Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71451) Cyborg válasza attiati (#71370) üzenetére


Cyborg
őstag

Ha szabad kérdezni, mire kell olyan pontos mérő? Ha 10%-ot is téved egy cucc, akkor is jó vagy még otthon pára szempontjából, 40-60% az optimális, tehát elég tág a határ, arra ez is jó. Ha vmi hiper pontos, kalibrált cucc kell, az meg nem ennyibe fog kerülni.

(#71452) Skillet válasza Dluinet (#71444) üzenetére


Skillet
addikt

Tuti? Nekem a blitzwolf hamarabb megjött banggood-ról, mint az ugreen aliról. :DDD
De amúgy is, mennyi különbség lehet? :B
Szerintem bármelyiket veheti, mindkettő jó.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#71453) superg válasza 206 cc (#71449) üzenetére


superg
senior tag

Az nem az igazi,éjszaka nem tudom mennyire látható.Látom van rajta világítás de így sem tünik éjszakára jónak.A világítós led az igazi.
Neked is ilyen van akkor hogy hol az időt mutatja hol meg valami mást?
Nekem megérne azt a 8$-t a szabadabban állíthatóság.

(#71451) Cyborg Olyanom nekem is van itt velem szemben :K
a digitális meg gyorsabban reagál a változásra

[ Szerkesztve ]

(#71454) Dluinet válasza Skillet (#71452) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Nekem Ugreen max 10-14 nap, Ausztriából jön
Banggood minimum 10, átlag 21 nap amíg megjön, a max az 30-45 nap

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#71455) 206 cc válasza superg (#71453) üzenetére


206 cc
senior tag

Igaz kevésbé látható!...de még éppen jó,bár a szobában most nekem is a diy verzió van...szintén váltja a kijelzést,de nekem megfelel így is.

Melyik Ugreen shop -link lehetne?-ahonnan Ausztriából rendelsz? Mert én Aliról szoktam,de onnan 3 hét min a Ugreen cucc!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#71456) xcvbxcvb


xcvbxcvb
aktív tag

Ilyen [link] vagy másmilyen deréktámaszt autóba használ valaki ?

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#71457) Dluinet válasza 206 cc (#71455) üzenetére


Dluinet
nagyúr

innen, mindig ausztrából volt feladva

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#71458) Skillet válasza Dluinet (#71454) üzenetére


Skillet
addikt

:K
Igazad van! Én nem a zászlóshajóból rendeltem :R

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#71459) 206 cc válasza Dluinet (#71457) üzenetére


206 cc
senior tag

Hmmmm....nem csak oda érkezett és ott átcsomagolták? Mert én rendeltem már 2-3 usd cuccot is tőlük illetve 60.-usdset is de mindig 3-4 hét volt és többnyire Svéd posta volt a külső csomagoláson....

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#71460) AndrewBlase válasza dugesz77 (#71426) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

"Mindegy 0,7$ nem ver a földhöz."

Na szép. Én meg idehaza pár éve 2000 Huf fölötti áron vettem, igaz, ezt a másik fajtát "sola" márkanév alatt. :W :W

(#71429) AllTheBest : Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#71461) w.miki


w.miki
veterán

Hosszú micro USB kábelt szeretnék 3-5m-est, de olyat, aminek 90 fokban elhajlik a csatlakozója.
Ezeket néztem, de jobb lenne egy már bevált darab:
3m
5m
Egyéb tipp?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#71462) anorche1


anorche1
őstag

Banggoodon a Mustool® MT223 forrasztó lesz valaha végre 10.99? Elakarom használni a 10-5 kuponomat, ez pedig pont jó lenne. A számláló már többször lejárt, de mindig újraindították :(

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#71463) KaiotEch válasza anorche1 (#71462) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Vegyél még egy párszázas cuccot hozzá. Nem muszáj magadnak, veheted nekem is :D

(#71464) anorche1 válasza KaiotEch (#71463) üzenetére


anorche1
őstag

Ez most komoly? Én valamiért eddig azt hittem, hogy egy kupon csak 1db termék vásárlásához jó :Y
Ezek szerint ha hozzácsapok még 2.56+ ért még valamit, akkor beválthatom? Ez nagyszerű :D Köszi!

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#71465) cris78 válasza anorche1 (#71464) üzenetére


cris78
őstag

Csak ne legyen promos termék a másik.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#71466) attiati


attiati
veterán

Banggod-on össze lehet vadászni 400 pontot könnyen vásárlás és review nélkül?

vagy mostanában már nincsenek kérdőívek, lájkolások, stb?

van 390 coin-om, azzal lehet valamit csinálni, pontra beváltani?

[ Szerkesztve ]

(#71467) dugynok válasza attiati (#71466) üzenetére


dugynok
senior tag

Termékek facebook megosztásval napi 20 pont szerezhető.

(#71468) DJGABI válasza chatran (#71237) üzenetére


DJGABI
addikt

most találtam valami v2-nek hazudott változatot [link] csuklópánt, recés kapcsoló/tekerentyű. plusz kétféle méretben is van, nagyon ráálltak a témára

fidget cube

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#71469) MaTpr0F


MaTpr0F
senior tag

Kellemes Karácsonyt!

Olyan kérdésem lenne, hogy esetleg van valami bevált kínai gaming headset (egész fület takaró)?
Ali/ebay forrásból.

Most egy Ozone Rage-t használok, szóval a színvonal valami ehhez hasonló legyen.
Néztem "Kraken"-t gondolom másolat, bár a nálunk elérhető olcsóbb füleseknél biztos jobb lehet, de $40-t inkább a legtetejének adnám meg. Igaz ez nem tudom mennyire számít on-topicnak az ára miatt.

Gondoltam, hátha tudtok ajánlani valamit.

Köszönöm előre is! :R

(#71470) Saccco válasza MaTpr0F (#71469) üzenetére


Saccco
nagyúr

Superlux HD681 EVO

Szerk.: A fejhallgatós topik egyik ajánlott fejese. Én is miattuk vettem ezt és nagyon tetszik. :K

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#71471) oszy


oszy
veterán

Philips Hue izzó alternatívát rendelt már valaki kintről? Van egyáltalán alternatívája ami az ambilight-al összehozható?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#71472) ktommy91


ktommy91
addikt

(#71473) MaTpr0F válasza Saccco (#71470) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Mikrofonra szükségem van és nem akarok egy külön asztali, vagy ruhára csippenthetőt. :(

(#71474) 2thletme2day válasza MaTpr0F (#71473) üzenetére


2thletme2day
őstag

Én egy ilyennel egészítettem ki a saját fejesem. Ezt a fejhallgató kábelére lehet csíptetni. Tökéletesen hallanak mindig és nem panaszkodnak súgásra-búgásra. Mondjuk amikor én vettem még jóval olcsóbb volt..

(#71475) MaTpr0F válasza 2thletme2day (#71474) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Nem vészes összeg érte még így sem.

(#71476) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Ide johetnek a Wish! -es rendelésekkel kapcsolatos dolgok is?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#71477) MarioAna válasza 2thletme2day (#71474) üzenetére


MarioAna
senior tag

a kettő kombinációja (Superlux fejes+Zalman mikrofon és egy vállfa felhasználásával) pedig a tökéletes budget gamer fejhallgató: [link] :R

[ Szerkesztve ]

(#71478) attiati válasza dugynok (#71467) üzenetére


attiati
veterán

ez hol van leírva? csak lájkolsz egyet és kész? késleltetve adják? (mert most nem kaptam)

(#71479) werszomjas válasza MADcat (#71435) üzenetére


werszomjas
őstag

pont ilyet rendeltem nov 19-één még nem jött meg, ha megjön, beszámolok, nexus 5x kerül majd bele, remélem elbírja majd. kicsit hitetlen vagyok hogy, stabil lesz és nem fog mozogni az egész tartó.

üdv

(#71480) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Sziasztok! Egy lock picking szett is tiltólistás dolog amit kiszednek a vámon, vagy ez szabadon rendelhető?

(#71481) sonar válasza vwpolopg (#71480) üzenetére


sonar
addikt

Én rendeltem már 2 szettet és megjött mindegyik. Szerintem nem tiltó listás.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#71482) Ryder1 válasza vwpolopg (#71480) üzenetére


Ryder1
senior tag

Elvileg nem törvényes, de nekem gond nélkül megjött gearbestről.

(#71483) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Köszi mindkettőtöknek, megrendelem, hátha nem lesz vele gond...

(#71484) -secret- válasza ktommy91 (#71472) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Van ilyened, vagy rendeltél? Szerintem erősen hülyeség...végigkarcolja a füled. Én még ebayről rendeltem ilyen fém cuccot, azzal sem tudod kitisztítani...

[ Szerkesztve ]

(#71485) NORBl válasza anorche1 (#71462) üzenetére


NORBl
aktív tag

Ez amúgy egy jó pákának számít ? Olvastam, hogy írtátok, hogy ki tud kerülni a feszültség a hegy végére, és akkor lessz nemulass. :D

Aztán volt aki ilyen gázosat ajánlott, ami szimpatikus is, mert kompakt, nem kell bajlódni a vezetékkel, csak nem tudom, hogy mennyire szigetel, ennyi pénzért. Az is nyugtalanító, hogy a tartályban sok/kevés gáz van, és pár centire a hegy meg 450 fokon izzik.

Találtam most a wish listbe egy ilyet is.

Mit lehet elmondani, mi most a legolcsóbb bestbuy páka ? Amit linkeltél ?

(#71486) anorche1 válasza NORBl (#71485) üzenetére


anorche1
őstag

Sajnos nem tudok neked segíteni, abszolút kezdő vagyok, még soha sem forrasztottam :(
A rendeljkinait blogon olvastam róla, és gondoltam ennyit megér akkor is, ha a forrasztást nem nekem találták ki :)

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#71487) balazs1956 válasza NORBl (#71485) üzenetére


balazs1956
senior tag

(#71488) g_g_g válasza Vectra2 (#69441) üzenetére


g_g_g
őstag

Szia!
Keresem ezt a Bic Flex 3 Easy borotvát, de csak az "Auchan" online felületén találtam (ami nekem nem igazán jó).
Illetve a Rossmann-ban találtam a sima Bic Flex Easy típust.
Van esetleg valami bevált beszerzési forrásod?
Köszi.

(#71489) ktommy91 válasza -secret- (#71484) üzenetére


ktommy91
addikt

Nincs ilyenem, blogon láttam és beraktam hátha érdekel valakit.

Nincs kerítés.

(#71490) Skillet válasza balazs1956 (#71487) üzenetére


Skillet
addikt

ilyesmi van nekem is (egészen pontos ILYEN). régóta teszi a dolgát.
most váltotta egy gázos páka (mobilitás miatt), de nincs vele gond a mai napig.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#71491) Mr.Csizmás válasza g_g_g (#71488) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mach3 1+3 készlet, előtte volt eldobhatóból csillió, meg fusionom is. előbbiek téptek nagyon, utóbbi drága volt.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71492) fant0mi válasza Mr.Csizmás (#71491) üzenetére


fant0mi
addikt

+1
A Mach3 es a Fusion etalon.

(#71493) Mr.Csizmás válasza fant0mi (#71492) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

bocs, az lemaradt, hogy a 3+1-et a dm-ben 3500 pénzért vettem a múlt héten :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71494) Laci4 válasza spidersoft (#71007) üzenetére


Laci4
senior tag


spidersoft
(senior tag)

"Megadta magát a 300-lyukú zuhanyrózsa: a perforált lemez előtt lévő fekete keret lereccsent róla és alóla tolta ki a vizet ezerrel. A fekete keret a lemez alatt is folytatódik: rá van fröccsöntve a lemezre, tehát a két fekete műanyag lényegében egy darab, nem ragasztott. Ez a műanyag keretű lemez van aztán beletéve a zuhanyfejbe. Nálam a lemezen átjövő műanyagcsíkocskákból engedett el néhány, így a víz ki tudott jönni a lemez alól. Itt egy kép róla. A halálát gyanítom, hogy valamelyik leesés okozhatta."

-----------------------

Sajnos nem egyedi probléma úgy látom.. :(
Enyém is megadta magát.. de az enyém úgy látom, kicsit durvábban.

Mintha maga a műanyag hasadt volna szét. :Y
Panel 7.emelet.. nincs kiemelkedően nagy nyomás..mégis ahogy maxi nyomást adtam neki, egyszer csak durrant egyet, majd berottyantottam, és ennyi :(

Ami esetleg a védelmében mondható, hogy kezdett kicsit vízkövesedni.. de még csak alig 4-5 pici luk..

[ Szerkesztve ]

(#71495) Waikiki


Waikiki
tag

Sziasztok!

Találkozott már valaki olyan hármas falitöltővel, amelyen 2 normál USB és egy Type-C csatlakozó van? Az már csak bónusz lenne, ha az egyik USB csatlakozó legalább QC 2.0-s lenne.

(Van a barátnőm telefonja, amelyik QC 2.0-s, van az én telefonom, ami Type-C-s, a harmadik csatlakozó pedig egyéb töltésre - pl. ebook olvasó - kellene.)

Én egyelőre csak ezt a Choetech-et találtam.

Xiaomi, LeEco, ZUK, (Yi M1 Mirrorless, Redmi Pro, 360N4S, Redmi Note 4, Mi5S (plus), Le Pro 3!!!! stb.) SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#71496) #21715712


#21715712
törölt tag

Hello!

Errol mi a velemenyetek:[link] ?

(#71497) Dluinet válasza Waikiki (#71495) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nem fali, de jó Type-C QC2.0 Quick Charger, ORICO 6-ports Charger 5V2.4A 9V2A 12V1.5A Type-C 3.1A Mobile Phone Charger

Fali, fast charge, de nem QC USB Type C Charger CHOETECH 39W 3-Port USB

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#71498) Waikiki válasza Dluinet (#71497) üzenetére


Waikiki
tag

Óó, nem faliból van bőven, csak a falik utazáshoz jóval praktikusabbak.

Igen, én is csak az általad másodikként linkeltet találtam eddig.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi, LeEco, ZUK, (Yi M1 Mirrorless, Redmi Pro, 360N4S, Redmi Note 4, Mi5S (plus), Le Pro 3!!!! stb.) SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#71499) Dluinet válasza Waikiki (#71498) üzenetére


Dluinet
nagyúr

13mm az eltérés (+ kábel)

méretek:

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#71500) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Zuhanyrózsa ebayről 20 nap alatt megérkezett.
Nagyon jónak tűnik rövid teszt után.

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.