Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71701) DJ. Ru$y válasza KisApám (#71700) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Biztos, hogy kell állítgatni egy kicsit, ugyanis magától nem fogja tudni, hogy te AP-ként (AccessPoint) akarod használni. Az a gombnyomásos dolog amire te gondolsz, az csak a Wifi-Wifi összekapcsolásnál működhet szerintem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#71702) trol75 válasza Roland8622 (#71696) üzenetére


trol75
tag

Azt én is értem, hogy a dollárt felment 20 Ft-al.
Most néztem, hogy április végén 8,29 $-ért vettem darabját, most meg 12,19$ ugyanaz a kártya.
2-300 Ft-al (1$) kellene drágábbnak lennie.
De ez most 47%-os drágulás.
Kicsit drasztikus.

(#71703) tboy93


tboy93
nagyúr

Blitzwolf F1 miniteszt

Elöljáróban annyit, hogy az átlagnál igényesebbnek vélem magam zene hallgatás terén, az autóhifi rendszerem igen korrektül össze van rakva, nem a falusi hülyegyerek stílusú düc-düc 5000w kéken villogó mélyláda vagy a gyári 16 hangszórós mély kiemelt, kusza hangképű rendszerek jelentik számomra a minőséget.

Banggoodról rendeltem, ötezer-párszáz forint volt akcióban, ehhez mérten nem is voltak hozzá hatalmas elvárásaim.

Színpadkép nyilván nincs, nem is elvárható ebben az árkategóriában. Dobozhangja van. A mély szekcióra még úgy ahogy azt mondom, hogy néha rendben van, de a közép és a magas tartomány egyáltalán nem vett meg. Rock zenére teljességgel alkalmatlan, szétesik a hangkép. Egy Adele, Alicia Keys, Beyonce egy fokkal jobb, de a dobozhangja miatt ez sem kifejezetten élvezetes. Magasabb hangerőn fülsértő a magas tartomány. Ezek után bepróbáltam egy Aviciit, gondolván hogy a basszusosnak hirdetett kütyü majd biztosan ezen brillírozik. Hát nem :D Egy Avicii Pure Grinding siralmas, szerencsétlen képtelen leadni az alacsony frekvenciákat, de erre is számítani lehetett, hiszen méretéből adódóan ez fizikai képtelenség lenne. Következőnek egy kis Black Eyed Peas-t próbáltam ki rajta, itt jobb volt az alsó tartomány, de kopogósak a mélyek. Bejáratás után kicsit javult a helyzet.

Az üzemidő jó, 5 napja nyúzom napi pár órában és még nem kért töltőt. Az összeszerelési minőség is rendben van, nem recseg-ropog, szép fém házas, gumírozott gombokkal. Valamelyest vízállónak mondja a gyártó, zuhany alá még nem állítottam :D Jár hozzá egy aux-aux kábel, egy usb kábel és egy kis akasztós biszembaszom. Könnyen és gyorsan párosítható mind telefonnal, mind számítógéppel, stabil a jel, akár több ajtón keresztül is jó a vétel, nem szakadozik a zene.

Összegezve, ha kisebb összejövetelekre keresel háttérzaj-forrást vagy fürdőszobába, napozáshoz, Balaton partra, irodába kompakt zajkeltőt, akkor 5-6.000Ft-ért szerintem jó vétel az F1. Házibuliba, házimozihoz, minőségi zenehallgatáshoz nem való és nem a hangereje miatt, mert az kifejezetten erős a kütyü méretéhez mérten.

(#71704) wwenigma válasza trol75 (#71702) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Volt ez a karacsony vagymi, termeszetes... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#71705) Vasinger! válasza #04441088 (#71692) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Oh, ezt nem is tudtam. Minden képen valami 3 ágú csatlakozóval mutatták, így azt hittem csak olyat fogad! :R

(#71706) spidersoft válasza DJ. Ru$y (#71701) üzenetére


spidersoft
senior tag

Modemre akarja kötni, így AP mód nem buli, úgy nincs ami azonosítsa magát a szolgáltatónál. Viszont tud routolni is (video), ott be kell állítani a szolgáltató igényeinek megfelelően. A video szerint PPPoE-t biztos tud, de jó lett volna, ha a static IP opcióra is rányom a gyerek, hogy lássuk: hátha ott lehet áthazudtatni vele a MAC címét, ha azt kérné a szolgáltató.

(#71707) mirci18


mirci18
addikt

Tudtok nekem mutatni megbízható telefontöltőt?
Dokkolósat keresek type c csatlakozósat egy lg g5-höz.
Ma találtam sokat de a legtöbb noname.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#71708) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Szerintetek ebből lehet még valami?

[link]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#71709) beg válasza Vangelis (#71708) üzenetére


beg
veterán

Persze. Rossz esetben meg nem érkezett csomag :)

Ez még sajnos normálisnak mondható, de azért lassan készülhetsz a kérdezősködésre.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#71710) q1w21 válasza trol75 (#71658) üzenetére


q1w21
csendes tag

Nem egyedi, nálam is volt nemrég ilyen hiba és azóta nem is próbáltam vásárolni. Egy korábbi hozzászólásban kosárba tette valaki az árut a számítógépen és aztán mobiltelefonon az ebay alkalmazással fizette ki, vásárolta meg. Ez egy megoldás lehet ha fontos a vásárlás.

(#71711) krisztianAMG válasza #04441088 (#71699) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Tekerd ki kicsit a fókuszáló gyűrűt (2 frodulat elég), majd lassan kezd betekerni, és közben feszítsd az ujjaiddal (a holtjáték miatt). Egy pontban láthatóan be fog szűkülni a fénycsóva, és egy pillanattal később már meg is gyullad.

(#71712) Dluinet válasza Vangelis (#71708) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nálam 7 ilyen csomag van (11.28 - 12.06 között álltak meg)
január közepéig megjönnek

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#71713) Vangelis válasza Dluinet (#71712) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Remélhetőleg megjön.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#71714) Beni2360


Beni2360
félisten

Most akkor min a helyzet a mágneses kábelekkel? Szabad vagy nem szabad venni és ezt?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#71715) Imy


Imy
veterán

Nekem a decemberben rendelt közel 19 tételből eddig csak 3 futott be, de az érdekesség, hogy amit december 1-3 között adtak fel abból smemi, de ma meg megjött egy 16-án feladott cucc... A Posta ülhet ezeken?

(#71716) vizimento válasza #04441088 (#71699) üzenetére


vizimento
senior tag

Én ilyen filléres kék (valóságban inkább lila) lézerrel tudtam gyufát gyújtani (barna fejűt). Ahogy már írták, a fókuszálás a kulcsa az egésznek!

(#71698) spidersoft
Nem, nincs "CE"... De a csomag kibontása nélkül honnan tudnák, hogy van-e? Vagy minden egyes elektronikai kütyüt nemcsak a postai csomagjából, hanem még a saját dobozából is ki fognak venni? :o :))

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#71717) 206 cc válasza Beni2360 (#71714) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia! Én használok Moizen M2 kábelt ilyen mágnesest is ,csak iPhone illetve iPad esetében. Nincs velük semmi bajom,nem azt mondom hogy egy Wsken minőség,de rendben működik mindkettő,sőt most rendeltem még kettőt GB-ről!Egy gondom van vele nincs rajta led ami jelezné tölt vagy nem?!

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#71718) Beni2360 válasza 206 cc (#71717) üzenetére


Beni2360
félisten

Ok köce, de nálam egyik kábelen sincs vissza jelző led. Látni a gépen a töltést. Plusz fejet lehet venni a kábelhez?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#71719) 206 cc válasza Beni2360 (#71718) üzenetére


206 cc
senior tag

Jaaa...a Wsken kábeleken van azt tudom....nem találtam még plussz fejet igaz nem is keresgéltem nagyon,de most ,hogy mondod megnezem.....
Hirtelen ezt találtam [itt még jobb is az ár]
[na ez itt az]

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#71720) shield válasza #04441088 (#71678) üzenetére


shield
őstag

Azzal a Laser Pointerrel, amit belinkeltél, lehet vele fát barnítani?

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#71721) Juditta_56


Juditta_56
aktív tag

Ma jött két Remax kábel, meg egy ubigyalu, 12.09-i rendelés, 12.26-án ill 12.27-én lett "Belföldi feldolgozásra továbbítva". Bár minden így működne.
A kábelek nagyon rendben vannak, bár a sárgát (a 2,1A-est) elég rondán megtörték középen, ahol konkrétan ketté volt hajtva a dizájnos csomagolás kedvéért... :((( Remélem nem lesz baja.
REMAX 2.4A Flat Full Speed Quick Charging Data Cable For Cellphone Kellemesen rugalmas, nem túlzottan ragadós, de nem is csúszik, gyorstöltés OK (piros).
Original REMAX 2.1A Ruler Scale Style Micro USB Charging Data Cable For Cellphone Ez van megtörve, amúgy 1,2 m hosszú, az átlagosnál vastagabb, a cm beosztás ellenére elég "komoly" kinézete van. Gyorstöltés ok, adatkapcsolatot még nem tudtam kipróbálni.
11 in 1 Kitchen Multifunction Fruit Vegetables Slicer Cutter Shredder Peeler
Ebből az adagból (12.09) én is várok még egy BlitzWolf® BW-P2 3350mAh Mini Portable Power Bank with Power3S Tech For iPhone iPad Samsung S7 S6-ot, örülök, hogy dugesz77 fórumtárssal egyezik az ízlésünk. :K :C

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#71722) #04441088 válasza shield (#71720) üzenetére


#04441088
törölt tag

Nekem egy sima gyufa meggyújtása nem megy :DDD

(#71723) vonyarc


vonyarc
tag

Ilyen micro aquariumot rendelt már valaki?
Használható?
Fér bele hal?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#71724) anorche1


anorche1
őstag

A BlitzWolf® BW-BR1 Bluetooth V4.1 Car Handsfree Music Receiver 3.5mm AUX Audio Adapter -nél van ajánlottabb?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#71725) Vismajor01 válasza #04441088 (#71722) üzenetére


Vismajor01
addikt

Csak én nem értem miért nagy szám meggyújtani egy gyufát? Mármint akármivel? Az arra való :F

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#71726) air válasza anorche1 (#71724) üzenetére


air
nagyúr

Xiaomi Roidmi

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#71727) AndrewBlase válasza vizimento (#71716) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

A dobozra is rá van szitázva a CE jelzés. Már ha van neki olyanja. ;]

Miért mindig én???

(#71728) 206 cc válasza vonyarc (#71723) üzenetére


206 cc
senior tag

Ja..ebből a fajtaból több is] :DD :DD ....ne viccelj .....1.5l víz fér bele az kb. 1db 3cm-es halnak elég max. 24órára....de még az is kétséges....

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#71729) vonyarc válasza 206 cc (#71728) üzenetére


vonyarc
tag

Kössz, akkor kihagyom.

(#71730) kcsa válasza vonyarc (#71723) üzenetére


kcsa
veterán

Másfél liter vízbe (ami kevesebb, mert úgysem töltöd csurig) szerintem kínzás bármi élőt rakni, ami több egy növénynél vagy csigánál. De az is necces.

szerk.: lassan pötyögtem :)

[ Szerkesztve ]

(#71731) Mr.Csizmás válasza shield (#71720) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lidl-ben van pirográf 2222 pénzért. szerintem arra volna szükséged.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71732) Beni2360 válasza 206 cc (#71728) üzenetére


Beni2360
félisten

Na neeee, egy 3 cm hal megiszik 1.5 L vizet egy nap alatt? :O

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#71733) rellif


rellif
senior tag

Liitokala Lii - 500 van akcióban valahol? (GB-n kívül)
Lehetőleg 20$ alatt és Free Shipping-el. ;]

(#71734) cris78 válasza vonyarc (#71723) üzenetére


cris78
őstag

Azt a robot halat tedd bele. Az nem kakilja tele a vizet :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#71735) spidersoft válasza vonyarc (#71723) üzenetére


spidersoft
senior tag

"Hold about 1.5L of water" -- szerintem akvarista fórumokon elég csúnyákat mondanának rá :D Tegyél bele csigát, bár még az is hamar "végigússza"... (felnőtt gerincest (halat, aranyhörcsögöt, gyurrrikát) tilos tartani 30l alatti térben -- itt keress rá, hogy "30 liter"). Minél kevesebb a víz, annál könnyebben elromlik valami paraméter, és pusztulásnak indul a halcsapat. Ugyanaz a mennyiségű meg nem evett táplálék nem mindegy, hogy 30 liter vízben oszlik meg, vagy 100-ban, illetve az se mindegy, hogy hány centit úszhat egy hal -- 30 literesben fel se tud szegény gyorsulni, már jön a kanyar.

(#71736) Demokatona válasza spidersoft (#71735) üzenetére


Demokatona
tag

Ő tett bele élő [halat]. :(((

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#71737) #04441088 válasza shield (#71720) üzenetére


#04441088
törölt tag

Na mégis csak sikerült gyufát gyújtani vele.
A külső fókusz részt kell ütközésig tekerni, van egy pont, amikor már nehezebb, addig, aztán látni a lézersugáron, hogy hol vékonyodik, ott a fókuszpont, ott gyújt.

(#71738) BullZeye válasza Demokatona (#71736) üzenetére


BullZeye
veterán

Hím bettát pont ilyen 1 literes vízben szoktak tartani. :D

(#71739) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Rendelni szeretnék egy Gatewayt mert lassan megérkezik a hőmérőm, vajon aliexpressről is eredeti érkezik bár nem a legjobb statisztikával rendelkezik a tag.

[ Szerkesztve ]

(#71740) choco01


choco01
addikt

mi :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#71741) atees


atees
őstag

Sziasztok!
Ilyen usb hubot szeretnék venni, valakinek van ilyesmivel tapasztalata? Olyan kellene ami folyamatosan konnektorba van dugva és azt bírja is.
Köszi

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#71742) Tomi0703


Tomi0703
őstag

beg!

Ha jól emlékszem te rendeltél RN3P-t az alis HK Goldwaytől. Mo-on belül ki/mi hozta ki (SF-expresszes)? :R

(#71743) beg válasza Tomi0703 (#71742) üzenetére


beg
veterán

DPD hozza miután megérkezik Franciaországba.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#71744) Breki válasza rellif (#71733) üzenetére


Breki
veterán

19:20-ért

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#71745) vizimento válasza AndrewBlase (#71727) üzenetére


vizimento
senior tag

Igaz, figyelmetlen voltam, van "CE" a dobozon.
A kérdés csak, hogy tanúsitvány, vagy China Export!? :DD

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#71746) windlord


windlord
őstag

Telefon uvegfoliara van megbizhato elado?

(#71747) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Erre valaki esetleg? A poszt első felében lévő kérdés még mindig aktuális.

[ Szerkesztve ]

(#71748) rellif válasza Breki (#71744) üzenetére


rellif
senior tag

Köszönöm! :R

(#71749) #04441088 válasza #04441088 (#71678) üzenetére


#04441088
törölt tag

Még 2 videó erről a Star Shower szerű lézeres cuccról:
Link1
Link2

[ Szerkesztve ]

(#71750) Jarod1 válasza atees (#71741) üzenetére


Jarod1
addikt

No én még a nyáron rendeltem ilyet, nem kell külön táp rá, USB3 ba pöpec.

az enyémen nincs külön külső táp de ugyanígy néz ki.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.