Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70251) Vertigo18 válasza szjoci (#70250) üzenetére


Vertigo18
addikt

Áhhh, értem, bár nem biztos, hogy kilógja magát, egy hónapot utazott, hegeresre görgetve, majd félbetörve...

A Gearbestes topikban van egy kolléga, aki poharat rendelt és puzzle-t kapott helyette... :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#70252) -ZeeZee- válasza Vertigo18 (#70251) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Lehet, hogy darabonként küldik a puzzle-t, de kicserélték a darabokat pohárra, hogy abból alkosson. Lehet várni a postást, hozza majd a következő darabot... ;]

(#70253) Vertigo18 válasza -ZeeZee- (#70252) üzenetére


Vertigo18
addikt

Az elején, feladáskor még pohár volt... A szállítás során lett belőle puzzle sajnos...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#70254) -ZeeZee- válasza Vertigo18 (#70253) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Bocsi, félreértettem.

(#70255) Breki válasza Vertigo18 (#70248) üzenetére


Breki
veterán

Köszi az infókat.

Nekem is pont ma jött meg ez, szerencsére eredetinek tűnik és nem fehérek a gyűrűk. :R

Original Xiaomi Hybrid Dual Drivers Earphones Mi IV In-Ear Headphones Pro - SILVER 15

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#70256) Vertigo18 válasza Breki (#70255) üzenetére


Vertigo18
addikt

Jah jó, hát ez nem 90 centes szerkezet! :N

Azt meg nem tudom, hogy volt-e összefüggés a két dolog között, lehet, hogy csak én meséltem be magamnak, de aki "hamisat" kapott (értsd: rendkívül rossz volt a hangminőség is), azok mindegyikének fehér volt az a pár gyűrű. Valaki "szagértő" hozzászólhatna, hogy van-e összefüggés a gyűrűk színe és a minőség között.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#70257) NORBl válasza MittuDomain_ (#70247) üzenetére


NORBl
aktív tag

Nekem levonta, pedig most rendeltem meg csak.

(#70258) Beni2360 válasza Vertigo18 (#70234) üzenetére


Beni2360
félisten

Én még nem harcoltam de azért egy próbát megérne esetleg egy vastagabb A4 karton papírt rátenni és vasalóval fokozatosan emelni a hőfokot talán kisimul alatta. Mivel meleg technikával készül.
Vannak emlékező műanyagok amik meghajlás után egy bizonyos idővel vissza nyerik eredetei alakjukat.
Tudom nem egér alátét de a lökhárítóm megnyomódott szépen és 3 nap után látom sehol a benyomódás. Memória habos párnát kaptam hasonló összehajított állapotban kellett neki egy nap mire párna alakja lett. :Y

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#70259) DJ. Ru$y válasza Beni2360 (#70258) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Karton papír és arra a vasaló? Hasonlót írtam én is, de lepedővel vagy valami anyaggal, szerintem a papír nem a legjobb ötlet, főleg, hogy egy kis gőzöléssel is csak javítani lehet a helyzeten.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#70260) padi68


padi68
senior tag

Sziasztok, bluettooth füleshez keresek olyan kütyüt ami a tv hangját leadja a fülesnek, tudtok ilyet ajánlani?

MM-ben hülyén néztek és azt mondták ilyen nincs és a 2 éves LG tévémet nem is lehet összekötni....

Kösz Á :R

anno ilyet rendeltem, de sajnos elveszett a csomag így most újból kellene rendelnem.... jó lenne olcsó és olyan megoldás is ami hmar nálam lehet/Kari ?? /

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#70261) JDMKid válasza MittuDomain_ (#70247) üzenetére


JDMKid
tag


nálam meg ezt írja. elfogyhatott a kuponok száma?

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#70262) DJGABI válasza padi68 (#70260) üzenetére


DJGABI
addikt

sztem ez a fordítottja: [link] bemenetre megy, nem tudom miért írják a tv-s példát.

ez kéne neked [link] de "picit" drága. pedig ha kariig kell már csak az itthoni rendelés játszik

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#70263) MittuDomain_ válasza JDMKid (#70261) üzenetére


MittuDomain_
őstag

továbbra sem megy...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#70264) Real_Necro válasza padi68 (#70260) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én 2 "'füleshez" rendeltem pár hónapja egy ilyet: [link]

A problémám vele, hogy időnként ledobja az egyik fejhallgatót, vagy szórakozni kell vele, hogy mindkettőt normálisan csatlakoztassa. Néha problémamentes, néha meg kivágnám a pics'ba.

Vettem hozzá két fejhallgatót: Syllable G600

4 hónap után (heti 2-3 használat mellett) a szivacsot borító műbőr ragasztása több helyen elengedte... szóval a következő az lesz, ha tönkre ment, hogy kivárok egy Lidl vagy Aldi akciót, mint most is ami van és veszek egy normálisat kicsit drágábban...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#70265) Beni2360 válasza DJ. Ru$y (#70259) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát a gőzölés és a műanyag nem párosodik. :(
Lepedő meg azért rosszabb mert csak a vasaló felületén ad át nyomatékot, míg a kartan papíron mozgatva könnyebben kisimulhat szakaszonként és vastag karton tartja is a meleget,szvsz. De azért nem kizárt a kartonpapír alá akármilyen vékony textil anyag ha véletlenül lecsúszik a vasaló a kartonról.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#70266) Krogoth válasza spidersoft (#70188) üzenetére


Krogoth
senior tag

Te még jól jártál. "kedves" postás leb@szta ajtó elé, odaadta szomszédoknak, mindenféle értesítés nélkül. Vagy épp amikor hagyott értesítőt, bementem a postára, ahol azt állították, hogy már átvettem, amikor előhoztam, hogy már több esetben is csak ledobták minden értesítő nélkül egyből kiderült, hogy a postás rossz helyen íratta alá a lapot és még ott van náluk a csomagom.

(#70267) Fredo78


Fredo78
aktív tag

Sziasztok!

Ebayről rendeltem két kicsi Zootropiás kulcstartót. Nem jöttek meg, letelt a 60 nap, gondoltam csinálni kéne valamit. De most nem látom a rendeléseim között, eltűntek. Mi a teendő? (nem az értéke miatt 350ft/db csak kíváncsi vagyok ilyenkor mi van)

(#70268) JDMKid válasza Fredo78 (#70267) üzenetére


JDMKid
tag

a purchase historyban a See orders from-ot állítsd át 2016-ra, úgy már mutatni kellene őket.

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#70269) Fredo78 válasza JDMKid (#70268) üzenetére


Fredo78
aktív tag

Sajnos nem látszanak. Előtte és utána ott vannak a rendelések ( a lezártak és a függőben levők is). Már megpszihéztem magam hogy nem is voltak, de két hete küldött az ebay egy levelet hogy lemaradt értékeléseim vannak és ott szerepelt.
Visszatérítés nem jött, az eladó nem törlődött. Gondolom az a gond hogy nem adtam le értékelést.

(#70270) Monoton válasza Fredo78 (#70269) üzenetére


Monoton
tag

Email ertesitoben nincs hivatkozas?

[ Szerkesztve ]

(#70271) dugesz77


dugesz77
őstag

Megérkezett a fekete számlapos Megir karóra is . November 12. rendelés. TN-el együtt 12,21$ került. Működik rendesen a szíj ennél is kicsit rövid és igen ennél is görbék a stiftek:
(felül egy NATO szíjhoz adott van ami eggyel erősebb anyagból van)
Megjött a koponya pohár is, szerencsére épségben.Elég hullámos a széle,nem egy nagy minőség.. November 20. rendelés.
Érkezett még egy Nitecore T kulcstartó lámpa is. Ez megy tovább a családba ,mert az enyémet nem hagytam elkunyizni.Akkori akcióban 5,99$-ért nagyon jó ár volt érte. Ajánlom. November 20. rendelés.
Csavar kiszedő készlet. múltkor már gondolkodtam egy ilyen készleten akkor drágállottam az 5$ most 1,23$-ért rácsaptam. Még nem próbáltam,de nem tünik valami nagy számnak így kézbe véve, gyenge anyagnak tűnik. Mindegy ha már egy elbarmolt csavart ki tudok vele hajtani az is valami. November 20. rendelés.

[ Szerkesztve ]

(#70272) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

mai postával érkezett:
kulcstartó karabiner
Kicsit nagyobb, mint vártam, de jó minőségűnek látszik

(#70273) TheProb válasza padi68 (#70260) üzenetére


TheProb
veterán

Szia!

Én ezt rendeltem nemrég, meg még nem érkezett, így nyilatkozni nem tudok a hangminőségről.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#70274) GZoli7 válasza Fredo78 (#70269) üzenetére


GZoli7
senior tag

Ilyenkor már a paypalon kell az ügyet elindítani.

(#70275) ktommy91 válasza JDMKid (#70261) üzenetére


ktommy91
addikt

App-ból még van rengeteg kupon.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#70276) ktommy91


ktommy91
addikt

Itt iPhone 7 és 7p,illetve xiaomi mi5 TG 0.1$.

Nincs kerítés.

(#70277) tlala


tlala
addikt

Banggood pontokat milyen aránnyal lehet átváltani, illetve mik a játékszabályok ezzel kapcsolatban?

(#70278) dugesz77 válasza tlala (#70277) üzenetére


dugesz77
őstag

Itt megtalálsz mindent kuponokkal pontokkal kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#70279) dave0 válasza MittuDomain_ (#70263) üzenetére


dave0
csendes tag

Nekem most sikerült felhasználni a kupont.

(#70280) MittuDomain_ válasza dave0 (#70279) üzenetére


MittuDomain_
őstag

PC-n továbbra sem megy.
Hogy van ez mobil appal? (3évig BB-m volt, arra nem volt app)

Szerk: mobilról működik...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#70281) malomszék


malomszék
csendes tag

A sinceritytrading árul aliexpressen is vagy csak ebayen?

(#70282) dave0 válasza malomszék (#70281) üzenetére


dave0
csendes tag

Én úgy tudom, hogy csak ebayen, de ott három accountról is.

(#70283) szabifotos


szabifotos
senior tag

Akit érdekel: 24V 8.3A-es táp ennyiért jó ár! Mindenhol több ahogy nézegettem. Berendeltem, úgyis tervben volt. Kíváncsi leszek mennyire "híg a leve" :D

LINK

(#70284) Timyyy


Timyyy
őstag

Hangszórót vennék, meg is találtam ezt a JBL-t, szerintetek eredeti? Mert akkor már dobom is kosárba. :))

[ Szerkesztve ]

(#70285) kcsa válasza Timyyy (#70284) üzenetére


kcsa
veterán

Hat pontos eladó, eredeti termékkel? No chance :)

(#70286) Vertigo18 válasza kcsa (#70285) üzenetére


Vertigo18
addikt

Igazából valahol mindenki elkezdi... :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#70287) PainKiller13 válasza Timyyy (#70284) üzenetére


PainKiller13
őstag

Ennyiért megkapod itthon is... itt PH-n és telekom üzletben is.

(#70288) kcsa válasza Vertigo18 (#70286) üzenetére


kcsa
veterán

Ezt a választ vártam. De ti is rendeltek Kínából, tudjátok mi a helyzet.

(#70289) Monoton válasza choco01 (#69914) üzenetére


Monoton
tag

Nálam még mindig "Ready To Process" a státusz. :((

(#70290) Vertigo18 válasza kcsa (#70288) üzenetére


Vertigo18
addikt

Igen, sajnos a történelem téged igazol... :K

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#70291) huliganboy válasza weiss (#70216) üzenetére


huliganboy
addikt

Szia!

A kis kerek az 2 g míg a nagy négyzet 6 g.

Van ennek jelentősége?

[ Szerkesztve ]

(#70292) jupp008 válasza dugesz77 (#70278) üzenetére


jupp008
senior tag

Az most nem teljesen egyértelmű nekem, de korábbi beváltás alapján úgy látom, hogy:
- Banggoodon idén lejáró pontot ha beváltok kuponra akkor a kupon onnantól számítva 1 évig él. Tehát úgymond átmenthetem a lejáró ponjaimat ...

Valaki meg tud ebben erősíteni ?

(#70293) w.miki válasza Juditta_56 (#68440) üzenetére


w.miki
veterán

Aki még rendelt ebből a wifi erősítőből, tudna valami számot mondani, hogy nagyjából hány méterrel tolja ki a wifi router hatósugarát?
MantisTek WR300 300Mbps 5dBi Wireless WiFi Repeater Network Router Extender

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#70294) nababika válasza w.miki (#70293) üzenetére


nababika
aktív tag

(#70295) Ittnemaz


Ittnemaz
aktív tag

bg-n coin-t lehet valamit használni? vagy ebbe a játékban nem?

(#70296) Juditta_56 válasza w.miki (#70293) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Szia!
Métert nem igazán tudok mondani, nekem a vasbeton födémet kellett kicseleznem, úgyhogy AP módban, kábellel oldottam meg, így a földszinten, ahova került, néhány dBm-rel jobb a jel, mint fent a Ubee modemnél (fent Ubee: - 45-47 dBm; lent Mantistek: - 43-45 dBm ). Többször előfordult az is, hogy nem állítottam vissza a wifit az ubee-ra az emeleten, de ezt csak később vettem észre, mert a Mantistekkel is elfogadható a jelerősség most az emeleten is. A Mantistek nélkül - 70 dBm körül van a jel a földszinten.
Viszont közben csináltam egy kábelcserét, és ameddig kihúztam a régit-visszadugtam az újat is volt wifi a földszinten is, tehát repeater módban is működik, bár így még nem mértem pontos értékeket.
"Légvonalban" kb. 6 m-re van a Mantistek az Ubee-tól, a lépcső aljában, tehát elvileg nem "lát rá" a modemre.

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#70297) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Megérkeztek tegnap a november 15, 20, 21 és 22-én rendelt Xiaomi Gateway (22,27$-ért vettem), valamint kettesével a szenzorok (7,79$ volt darabja).

Még ismerkedem vele, de eddig tetszik. A gateway-hez kértem EU adaptert, így azt kicsit ráerőszakolva korrekten bedugható süllyesztett fali aljzatba. A használathoz kellett a korábbi Xiaomi accountom, valamint csak a kínai régiót kiválasztva sikerült összepárosítani androidos telefonnal (iphone-on van amerikai régió is, azt még nem teszteltem). Angol nyelvű menü van, de jó pár helyen azért bele lehet botlani kínai írásjelekbe,
Párosítás és wifire hangolás után volt pár firmware update is.

Úgy látom elég sokféle felhasználási lehetőség közül lehet választani, nekem első sorban hőmérséklet és páramérő szenzorokhoz kellett, ami elég jó, jelenleg fagyasztó és radiátor között cipelgetjük, szépen frissítget, értesít, ha "elromlik az idő", stb...

A Gatewayben van riasztó funkció, amihez kell egy érzékelő. Tegnap este rendeltem is egy mozgásérzékelőt még. A rádió része is jó lenne, ha valami európai adót is be lehetne fogni. Egyelőre van egy rakat kínai, amin még nem találtam huzamosabban hallgatható csatornát. :D

Szóval ennyi pénzért szerintem jó ez a kütyü, tovább fogom fejlesztgetni a szettet, kíváncsi vagyok mit lehet még belőle kihozni.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#70298) pooty


pooty
tag

Régebbi és frissebb rendelések:
Lenovo A1000-re telefon tok: nagyon jó minőségű, telefonra tökéletesen passzol, ajánlott
ugyanerre a telefonra tempered glass: az egyik sarokban kicsit eláll, de úgy 95%-ban felfekszik a telefonra, elég jó, ajánlott
Miután megtört az automata csatos övem, de a csat még tökéletesen működött csak övet akartam rendelni. Elsőre egy átvágós emberkénél rendeltem (azóta sem jött meg a csomag), majd egy másiktól ugyanazt időben megkaptam: az öv, ajánlott
Bringára takarófólia: hát ez eléggé véleményes, kültéren, fedett teraszon egy vihar leszaggatta a bringáról, a kötöző szalagjai elengedték magukat. beltéren por ellen valószínűleg hatékonyabb... :), korlátozottan ajánlott
Fültakarós baseball sapka: bejárós bringázáshoz vettem, szinte teljesen meg vagyok vele elégedve, csak egy dolgot nem értek: ha már a fejméret egész európai, akkor a fülvédőn lévő tépőzár miért olyan rövid :F ? Azon még segíteni kell egy varrással. Egyébként ajánlott.
LG K4-hez védő telefon tok: nem tökéletes, a vártnál jobban eláll a telefontól, annyira nem ajánlott.

(#70300) cadtamas válasza pooty (#70298) üzenetére


cadtamas
tag

Az automata öv csattal, mindennel együtt 1400-1500 forint a sarki kínainál.
Ruhaneműt, táskát, övet érdemes lecsekkolni ilyen helyeken, mert általában olcsóbb, mint az ebay.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.