Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71851) dugesz77 válasza vgyuri (#71847) üzenetére


dugesz77
őstag

Fm transmitterenél az átviteleket fölösleges nézni. Itt a vevő oldal a szűk keresztmetszet ami még egy normális rádiós résszel felszerelt autórádiónál is csak 30Hz-15KHz FM tartományba.

(#71852) Whynot?


Whynot?
aktív tag

Abban a vízálló BW lámpában cserélhető az aksi, vagy csak tölteni lehet. Pecához kellene valami DIY dőlő bólya, mert sajnálok annyit kiadni egy gyárira :) Egy ilyesmi vízálló lámpa, (talán kisebb) átmérővel pont jó lenne egy műanyagcső végébe applikálva :)

(#71853) Hali1975 válasza zoltan6 (#71848) üzenetére


Hali1975
tag

Szia!

koszi az eszrevetelt:-)
de azt eszrevette valaki, hogy 2,31ert vettem es ez 5 darabra vonatkozott?

zsiz
ez itt konkratan 20 vagy tobb darabra vonatkozik:-)-
[link]

zotlan6
es az itthoni sem olcsobb, mert 30rugo felett ingyenes a szallitas:-)

udv

[ Szerkesztve ]

(#71854) gagyilovag


gagyilovag
aktív tag

Gyerekek,hova keveredtem :W
Az asszony ki fog nyírni,a sok rendelés miatt,és ez a topik rátesz,még egy lapáttal :DDD ;]

(#71855) adrian94


adrian94
őstag

:)

(#71856) zsiz válasza Hali1975 (#71853) üzenetére


zsiz
őstag

Én ilyet nem látok :) A Bulk price (minimum 20db-os rendelésnél) 0.37$/darab, de attól még lehet akár 1 darabot is rendelni. Így a rendes ár (maximum 19db egyidejű rendelésénél) pedig 0.39$. Én is 39 centért vettem 1db-ot erről a linkről.

Amit először linkeltél, annak darabja 0.66$ és igen, én láttam, hogy a kiírt ár 5db-ra érvényes, nem is lehet egyesével rendelni. A 66 cent pedig több, mint a 39 cent. Ráadásul ha csak 1 darabra van szüksége a kollegának, akkor ne rendeljen már 5db-ot. :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#71857) Hali1975 válasza zsiz (#71856) üzenetére


Hali1975
tag

azt latom, de most ketten is azt irtattok ,hogy dragabb ;)

en akkor 2,31ert vettem, tehat ennel jobb ar volt, direkt oda is irtam

azt felreneztem:-), bocs: a 0,37 a 20darabos rendelestol igaz :R .

Anno en gyorsan kerestem es ez volt akcios, ennyiert jo volt, plane hogy mas ismerosomnek is kellett.

(#71858) gagyilovag


gagyilovag
aktív tag

Ezeket a ledeket várom,kíváncsi leszek a fényerejükre,meg a minőségükre:

[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#71859) IldiH


IldiH
aktív tag

Hogy a vásárlókedvet is növeljem itt :DDD

Nyújtófa (szilikon) : a leírásban lévő méretű, nem túl nagy, de nyújtáshoz tökéletes, a fogói fából vannak

Sütemény hűtőrács: itthon jóval drágábbak, jól becsomagolva, sérülés nélkül érkezett

Kis szita: liszt, stb szitálásához tökéletesen elég ez a méret

Szilikon spatula: nem a legnagyobb méret, de elég. A szárának a legvége nem merev, így a fogása érdekes, de nem zavaró.

Konyharuha tartó: szekrényajtóra tökéletesen illeszkedik.

Pocoyo plüssfigurák: a 4 db volt annyi, mint itthon egy. Normális méret és minőség.

Fokhagyma reszelő: kiválóan használható

Szűrőlapát: kedvencem, jó nagy méretű, hőálló

Elektromos cigitöltő: sokadikat veszem mindenkinek

Hőtárolós palacktartó 1.
Hőtárolós palacktartó 2.
Télen. nyáron ezeket használom túrákon

Hátizsákhoz utólag felrakható keresztpánt (a kínálatában több méret és fajta is van, én háromfélét vettem): [link]

Félvállas hátizsák: túrákhoz szeretem, mert van hozzá derékpánt is, így teljesen rögzíthető, nem mozdul el. Rengeteg zsebbel, akasztási lehetőséggel rendelkezik.

Úti hamutartó :DDD

(#71860) spidersoft


spidersoft
senior tag

Ünnepek vannak, és a rántott hús országához híven ki karácsonykor, ki újévre, ki folyamatosan, de ilyestájt egy emberként klopfol a nemzet -- nincs a húspuhításra valami bevált, kifinomultabb meat tenderizer? :) Ki mit próbált már? Pár versenyző:

$1.70: tüskés-szúrdosós
$1.79: görgetős-késhengeres
$2.54: hétkéses döfködős
$2.70: oda-vissza mozgatós késes
$3.67: 24 késes döfködős
$5.27: egy sorban 16 késes döfködős

Köszönöm a tapasztalatokat :R

(#71861) PainKiller13 válasza IldiH (#71859) üzenetére


PainKiller13
őstag

Cigitöltő hogy működik? Magától adagol? Fater régi alap manuálissal tölti heti 600 szálat, ha jó akkor vennék neki.

(#71862) IldiH válasza spidersoft (#71860) üzenetére


IldiH
aktív tag

Én még semmi ilyet nem próbáltam, de ha jól nézem, akkor ezek csak szurkálnak, a hús vastag marad. A klopfolás lényege meg a vékonyítás és roncsolás. Nem?

(#71863) DeFranco válasza spidersoft (#71860) üzenetére


DeFranco
nagyúr

takaríthatatlan és/vagy pocsék ergonómiájú mind.

ikea

ritka, mert nem fém, ritka, mert mosogatógépben mosható (nem fa), ritka, mert olyan a súlyelosztása, hogy tetszőleges erővel használhatod, papírra potyolja neked a karajt mint a sicc.

megnézném amikor valaki egy álló helyében kipofozza a görcsöt 60-80 deka combból azzal a kamuboxerrel :D

viccen kívül ezekkel max meggyalázod a húst, nem puhítod, és a tüskék közül soha nem szeded ki rendesen a cafatokat.

[ Szerkesztve ]

(#71864) IldiH válasza PainKiller13 (#71861) üzenetére


IldiH
aktív tag

A tölcsérbe beleraksz amennyi fér, nyomod a gombot és ez meg töltés közben tolja le a hüvelyt, tehát nem kell kiméretezned a mennyiséget. Sok dohány nem fér bele egyszerre, talán kettőre való, de nyilván ha elfogy, szórsz bele. Nemtom hány másodperc alatt megvan 1 szál, gyors, kényelmes.
Egy tárcsán állítható, hogy mennyire tömött legyen.

(#71865) Digitalpimp válasza fraba (#71819) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Szia! Nagyon még nem próbáltam, de így kézben fogva is jó fogású, érezni, hogy van "húzása". Annyi, hogy szárazon végigszaladtam a szekrényen, szépen szedte a finom port.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#71866) IldiH


IldiH
aktív tag

Ilyen bluetooth headsetet nem látott valaki olcsóbban? Kéne vennem újra, de jobban örülnék olcsóbban :D

(#71867) BullZeye válasza DeFranco (#71863) üzenetére


BullZeye
veterán

Nem másra van a 2 eszköz? A kloffolóval puhítani kell a húst, a tűvel pedig a pác előtt, hogy jobban belemenjen a fűszer.

(#71868) 206 cc válasza spidersoft (#71860) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia! Én anno ilyesmi verziót rendeltem....jó,használható!....bár lehet inkább [ilyen mint ez...
Nem emlekszem most meg nem otthon vagyok!

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#71869) fant0mi válasza spidersoft (#71860) üzenetére


fant0mi
addikt

A klopfolas a leggyorsabb es leghatekonyabb. Fellazitja a kollagent, elmozditja a rostokat, emezek meg csak bizonyos tavolsagonkent atbokik. Sokaig tart es nem hatekonyak. Igaz, csendesek. :)

(#71870) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Van itt olyan, aki a Fasttech hirlevélre fel van iratkozva? E-mailben küldtek egy ilyen című levelet:
"New Year Sale: 15% off everything - free shipping anywhere in the world"

Van egy-két dolog köztük ami érdekelne, de egyik termékükön sincs az a leárazás ami a hirlevélben van, pedig nagyon is jó lenne.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#71871) Digitalpimp válasza gagyilovag (#71854) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ami kell, az kell. :) Különben is, nincs felesleges dolog, csak keveset használt. :D

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#71872) Hopkins_001 válasza Dyingsoul (#71870) üzenetére


Hopkins_001
tag

New Year Big Sale! Site-wide 15% off (use code: TOAST)
egész oldalra érvényes.

[ Szerkesztve ]

(#71873) DeFranco válasza BullZeye (#71867) üzenetére


DeFranco
nagyúr

klopfolni akart a leírás szerint.

(#71874) andrisbandi válasza Dyingsoul (#71870) üzenetére


andrisbandi
őstag

Nekik éjféltől indul.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#71875) Whynot? válasza Whynot? (#71852) üzenetére


Whynot?
aktív tag

jajj, kérdés akart lenni :)
Abban a vízálló BW lámpában cserélhető az aksi, vagy csak tölteni lehet?

(#71876) XtremLor válasza spidersoft (#71860) üzenetére


XtremLor
őstag

Az elso versenyzobol nekem van itthon, en szeretem egy probat tehetnel vele, vastagabb husokat is puhara/omlosra megtudom sutni ha megszurkalom. :R

"Legen...Wait for it...Dary"

(#71877) Janaboy válasza andrisbandi (#71874) üzenetére


Janaboy
veterán

Már él a kupon :U

Janaboy

(#71878) Dyingsoul válasza Hopkins_001 (#71872) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Ekkora failt, nem láttam a fától az erdőt. :DDD Köszi és bocsi!

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#71879) zsiz válasza Hali1975 (#71857) üzenetére


zsiz
őstag

Tudom, láttam :) De a 2,31$ / 5db még mindig drágább, mint a 0.39$ / 1db. Nem azért a pár forintért mondom.. hanem csak tényleg azért mert ahol linkeltem egyesével is lehet venni. :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#71880) padi68 válasza KisApám (#71680) üzenetére


padi68
senior tag

:R

köszönöm szépen!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#71881) choco01


choco01
addikt

Hali.

1-2 ezer forintért van valami jó autóstöltő most? :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#71882) spidersoft válasza DeFranco (#71873) üzenetére


spidersoft
senior tag

Nem szükségszerűen klopfolni akartam, hanem húst puhítani -- hogy ezt veréssel vagy szurdosással lehet-e hatékonyabban elintézni, arra nincs tapasztalatom. Épp ez volt a kérés, hogy az agyonveréshez képest nincs-e valami eltérő módszer, ami jó lehet rántott hús készítéséhez. Igazából a klopfolt rántott húst nem szeretem, mert kartonpapírt készít a húsból, és nem szaftos, élvezhető és érezhető vastagságú szelet marad utána, viszont anélkül meg összeugrik egy csimbókba a szép szelet... ezért gondoltam, hogy hátha van valami olyan módszer, ami után nem olajos-prézlis hártyát kapok, de mégis fellazítja a rostokat. Valahogy. :D Ezek szerint akkor ennek nincs más módja, és ezek a szurkálós cuccok pácoláshoz valók. Így továbbra sem szeretem a rántott húst :DDD

(#71876) XtremLor: kösz, akkor a tüskésből rendelek egyet. :) Ha rántott húshoz nem is, de pl. sült csirkecombhoz vagy effélékhez hátha jó lesz.

(#71883) Czimby válasza IldiH (#71866) üzenetére


Czimby
addikt

Elromlott vagy annyira bevált, hogy kell még 1?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#71884) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Dashboard cam-ot használ valaki?
6rugó a keret, ezt nagyon promózzák alin, értékelése is jó. Vagy van még ez.

Melyik érdemesebb szerintetek?

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#71885) Juditta_56 válasza spidersoft (#71882) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Pont amit mondasz (hogy agyonvered), nem szabad a húst klopfolni, csak ízlés szerinti vastagságúra vágni és aztán a szélén - esetleg a belül - lévő hártyát, de csak azt! pár helyen bevagdosni, és úgy panírozni.
Én a szurkálósakat sem használnám - még pácoláshoz sem -, mert ha elvágod a rostjait a húsnak, kifolyik a leve. Pácolásnál beszívja az ízeket anélkül is, esetleg vákuumzacsival rá lehet segíteni.

Mindenkinek B. Ú. É. K. !

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#71886) DeFranco válasza spidersoft (#71882) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a lényeg, hogy azok a rostok, amik sütéskor összehúzzák a húst, el legyenek vágva. ennek szerintem jobb, alaposabb és ízletesebb módja a klopfolás, meg mégse csinálsz fasírtot a hús felszínéből.

nem feltétlenül kell ehhez papírvékonyra csapkodni, én úgy szeretem, de meg lehet csinálni vastagra is, máshogy kell ütni, kisebb erővel és más szögben.

hogy a szurkálás erre mennyire jó azt nem tudom.

(#71887) fant0mi válasza spidersoft (#71882) üzenetére


fant0mi
addikt

Vagd vastagabbra a szeletet, s akkor szaftosabb marad. Egyebkent meg nem kell szetpufolni. :)

(#71888) IldiH válasza Czimby (#71883) üzenetére


IldiH
aktív tag

Nagyon bevált, eddig minden telóhoz jó volt, nem vájtfülűként tök jó hangzás, csak a férjem elhagyta :O

(#71889) Whynot? válasza spidersoft (#71882) üzenetére


Whynot?
aktív tag

Nem erre valók azok. Az összeszurkált hús kiadja a levét sütéskor.
Valaki már leírta előbb, vágd vastagabbra és felejtsd el, hogy a rántani való húson nem lehet egy szem kövér rész se. Abból nem is lehet más, csak száraz tapló :)

(#71890) Czimby válasza vgyuri (#71847) üzenetére


Czimby
addikt

Egyszerre csatlakozik a BT-s Fm transmitter meg ez a távirányító is a telóhoz és úgy szól a zene a kocsidban?

Mert akkor egy ilyet simán felragaszt az ember a kormányra és van kormánytávirányító!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#71891) Czimby válasza IldiH (#71888) üzenetére


Czimby
addikt

Akkor lehet én is beszerzek egyet, unom már, hogy mindig beakad a kezem a kábelbe és kitépem a fülemből a hangszórót. (Meg eléggé fájdalmas is szokott lenni :O )

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#71892) atyca


atyca
senior tag

Sziasztok!
Ajánlott villanyborotvát tud valaki?
Köszi előre is!

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#71893) tlala válasza IldiH (#71866) üzenetére


tlala
addikt

Nem pont ilyen, de 6 dolláros árához képest meglepően jó bluetooth fülhallgató, amolyan nyakba akasztható vevőkarikával.

[ Szerkesztve ]

(#71894) trol75


trol75
tag

Aliexpress-ről szeretnék rendelni két terméket, de nem szeretném, hogy egybe küldjék el (22euró miatt).
Hogyan tudom ezt megoldani?
Ha egymás után rendelem meg akkor nem rakják egybe?
Köszönöm a válaszotokat.

(#71895) air válasza trol75 (#71894) üzenetére


air
nagyúr

Ha ugyanattól az eladótól rendeled, akkor jó eséllyel összecsomagolja.
3-4 nap különbséggel rendeld! Akkor talán az elsőt már feladja.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#71896) trol75 válasza air (#71895) üzenetére


trol75
tag

Köszönöm.
Egy eladótól lenne rendelve.
Akkor várok pár napot a másodikkal.

(#71897) fant0mi válasza trol75 (#71896) üzenetére


fant0mi
addikt

Rendeld meg akkor a masodik adagot, ha az elozo shipped.
Vagy feleseg/lakotars/szulo nevet megadni a cimzesen, valamint a cimzesen picit modositani (utca helyett u., Petofi helyett Petofi Sandor, ...)

(#71898) tlala


tlala
addikt

Két nagyon jó minőségű notebook hátizsákom érkezett 9 USD alatti árakon - jó szívvel ajánlom mindkettőt, ár/érték arányuk nagyon rendben van.
Első (ez nagyobb egy kicsit, 15 collos is belefér).
Ez kisebb valamivel (meg egy zippes rekesszel kevesebb, de a 13 collos Macemhez tökéletes.)

Basszus, a rendelésemből linkeltem, de most rákattintva látom, hogy most 30 USD körül vannak - ezek szerint épp akciósok voltak (8,78 USD-ért vettem mindkettőt). Biztosan máskor is akciós, ismerve a dd4.com működését.

[ Szerkesztve ]

(#71899) dugesz77 válasza tlala (#71898) üzenetére


dugesz77
őstag

Itt az akciós 9,4$-ért.. Gondolom ugyan az.

[ Szerkesztve ]

(#71900) KaiotEch válasza gagyilovag (#71854) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Akkor rendeld hozzám :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.