Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70801) PainKiller13 válasza MittuDomain_ (#70799) üzenetére


PainKiller13
őstag

A kínai kerülendő, lehet kapni 3-6ezer között Nokia és Samsung töltőket, érdemes körbenézni itt, az aukciós oldalon és webshopokban is hátha van valahol leárazás.

(#70802) XtremLor válasza DJ. Ru$y (#70800) üzenetére


XtremLor
őstag

A BW-nek is van mar qi toltoje ami szerintem hozza az lg, samsung szintet.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#70803) DJ. Ru$y válasza XtremLor (#70802) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

1, Nincs, csak lesz. Ez még mindig Preorder.
2, Látatlanban mondod, hogy lesz olyan minőségű, mint egy LG vagy Samu esetleg Nokia? Nyilván tudom, hogy jó cuccokat gyárt a BW, de látatlanban 0 vélemény és teszt nélkül minőséginek minősíteni, nekem erős.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#70804) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Sry, új hsz, egyszerűbb, mint mindenkinek válaszolni...

1.)
Nem ragaszkodom a kínaihoz, de a topicba belefért a kérdés.
2.)
Nézegettem a samu/nokia párost, de csak a nokia szimpi, abból is a fatboy, viszont kettő kéne - munka, otthon - , úgy meg arany árban van. Jók azok a samu korongok? Meg nem esik le róla a teló?
Az olcsó és jó modellek már kifutottak. HA-n, vaterán, jófogáson... sem találtam rendes cuccot.
3.)
Míg megjön a QI sticker, hogy beleragasszam a hátlapba, a töltőnek is van ideje hazaérni, csak legyen megbízható.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#70805) pethYeti


pethYeti
addikt

Gondolkozom wireless töltő rendelésén. Melyik ajánljátok S7-hez?

BlitzWolf vagy Samsung

Kérdés ez utóbbi eredeti-e.

(#70806) pimmi válasza rellif (#70790) üzenetére


pimmi
senior tag

szintén, írtam és ez jött most:
Thanks for your reply.

About your order 21582995, we will ship it out as soon as the stock arrives.

Thank you for your patience and understanding. We look forward to hearing from you again.

Best regards,

Vijay

(#70807) w.miki válasza cris78 (#70795) üzenetére


w.miki
veterán

távirányítós? pontosan melyik volt?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#70808) xy2003 válasza rellif (#70790) üzenetére


xy2003
tag

igen,nekem is RTP.

(#70809) twine válasza twine (#68250) üzenetére


twine
addikt

Sziasztok!

Annyiban fejlődött tovább az ügyem, hogy második(!) körben legjobb tudomásom szerint nekem adott igazat az Aliexpress, és megkapom a full refund-ot....
Segítségeteket kérném, ha most így áll az ügy:

Akkor a továbbiakban csak türelemmel kell, hogy várakozzak, és egyszer csak megérkezik a bankszámlámra(simán onnan fizettem bankzsugával) az összeg?

ps: és a kis féreg még ugat is 3 hónap után, ahogy látszik, de erre már nem is válaszoltam)

Szóval van még valami dolgom, vagy csak várom a pénzem?
amennyiben csak várakoznom kell, az mennyi idő?
Köszönettel :R üdv
T

[ Szerkesztve ]

(#70810) XtremLor válasza DJ. Ru$y (#70803) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem kizart hogy igazad van, de egy ceg akirol tudjuk hogy minosegi toltoket forgalmaz, szerinted egy nagy kalap ***** fog piacra dobni? ketlem.... :B

"Legen...Wait for it...Dary"

(#70811) Cavsfan válasza pajszer91 (#70764) üzenetére


Cavsfan
tag

Én itt vettem,a legolcsóbb.Kinai ennyiért nincs..
[link]

(#70812) cris78 válasza w.miki (#70807) üzenetére


cris78
őstag

Amit linkeltél.... Bár az elején nagyon jó szórakozás volt a távirányító, most azt sem tudom hol van :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#70813) w.miki válasza cris78 (#70812) üzenetére


w.miki
veterán

Úgy van, ahogy a képen?
3 db 20W-os fénycső van benne, RF távvezérlővel?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#70814) ghostie válasza pimmi (#70806) üzenetére


ghostie
tag

Én is rákérdeztem újra a Banggoodnál, hogy másoknak miért ajánlanak fel korrekt lehetőségeket ha nekem nem, erre a válasz:

"We could not sell you this with the wrong price.The others got it just because we didn't find the mistake and now we find it.If something has to be said,that is you are the unlucky one,nothing else.Thank you."

No comment...

(#70815) rasky válasza ghostie (#70814) üzenetére


rasky
senior tag

kicsit se paraszt szöveg. ;]

(#70816) ghostie válasza rasky (#70815) üzenetére


ghostie
tag

Megírtam neki, hogy köszönöm a választ és fel fogom tenni az összes fórumra amit ismerek szó szerint.
Ha emiatt elveszíti az állását, hát nem volt szerencséje :)

(#70817) DJ. Ru$y válasza XtremLor (#70810) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az elvvel van problémám, nem azzal, hogy most te mered ajánlani a BW-t, hanem becsúszhat bármilyen gyártási probléma akár náluk is, vagy rossz minőségű alkatrészek használata (lásd Samsung és a Note7 esete, ki a fene gondolta volna?). Én mindenképpen megvárnék egy tesztet róla azért, főleg, hogy azért ez tud pusztítani, ahogy látjuk a példákat.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#70819) fo_di válasza MittuDomain_ (#70804) üzenetére


fo_di
őstag

[link]
ikeás wireless töltő, van többféle, éjjeli szekrénybe befúrható fajta is

[ Szerkesztve ]

(#70821) XtremLor válasza DJ. Ru$y (#70817) üzenetére


XtremLor
őstag

Megertem en is az allaspontod termeszetesen, a nillkin usb kabel is elsore jo volt, megis kb mindegyik megtort 1even belul....gyartasi hiba becsuszhat.

Tema volt 2 napja az ugreen usb hub, 12+11$ lett volna amire osszedobom gyari adapterrel a 4portos alirol, Tegnap rendeltem inkabb egy 7 portos oricot 12v 2.5A eu adapter jar hozza, appbol $ 24.53-ra vittem le, hdmi kabel is kellett 4.22$ 1.5m, van 25/1$ kuponja a boltnak, $ 27.75 fizettem igy osszesen.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#70822) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Ilyen jellegű szikéből használ valaki megelégedéssel olyan modellt amit tudna ajánlani?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#70823) Criminal017 válasza TheProb (#70822) üzenetére


Criminal017
őstag

Nekem ugyan ilyen van, csak Gearbestről. Jó kis cucc, ennyiért megéri. Élesek a pengék, jól lehet vele vágni.

[ Szerkesztve ]

(#70824) ZS3NI


ZS3NI
őstag

E27 led égőt szoktatok kínából rendelni? korszerűsítem a lakást, körülnézek mik a lehetőségek. Tescoban Landlite márka van 700 HUF-ért jelenleg, fogalmam nincs mennyire megbízható.

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#70825) Minstrel


Minstrel
senior tag

Megjött végre egy 11.11-es cucc, vízben kapálózó teknős [link] Szárazon egyelőre jól működik. :D

Másik 11.11 cucc Orico USB Hub, de az még nem ért el hozzám. Most elég drága, novemberben csak 10 USD volt.

2016.12.16 15:33 (GMT-7): Belföldi feldolgozásra továbbítva – Forwarded for domestic sorting

[ Szerkesztve ]

(#70826) ktommy91


ktommy91
addikt

2 db tronsmart micro usb-->type c átalakító store kuponnal 2.89$ [link]

Nincs kerítés.

(#70827) tboy93 válasza ZS3NI (#70824) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szoktam es altalaban nem megbizhatoak. Fel-1 evet birnak kb, 86 felet rendeltem mar, nincs nagy kulobseg minosegben :((

(#70828) TheProb válasza ktommy91 (#70826) üzenetére


TheProb
veterán

És ez megfelel az előírásoknak, nem fogja szétcseszni a telefont?

Mert akkor jó vétel.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#70829) retesz147 válasza ZS3NI (#70824) üzenetére


retesz147
addikt

V-TAC márkát szokták ajánlani ithonról...igaz nem külföld, de jóval megbízhatóbb és garis is.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#70830) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Megérkezett a blitzwolf-os töltöm is.
[link]

Az utángyártott 1500ft-os G4 aksim is szuperál.

Most tesztelem a 2-t együtt:

11:16 - 15%
11:37 - 37%
11:46 - 50%

Eddig elég szépen tölti, a másik telefonom is QC-s, mi4c.

(#70831) fape válasza rellif (#70790) üzenetére


fape
senior tag

Nekem egy hete azt írták, h kb egy hónap mire lesz. Várok-e.
Pedig csak egyet rendeltem :S

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#70832) bazsimano válasza fape (#70831) üzenetére


bazsimano
őstag

jaja nekem is hasonlot mondtak...min 1 honap...
felajanlottak mast...de amikor majdnem belementek, akkor aztmondtak, hogy oke akkor a kulonbozetet fizessem...
na mondtam nekik, hogy ok varok...amugy en is csak 1et vettem...

(#70833) ktommy91 válasza bazsimano (#70832) üzenetére


ktommy91
addikt

Össze-vissza beszélnek. Egyik azt mondja hogy 1 hónap múlva küldik, aztán a következő azt mondja hogy hamarosan... Próbáltam helyettesítő terméket kérni, azzal nem is foglalkoztak. Felesleges is ezen rugózni, aki kivárja annak küldenek egyet, aki ugrál annak megy a refund. Az viszont tényleg furcsa, hogy van aki már megkapta.

Nincs kerítés.

(#70834) synar válasza ZS3NI (#70824) üzenetére


synar
őstag

A Mixvill-nél vettem V-TAC 12w-os meleg fehér E27-es led izzót 2 év garanciával(!!!), nagyon tudom ajánlani. Erős fénye van, a 75W-ot simán hozza, szemre erősebb, mint a hagyományos 100W-os használt izzó, amit lecseréltem vele, szép szórt fényt ad és késleltetés nélkül kapcsol be teljes fényerőre. Örültem, hogy végre találtam jó minőségű, nem akciós és mégis olcsó led izzókat. Itt a teljes kínálat. A korábban linkelt távvezérlős neon égőt is lecseréltem vele mert világosabb és természetesebb a színe (pl. a neon égőnél a barna pulcsim szürkének látszott).

[ Szerkesztve ]

(#70835) rellif válasza fape (#70831) üzenetére


rellif
senior tag

Egyet rendeltem én is.
Expected Shipping Date:2016-12-15 01:06:52
Ezért nem is érdeklődtem eddig náluk. :U

(#70836) Vertigo18 válasza ZS3NI (#70824) üzenetére


Vertigo18
addikt

ILYET rendeltem 3 db-ot, 4 hónapon belül mindegyik megadta magát úgy, hogy egymást váltották, tehát egyik se ment 2 hónapnál többet.

NEM ajánlom!

Viszont... A led-síneket kiszedtem belőle, lett 12 db. sínem tele ledekkel. Azokat ráragasztgattam egy régi S478-as hűtőbordára, négyet az aljára, ahol a proci érintkezik a bordával, négyet meg körbe, minden oldalra egyet-egyet. Összeforrasztgattam, majd a tetejére tettem egy S478-as régi hűtőt, amit a padlásról szedtem össze. A fiamnak annyira megtetszett, hogy kellett gyorsan csinálnom valamit, amiben hordozhatja, így összevágtam neki egy ásványvízes üveget, abba szerkesztettem bele... :) Imádja, mindenhova viszi, felakasztja, van egy 200mAh-s adaptere és már világít is... :) Így néz ki, tudom, nem profi, ezért bocsi, de "kis pénzért..." volt:

Aztán, hamár ott volt a "kerete" is, fogtam magam, leforrasztottam mindent a korongjáról és lecsiszolgattam szépen, hogy szép, egyenletes legyen a felület. A tetejére ragasztottam egy itthon talált, nagyon olcsón megvehető 10W-os COB chipet, az aljára pedig egy szintén itthon talált Vga-kra való kis hűtőbordát, hogy ne melegedjen annyira. A keret aljába fúrtam egy lukat, majd oda beletettem egy 3.5mm-es anya jack-et és összeraktam... Nah, ez egy fokkal már szebb és lehet hordozgatni ezt is... :)

Szóval tökéletesen illik a címbe: kis kreativitással "Ebay-es kütyük kis pénzért"... :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#70837) cadtamas válasza Vertigo18 (#70836) üzenetére


cadtamas
tag

Tehát ezekben nem az 'izzó' a kopóalkatrész, hanem a chip?

(#70838) Czimby válasza synar (#70834) üzenetére


Czimby
addikt

Nekem már 2db behalt a 12W-osak közül, a 8w-osakkal semmi gond eddig.(3hónap) :W

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#70839) havri1


havri1
félisten

Megint találkoztam egy valós, de nem szabvány TN-el.
Posta is látta végig.

327804039972

[ Szerkesztve ]

havri

(#70840) retesz147 válasza Czimby (#70838) üzenetére


retesz147
addikt

Garanciát tudtad érvényesíteni?

Xiaomi 13 eu dev...

(#70841) htc07


htc07
addikt

Megjött a blitzwolf VR szemüveg amit még szeptemberben rendeltem bg-ről :DDD [link]

Hát sokkal jobb, mint az 1 dolláros google glass, de engem annyira nem győzött meg a technológia (lehet azért, mert az LG G4 hajlított kijelzős, aztán ez rontja az élményt)

Úgyhogy ebből apró lesz. :N

(#70842) Real_Necro válasza havri1 (#70839) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekem is van egy érdekes, amit BG küldött, 16 karakter, de posta oldalán semmi, ellenben itt tart:

Origin Country - Tracking Consuming: 41 ms
2016-11-18 03:38

End of the tracking, Estimated Delivery:7-15 days
2016-11-16 03:38

HUN, Arrived
2016-11-12 03:28

Shanghai, Shipped
2016-11-08 03:15

Shanghai, Exchanged; Flight#:LH721-LH1336
2016-11-06 06:00

Hangzhou Intl Post Centre,Hangzhou, Mutual development
2016-11-04 17:55

Hangzhou Intl Post Centre,Hangzhou, Arrived
2016-11-04 05:37

Hangzhou Intl Post Centre,Hangzhou, Received
2016-11-04 00:30

Flyt Express's sorting centre, Guangzhou, Item dispatched.
2016-11-02 11:06

Flyt Express's sorting centre, Guangzhou, Item in transit
2016-11-02 10:06

Flyt Express's sorting centre, Guangzhou, Item received
2016-11-01 15:45

Customer, Customer's order information generated

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#70843) Imy válasza rellif (#70790) üzenetére


Imy
veterán

Én nekem is még folyamatban van, de én várok, megér várni, 2 USD meg ha ott van náluk, hát legyen. :D

(#70844) Imy


Imy
veterán

Milyen megbízható 1 vagy max 2 portos töltőt ajánlatok? (1A bőven elég) Hugomnak lenne... És ha lehet a legolcsóbban, de a hangsúly, hogy ne legyen silány minőség, hanem jó minőség.

(#70845) andrisbandi válasza Imy (#70844) üzenetére


andrisbandi
őstag

Expansys 2A 500 Ft

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#70846) Vertigo18 válasza cadtamas (#70837) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nálam az volt a jellemző, hogy egy olyan "csíkon" egymás mellett 3-4 lednek barnás, égett volt a közepe. Nah, onnan már nem ment az az "izzó" többet. Azokat a csíkokat nem is tudtam felhasználni. Amikor megbizsergettem őket 12V-tal, akkor a chipek világítottak, azok, amelyeknek barna volt a közepe, azok nem.

Egyébként lehet, hogy más márkák ajánlottabbak, de nekem ez nem jött be. Sokan az itthon beszerzett V-Tac márkára esküsznek.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#70847) zoltan6 válasza Vertigo18 (#70846) üzenetére


zoltan6
őstag

Az obis saját márkás izzói is jók,meg az ikeások is. :K

(#70848) Skillet válasza ZS3NI (#70824) üzenetére


Skillet
addikt

Landlite 1 forintot sem ér! Vtac pl jó márka, 2 év garanciával árulják itthon is, mondjuk a Ledvonal-ban.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#70849) Skillet válasza Czimby (#70838) üzenetére


Skillet
addikt

Nekünk 3 db 15wattos van itthon, még bírják. Talán fél évesek.
De kegyetlenül tudnak forrósodni (nem a búra, hanem a foglalat, amiben az elektronika van).
A 2 év gari nagy király, de remélem nem 25 hónapot fognak menni.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#70850) SG3rg0 válasza Skillet (#70848) üzenetére


SG3rg0
őstag

Ez se rossz! Szerintem jobb mint a V-TAC
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.