Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70676) chatran


chatran
őstag

A Fidget Cube megérkezett már nektek? Nekem tegnap érkezett, november 26-án postázták. A napokban jött még Xiaomi toll meg usb lámpa is. Mind november közepi rendelések. Ezért én nem fogom a postát szapuló hozzászólásokat bővíteni. :P

Visszatérve a kockához. Egész minőségi másolat, bár néhány dolog nem úgy működik, mint az eredetin.
- Az öt pöttyös oldalon az eredetin, két gomg halkan klikkel, ezen mindegyik ugyanúgy.
- Az eredetin lenyomható a fém golyó, ezen nem. A számzárat imitáló rész nagyon nehezen mozog.
- A tekergetős részt nem túl kényelmes használni.
- Az ujjbegyes rész nem elég mély
- A joystick rész nem elég hangsúlyos, nagyon messze van egy gamepad analóg karjától.

Ha egyszer lesz az eredeti a városban, akkor majd jó lenne összehasonlítani az eredetivel.

Gearbest-ről rendeltem lepontozva kb 4,5 dollárért. Colormix volt ezért nem lehetett kiválasztani, hogy milyen színt küldjenek.

Pár órát már nyomogattam, de nem éreztem, hogy annyira lenyugtatna. Mindenesetre arra kiváló, hogy film nézés közben az őrületbe kergesd a szobában lévőket. :DDD

További képek az album legvégén.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.