond nincs megoldják.
Jelenleg a helyzet kaotikus.

S ennél pozitívabb jövő évet sem jósolok nekik mivel már pár hónapja észrevettem a belföldi csomagoknál a lassulást és a követhetetlenséget.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#70187) DeFranco válasza beg (#70184) üzenetére


DeFranco
nagyúr

kiváncsi lennék ennek az üzenetnek a forrására. hivatalosan ilyet szerintem nem írnak le.

szerintem hoax.

(ettől még lehet ez a valós helyzet, de a szöveg gyanús)

[ Szerkesztve ]

(#70188) spidersoft válasza beg (#70184) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ha csak tehetem, kerülöm az MPL-t. Ha valamit futárral rendelek, azt azért rendelem futárral, mert itthon akarom átvenni. Az MPL effélére nem képes: leteszi a postán, és telefonál, hogy menjek fel érte. Nem postán maradó szolgáltatásról, hanem házhoz szállításról van szó... Több esetben tapasztaltam ilyet, pontosabban az elmúlt pár évben még semmit nem hozott házhoz az MPL. Kutyaütő brigád...

(#70189) mirci18 válasza huliganboy (#70185) üzenetére


mirci18
addikt

Az a baj hogy ez egy sokrétű probléma.
Az eggyik gond az hogy tényleg megemelkedtek a postai küldemények száma.
S erre nincs felkészülve a posta.
Másrészt az is gond hogy nagyon alacsonyan vannak tartva a bérek ennél fogva kevés a dolgozói létszám is.
Ráadásul ahogy látom sokszor a saját maguk által készített számítógépes rendszeren sem bírnak megoldani egy olyan egyszerű dolgot hogy utánanézzenek egy csomagnak.

Ezt egy futárcég már nem tehetné meg mert veszélyben lenne a vevői köre.
Sajnos a posta megteheti.

Megteheti....
S ezért van az is hogy szigorították a kínai csomagok kiszállítását.
S ezért van az is hogy nagyobb pénzt bezsebelve meghatározza hogy mekkora a maximum mérete egy ajánlott levélnek nehogy te véletlenül tudj sprórolni 4-500 ft-ot küldd csomagként.
Talán ha kevesebb pénzt vinne haza egy két nagyfejű a cégnél jobb lenne nem 5.5 milliót kéne adni egy nagyfőnöknek.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#70190) mirci18 válasza DeFranco (#70187) üzenetére


mirci18
addikt

Szerintem ezt valamelyik futárcég írhatta a delikvensnek.
Hihető.
Tapasztaltam is plusz ezzel vannak tele a híradások is.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#70191) balazs1956 válasza DeFranco (#70187) üzenetére


balazs1956
senior tag

A forrás a Naturvitamin.hu weboldal,ahonnan szoktam rendelni.
Csak egy értesítés, hogy az oldalon nem lehet a megszokott MPL-lel rendelni.
Természetesen ez is csak egy vélemény, de mostanában minden egy irányba mutat.
A saját tapasztalataink, a cikkek, stb.
A Posta sosem fogja elismerni, hogy káosz van.

(#70192) cris78


cris78
őstag

Ali appban a kuponoknàl. Spedu. Shop a telefon kiegészítőknél 1$-ős kupon 50 tallérért. USB kábel így 26 cent.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#70193) Feketelaszlo válasza huliganboy (#70185) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Nem fogja senki az évente 20 napi csúcsüzemhez tervezni az elosztóközpontját, mikor a másik 345 napon feleennyi küldemény se megy át rajta - ilyenkor minden futárcég és a nemzetközi légiposta beáll egy kicsit - ki jobban, ki kevésbé. De itt a topikban már tavaly/tavalyelőtt volt róla szó, hogy a karácsonyi ajándékot legkésőbb október közepén-végén érdemes megrendelni, ahogy olvastam azok többsége már befutott.

(#70187) DeFranco: Vagy a versenytársak is rájátszanak kicsit a pánikkeltésre. Szinte már látom, ahogy a túlterhelés miatt zombipostások hozzák a csomagot és átadáskor megeszik az emberek agyát, de mellé köthetünk Posta lakásbiztosítást. Mind meghalunk. ;]

(#70194) pajszer91 válasza cris78 (#70192) üzenetére


pajszer91
tag

Amatőr kérdés: hogy lehet beváltani a kupont? Az 50 tallért beváltottam, kosárba raktam a kábelt. Automatikusan levonja a fizetésnél?

(#70195) XtremLor


XtremLor
őstag

Jo aron, valami jobb minosegu hdmi kabelt nem rendeltetek mostanaban?
1.5-2m hosszu fog kelleni nekem par darab. :K

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#70196) HS 2142


HS 2142
őstag

Sziasztok,

Otthoni dekorációnak keresek modell hajót, ami legalább 30 centiméteres, akár lehet olyan is, ami palackban van. Van esetleg tippetek, merre érdemes ilyet keresni?

Példaként amit a kereső feldobott például aliexpressről: [link] [link]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#70197) zoltan6 válasza XtremLor (#70195) üzenetére


zoltan6
őstag

ugreen-t tudom ajánlani aliról.

(#70198) mirci18 válasza Feketelaszlo (#70193) üzenetére


mirci18
addikt

Voltak hírek arról hogy tömeges kilépés volt a postán az alacsony bérek miatt.
Tehát van alapja a gondoknak.

Ahogy máshol itt is nagyon érződik a munkaerőhiány.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#70199) cris78 válasza pajszer91 (#70194) üzenetére


cris78
őstag

Igen, fizetésnél írni fogja, hogy levonja

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#70200) ktommy91 válasza Ciccuka (#70171) üzenetére


ktommy91
addikt

Nálam app-ból ment. Beírod a verification code-ot, majd bejelentkezel és megkapod a kupont. 25$ rendelés felett 5$ kedvezményt ad.

Nincs kerítés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.